Jump to content

מכבי וליגת האלופות עונת 2019/20

Recommended Posts

זה תלוי ביריבה.

העובדה שמכבי מתאמנת מזג אוויר הזה על בסיס יומי, ועושה כמה משחקי הכנה בתנאים דומים כן נותנים לה אדג׳ קטן, אבל כזה שבא לידי ביטוי רק מול

קבוצות שממש ,אבל ממש, לא חוות מזג אוויר שאפילו מתקרב לזה. סקנדינביות לצורך העניין.

לא יודע. זוכר את המשחק מול האיסלנדים, שמשום מה עוד הקדמנו? במשחק הזה הם עוד עלו ליתרון. בגומלין באיסלנד לעומת זאת נראינו הרבה יותר טוב.

אני בדעה שמול קבוצות שאתה טוב מהן עדיף לך לשחק בתנאים נוחים. אל תשכחו שגם למכבי קשה לשחק במזג האוויר הזה. האדג', אם יש, הוא אכן קטן, כמו שאמרת.

אני כן רואה איך זה יעזור לנו מול קבוצה שעדיפה מאיתנו, פשוט כי קשה לשחק במזג האוויר הזה, מה שאומר שהקבוצה שעדיפה עלינו לא תוכל לשחק את המשחק הרגיל שלה, וזה יצמצם את הפערים. לדעתי.

זה מתוך האתר של אופא

13:30 CEST, 5 August, Nyon

Champions path

Teams

10 winners from the UEFA Europa League third qualifying round champions path

6 teams eliminated from the UEFA Champions League third qualifying round champions path

Draw procedure

The six teams eliminated from the UEFA Champions League third qualifying round champions path will be seeded, along with the two teams emerging from the ties in the third qualifying round of this competition's champions path that involved the seeds with the highest coefficients.

Any other restrictions will be announced ahead of the draw.

אין לי בעייה להודות אם טעיתי במה שכתוב אבל אשמח שתסביר איפה.

זה נכון שכתוב אבל לא שמעתי שיש שינוי מההגרלה של שנה שעברה, כנראה מדובר ב-4 לא מדורגות שישארו בסוף

tnvimdaziyoo.png

מתי ההגרלה של הפליאוף ?

שני ב-14:30

זה נכון שכתוב אבל לא שמעתי שיש שינוי מההגרלה של שנה שעברה, כנראה מדובר ב-4 לא מדורגות שישארו בסוף

tnvimdaziyoo.png

אז בעצם יוצא שנוכל לקבל כל קבוצה שהיא מדורגת או שהיא לא מדורגת לפי הצמצום

תודה .

לא יודע. זוכר את המשחק מול האיסלנדים, שמשום מה עוד הקדמנו? במשחק הזה הם עוד עלו ליתרון. בגומלין באיסלנד לעומת זאת נראינו הרבה יותר טוב.

אני בדעה שמול קבוצות שאתה טוב מהן עדיף לך לשחק בתנאים נוחים. אל תשכחו שגם למכבי קשה לשחק במזג האוויר הזה. האדג', אם יש, הוא אכן קטן, כמו שאמרת.

אני כן רואה איך זה יעזור לנו מול קבוצה שעדיפה מאיתנו, פשוט כי קשה לשחק במזג האוויר הזה, מה שאומר שהקבוצה שעדיפה עלינו לא תוכל לשחק את המשחק הרגיל שלה, וזה יצמצם את הפערים. לדעתי.

קיימת מידה מסויימת של סתגלנות לתנאי מזג אוויר, אבל כמו שהסכמנו, זה לא מהווה פקטור דרמטי.

זה פועל לטובתנו ביולי-אוגוסט של מישור החוף, ולרעתנו כשהולכים לשחק במדינות קרות בחודשי החורף.

אין ספק שכאשר אחד או יותר מהתנאים החיצוניים של המשחק הוא לא ״אידיאלי״ - הרמה הכללית והפוטנציאלית יורדת, ומכאן הפערים מצטמצמים.

בין אם זה מזג אוויר, מצב כר הדשא, השלב העונתי שבו נערך המשחק וכו׳.

מסכים שהפנדל שיחק תפקיד משמעותי בדינמיקה של ההתמודדות. עם זאת, אני די משוכנע שהיינו חוטפים מהם שער במהלך המשחק.

אחרי עשר הדקות הטובות של מכבי בפתיחה, הם נכנסו לעניינים והצליחו להגיע אלינו לאזור הרחבה ולמצבי קרוסים מסוכנים. ראית שכשהם לוחצים אותנו גבוה אנחנו מתקשים מאוד להשתחרר.

המשחק ההתקפי שלהם, באופן כללי, הוא לא שוטף ולא יפה לעין, אבל זה כבר עניין של סגנון. הם חזקים מאוד טקטית ויעילים, קבוצה מאומנת בטירוף.

החל מהדקה ה 60 הם היו עייפים אבל כך גם מכבי. לא הרגשתי עליונות משמעותית בכושר הגופני.

למכבי היו 40 דקות להבקיע שני שערים, ובמהלכם השוער שלהם לא נאלץ לבצע שום פעולה. הם סגרו אותנו בקלות.

אני כן חושב שעשינו משהו מאז הגול של יונתן כהן. אמנם לא מצבים מטורפים, אבל הם הבקיעו שערים ממצבים איכותיים פחות. בסוף בוא נגיד את האמת, זה לא שיצאנו מהמשחק בהרגשה שהיינו צריכים להבקיע שישייה. התסכול הוא יותר על הגולים שספגנו ולא על המצבים שהחטאנו. למרות שהיו כמה טובים כאלה.

