Jump to content

מכבי וליגת האלופות עונת 2019/20

Recommended Posts

אתם יודעים, שלושה בלמים זה לא בהכרח הרכב הגנתי.

תלוי איך אתה מתכנן את הקבוצה, ומי רץ על הקו. מה שבטוח שכשאתה בהגנה, אתה סוגר טוב יותר, וכשאתה תוקף, יש לך יותר אופציות.

מצפייה בתקציר שלושת השערים נראים כמו שערים שמכבי לגמרי סופגת. אני לא אופטימי והמומנטום עם הרומנים אבל לפחות הגומלין בישראל. נצטרך להוציא תוצאה טובה במשחק הראשון ולגנוב את השני.

תקציר השערים של קלוז, כולם באו מהאגפים

https://www.youtube.com/watch?v=azgpUJs92Gw

לא ראיתי את המשחק אבל נראה ש 2 מהשערים של קלוז היו מקריים לחלוטין ואפילו אפשר להגיד עצמיים. הרבה מזל היה להם

תלוי איך אתה מתכנן את הקבוצה, ומי רץ על הקו. מה שבטוח שכשאתה בהגנה, אתה סוגר טוב יותר, וכשאתה תוקף, יש לך יותר אופציות.

אם היה מערך שבו אתה אוניברסלית מגן טוב יותר ותוקף עם יותר אופציות, כולם היו משחקים במערך הזה

אם היה מערך שבו אתה אוניברסלית מגן טוב יותר ותוקף עם יותר אופציות, כולם היו משחקים במערך הזה

ברור שבראש ובראשונה אתה חייב קבוצה ממושמעת. אבל זרמתי עם הראש שלו.

הם תוקפים המון מהאגפים, וזה החוזקה שלהם, וקצת מוזר לומר את זה, אבל הבעיה שלנו היא בעיקר בצד שמאל. החיסרון של סבוריט סופר משמעותי בעיני. הייתי פותח עם שלושה בלמים (בלטקסה, אמאדור, וייני) והצדדים את קנדיל ודוידזה, ואמצע חזק ולוחם, של פרץ, גלזר וריקן

אפשרויות לסיבוב שלישי בליגה אירופית במידה ונודח מול קלוז, רוב הקבוצות נוחות
njtnqvxdkem3.png

צחוקים אם נפגוש שם את אסטנה

אני לא חי באשליות שזה יהיה קל אבל אני בהחלט מצפה שמכבי תגיע הכי רחוק שאפשר בכל מפעל לא משנה לי אם זה בארץ או באירופה ואני אתבאס תמיד אם נפסיד גם אם זה לריאל או ברצלונה או סיטי או לא יודע מי. המוטו שלנו זה לבוא ולנסות לנצח בכל מגרש. מי שלא חולם על להגיע לבתים של האלופות שלא יקרא לעצמו מכביסט.

הגיע הזמן באמת

תירגעו באלופות של זהבי היה יותר קשה ועשינו את חלאס אנחנו מכבי אם לא נכוון ליגת אלופית אז לאן?

אני לא חי באשליות שזה יהיה קל אבל אני בהחלט מצפה שמכבי תגיע הכי רחוק שאפשר בכל מפעל לא משנה לי אם זה בארץ או באירופה ואני אתבאס תמיד אם נפסיד גם אם זה לריאל או ברצלונה או סיטי או לא יודע מי. המוטו שלנו זה לבוא ולנסות לנצח בכל מגרש. מי שלא חולם על להגיע לבתים של האלופות שלא יקרא לעצמו מכביסט.

אתה ילד טוב אלצ'קו