Jump to content

מכבי וליגת האלופות עונת 2019/20

Recommended Posts

כל שש הקבוצות שאנחנו עשויים לקבל יגיעו מהסיבוב השלישי במוקדמות האלופות?

מה מסתמנים המפגשים שם?

כן, ההגרלה של הפלייאוף קצת מוזרה כי יש 6 מדורגות ו-10 לא מדורגות, כלומר 4 קבוצות לא מדורגות ישחקו אחת נגד השנייה

אלו קבוצות שיכולות להיות מודחות בסיבוב שלישי וליפול מדורגים לפלייאוף אירופית

פאוק

קרבאח

מאריבור

הכוכב האדום

קלוז'

פרנצווארוש

סודובה בכושר, זאת הבעיה. אחרי 27 מחזורי ליגה.

מצד שני מזג אוויר ישחק תפקיד.

תיקון קטן, מחזור 17.

הם מקום ראשון בליגה. איך תמיד אנחנו מקבלים אלופות באירופית כוסעמק עם זה.

מסכים שמכבי הייתה שווה יום ניצחון בהפרש של שער אחד, אבל לא יותר מזה ...

לרומנים היה מצב של שחקן מול שער ריק (החמצה הזויה לגמרי שלא מדברים עליה).

בכל מקרה, אם בעינייך הם קבוצה ״חלשה מאוד״, אז גם אנחנו כנראה לא מי יודע מה.

כמו שאמרתי אחרי המשחק ברומניה, מדובר בשתי קבוצות בינוניות שלא שוות בשום מצב בתים באלופות.

הרומנים אמנם גנבו אותנו, אבל זה לא הייתה גניבה מטורפת כמו שעשינו לבאזל או אפילו לפלזן.

כמו שאמרתי אחרי המשחק ברומניה, מדובר בשתי קבוצות בינוניות שלא שוות בשום מצב בתים באלופות.

הרומנים אמנם גנבו אותנו, אבל זה לא הייתה גניבה מטורפת כמו שעשינו לבאזל או אפילו לפלזן.

מסכים. זו אפילו לא גניבה בעיניי. לא מרגיש שנעשה לנו עוול בכך שלא עברנו אותם.

תיקון קטן, מחזור 17.

הם מקום ראשון בליגה. איך תמיד אנחנו מקבלים אלופות באירופית כוסעמק עם זה.

נו באמת.

אלופת ליטא, הגרלה סופר נוחה, אתה יודע איזה אופציות יכולות ליפול לך שם?

רק לשם הדוגמא הגמלים עונה שעברה הודחו באותו סיבוב 2 ונשרו לסיבוב 3 באירופאית וקיבלו את אפואל ניקוסיה.

שווי השוק של כל שחקני מכבי תל אביב: 21 מיליון יורו

שווי השוק של כל שחקני CFR קלוז': 24 מיליון יורו

שווי השוק של כל שחקני גלזגו סלטיק: 68 מיליון יורו

מכבי תל אביב וקלוז' נלחמו על הזכות להתמודד מול סלטיק, שהיתה מגיעה כפייבוריטית ברורה.

הפערים מול קלוז' לא היו גדולים ומכבי תל אביב נראתה לא מגובשת ומבולבלת לאורך יותר מדי זמן בשני המשחקים מול קלוז', שהיתה טיפה חדה ומגובשת יותר.

עבור מכבי תל אביב העפלה לליגת אירופה היא קריטית למודל העסקי והמקצועי.

שווי השוק של כל שחקני FK סודובה (היריבה הבאה של מכבי תל אביב, אלופת ליטא): כ-5.8 מיליון יורו.

מכבי תל אביב צריכה לנצח שתי קבוצות כדי להעפיל לשלב הבתים של ליגת אירופה.

מסכים. זו אפילו לא גניבה בעיניי. לא מרגיש שנעשה לנו עוול בכך שלא עברנו אותם.

