Jump to content

מחאת האתיופים

Yoadknux

Recommended Posts

שוטר שנקלע לסיטואציה פלילית צריך להגיב, הוא ראה שהם מרביצים ושודדים ילד בן 13, הפריד, עזב את המקום, הם באו אליו אחר כך וזרקו עליו אבנים .

אתה שוב מעוות את המציאות, אומרים לך שלא ירה ישירות עליו, ירה לרצפה, ומהרצפה הכדור חזר אליו.

תפסיק לדבר כמו בוט.

וכן אם אתה מחזיק אקדח ואתה בסכנת חיים אתה יכול להשתמש בו, תצטרך אחר כך להוכיח בבית משפט שאכן היית בסכנת חיים, וזה ממש לא פשוט, אבל כן, בסוף אקדח זה כלי נשק, כלי נשק משמש להריגה.

והוא לא אדם מן השורה, הוא שוטר (אומנם לא על מדים) שהפריד קטטה.

שומע אחי, זו הפעם השנייה שאני מגיב בנושא הזה, התגובה הראשונה בכלל לא הייתה קשורה לנושא הירייה ברצפה ולכן אני לא מעוות שום מציאות או מדבר כמו בוט.

כנראה התבלבלת במשתמש ולכן נעבור הלאה.

אתה אומר שבתור שוטר הוא צריך להגיב, אתה מאמין שהוא הזדהה כשוטר ואז תקפו אותו? כי אתה רושם פה המון עובדות למרות שתיק הראיות לא נגיש לציבור.

"אומרים לך שלא ירה ישירות עליו, ירה לרצפה, ומהרצפה הכדור חזר אליו. תפסיק לדבר כמו בוט. "

גם אמרו שאב הבית אנס ילדה בת 7 עד שהוא שוחרר הביתה.

אתה זה שנשמע כמו בוט לא אני.

בדיוק כמו שחייל ש"לא בתפקיד" וקולט סיטואציה שבה דרושה ההתערבות שלו נכנס לאירוע ומתערב.

תדייק בדברים שלך, כי השוטר לא ירה במי שבא לו, הוא הרגיש מאוים וירה על הקרקע לאזהרה, יצא והקליע חזר לכיוון של טקה. באותה מידה זה יכל לפגוע בכל אחד מה"לבנים" שהיו סביבו, אז להגיד שירו בו בגלל שהוא אתיופי זה שטיות והתמסכנות.

נשק צריך להיות המוצא האחרון, וצריך להפעיל שיקול דעת גדול מאוד לפני שמשתמשים בו, אבל צריך לחכות לסיום החקירה ולראות מה התוצאות. מה שכן טקה הזה ממש לא היה תמים וטלית שכולה תכלת, כי הוא והחברים שהיו איתו ניסו לשדוד מישהו באותו זמן.

אני דווקא מאוד מדויק בדברים שלי. אתם אלה שששים לקבוע עובדות למרות שאף אחד מכם לא היה שם.

שוטר מתבסס על עצם הרתעת המשטרה כגוף גדול ועצמתי ובכך מונע תקיפה שלו עצמו ע"י אזרחים פשוטים. מה שאומר שאם שוטר מזדהה כשוטר רוב האזרחים לא יחזרו לתקוף אותו מפחד של מה עלול לקרות לאחר מכן.

בנוסף, שוטר לפי חוק אמור לקרוא לגיבוי ברגע שהוא רואה שהוא אינו יכול להשתלט על סיאוטציה כזו. הדבר החשוב מכל, הוא הפליאה ששוטרים מגבים שוטרים אחרים.

שימו לב, שכל פרסום של מח"ש בתקשורת הוא על מנת לבדוק את תגובת האזרחים, עורך הדין של השוטר מדליף פרטים כדי לקבוע את האג'נדה. לפני יומיים היה בלתי אפשרי לקבוע האם הוא ירה ברצפה או לא, היום אחרי שאשתו נתנה עדות (שכמובן פורסמה בפומבי) כבר קל לקבוע שהם היו במצב לחץ.

כמובן שבמשטרה טוענים שהוא לא היה צריך להשתמש בנשקו (כי ככה זה במשטרה, אוהבים לזרוק אחריות מאחד לשני) ומצפים ממנו גם לסיים את האירוע.

