Jump to content

ווימבלדון 2019

pirlo_21

Recommended Posts

לא חושב שהיה סלאם שהיה יותר ברור (והרי תמיד זה ברור) בו שהזוכה יהיה אחד משלושת הטנורים. מרגיש שאין אפילו 0.000001 אחוזים שזה לא יהיה אחד מהם.

לגמרי, והכי מדהים ששלושתם כבר נראו גמורים בשלב זה או אחר בשלוש השנים האחרונות, אחרי פציעה קשה, בשנות השלושים לחייהם ותקופה של הפסדים מביכים.

בגזרת ה"אין ישראלים אז גם הם סוג של מייצגים אותנו" - דייגו שוורצמן היהודי-ארגנטינאי (24 בעולם) ודניס שאפובלוב הספק ישראלי-קנדי (27 בעולם) פותחים עכשיו את הטורניר.

שוורצמן מוביל 0-1 במערכות על אבדאן ושאפובלוב בדרך לשובר שוויון מול בראנקיס במערכה הראשונה.

לגמרי, והכי מדהים ששלושתם כבר נראו גמורים בשלב זה או אחר בשלוש השנים האחרונות, אחרי פציעה קשה, בשנות השלושים לחייהם ותקופה של הפסדים מביכים.

בגזרת ה"אין ישראלים אז גם הם סוג של מייצגים אותנו" - דייגו שוורצמן היהודי-ארגנטינאי (24 בעולם) ודניס שאפובלוב הספק ישראלי-קנדי (27 בעולם) פותחים עכשיו את הטורניר.

שוורצמן מוביל 0-1 במערכות על אבדאן ושאפובלוב בדרך לשובר שוויון מול בראנקיס במערכה הראשונה.

יש את ארליך לפחות אחד (אני יודע שהכוונה שלך ביחידים).

בדרך להפסד וחבל היו לארליך-סיטאק 5 נסיונות שבירה ולא ניצלו אחת בעוד היריבים ניצלו 2 מ3 נסיונות שבירה.

הפסיד 6-3 בסט השלישי (חשבתי שבזוגות זה 2 מערכות).

מתי לאחרונה ישראלי עבר סיבוב ראשון?.

היום ייפגשו בפעם השביעית רפאל נדאל וניק קיריוס, במשחק שלגמרי יכול ללכת לכל כיוון.

קיריוס, האיש והשיגעון, אומנם רק במקום ה-43 בדירוג העולמי, אבל אצלו הכל בראש. מבחינת יכולת טכנית הוא בקלות בטופ 10 ואם הוא מגיע חדור מטרה, כמו שקורה בדרך כלל במשחקים שלו נגד השמות הגדולים, הוא יכול לנצח כל שחקן, בטח על דשא.

ועם זאת, הרבה יהיה תלוי גם, מן הסתם, בנדאל. בין השנים 2012-2017 הוא בעיקר עשה פדיחות בווימבלדון ולא הצליח להגיע לרבע הגמר אפילו פעם אחת. היה נראה שעל דשא הוא כבר לא יגיע רחוק, עד לשנה שעברה. פתאום בגיל 32 נדאל חזר להיראות שחקן דשא טוב ונתן ריצה מכובדת מאוד שנעצרה רק בחצי הגמר ע"י ג'וקוביץ', באחד המשחקים הגדולים של השנים האחרונות.

היום יהיה לו מבחן רציני ראשון שאולי ייתן רמז איזה נדאל נקבל השנה - זה של 2018 או זה של השנים הפחות מוצלחות על דשא.

המאזן בין השניים עומד על 3-3 כשבווימבלדון הם נפגשו רק פעם אחת ב-2014, אז ניק קיריוס, ילד בן 19, הפתיע את עולם הטניס וניצח את נדאל.

השעה המוערכת למשחק היא 18:15, יהיה מעניין.

משחק של קיריוס זו החוויה הכי ביזארית שניתן להעלות על הדעת כשחושבים על טניס. אם היה לנדאל רובה הוא היה יורה בו כרגע.

יאללה ניק!

משחק מלא עצבים בין קיריוס לנדאל. 1-1 במערכות כשבינתיים קיריוס הספיק להתעצבן על נדאל שלוקח לו יותר מידי זמן להיות מוכן להגשות, לעצבן את נדאל ולריב עם השופט.

אם קיריוס לא היה ליצן, והיה לו את המנטליות של הגדולים, הוא היה עושה שמות בסבב. כישרון כמו שלו לא רואים כל שנה וגם אפילו לא כל עשור.

משחק מלא עצבים בין קיריוס לנדאל. 1-1 במערכות כשבינתיים קיריוס הספיק להתעצבן על נדאל שלוקח לו יותר מידי זמן להיות מוכן להגשות, לעצבן את נדאל ולריב עם השופט.

מבין אותו לנדאל לוקח שעה בין נקודה לנקודה וזה באמת מעצבן, לא מבין למה אין חוק נגד זה (אולי יש אבל ארוך מידי).

בנשים הכל יכול להיות אין שום דבר יציב, בגלל זה זה אף פעם לא שיא המרגש. למרות שקוקו היא באמת סיפור מעניין

בגברים פדרר ינצח את נדאל בחצי ויפסיד לנולה בגמר.

בנשים הכל יכול להיות אין שום דבר יציב, בגלל זה זה אף פעם לא שיא המרגש. למרות שקוקו היא באמת סיפור מעניין

בגברים פדרר ינצח את נדאל בחצי ויפסיד לנולה בגמר.

כרגע לא הייתי מהמר נגד רפא

לא הייתי מהמר על רפא בווימבלדון כשדג'וקוביץ' ופדרר בסביבה.

מה שכן, ווימבלדון השנה מרגיש איטי ממש, הכי איטי שאני זוכר, מה שלטובת נדאל כמובן.

הגשות וחבטות שבשנים קודמות לא היה סיכוי לצד המגן, מוחזרות שוב ושוב. ממש מבאס אותי ההאטה של הדשא.

הלוואי ונדאל יקח, אבל לא רואה את זה קורה על דשא. כשפדרר ונולה נראים לא רע בסך הכל.

רק נדמה לי או ששינו משהו בימים? כי פתאום שלושת הגדולים משחקים באותו יום וזה לא מפוצל

הלוואי ונדאל יקח, אבל לא רואה את זה קורה על דשא. כשפדרר ונולה נראים לא רע בסך הכל.

רק נדמה לי או ששינו משהו בימים? כי פתאום שלושת הגדולים משחקים באותו יום וזה לא מפוצל

לפי מה שהבנתי שמינית הגמר זה תמיד ככה ביום שני אחרי החופש של ראשון ומשחקים את כל המשחקים באותו יום