אני חושב שכן, כי בסוף הם כן נהנו מגול מטעות של שופט שהיא לבדה יכלה להכריע את ההתמודדות. הרומנים הלכו על המגרש מדקה 60, גם אם נתעלם מהמומנטום של הפנדל שדיי ריסק את מכבי, אם היית מגיע במצב של 2-1 לדקה 60 אני דיי בטוח שהיינו עושים את זה. הם היו פשוט גמורים כאילו אנחנו בדקה 120 של ההארכה, למכבי היה אוויר פיזית אבל לא מנטלית.

בנוסף, אי אפשר להתעלם מזה שהם ניצלו מצבים הרבה יותר טוב מאיתנו, ובכלל לא זוכר מהם התקפה אחת איכותית. אולי ההחמצה מול שער ריק.

על זה שהגולים שלהם הגיעו מטעויות של ההגנה, אני לא מדבר כי תמיד אפשר לטעון שזה חלק מהאיכות של הקבוצות.

בכל מקרה, איך שלא תסובב את זה, לא מבין איך אפשר להגיד שאנחנו משמעותית טובים מהם. אני בטוח שהגנתית הם טובים מאיתנו, שזה בסוף הפרמטר הכי חשוב בנוקאאוט.

טוב אז אחרי בדיקה באתר של אוופא יש שינוי.

פלייאוף האירופית מורכב מ6 קבוצות שנשרו מסיבוב 3 של הצ'מפיונס ועוד 10 שהגיעו ממסלול האלופות בסיבוב 3 של האירופית.

6 הנושרות מהצ'מפיונס מדורגות,נשארו עוד 2 קבוצות שמצטרפות למדורגות לפי הניקוד שלהן.

כרגע אסטנה ולודוגורץ מעלינו,

כלומר אם אחת מהן תעוף בסיבוב הזה מאירופה אנחנו נכנסים למדורגות במקומה.

הסיכוי קלוש כי לודוגורץ בבית מול קבוצה איסלנדית אחרי 1-1 בחוץ, ואסטנה בבית אחרי 0-0 מול סנטה קולומה אבל בכדורגל יש הפתעות.

אשמח לאחת מ- קלוז אסטנה או לודוגרץ כמדורגת בפליאוף אירופית .

לדעתי האכזבה הכי גדולה מההדחה מול קלוז זה הפחד לא להיות מדורג בשלב הזה ולעוף מאירופה .

העונה האירופית תקום או תיפול על המזל בהגרלה ועל חזרת חלק מהפצועים להרכב.

פלייאוף האירופית מורכב מ6 קבוצות שנשרו מסיבוב 3 של הצ'מפיונס ועוד 10 שהגיעו ממסלול האלופות בסיבוב 3 של האירופית.

6 הנושרות מהצ'מפיונס מדורגות,נשארו עוד 2 קבוצות שמצטרפות למדורגות לפי הניקוד שלהן.

הסיכוי קלוש כי לודוגורץ בבית מול קבוצה איסלנדית אחרי 1-1 בחוץ, ואסטנה בבית אחרי 0-0 מול סנטה קולומה אבל בכדורגל יש הפתעות.

מפתיע, נחזיק אצבעות לאיסלנדים.

מפתיע, נחזיק אצבעות לאיסלנדים.

הוא כתב מידע מוטעה, לא נהיה מדורגים בפלייאוף, רק 6 קבוצות יהיו מדורגות אלו שיודחו בסיבוב שלישי באלופות

הוא כתב מידע מוטעה, לא נהיה מדורגים בפלייאוף, רק 6 קבוצות יהיו מדורגות אלו שיודחו בסיבוב שלישי באלופות

אז יוצא פשוט שלא מדורגת תשחק מול לא מדורגת ?

מאכזב, לא באנו מוכנים מספיק למפגשים האלה למרות שהיה קיץ ארוך יחסית לשנים קודמות, גם חוסר מזל של הפציעות והגרלה קשה כמו קלוז' שנוטים פה לזלזל בה אבל הם יודעים בדיוק את מעמדם ואת החוזקות והחולשות שלהם וקשה לשחק נגד קבוצה כזאת.

אז יוצא פשוט שלא מדורגת תשחק מול לא מדורגת ?