לכן כמו שאמרתי, פיזית היה לך יותר אוויר מהם, אוויר שיכול היה להספיק לתת עוד גול (אולי זה גם דחיפה של הקהל והאצטדיון הביתי), אבל מנטלית הבזבוזי זמן הנוראים שלהם והתסכול מהמצב שהכנסנו את עצמנו הקשה עלינו מאוד.

ברוב המוחלט של משחקי הפלייאוף שראיתי בחיי, וראיתי לא מעט, שקבוצה אחת צריכה גול אחד לנצח והיא יושבת על היריבה הרבה דקות, בסוף היא תגיע למצב טוב לגול. או בזכות הברקה של שחקן התקפה או בגלל טעות של שחקן הגנה. אני בטוח שלפני ההתמודדות, וגם אחרי הפנדל, מה שעבר לשחקנים בראש הוא גם מה שעבר לקהל - בוא נגיע במצב של 2-1 לדקות הסיום ומשם יש סיכוי טוב שיקרה נס (אגב כמו שקרה לקלוז' נגד אסטנה). הגול השני טרף את הקלפים בעניין הזה.

אני כן חושב שעשינו משהו מאז הגול של יונתן כהן. אמנם לא מצבים מטורפים, אבל הם הבקיעו שערים ממצבים איכותיים פחות. בסוף בוא נגיד את האמת, זה לא שיצאנו מהמשחק בהרגשה שהיינו צריכים להבקיע שישייה. התסכול הוא יותר על הגולים שספגנו ולא על המצבים שהחטאנו. למרות שהיו כמה טובים כאלה.

לכן כמו שאמרתי, פיזית היה לך יותר אוויר מהם, אוויר שיכול היה להספיק לתת עוד גול (אולי זה גם דחיפה של הקהל והאצטדיון הביתי), אבל מנטלית הבזבוזי זמן הנוראים שלהם והתסכול מהמצב שהכנסנו את עצמנו הקשה עלינו מאוד.

ברוב המוחלט של משחקי הפלייאוף שראיתי בחיי, וראיתי לא מעט, שקבוצה אחת צריכה גול אחד לנצח והיא יושבת על היריבה הרבה דקות, בסוף היא תגיע למצב טוב לגול. או בזכות הברקה של שחקן התקפה או בגלל טעות של שחקן הגנה. אני בטוח שלפני ההתמודדות, וגם אחרי הפנדל, מה שעבר לשחקנים בראש הוא גם מה שעבר לקהל - בוא נגיע במצב של 2-1 לדקות הסיום ומשם יש סיכוי טוב שיקרה נס (אגב כמו שקרה לקלוז' נגד אסטנה). הגול השני טרף את הקלפים בעניין הזה.

שאני מסתכל על כל המשחק - פרט לשערים שהבקענו המצבים האיכותיים היחידים שהגענו אליהם היו של שכטר וריקן במחצית הראשונה, והקרוס מתוך הרחבה של יוני

ממש לאחר השער שלו במחצית השניה.

לרומנים היה מצב פסיכי מול שער ריק ועוד הזדמנות גדולה בדקות הפתיחה שנמנעה בגלל השתלטות לא טובה של שחקן שלהם מתוך הרחבה.

כך שמבחינת מצבים של ממש, יהיה הוגן להגיד ש 2-1 לנו היה משקף את ההתמודדות.

כמו שהסכמנו, הפנדל היה משמעותי מאוד בדינמיקה של המשחק, אבל בראייה רחבה הפסדנו את ההתמודדות בשני המשחקים על דברים קטנים.

לכן אני לא מרגיש שהייתה פה ״גניבה״, יותר כמו התמודדות שקולה שהייתה יכולה ללכת לכל אחד מהצדדים.

בנושא ה״אוויר בריאות״ בשליש האחרון של המשחק אני לא מסכים איתך.

מכבי הייתה קהה, חסרת קצב וחסרת רעיונות ככל שנקפו הדקות, ובעיניי לעייפות הייתה חלק לא מבוטל בכך.

לא הרגשתי שהרומנים ״נופלים מהרגליים״. הם סיכלו את הניסיונות שלנו בקלות וכמעט ללא טעויות. שתי הקבוצות היו מותשות.

tnvimdaziyoo.png

אני לא מבין. אז אם נגיד אנחנו מדורגים בסיבוב השלישי (מניח שאנחנו מדורגים) אנחנו אמורים לקבל קבוצה שמדורגת נמוך והפסידה בסיבוב השלישי של ליגת האלופות או קבוצה שעלתה מהסיבוב השלישי של האירופאית?

אני לא מבין. אז אם נגיד אנחנו מדורגים בסיבוב השלישי (מניח שאנחנו מדורגים) אנחנו אמורים לקבל קבוצה שמדורגת נמוך והפסידה בסיבוב השלישי של ליגת האלופות או קבוצה שעלתה מהסיבוב השלישי של האירופאית?

אם נעלה לפלייאוף כנראה נקבל אחת מהקבוצות שהודחו בסיבוב שלישי באלופות

הכוכב קבוצה מעולה.

רמה מעלינו כרגע.

עפת קצת אחי

בוא נגיד שבחוץ אין לנו יותר מדי סיכוי להפתיע, אבל בביץ הכל פתוח אם נוציא תוצאה סבבה בחוץ.