Jump to content

הישראליות באירופה עונת 2019/20

Recommended Posts

הכי מדהים זה שיושבים שני חכמולוגים, אחד ששלושים שנה משדר כדורגל ושני ששלושים שנה מתפרנס מכדורגל מקצועי, רואים בלופים שידורים חוזרים, וטוענים שקיבלנו מתנה וזה גול מנבדל.

כאילו עושים לנו, הצופים, בכוונה עם רמת השידור הירודה בארץ.

טענו כאן שמרכז שדה חייב להיות קודם כל חזק (כלומר עדיף נגרים הגנתיים מאשר כשרוניים פחות הגנתיים).

המחצית המביכה הזו של ב"ש זו הדוגמא הכי טובה עד כמה הטענה הזו גרועה.

הם לא מסוגלים ליצור כלום, בעיקר בגלל שמרכז השדה שלהם מורכב משחקנים עם אפס יכולת לשחק תחת לחץ.

שמיר, קלטינס וקבהא מביכים.

הכי מדהים זה שיושבים שני חכמולוגים, אחד ששלושים שנה משדר כדורגל ושני ששלושים שנה מתפרנס מכדורגל מקצועי, רואים בלופים שידורים חוזרים, וטוענים שקיבלנו מתנה וזה גול מנבדל.

כאילו עושים לנו, הצופים, בכוונה עם רמת השידור הירודה בארץ.

ייאמר לזכותו של וייץ שהוא תיקן את עצמו במחצית, כנראה לאחר שקיבל כמה וואטסאפים שעדכנו אותו בשינויי חוקה שהתבצעו לפני יותר מ 20 שנה.

תעודת עלבון רצינית לכדורגל שלנו.

אין לי כח להסתכל על זה שוב, אבל אני די בטוח שברגע הבעיטה, שאאל"ט הוא זה שקובע, הוא אכן היה בנבדל.

בד"כ אני מסכים עם דברים כאלה, אבל זה קצת לא הוגן הפעם: אחרי שתי הטעויות האלה, הנבדל והפנדל, היינו במצב גרוע יותר בהרבה מאשר לפניהן: צריך להשיג שני שערים ובפחות זמן. לשיפוט פה היה משקל די גדול.

אני גם לא חושב שהיינו חלשים. עד לפנדל היינו לא רעים בכלל. במבט לאחור, זה היה משחק די משונה שמכבי הייתה צריכה להתמודד בו עם קשיים שלא כ"כ תלויים בה.

לפי חוקי הנבדלים החדשים, זה לא נבדל כי רגע הבעיטה לא בהכרח קובע.

ברגע הבעיטה בלקמן מסתיר לשוער ומפריע לו,לכן נבדל.

67234112.png

זה לא משנה, הייתה השתלטות ומשחק של שחקן ההגנה (אפילו 2) בכדור. זה לא נבדל. זה מפגר לגמרי אבל זה החוק החדש יחסית (היה גם עונה שעברה ולפני 2 עונות נראה לי גם)

מישהו יכול להסביר למה השחקן של קאיירט קיבל אדום עכשיו?

עשה עבירה של צהוב שני אבל היה יתרון לב"ש. המשחק לא נעצר מאז. ברגע שאותו שחקן נגע בכדור השופט עצר ונתן אדום\

יהיה פה עוד אדום הם פשוט מפגרים

קיבלו מלא צהובים בלי סיבה

הם משחקים כאילו לחמן מאמן אותם איזה בלי סיבה.

השופט אמור להגיד לשחקן, במקרה הזה אמר במקרה זניט לא.

במקרה זניט אסור היה לו להוציא צהוב שני ואדום אם לא עצר את המשחק ברגע העבירה. דסה עשה את העבירה במרכז המגרש לא באזור מסוכן,אם השופט חשב שהעבירה שלו מצדיקה צהוב שני ואדום היה חייב לעצור את המשחק באותו הרגע, אם נתן למשחק להמשיך הוא לא יכול לשרוק ולהוציא לו צהוב אחר כך כשדסה התערב במשחק.

פשוט פירוש גרוע מאוד של חוקת המשחק ע"י השופט.