Jump to content

מלפפוני כדורסל לקיץ 2019 ע"ש בראד וונאמייקר

ravid

Recommended Posts

השתגעו לגמרי שם בברצלונה עם הסכומים.

הרטל, היגינס ודייויס יושבים על חוזים של אזור ה2 מיליון יורו בעונה, עכשיו מירוטיץ עם חוזה עוד יותר גדול והם עוד מנסים להביא את אברינס.

אשכרה 11.5 מיליון יורו לשנה. בפאקינג יורוליג.

מופרע לחלוטין

מה זה הדבר הזה? הם מוכרים את מסי?

יותר מתקציב כל שחקני מכבי יחד

רק שימו לב שפרסמו סכום ברוטו ולא נטו כמו שנהוג באירופה. (70 מיליון יורו ל-6 שנים זה באזור ה-6 מיליון לשנה בנטו. ב-NBA היה מרוויח כנראה 7-8 מיליון דולר לשנה).

זה טיפה פחות מפוצץ מאיך שבארסה מנסה לצייר, אבל עדיין סכומים מטורפים לגמרי.

מאיפה הכסף? הרי הם בקשיים כלכליים

גם אני הייתי מוותר עליו

אבל זה לא הנושא כרגע ספציפית. המאמן רוצה אותו לשנה הבאה. אם הקבוצה היתה בוחרת לא להחתים אותו על אף רצון המאמן, אז היה מקום לביקורת מוצדקת. אבל כרגע- תבואו בטענות ליאניס לא להנהלה.

אני מקווה שלפחות יבוא סמול מחרמן כזה לחמישיה כי 24 דקות לקלויארו למשחק זה יותר מדי.

גם אני הייתי מוותר עליו

אבל זה לא הנושא כרגע ספציפית. המאמן רוצה אותו לשנה הבאה. אם הקבוצה היתה בוחרת לא להחתים אותו על אף רצון המאמן, אז היה מקום לביקורת מוצדקת. אבל כרגע- תבואו בטענות ליאניס לא להנהלה.

אני מקווה שלפחות יבוא סמול מחרמן כזה לחמישיה כי 24 דקות לקלויארו למשחק זה יותר מדי.

אני מקווה מאוד שיבוא אותו סמול מחרמן שאתה מדבר עליו, 24 דקות זה בהחלט יותר מדי.

אני גם לא הייתי רוצה את תאודוסיץ' בסגל הקיים, זה יהיה פארמר ורוצ'סטי all over again. צמד יותר מוכשר אמנם אבל לא יעבוד.

אם כבר משקיעים סכומים על שחקן בסדר גודל כזה עדיף וונאמייקר, אבל זה דיבורים לאוויר כי בסוף כנראה שנאלץ להסתפק במקרה הטוב ביוביץ'.

מפתיע

מסתמן: גם בעונה הבאה - פיינל פור וסיבוב שלישי

דירקטוריון המנהלת התכנס לדון בהיפרדות מאיגוד הכדורסל, שיטת ההכרעה בליגה אפילו לא עלתה לדיון

לא יודע אם אני רוצה את תאודוסיץ.

שחקן עצום אבל בסכומים האלה אולי עדיף להתחזק בכמה עמדות.

בכללי, מכבי יכולה להצליח רק אם נביא שחקני הגנה טובים סטייל פרקינס.

מנסים להחיות פה קבוצות כוכבים אבל הימים של שאראס ופארקר לא יחזרו לצערי. צריך לבנות קבוצת הגנה פסיכית שצריך להקיא דם בשביל להכניס לה סל שעושה הרבה נקודות בהתקפות מעבר אחרי חטיפות/ריבאונד הגנה.

לדעתי מכבי צריכה לעשות מאמץ ולהביא את וונאמייקר- מתאים מבחינת סגנון המשחק בצורה טובה ושיתף פעולה בצורה טובה עם ווילבקין.

אבל במידה ולא מצליחים להביא אותו אין ספק שתאודוסיץ יהיה החתמה מעולה,הפליימייקר הכי טוב ביורוליג וזה בדיוק מה שחסר למכבי.

תאודוסיץ שחקן עצום, בטח בהתחשב ביכולות הכלכליות של מכבי והוא בהחלט מתאים לשחק לצד וולבקין. וולבקין הוא הסקורר ולידו צריך רכז אמיתי שינהל את המשחק. תאודוסיץ פליימקר מדהים.

הממה, הוא שחקן הגנה לא טוב. אם מביאים אותו (הלוואי!) צריך להביא בולדוג לעמדה 3.

לדעתי מכבי צריכה לעשות מאמץ ולהביא את וונאמייקר- מתאים מבחינת סגנון המשחק בצורה טובה ושיתף פעולה בצורה טובה עם ווילבקין.

אבל במידה ולא מצליחים להביא אותו אין ספק שתאודוסיץ יהיה החתמה מעולה,הפליימייקר הכי טוב ביורוליג וזה בדיוק מה שחסר למכבי.

אם וונאמייקר יגיע, תהיה למכבי שלישיית מובילי כדור W W W ווילבקין , וולטרס , וונאמייקר

מה שכן, מכבי חייבת רכז אירופאי בכיר. תאודוסיץ' לדעתי יכול לתת 2 עונות טובות. הוא יפעיל היטב את בלאק ויפנה את סקוטי לקליעות נוחות.