Jump to content

ראייקו עוזב רשמי

שורה

Recommended Posts

הוא היה אמור להיות ההתחלה של רכישות של פוטנציאלים צעירים במיליונים ומכירה בעוד כמה מיליונים.עליית מדרגה של המועדון.בדיעבד נראה שלא נכשלנו בניסיון הראשון. השאלה אם יהיו עוד נסיונות כאלה.

לא יכול לומר שאני מבין גדול בליגה הצרפתית, אבל קצת מאכזב שדווקא לליגה הזו ודווקא לקבוצה הזו הוא הגיע, לא? נדמה לי שהוא שווה יותר מזה. דווקא שם אני לא יודע כמה הוא יתקדם, כמה זה יעזור לו בקריירה, כמה חשיפה הוא יקבל וכו'. מקום שמיני בליגה הצרפתית, בעיר לא מרכזית. נניח והיה ידוע שמכבי תגיע לליגה הארופית השנה, שלא לדבר על ליגת האלופות - האם גם אז מבחינתו זה מעבר טוב? גם בשבילו וגם בשבילנו היה כדאי שימכר, אבל את מה שקרה בסוף אני לא לגמרי מבין.

יש לריימס שוער סנגלי שחתום עד 2022 בן 27 שעל פי transfermarket שווה 9 מליון יורו. מה הקטע?

עוד יותר מוזר, אם ככה.

בעיקרון גם אני הופתעתי שהוא הגיע דווקא לריימס לא בדיוק הקבוצה הכי נוצצת שיש, לא מתמודדת באירופה. מצד שני זאת הליגה הצרפתית, הוא יתמודד מול קבוצות קשות יותר, הוא יקבל יותר חשיפה. כשאתה בתוך אירופה בליגות הגדולות אתה קרוב יותר לצלחת. שלא לדבר על השדרוג בחוזה.

בסופו של דבר הוא עדיין ממש צעיר, גיל 24 לשוער זה צעיר, שוערים משחקים עד גילאים יותר מאוחרים משחקני שדה. אני מאמין שמשם הוא כבר יגיע לקבוצה גדולה אם ימשיך את גרף השיפור שלו

לא יכול לומר שאני מבין גדול בליגה הצרפתית, אבל קצת מאכזב שדווקא לליגה הזו ודווקא לקבוצה הזו הוא הגיע, לא? נדמה לי שהוא שווה יותר מזה. דווקא שם אני לא יודע כמה הוא יתקדם, כמה זה יעזור לו בקריירה, כמה חשיפה הוא יקבל וכו'. מקום שמיני בליגה הצרפתית, בעיר לא מרכזית. נניח והיה ידוע שמכבי תגיע לליגה הארופית השנה, שלא לדבר על ליגת האלופות - האם גם אז מבחינתו זה מעבר טוב? גם בשבילו וגם בשבילנו היה כדאי שימכר, אבל את מה שקרה בסוף אני לא לגמרי מבין.

עוד יותר מוזר, אם ככה.

ראשית לליגה הצרפתית יש יותר חשיפה, ולא משנה באיזה מקום אתה. מישראל קשה להגיע לקבוצות גדולות, מצרפת הרבה יותר קל ולא משנה מאיזו קבוצה. ודבר אחרון, מספיק שקבוצה בינונית בצרפת תראה אותו, ותיקח אותו. כבר יהיה לו הרבה יותר קל לקפיצת המדרגה המשמעותית.

הוא ממש לא התגלח על חשבוננו, היו טעויות אבל לכל שוער יש טעויות

גם בעונה הראשונה הוא לא היה רע, 16/17 והעונה היה מעולה

שנה שעברה פחות הלך אבל קשה להאשים אותו על עונה שעברה

זה ברור.

אך אתה מסכם את ה4 שנים של ראייקו פה?

מלבד שלושה חודשים אחרונים(בערך) בעונה לפני, לא הוטרדתי בנושא השוער שלנו. הוא לא היה אישיו רע לדבר עליו, היו לנו בעיות אחרות והוא היה יציב. התקוםה ההיא קצת הטרידה, אבל הוא ומכבי יצאו ממנה מעולה. ראייקו ממש לא היה בעיה מקצועית בעיני למשך שלוש וחצי עונות שהוא פה.

שמע, קפטן של הכוכב האדום בגיל כל כך צעיר. יש לו את זה נראה לי. משחק ראשון שלו פה אחרי יומיים היה מול בש בטדי. לא פחדן הילד.

מלך.

נתן עונה היסטורית איך שלא יהפכו את זה וצריך לזקוף לזכותו.

במקום לחפש את השלילי כל הזמן, הוא עוד יגיע רחוק ויכרו את ציוני הדרך שלו במכבי. שלא נדבר על הרווח שעשו עליו.

ים של הצלחה ראיקו ?

באהבת אמת אם אתה רוצה בטובתה אתה אפילו מאחל לה ללכת..

ככה זה עם ראייקו

מרגיש שהקהל חושב על הקריירה שלו לפני שהוא רואה טובת מכבי.

קצת כמו באהבה של הורים לגוזל שלהם...