Jump to content

מכבי וליגת האלופות עונת 2019/20

Recommended Posts

בעונה הקודמת אסטנה עפה בסיבוב השלישי לדינאמו זארגרב והדיחה את ניקוסיה בפלייאוף האירופית.
בשלב הבתים עשתה תיקו עם דינמו קייב וניצחה את רן הצרפתית ויאבלונק הצ'כית - עם 8 נקודות סיימה במקום השלישי.

בעונה הקודמת אסטנה עפה בסיבוב השלישי לדינאמו זארגרב והדיחה את ניקוסיה בפלייאוף האירופית.

בשלב הבתים עשתה תיקו עם דינמו קייב וניצחה את רן הצרפתית ויאבלונק הצ'כית - עם 8 נקודות סיימה במקום השלישי.

יש קריטריונים בפורום, דינמו לא שלנו ודינמו שלנו.

שאלת תם:

איך זה יכול להיות שאסטנה מדורגים, ומתחילים בסיבוב הראשון?

הדירוג המדיני קובע איזה סיבוב מתחילים והדירוג הקבוצתי קובע אם מדורגים או לא

קודם כל אני רוצה את אסטנה רק כדי לזיין אותם על מה שעשו לנו פעם שעברה,דבר שני אם קבוצות כאלה לא נעבור אז לא מגיע לנו גם ליגה אירופית.

קודם כל אני רוצה את אסטנה רק כדי לזיין אותם על מה שעשו לנו פעם שעברה,דבר שני אם קבוצות כאלה לא נעבור אז לא מגיע לנו גם ליגה אירופית.

מסכים ב-100%, אנחנו קבוצה הרבה יותר טובה ממה שהיינו אז (יש היום קישור גרזן) והרבה יותר מאומנת.

עם איך שאני זוכר את אסטנה של אז ונראה שהם לא השתנו הרבה, אני מעריך שאנחנו טובים יותר אבל הכל שאלה של כושר משחק. אני לא חושב שהסיכויים לטובתינו הם פחות מ-50:50.

במידה וקיבלנו את קלוז', ניצחנו אותם ועלינו לשלב השלישי כקבוצה לא מדורגת, נניח ונקבל קבוצה עם דירוג גבוה וננצח אותה, נהיה מדורגים בפלייאוף?

במידה וקיבלנו את קלוז', ניצחנו אותם ועלינו לשלב השלישי כקבוצה לא מדורגת, נניח ונקבל קבוצה עם דירוג גבוה וננצח אותה, נהיה מדורגים בפלייאוף?

זה מאוד מאוד פשוט

אם ניצחת קבוצה שהיא מדורגת במקור - אתה לוקח את הדירוג שלה.

שאלת תם

במקרה ולא נעבור את אסטנה, עד איפה אנחנו מדורגים באירופית ? וכמה סיבובים נשארים לנו ? 2 ?

2 סיבובים - השלישי ופלייאוף. בסיבוב השלישי מדורגים בטוח לגבי הפלייאוף נחכה למומחים.

אם עוברים ישיקות את אסטנה גונבים את הדירוג שלהם גם לפליאוף?

לא, רק לשלב הבא

שאלת תם

במקרה ולא נעבור את אסטנה, עד איפה אנחנו מדורגים באירופית ? וכמה סיבובים נשארים לנו ? 2 ?

נכון לעכשיו, מדורגים עד שלב הבתים

סיבוב שלישי - כי הודחנו מהצ'מפיונס (כל מי שמודח לאירופית, אוטומטית מדורג בסיבוב הבא)

סיבוב רביעי - מדורגים על פי ניקוד

וכמו שכבר אמרו כאן, במידה ומפסידים לאסטנה/קלוז', נושרים ישירות לסיבוב השלישי של האירופית ואז ישארו לנו שני סיבובים - השלישי והפלייאוף כדי להגיע לבתים

לא, רק לשלב הבא

נכון לעכשיו, מדורגים עד שלב הבתים

סיבוב שלישי - כי הודחנו מהצ'מפיונס (כל מי שמודח לאירופית, אוטומטית מדורג בסיבוב הבא)

סיבוב רביעי - מדורגים על פי ניקוד

וכמו שכבר אמרו כאן, במידה ומפסידים לאסטנה/קלוז', נושרים ישירות לסיבוב השלישי של האירופית ואז ישארו לנו שני סיבובים - השלישי והפלייאוף כדי להגיע לבתים

מה המשכורות באופא?

זה מאוד מאוד פשוט

אם ניצחת קבוצה שהיא מדורגת במקור - אתה לוקח את הדירוג שלה.

זה נכון רק אם ההגרלה מתקיימת לפני שצמד המפגשים מסתיים.

שאלת תם

אם לא עוברים את אסטנה אז נהיה מדורגים בסיבוב שלישי ובפלייאוף לא, במסלול אלופות במוקדמות אירופית הדירוג תלוי רק באיזה שלב הקבוצה הודחה ממוקדמות צ'מפיונס, לדוגמא לפני שנה שקנדייה וספרטק טרנבה היו מדורגות בפלייאוף אירופית עם 3.500 נקודות כי עפו בסיבוב שלישי בצ'מפיונס.

yztzymjwwqkj.png