Jump to content

יש דאבל למכבי!

itan17

Recommended Posts

חייב לציין שתמיד אני נהנה לראות אוהדי מכבי ביד אליהו שבאים דווקא עם חולצות של הכדורגל.

מועדון אחד.

יש איזו חבורה של אוהדים מהכדורגל יש להם מנויים במערבי, תמיד אני רואה אותם עם גופיות של מכבי סל

כל פעם מרגש אותי לראות אותם הולכים ביחד כזה מפרגנים לכדורסל

חבל שאי אפשר לעשות קמפוס כזה עם אצטדיון כדורגל, אולם כדורסל ועוד אולם לכל הכדוריד/עף

הייתי בטוח שהאליפות הזאת תשמח אותי אבל שימחה אותי יותר ממה שציפיתי

מה גם שרוב הסיכויים ש-3 "אליפויות" (גלבוע, חיפה, וראשל"צ) מתוך ה-6 שהושגו בפיינלפור/משחק גמר היו נכנסות לארון שלנו אם הייתה פה ליגה נורמלית כבכל אירופה עם סדרות גמר.

בדוק!

בית"ר חולון

חחח אשכרה, חצי מהם אוהדי ביתר

יש לציין שדאבל אליפות בשני הענפים לא נפוץ מאוד בשני העשורים האחרונים. הפעם האחרונה שזה קרה היה בעונת 2013/14 אם אני לא טועה וכדי להגיע לעונה שלפני צריך לנדוד עד 2002/3.

פעם שלישית ב20 שנה הופך את האירוע לדי נדיר.

יש לציין שדאבל אליפות בשני הענפים לא נפוץ מאוד בשני העשורים האחרונים. הפעם האחרונה שזה קרה היה בעונת 2013/14 אם אני לא טועה וכדי להגיע לעונה שלפני צריך לנדוד עד 2002/3.

פעם שלישית ב20 שנה הופך את האירוע לדי נדיר.

מרגש בהחלט

באדיבות מכביפדיה המרגשים, חשוב לזכור שב-2013/14 היה טרבל (משהו שלא נעשה מעולם בארץ וספק אם יקרה שוב למכבי או בכלל) - כדורגל, כדורסל וכדוריד.

אני עדיין חולם על היום בו נחגוג קוואדרופל דאבל עם דאבלים בכל ארבעת ענפי הכדור.

מה גם שרוב הסיכויים ש-3 "אליפויות" (גלבוע, חיפה, וראשל"צ) מתוך ה-6 שהושגו בפיינלפור/משחק גמר היו נכנסות לארון שלנו אם הייתה פה ליגה נורמלית כבכל אירופה עם סדרות גמר.

בעונה של ראשון לא היית לוקח אליפות בסדרות.

לא היית מנצח בסדרה את י-ם. מכבי ב-2016 הייתה ערמה של כלום ושום דבר.

מקרים בהם לקחנו אליפות בכדורגל ובכדורסל באותה עונה:

1. 1954
  2. 1958
  3. 1968
  4. 1970
  5. 1972
  6. 1977
  7. 1979
  8. 1992
  9. 1995
  10. 1996
  11. 2003
  12. 2014
  13. 2019

ב-58, 70, ו-77 לקחנו גם דאבל בכדורגל ודאבל בכדורסל

באדיבות מכביפדיה המרגשים, חשוב לזכור שב-2013/14 היה טרבל (משהו שלא נעשה מעולם בארץ וספק אם יקרה שוב למכבי או בכלל) - כדורגל, כדורסל וכדוריד.

אני עדיין חולם על היום בו נחגוג קוואדרופל דאבל עם דאבלים בכל ארבעת ענפי הכדור.

למה רק דאבל בכדורסל יש סיכוי (אומנם לא גדול) לזכות ב4 תארים (כולל גביע ווינר),ובכדורגל ב3 תארים (גביע שוקו).

בהקשר לקשר בין המועדונים תמיד מרגש אותי לראות שחקני מכבי רגל במשחקים של הסל ולהפך. גם ששמעון מגיע לראות משחקים בכדורגל ושרים לו.

יש את מכבי שזכתה השנה באליפות היסטורית ויש חבורת אמריקאים עם גופיות צהובות שלפי מה שאתם אומרים זכתה אתמול בגביע המ׳.

באמת שניצחון שלנו בסטנגה במחנה אימונים נגד קבוצה מהליגה האוסטרית הרביעית ירגש הרבה יותר.

יש את מכבי שזכתה השנה באליפות היסטורית ויש חבורת אמריקאים עם גופיות צהובות שלפי מה שאתם אומרים זכתה אתמול בגביע המ׳.

באמת שניצחון שלנו בסטנגה במחנה אימונים נגד קבוצה מהליגה האוסטרית הרביעית ירגש הרבה יותר.

טוב חמוד אז אם לא מעניין לא חייבים להגיב

למה רק דאבל בכדורסל יש סיכוי (אומנם לא גדול) לזכות ב4 תארים (כולל גביע ווינר),ובכדורגל ב3 תארים (גביע שוקו).

ב 13/14 היה דאבל-טריפל: טריפל בכדורגל וטריפל בכדורסל.

אז למה הגבת אם זה לא מעניין אותך?

טיפש