זאת אומרת, בוא, סיים את האירוע כשאתה נמצא עם ילדיך הקטנים, אבל אסור לך להשתמש בנשק במידה ואתה מותקף.

זה לא שהשוטר היה בסיטואציה נוחה, אני אישית לא הייתה מכניס את עצמי לסיטואציה הזו כשהמשפחה שלי איתי. היה אמור לקרוא לגיבוי מבלי להכניס את עצמו לסיפור.

טוני וגם אם יתברר שהשוטר התנהג ברשלנות (לא יהיה מתפיע בכלל בהתחשב במשטרה) זה עדיין לא בגלל שהנער שחור שעל זה כל הנרטיב של המחאה הזאת.

טוני וגם אם יתברר שהשוטר התנהג ברשלנות (לא יהיה מתפיע בכלל בהתחשב במשטרה) זה עדיין לא בגלל שהנער שחור שעל זה כל הנארטיב של המחאה הזאת.

הנראטיב של המחאה הזו הוא על כך שהאתיופים מקופחים בארץ. הירי בנער השחור הוא רק הגפרור שהצית את זה וגרם להכל להתפרץ.

טוני וגם אם יתברר שהשוטר התנהג ברשלנות (לא יהיה מתפיע בכלל בהתחשב במשטרה) זה עדיין לא בגלל שהנער שחור שעל זה כל הנארטיב של המחאה הזאת.

אגב אני בכלל לא בטוח שהשוטר נהג ברשלנות. הוא פשוט הגיע למצב קצה בלי יכולת תגובה אחרת.

אני גם באופן אישי חוויתי "שיטור יתר" כל הילדות שלי משוטרים מזרחים כלפי אזרחים מזרחים בשכונות עוני.

בגלל זה ההודעה הראשונה שלי בנושא הייתה -

כל קבוצה מדוכאת, סובלת מייאוש, חוסר תקווה, בעיות הסתגלות ועוני.

כל הבעיות האלו גורמות באופן טבעי לקבוצות האלו לפנות לדרכים של פשע, אלימות וגזענות הפוכה.

המשטרה שאמורה למנוע פשיעה, מטפלת בקבוצות אלו מה שמונע מהן להתקדם קדימה.

משחק מכור.

אני ממש לא איזה מומחה פורנזי אבל נראה לי הגיוני שהסבירות שכדור שנורה ב-45 מעלות יפול ויפגע במישהו היא כל כך כל כך נמוכה, ובטוח שהרבה יותר נמוכה מהסבירות של מישהו לקבל ריקושט כשיורים על הריצפה לכיוונו. לכן הנוהל הזה של ירי לריצפה מעורר תהיות.

אני ממש לא איזה מומחה פורנזי אבל נראה לי הגיוני שהסבירות שכדור שנורה ב-45 מעלות יפול ויפגע במישהו היא כל כך כל כך נמוכה, ובטוח שהרבה יותר נמוכה מהסבירות של מישהו לקבל ריקושט כשיורים על הריצפה לכיוונו. לכן הנוהל הזה של ירי לריצפה מעורר תהיות.

כמו שאתה רואה, זה לא ממש משנה באיזה זווית הכדור יוצא מהלוע, הוא יכול להרוג. (גם כשהוא יוצא בזווית לא חיובית של -45 מעלות)

אם אתה עומד בתוך קהל עצום, אם תירה את הכדור ב45 מעלות? הוא יפול חזרה באותה הזווית (למעט שינויי אוויר ואקלים) ולכן אם אדם יעמוד בנקודה חמה, הוא יפגע.

כמו שאתה רואה, זה לא ממש משנה באיזה זווית הכדור יוצא מהלוע, הוא יכול להרוג. (גם כשהוא יוצא בזווית לא חיובית של -45 מעלות)

אם אתה עומד בתוך קהל עצום, אם תירה את הכדור ב45 מעלות? הוא יפול חזרה באותה הזווית (למעט שינויי אוויר ואקלים) ולכן אם אדם יעמוד בנקודה חמה, הוא יפגע.

