Jump to content

ווימבלדון 2019

pirlo_21

Recommended Posts

אני לא מבין בטניס, אבל וואו. נהניתי מכל רגע.

שני שחקני על, ההרגשה שלי - כאחד ששוב, כאמור, לא מבין בטניס - היא שאפילו אחרי 5 שעות הם לא השיגו את רוב הנקודות מ"טעויות לא מחויבות". זה מדהים. איך פדרר הצליח לרדוף אחריו כל המשחק בגיל הזה? איך ג׳וקוביץ׳ שמר על הקצב ואפילו כשלפדרר היו שתי נקודות משחק (נקודות טורניר, בעצם?) לא נשבר?

שוב, לא מבין בטניס. בכלל. אבל זה המשחק הכי טוב שראיתי.

הלם, מוות. בין הקשים שראיתי. להפסיד אחרי שאתה ב2 נקודות משחק, רק לפדרר זה יכול לקרות. איזה באסה.

גמר אדיר, אבל הכל היה לפי הספר.

בתחילת הטורניר שלחתי שנדאל יעוף בחצי ופדרר יפסיד בגמר.

עולה בדרך הבטוחה לעקוף לפחות את רפא במייג'ורים

מה שלא הבנתי זה את את הדינמיקה של המשחק.

הכי צמוד שיש, כל אחד שומר על ההגשות שלו, כל נקודה בכוח ובמערכה השנייה 6-1 לפדרר בקלילות. גם המשחקונים עצמם היו ממש מהירים. איך זה קורה.

זה מכוון?

מה שלא הבנתי זה את את הדינמיקה של המשחק.

הכי צמוד שיש, כל אחד שומר על ההגשות שלו, כל נקודה בכוח ובמערכה השנייה 6-1 לפדרר בקלילות. גם המשחקונים עצמם היו ממש מהירים. איך זה קורה.

זה מכוון?

אני גם לא גאון טניס

אבל במערכה השניה ברגע שפדרר שבר פעם אחת ואז עוד פעם (כנראה ירידת מתח של ג'וקוביץ' מהמערכה הראשונה), ג'וקוביץ כנראה די ויתר על המערכה והעדיף לשמור כוחות להמשך מאשר להילחם על הסיכוי הקלוש לשבור את פדרר פעמיים

לקח יותר נקודות, יותר וינרים, ניצח יותר משחקונים והפסיד!

איזה אכזרי. כואב לי הלב על רוג'ר, אתמול הייתי מבואס כל הערב, מקווה ששנה הבאה הוא יצליח להגיע באותו כושר.

פדרר עלה על דג'וקוביץ' בכל פרמטר סטטיסטי ועדיין הפסיד, ה40-15 ב8-7 לא יכול לצאת לי מהראש, זוועות. מרחק נקודה מסגירת המעגל הכי גדולה שיש - גם נדאל בחצי וגם 9-7 בגמר (הכי קריצה ל08) על נובאק זה היה יכול להיות הרגע המאושר בקריירה.

כל שחקן אחר שהיה פוגש את אחד מהם אתמול היה מקבל 3-0 חד וחלק.

משהו מאמין שדג׳וקוביץ׳ לא יעקוף את פדרר בסלאמים?.

אצל הנשים כל דורניר יש זוכה אחרת (מאז שסרינה עברה את הקריש דם) ואצל הגברים זה 3 הגדולים כמעת תמיד.