יש 6 מדורגות ו-10 לא מדורגות, בהגרלה יהיה צמצום 3 מדורגות ו-5 לא מדורגות בכל צד, ואז תהיה עוד הגרלה של 4 לא מדורגות שנשארו

אני חושב שכן, כי בסוף הם כן נהנו מגול מטעות של שופט שהיא לבדה יכלה להכריע את ההתמודדות. הרומנים הלכו על המגרש מדקה 60, גם אם נתעלם מהמומנטום של הפנדל שדיי ריסק את מכבי, אם היית מגיע במצב של 2-1 לדקה 60 אני דיי בטוח שהיינו עושים את זה. הם היו פשוט גמורים כאילו אנחנו בדקה 120 של ההארכה, למכבי היה אוויר פיזית אבל לא מנטלית.

בנוסף, אי אפשר להתעלם מזה שהם ניצלו מצבים הרבה יותר טוב מאיתנו, ובכלל לא זוכר מהם התקפה אחת איכותית. אולי ההחמצה מול שער ריק.

על זה שהגולים שלהם הגיעו מטעויות של ההגנה, אני לא מדבר כי תמיד אפשר לטעון שזה חלק מהאיכות של הקבוצות.

בכל מקרה, איך שלא תסובב את זה, לא מבין איך אפשר להגיד שאנחנו משמעותית טובים מהם. אני בטוח שהגנתית הם טובים מאיתנו, שזה בסוף הפרמטר הכי חשוב בנוקאאוט.

מסכים שהפנדל שיחק תפקיד משמעותי בדינמיקה של ההתמודדות. עם זאת, אני די משוכנע שהיינו חוטפים מהם שער במהלך המשחק.

אחרי עשר הדקות הטובות של מכבי בפתיחה, הם נכנסו לעניינים והצליחו להגיע אלינו לאזור הרחבה ולמצבי קרוסים מסוכנים. ראית שכשהם לוחצים אותנו גבוה אנחנו מתקשים מאוד להשתחרר.

המשחק ההתקפי שלהם, באופן כללי, הוא לא שוטף ולא יפה לעין, אבל זה כבר עניין של סגנון. הם חזקים מאוד טקטית ויעילים, קבוצה מאומנת בטירוף.

החל מהדקה ה 60 הם היו עייפים אבל כך גם מכבי. לא הרגשתי עליונות משמעותית בכושר הגופני.

למכבי היו 40 דקות להבקיע שני שערים, ובמהלכם השוער שלהם לא נאלץ לבצע שום פעולה. הם סגרו אותנו בקלות.

זה מתוך האתר של אופא

13:30 CEST, 5 August, Nyon

Champions path

Teams

10 winners from the UEFA Europa League third qualifying round champions path

6 teams eliminated from the UEFA Champions League third qualifying round champions path

Draw procedure

The six teams eliminated from the UEFA Champions League third qualifying round champions path will be seeded, along with the two teams emerging from the ties in the third qualifying round of this competition's champions path that involved the seeds with the highest coefficients.

Any other restrictions will be announced ahead of the draw.

אין לי בעייה להודות אם טעיתי במה שכתוב אבל אשמח שתסביר איפה.

מאכזב, לא באנו מוכנים מספיק למפגשים האלה למרות שהיה קיץ ארוך יחסית לשנים קודמות, גם חוסר מזל של הפציעות והגרלה קשה כמו קלוז' שנוטים פה לזלזל בה אבל הם יודעים בדיוק את מעמדם ואת החוזקות והחולשות שלהם וקשה לשחק נגד קבוצה כזאת.

ידעו להאט את הקצב של המשחק שלנו ולבזבז זמן כמו גהינום , בפועל ? אני חושב שהיא קבוצה חלשה ממכבי ברמה אחת לפחות , אין להם הנעת כדור וכל משחק ההתקפה שלהם בנוי על להיף כדורי גובה למעלה , שמכבי לא הצליחה להסתדר עם זה , בנוסף ראינו לא מעט חורים שלהם בהגנה כשמכבי שיחקה מהר , ככה שלטעמי גם בהגנה וגם בהתקפה הם לא משהו בכלל , הכל הלך להם ויש התמודדויות כאלה.

זה בידיוק כמו ההתמודדות מול סארספבורג הכל הולך לקבוצה השנייה ואתה עושה את כל הטעויות האפשריות , ככה זה שאתה לא חד .