זה לא סימן מינוס אלא מקף, זה דבר ראשון. אין בכלל דבר כזה זווית שלילית למיטב ידיעתי.

דבר שני: מה שכתבתי בהודעה הקודמת עדיין תקף.

שומע אחי, זו הפעם השנייה שאני מגיב בנושא הזה, התגובה הראשונה בכלל לא הייתה קשורה לנושא הירייה ברצפה ולכן אני לא מעוות שום מציאות או מדבר כמו בוט.

כנראה התבלבלת במשתמש ולכן נעבור הלאה.

אתה אומר שבתור שוטר הוא צריך להגיב, אתה מאמין שהוא הזדהה כשוטר ואז תקפו אותו? כי אתה רושם פה המון עובדות למרות שתיק הראיות לא נגיש לציבור.

"אומרים לך שלא ירה ישירות עליו, ירה לרצפה, ומהרצפה הכדור חזר אליו. תפסיק לדבר כמו בוט. "

גם אמרו שאב הבית אנס ילדה בת 7 עד שהוא שוחרר הביתה.

אתה זה שנשמע כמו בוט לא אני.

תאמת שהייתי בטוח שהגבתי לאותו אחד שדיברתי איתו מקודם.

ומזה "אני מאמין", זה מה שפורסם, ברור שאפשר לא להאמין לכלום ולחשוב שהכל חלק מקונספירציה אחת גדולה של המשטרה, אני לא תמים ואני יודע שיש הרבה פייק ניוז, אבל גם רוצה להאמין שאנחנו חיים במדינת חוק ושאם מה שפורסם זה לא מה שקרה והכל שקר השוטר הזה ישב בכלא.

מה שפורסם זה שכן, הוא הזדהה בתור שוטר כשהפריד את הקטטה/שוד עם הילד בן 13 , עזב את המקום, והם באו אליו אחר כך והתחילו לזרוק עליו ועל המשפחה שלו אבנים, הוא גם התקשר למשטרה להזעיק תגבורת תוך כדי האירוע, ויש הקלטה של זה לפי מה שהבנתי.

באמת שאני לא מבין איפה השוטר הזה יצא לא בסדר, חוץ מהעניין של הירי באוויר/לרצפה ששוב , אני לא יודע מה מותר ומה אסור.

זה לא סימן מינוס אלא מקף, זה דבר ראשון. אין בכלל דבר כזה זווית שלילית למיטב ידיעתי.

????

החלק הראשון פשוט מטומטם, החלק השני עוד יותר.

למי אכפת מה מקף ומה מינוס ולמה אתה נתפס לזה?

ההנחה של כולם פה שזווית ה-0 היא הרצפה, והתקדמות (חיובית) היא כלפי מעלה, כלומר - אם טוני אומר זווית שלילית של 45 מעלות ברור לכולם שהוא מתכוון לזווית של 45 מעלות כלפי מטה או לחלופין זווית של 315 מעלות. גם אם המונח זווית שלילית לא קיים, הכוונה פה ברורה.

http://roygeva.co.il/file/CKFiles/trig.pdf

זווית שלילית נוצרת כאשר המחוג של הזווית נע מ0

עם כוון השעון.

לדוגמא : מינוס 30=360-30=330

כלומר אנו מגיעים לרביע בו y שלילי

ומכוון ש SIN=Y/R

R=1 במעגל היחידה

יוצא ש SIN30 שיוצא חיובי ברביע הראשון

יוצא שלילי ברביע הרביעי לכן

SIN30=-SIN(360-30)o

אגב, כתבתי את זה אחרי שנים בפוטושופ או בכל תוכנת אדובי שתבחר.

לך תתווכח עם Adobe.

אם זה יותר נוח לך אפשר לתאר את הזווית הזו כ315 מעלות? :g:

????

החלק הראשון פשוט מטומטם, החלק השני עוד יותר.

למי אכפת מה מקף ומה מינוס ולמה אתה נתפס לזה?

