Jump to content

מלפפוני כדורסל לקיץ 2019 ע"ש בראד וונאמייקר

ravid

Recommended Posts

חשבתי שראוי שיהיה נושא חדש לעניין.

בואו נחמם עניינים עם הצעות לסגל (ריאלי!) שהייתם שמחים לראות על הפרקט בהיכל בעונה הבאה:

(לא לשכוח שבליגה מותר לרשום 5 זרים)

חמישיה:

וונאמייקר (הלוואי)

סקוטי

זוסמן

כספי

בלאק

ספסל:

וולטרס

ג'ונדי

אבדיה

קלויארו

אובריינט/גרג וויניגטון

ג'ורדן מיקי

ג'ייק כהן

אני לא יודע עד כמה ריאלי יהיה להביא כספי + וונאמיקר, בטח לאור החוזים השמנים של בלאק ווילבקין.

בהנחה שמכבי לא הולכת לתת עוד 2 חוזים של 1m$ הייתי משקיע את הכסף ברכז תותח ולוקח את ההימור ב4.

הייתי הולך בגישה של לשפר את האיכות ולא הכמות, לא רואה בעיה להשאיר את הסגל הקיים ולהחליף 2 שחקני חמישייה בדגש על רכז וזאת קבוצה אחרת לגמרי.

חוץ מזה,אני מאמין שמספיק שהיה לנו רכז נורמלי השנה הינו מגיעים להצלבה וזאת יחד עם אליפות נוספת צריכה להיות המטרה לשנה הבאה.

לא פיינל פור, הצלבה ממקומות 5-8 + אליפות ולא להשתגע בשביל להשיג מעבר.

הצעד הבא לא צריך להיות החתמת שחקן כלשהו אלא שחרור של אובריאנט. אם ממשיכים איתו הלכה העונה. כי הוא גרוע וגם כי שחקן יקר שיסתום את התקציב הדל של המועדון.

הצעד הבא לא צריך להיות החתמת שחקן כלשהו אלא שחרור של אובריאנט. אם ממשיכים איתו הלכה העונה. כי הוא גרוע וגם כי שחקן יקר שיסתום את התקציב הדל של המועדון.

המאמן רוצה אותו ואת קיין

וולדן, מילוטינוב , תאודוסיץ' [רק לדמיין את האסיסטים לבלאק וטיוס + הסידור עבודה לסקוטי..]

סלוקאס [ספרופולוס מכיר אותו היטב] .

במידה וחלילה בלאק לא יישאר - להביא את מייקל אריק[סנטר דרושפקה] ומילוטינוב בכל הכח.

אם זוסמן עוזב - להביא ישראלי לסגל את יפתח זיו בחוזה מינימום.

אם רול עוזב- קיווין פאנגוס / פטרי קופונן

שחקנים פוטנציאלים , מקצוענים ברמה, שיכולים להחליף את קיין:

טוני דאגלאס[14.5 נק' ב-20 מיש' ביורוליג , מדארושפקה] ,

סינגלטון, וולדן, דריק וויליאמס מבאיירן [העונה - 13.5 נק' ביורוליג, אחוזים טובים, ידיים ארוכות והגנה טובה]. טוקוטו[אילת].

אפשר לבנות משהו מצוין בתקציב סביר+.

וולדן, מילוטינוב , תאודוסיץ' [רק לדמיין את האסיסטים לבלאק וטיוס + הסידור עבודה לסקוטי..]

סלוקאס [ספרופולוס מכיר אותו היטב] .

פה איבדתי אותך

איזה כיף היה לראות את יאניס בחמישיות.

חבל מאוד שטיוס יעזוב כנראה.

סלוקאס? הלוואי, אבל אין סיכוי שיבוא למכבי, הוא רוצה שכר מטורף.

חייב להבין את הדיבורים על חזרה של כספי למכבי - זה מתוך הנחה שהוא לא יצליח לקבל חוזה בנבא או מתוך מחשבה שהוא הגיע לשלב בקריירה שאפשר לפתות אותו לחזור?

לדעתי, כל עוד הוא יצליח לגרד חוזה מינימום מאיזושהי קבוצה, לא נראה אותו פה, בטח לא בעונה הקרובה.

וולטרס חתם רשמית.

מכבי תל אביב גאה להודיע על החתמתו של נייט וולטרס (בן 28, 1.93 מ') על חוזה לשנתיים. הגארד שיחק בעונה החולפת במדי ז'לגיריס קובנה, עמה הגיע לפלייאוף היורוליג. ב-28 משחקים הוא שיחק בממוצע 22 דקות, קלע 11 נקודות והוסיף 3.8 אסיסטים למשחק.

nw%20980X980.jpg

https://www.youtube.com/watch?v=hIVkIufpOE4

אני חושב שכספי הגיע לשלב שכל עוד הוא לא יקבל חוזה מובטח בקבוצת פלייאוף הוא לא ישאר בnba, ואני בספק אם תהיה לו אופציה כזו.

לא חושב. גם מבחינה מקצועית עדיין יש לו מה לתת בליגה הטובה בעולם וגם, ובעיקר, מבחינה כלכלית אין לו מה לחזור העונה - שכר המינימום לשחקן עם הוותק שלו עומד על אזור ה-2.5 מיליון דולר ברוטו, סכום שמכבי תתקשה לשלם לו, מה גם שחסרה לו עוד עונה אחת כדי לקבל את הפנסיה המקסימלית מהנ.ב.א.

לדעתי הוא יחזור רק אם שום קבוצה בליגה לא תהיה מוכנה לשים עליו כסף, שזה תסריט לא מופרך בכלל כשמדברים על שחקן פציע בן 31 שגם כשהוא בריא הוא בסך הכל שחקן משלים לא רע.