Jump to content

שער 11 החדש

MR.Krabs

Recommended Posts

מי שהיה מנוי ל11 בבלומפילד והמשיך לחדש מנוי לנתניה, לא משנה לאן. במשך כל שלושת השנים יקבל קדימות למנוי ל11. כן.

לא מבין למה אנשים מסתבכים,זה הדבר הכי פשוט ונכון שצריך להיות.

אבל אם כבר אתה עונה - ואם ישבתי בשער 8 בבלומפילד אבל 3 שנים אחרונות בנתניה במזרחי עליון יש לי זכות ראשונים ל11 בבלומפילד?

מכבי ענו לך?

מכבי ענו לך?

כן אבל ענו תשובה גנרית

"הי מה שלומך בני? אנחנו מודעים לציפייה הרבה לגבי קבלת מידע על העונה הקרובה אך הסבלנות משתלמת בהחלט... tfi בקרוב תצא הודעה מסודרת עם כל הפרטים לגבי חידוש ומכירת מנויים שאני מקווה שתענה לך על כל השאלות. תמשיך לעקוב אחרי הפרסומים באתר הרשמי שלנו וברשתות החברתיות. יום מקסים!"

כן אבל ענו תשובה גנרית

"הי מה שלומך בני? אנחנו מודעים לציפייה הרבה לגבי קבלת מידע על העונה הקרובה אך הסבלנות משתלמת בהחלט... tfi בקרוב תצא הודעה מסודרת עם כל הפרטים לגבי חידוש ומכירת מנויים שאני מקווה שתענה לך על כל השאלות. תמשיך לעקוב אחרי הפרסומים באתר הרשמי שלנו וברשתות החברתיות. יום מקסים!"

תודה. מאמין שיהיה בסדר הרי חצי מהמנויים הקיימים שלנו לא יעברו ל11

תודה. מאמין שיהיה בסדר הרי חצי מהמנויים הקיימים שלנו לא יעברו ל11

בחידוש לנתניה נתקלתי באטימות מצד לאן ומכבי והייתי צריך לקמבן כדי לקבל מנוי למזרחי עליון, בגלל זה אני קצת דואג גם עכשיו, אבל אני מקווה שלמדו משהו מהכישלון הקודם והפעם יהיה יותר פשוט

שמע, דיברנו בוואטסאפ ובאמת שאני לא רוצה לנהל פה איזה מסע צלב נגדך, אתה אוהד מכבי והכל טוב.

אבל ברגע שהן אדם מתלונן על מחיר ואז עושה מנוי.. כאילו מה? זה כמו להכריז שאתה זונה..

עכשיו אם אתה יודע שתעשה בכל מקרה מה אתה בוכה מהתחלה? במה זה יכול לקדם אותך לאנשהו?

אז מה אתה מתפלא שאנשים מתעצבנים ויוצאים עלייך, וזה לא אנשים רנדומליים אלא האנשים שבאמת אכפת להם ממכבי ומבינים את השיקולים ולא חושבים רק על עצמם אז פשוט במקום להמשיך ללכת ראש בקיר תגיד שטעית ש900 שקל זה מחיר מעולה ואתה מתנצל שבכלל פתחת את זה ושאתה מאמין בקבוצה ושכמה כסף שהם יקחו אתה תשלם וממליץ לכולם ויאללה מכבי.

שמע, דיברנו בוואטסאפ ובאמת שאני לא רוצה לנהל פה איזה מסע צלב נגדך, אתה אוהד מכבי והכל טוב.

אבל ברגע שהן אדם מתלונן על מחיר ואז עושה מנוי.. כאילו מה? זה כמו להכריז שאתה זונה..

עכשיו אם אתה יודע שתעשה בכל מקרה מה אתה בוכה מהתחלה? במה זה יכול לקדם אותך לאנשהו?

אז מה אתה מתפלא שאנשים מתעצבנים ויוצאים עלייך, וזה לא אנשים רנדומליים אלא האנשים שבאמת אכפת להם ממכבי ומבינים את השיקולים ולא חושבים רק על עצמם אז פשוט במקום להמשיך ללכת ראש בקיר תגיד שטעית ש900 שקל זה מחיר מעולה ואתה מתנצל שבכלל פתחת את זה ושאתה מאמין בקבוצה ושכמה כסף שהם יקחו אתה תשלם וממליץ לכולם ויאללה מכבי.

די כבר סוייר אתה מעייף אותי,גם אם מנוי יעלה 2000 שקל אני יעשה ועדיין זכותי להגיד על מחיר שהוא יקר ומי שלא מוכן לקבל את זה לא חייב שידפדף הלאה

כל עוד מביעים את הדעה בצורה מכובדת ועניינית לא רואה בעיה בלהגיד שהמחיר גבוה ובכל זאת לקנות.