ההנחה של כולם פה שזווית ה-0 היא הרצפה, והתקדמות (חיובית) היא כלפי מעלה, כלומר - אם טוני אומר זווית שלילית של 45 מעלות ברור לכולם שהוא מתכוון לזווית של 45 מעלות כלפי מטה או לחלופין זווית של 315 מעלות. גם אם המונח זווית שלילית לא קיים, הכוונה פה ברורה.

אני כתבתי משהו על קליע שנורה ב-45 מעלות. טוני הגיב ודיבר על קליע שנורה בזווית של מינוס 45 מעלות. ניתן היה להבין מזה שהוא חושב שהמקף ששמתי לפני 45 הוא סימן מינוס. אז הסברתי שזה מקף ולא סימן מינוס.

משהו רע עובר על המדינה, כולם לוקחים את החוק לידיים וזה מתדרדר מרגע לרגע,
השבוע ראינו בקבוקי תבערה ואבנים על אזרחים בהם נשים בהריון וילדים ושוטר, ראינו ניסיונות לינץ', ניפוץ שמשות, בקבוקי תבערה על תחנות משטרה, שריפת רכבים של אזרחים וניידות (כשהשוטרים עוד יושבים בפנים) ועכשיו ראינו שריפת בית של הגננת (המנוולת, שאלוהים יקח אותה, שלא יהיה ספק) בתור נקמה. כל זה בשבוע אחד.

כמו שאמרתי, גם אני בדיעה שמגיע לה עונש מוות אבל מה השכנים אשמים? למה צריכים לשרוף גם להם את הבית עליהם ועל הילדים הקטנים שלהם שנחלצו בנס משם בלי להפגע ואף למות?

כמו שאמרתי על האתיופים שנהגו באלימות שהם חיות אז אני אומר את זה גם על מי שהציתו את הבתים של השכנים שלא עשו כלום - חיות.

המשטרה "מכילה"\מתעצלת וסוגרת תיקים על "חוסר עניין", בתי המשפט מרחמים על האכזרים ומתאכזרים לרחמן (אז מה אם הוא הבנאדם נגח לשני בפנים ופיצץ אותו בתור לסופר? זאת עבירה ראשונה שלו הוא אדם טוב, 2000 ש"ח קנס ולך הביתה, כדוגמה למה שקורה פה) הפוליטיקאים מתחלקים לשניים: 1. אלו שמפחדים לדבר ורק מלקקים לכולם כדי לא לאבד מצביעים (ע"ע ארדן וכו') 2. אלו שמנצלים את התסיסה ומוסיפים עוד אש למדורה כדי לקושש קולות (הורוביץ' "המהומות האלו זה כלום לעומת מה שמגיע למשטרה"(תוך התעלמות מזה שהפגיעה הייתה גם באזרחים), ע"ע יחימוביץ' "אם טקה היה לבן הוא היה בחיים עכשיו", תמנו שטה והדרעק השני מכחול לבן שמצדיקים אלימות קשה על אזרחים לא מעורבים).

עורך ומסיף את התקשורת שמתסיסה בלי סוף: רינה מצליח עכשיו "המחאה של האתיופים לא הייתה רק על רצח טקה". רצח! ירי הרתעתי לריצפה שבכלל לא כוון לטקה זה רצח. יפה

מישהו צריך להתעורר ולעצור את זה אבל בינתיים כולם זורמים עם זה.

תגידו אם השוטר ירה ברצפה לפי הנוהל כמו שאומרים, ממתי הנוהל זה לירות ברצפה ולא באוויר? מה זה משהו חדש? מישהו יכול להסביר לי מה ההיגיון מאחורי זה?

בגלל שזה שטח עירוני?

תגידו אם השוטר ירה ברצפה לפי הנוהל כמו שאומרים, ממתי הנוהל זה לירות ברצפה ולא באוויר? מה זה משהו חדש? מישהו יכול להסביר לי מה ההיגיון מאחורי זה?

בגלל שזה שטח עירוני?

כן

לגבי הגן שנשרף, אני לא אתפלא אם בסוף יתברר שמי ששרף אותו זה המשפחה של הגננת בשביל הביטוח.

כן

לגבי הגן שנשרף, אני לא אתפלא אם בסוף יתברר שמי ששרף אותו זה המשפחה של הגננת בשביל הביטוח.

