Jump to content

מכבי וליגת האלופות עונת 2019/20

Recommended Posts

יש לי שאלה שאני לא יודע אם שאלו אותה למרות שנראלי שהתשובה אליה ברורה..

נגיד קבוצה X מתחילה מהסיבוב ה-1

ומכבי מתחילים מהסיבוב ה-2

מכבי מעפילים לבתים ומנצחים את כל המשחקים וקבוצה X גם.

מי מקבלת יותר נק' דירוג ?

האם זה שווה בשווה ?

כי אני יודע שיש נקודת דירוג על כל ניצחון/תיקו/עליה לסיבוב הבא.

אז נגיד יש ייתרון כלשהו בלהיות בסיבוב ה-1 ? מקבלים טיפה יותר ניקוד? או שזה לא קשור

תודה

אנשים פה עדיין לא הבינו שבגלל שההגרלה היא עוד לפני המשחקים עצמם בגלל זה גונבים/מאבדים דירוג????? מה אנחנו הקהל האנמי של הפועל

חח רגע אז אם אסטנה תודח בסיבוב הראשון נהיה מדורגים או לא?

אם תודח בסיבוב השני באלופות (כלומר ע"י אסטנה/קלוז') אז לא תוכל להיות מדורג בפלייאוף האירופית גם אם היה לך את הדירוג הכי גבוה בגלאקסיה.

זה לא נכון. בנוסף לשש המודחות מהסיבוב השלישי במוקדמות האלופות (במסלול אלופות), שתי הקבוצות עם הדירוג הכי גבוה מבין אלו שהודחו ממוקדמות האלופות (מסלול אלופות) אבל התקדמו לשלב הפלייאוף של הליגה האירופית יהיו מדורגות.

כלומר, אם תשע מתוך עשר המדורגות (כרגע) בסיבוב השלישי של מוקדמות האלופות אכן יעפילו לסיבוב השלישי של מוקדמות האלופות וגם אנחנו נעלה לפלייאוף אז נהייה מדורגים.

זה לא נכון. בנוסף לשש המודחות מהסיבוב השלישי במוקדמות האלופות (במסלול אלופות), שתי הקבוצות עם הדירוג הכי גבוה מבין אלו שהודחו ממוקדמות האלופות (מסלול אלופות) אבל התקדמו לשלב הפלייאוף של הליגה האירופית יהיו מדורגות.

כלומר, אם תשע מתוך עשר המדורגות (כרגע) בסיבוב השלישי של מוקדמות האלופות אכן יעפילו לסיבוב השלישי של מוקדמות האלופות וגם אנחנו נעלה לפלייאוף אז נהייה מדורגים.

בפלייאוף אירופית מדורגות רק 6 קבוצות שהודחו מסיבוב שלישי באלופות

t2wwza1ogndy.jpeg

לא כרגע, אבל משהו בסגנון של קרישי. חברה שלי גיאורגית ויהיה מגניב להגריל אותם. השאלה אם הם באופציות בכלל.

גרוזינית

בוקר טוב לכולם.

גם היום לא נהיה מדורגים בסיבוב השלישי אם קלוז' תדיח את אסטנה ואנחנו נדיח את קלוז'.

המשך יום נעים

אסטנה הפסידה הרגע 3:2 במשחק חוץ בליגה

הם נראים פגיעים, הגנה מאוד בינונית

הקבוצה השניה היתה ב10 שחקנים מדקה 70

בוקר טוב לכולם.

גם היום לא נהיה מדורגים בסיבוב השלישי אם קלוז' תדיח את אסטנה ואנחנו נדיח את קלוז'.

המשך יום נעים

לבלב

בפלייאוף אירופית מדורגות רק 6 קבוצות שהודחו מסיבוב שלישי באלופות

צודק, התבלבלתי כי יש רק 6 מדורגות. חשבתי ששתי הלא מדורגות עם הדירוג הכי גבוה הופכות למדורגות אבל זה לא המצב. מה שקורה זה שמגרילים את שש המדורגות מול הלא מדורגות, ואז מגרילים את ארבע הלא מדורגות שנשארו בינן לבין עצמן.

זה מוביל לשאלה האם עדיף שאסטנה תודח בסיבוב הראשון (ואז לא תהייה מדורגת בסיבוב השלישי ובפלייאוף הליגה האירופית) או שקלוז'.

בוקר טוב,

אני רק שאלה:

אם אסטנה עפה מול קלוז ואנחנו מעיפים את קלוז אבל עפים בהמשך ופוגשים את אסטנה באירופית בשלב 32 האחרונות. מי מדורג?

בוקר טוב,

אני רק שאלה:

אם אסטנה עפה מול קלוז ואנחנו מעיפים את קלוז אבל עפים בהמשך ופוגשים את אסטנה באירופית בשלב 32 האחרונות. מי מדורג?

מנצ׳סטר סיטי

בוקר טוב,

אני רק שאלה:

בהתאם למיקומים בשלב הבתים של ליגת האלופות/הליגה האירופית