לדעתי האישית המחירים הם בדיוק כמו שהם צריכים להיות, אבל אם היו גבוהים מידי לטעמי או זולים מידי לטעמי הייתי אומר את זה ובשני המקרים הייתי עושה מנוי.

העולם מלא באנשים שיודעים שאייפון יקר, קונים ומתלוננים. היציע מלא באנשים שקנו כוסות קולה ב20 שקל ונקנקיה מקולקלת ב30 מתלוננים וקונים שוב.

לא צריך לקחת הכל קשה, בואו נשמח שאנחנו חוזרים לשער 11 והכל טוב.

כל עוד מביעים את הדעה בצורה מכובדת ועניינית לא רואה בעיה בלהגיד שהמחיר גבוה ובכל זאת לקנות.

לדעתי האישית המחירים הם בדיוק כמו שהם צריכים להיות, אבל אם היו גבוהים מידי לטעמי או זולים מידי לטעמי הייתי אומר את זה ובשני המקרים הייתי עושה מנוי.

העולם מלא באנשים שיודעים שאייפון יקר, קונים ומתלוננים. היציע מלא באנשים שקנו כוסות קולה ב20 שקל ונקנקיה מקולקלת ב30 מתלוננים וקונים שוב.

לא צריך לקחת הכל קשה, בואו נשמח שאנחנו חוזרים לשער 11 והכל טוב.

יש להגיד שהמחיר יקר ויש להגיד שהמחיר ביזיון.

• מנהלים ראשיים

שימו לב, מבחינתי כל מי שרושם פה משהו לגבי שמירת מקומות של מנוי ומחירים או כל דבר אחר שקשור אז הוא מחרטט (גם אם זה נכון).

כל עוד מכבי לא יפרסמו משהו אז הכל בגדר שמועות.

די כבר סוייר אתה מעייף אותי, אתה לא מבין שאני "אוהד זבל" זה מי שאני. אתה לא תשנה את זה.

גדלתי לא כמוך בגבעתיים, לא קיבלתי השכלה כמוך, לא העשרתי את עצמי, לא התפתחתי וזה לא קשור למכבי. אני כזה. ערס מצוי, כמו רוב הזבל של המדינה הזאת. וככה אני מתנהג, לא אכפת לי שאני לא מבין כלום בשיקולים של קביעת מחירים או שהמחירים באמת נוחים לכל הדעות. אני אתלונן כי זה מה שאני מכיר. גם אם היה עולה 30 שקל מנוי הייתי מתלונן וכותב סיבות לא רלוונטיות. כי זה מה שאני, ערס נחות. אתה יכול לכתוב לי עד מחר אבל אני לא אבין. אז שחרר.

קיבלתי, מבאס מאוד ואני תמיד מאמין שאפשר להשתנות ולהשתפר וללמוד. אבל כנראה שאני לא אשנה אותך וגם אני צריך ללמוד להבין שלא כל האנשים בפורום ובטח לא כל אוהדי מכבי הם בנורמל ויש כמה טמבלים לא מפותחים וזה מה יש, אני אלמד לשחרר עם הזמן..

• 4 weeks later...

שוב הגיעה השעה להשתגע

הבוקר נפתחה מכירת המנויים לשער 11 ואנחנו מזכירים לכולם למהר לחדש כי הביקוש למנויים ל-11 הוא עצום.

מי שרוצה לחדש מנוי יכול וצריך לעשות את זה כבר היום. החידוש פתוח גם ליושבי יציעים אחרים, ככה שאם ישבתם ב-13/8 וכו' בעבר, אתם יכולים לעבור סוף סוף ל-11.

כל מי שהעביר לנו את הפרטים ורצה לקנות מנוי ל-11, יקבל את הפרטים בימים הקרובים - אין צורך לשלוח לנו הודעות בנושא.

יום שלישי נפגשים בנתניה ודוחפים את מכבי לעבור שלב - תחכה לכם הפתעה בעמדת המרצ'נדייז של הארגון.

יאללה מכבי אליפות וגביע

• 4 weeks later...

בבקשה שכולם יבואו בצהוב ,  ומהארגון - להכין כמה שיותר גדלים/באנרים - למלא כל פיסת בטון מיותמת. 

[תמונה לדוגמא - פיינל פור בברצלונה לא השאירו שום מעקה ללא באנר.

כל האמצעים כשרים. רק למלא. חמ"ל של 20 אנשים שכל זוג יהיה אחראי על פינה קבועה בכל משחק.  משמעת של כמה דקות תספק חוויה מדהימה] בהצלחה =]

ת××× × ××××× ×××××: ââââק××â, â×צ×××××ââ ×â××רש ×××רס×âââ

מלבד השלט פנאטיקס /מכבי פנאטיקס,  עוד שלט גדול שיכול לרוץ יפה בכל משחק - 

ת×צ×ת ת××× × ×¢××ר ××××× ×××× ×××××פ×××