אני אשמח לגלות שזה הם כי אנחנו כבר יודעים שהם חבורה של חלאות, מאשר שעוד אזרחים נורמטיבים התייאשו והתחילו לקחת את החוק לידיים תוך כדי 0 מצפון או בפגיעה באזרחים חפים מפשע על הדרך.

אני אשמח לגלות שזה הם כי אנחנו כבר יודעים שהם חבורה של חלאות, מאשר שעוד אזרחים נורמטיבים התייאשו והתחילו לקחת את החוק לידיים תוך כדי 0 מצפון או בפגיעה באזרחים חפים מפשע על הדרך.

אזרחים נורמטיבים לא שורפים בתים. מי שעשה את זה הוא עבריין לכל דבר ועניין וכן צריך להתייחס לזה כנסיון לרצח.

אזרחים נורמטיבים לא שורפים בתים. מי שעשה את זה הוא עבריין לכל דבר ועניין וכן צריך להתייחס לזה כנסיון לרצח.

ברור, הכוונה שלי הייתה שאני "מעדיף" לגלות שאדם שהוא מלכתחילה עבריין ומתעלל בילדים עשה עוד פעולה עבריינית של שריפת בית,

מאשר שאנשים שעד עכשיו היו נורמטיביים ושומרי חוק גם הגיעו למצב שהם מתנהגים בברבריות ואלימות מטורפת. כי זה כבר מתחיל להראות כמו כדור שלג אלים שרק יגדל ויגדל.

ברור שזה ניסיון רצח הם שרפו את הבתים של השכנים על הילדים הקטנים שלהם שהיו בבית, כמה חלאות אפשר להיות?

אני לא אומר לקחת את החוק לידיים אבל אם כבר עשית את זה תפגע במי שפגע בך לא באנשים לא קשורים,

הנ"ל רלוונטי למי ששרף את הבית של השכנים ולמי שפגע באזרחים במהלך המחאה של האתיופים.

מוסיף, בחדשות 12 אמרו עכשיו שהאתיופים חושבים אם מחר לחזור ולחסום כבישים (בכותרות, עוד לא היה את האייטם עצמו אז בערבון מוגבל).

בית המשפט אשם אפילו יותר מהמשטרה.

עונשים מגוחכים, גורמים למשטרה עצמה לחפף כי מה הטעם להשקיע תקציבים וזמן בשביל לתפוס איזה חלאה ובסוף השופט יתן לו עונש שהוא בדיחה.

אז נטפלים לכל מיני מגדלי ירוק ומסיבות כאילו זו הבעיה של המדינה.

מצב נאייש. בעיקר כי הפוליטיקאים עוד יותר זבל מכולם.

כרגע גל גבאי ב @GLZRadio

הביאה את הנתונים האמיתיים על עברו הפלילי של טקה וריסקה את מסע התדרוכים השקרי.להלן:

1. לא 14 עבירות. אחת. 'סיוע למעשה גניבה'

2. לא 14 תיקים. 3. באחד הורשע, שניים בדיונים.

3. אין עבירות אלימות. שני התיקים האחרים הם: זרק בקבוק מים על אחותו ואיים על אחות.

קודם כל אחלה אחות.

דבר שני למה לזה אתה בוחר להאמין ולמסע התדרוכים השקרי לא ?

דבר שלישי זה שיש לו עבר פלילי יותר או פלילי פחות לא משנה את מה שקרה באירוע, שגם אותו בתכלס אנחנו לא יודעים באמת.

חחח עכשיו גם ההורים חוסמים את עזריאלי. מדינה בדיחה מקווה שמי שהצדיק את חסימת הכבישים של מחאת האתיופים יתקע בפקק של ההורים.

חחח עכשיו גם ההורים חוסמים את עזריאלי. מדינה בדיחה מקווה שמי שהצדיק את חסימת הכבישים של מחאת האתיופים יתקע בפקק של ההורים.

תאכלס, לא יודע למה הלכו לכביש סתם היה מיותר, אני בכל מקרה הלכתי הביתה כבר. כאילו המארגנים ביקשו כל הזמן לא ללכת ומצד שני הייתה קבוצה גדולה שהתעקשה כן ללכת.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.