אפשר להעלות פה את הדיון של ההתנהלית בקיץ והביצה והתרגולת בנוגע האם צריך לקחת סיכון וקודם להביא חיזוק בשביל לעלות לאירופה או ללכת על בטוח בלי סיכון פיינסי וקודם כל לעלות לאירופה ואז להביא חיזוק .

צריך לעבור הלאה ולעלות לאירופית כי עוד עונה בלי אירופה זה יהיה מאוד בעייתי גם מבחינת הפייר פלי .

יש 6 מדורגות ו-10 לא מדורגות, בהגרלה יהיה צמצום 3 מדורגות ו-5 לא מדורגות בכל צד, ואז תהיה עוד הגרלה של 4 לא מדורגות שנשארו

תודה ?

נקווה לקלוז או אסטנה

החל מהדקה ה 60 הם היו עייפים אבל כך גם מכבי. לא הרגשתי עליונות משמעותית בכושר הגופני.

אני רוצה להגיד פה משהו: הגיע הזמן להפסיק עם הקטע שלשחק במישור החוף בקיץ נותן לנו יתרון באירופה. כי כן, היריבות שלנו נמסות, אבל כך גם אנחנו. אי אפשר להיות רגיל למשחק בתנאים האלה. זה פשוט לא קיים. בדיוק כמו שאתם מקללים את כל העולם כשאתם יוצאים מהרכב או מהבית, ובדיוק כמו שכשאני שואל את אמא שלי איך הסתדרו לפני המזגנים, אז בניגוד לתשובות שלה על נוחויות אחרות שיש כיום, שעל זה אומרת "זה מה שידענו", היא פשוט עונה: "אני באמת לא יודעת איך שרדנו, זה היה סיוט". הקיץ הישראלי הוא סיוט גם לישראלים. לא מתרגלים לזה.

זה נותן יתרון רק מול קבוצות עדיפות מאיתנו, כמו כל מזג אוויר קיצוני. כי במזג אוויר קיצוני אי אפשר להראות את מלוא היכולת שלך, מה שאומר שההבדלים מיטשטשים.

ראיתי כבר את מכבי נראית טוב יותר בחוץ מאשר בבית מול יריבות חלשות ממנה בקיץ.

בהנחה שאתה צודק, זה ןאומר שנדפקנו פעמיים ( כביכול ) מהעובדה שקלוז׳ עברה את אסטנה?

אני רוצה להגיד פה משהו: הגיע הזמן להפסיק עם הקטע שלשחק במישור החוף בקיץ נותן לנו יתרון באירופה. כי כן, היריבות שלנו נמסות, אבל כך גם אנחנו. אי אפשר להיות רגיל למשחק בתנאים האלה. זה פשוט לא קיים. בדיוק כמו שאתם מקללים את כל העולם כשאתם יוצאים מהרכב או מהבית, ובדיוק כמו שכשאני שואל את אמא שלי איך הסתדרו לפני המזגנים, אז בניגוד לתשובות שלה על נוחויות אחרות שיש כיום, שעל זה אומרת "זה מה שידענו", היא פשוט עונה: "אני באמת לא יודעת איך שרדנו, זה היה סיוט". הקיץ הישראלי הוא סיוט גם לישראלים. לא מתרגלים לזה.

זה נותן יתרון רק מול קבוצות עדיפות מאיתנו, כמו כל מזג אוויר קיצוני. כי במזג אוויר קיצוני אי אפשר להראות את מלוא היכולת שלך, מה שאומר שההבדלים מיטשטשים.

ראיתי כבר את מכבי נראית טוב יותר בחוץ מאשר בבית מול יריבות חלשות ממנה בקיץ.

זה תלוי ביריבה.

העובדה שמכבי מתאמנת מזג אוויר הזה על בסיס יומי, ועושה כמה משחקי הכנה בתנאים דומים כן נותנים לה אדג׳ קטן, אבל כזה שבא לידי ביטוי רק מול

קבוצות שממש ,אבל ממש, לא חוות מזג אוויר שאפילו מתקרב לזה. סקנדינביות לצורך העניין.