Jump to content

נושא מחשבות רנדומליות על בלומפילד

yellowcake

Recommended Posts

מניח שהכוונה שהם הגיעו לתקרת זכוכית מבחינת פוטנציאל הכנסות ממנויים \ כרטיסים. מי שהתרגל לשלם מחיר נמוך לרוב לא יהיה מוכן לשלם תוספת של 20-30% למחיר המנוי גם אם הבעלים ישקיע פי 2. התקציב הטבעי של חיפה הגיע למלוא הפוטנציאל שלו (מבלי לחשב הכנסות ממכירת שחקנים). החוכמה היא להגדיל את ההכנסה פר אוהד לאורך זמן, בין אם זה במכירת כרטיסים, בין אם זה במכירת מרצ'נדייז ובין אם זה בפעילויות עסקיות אחרות שלצערי בארץ טרם נראו (דוג' לשם המחשה - חברת סלולאר וירטואלית של מכבי. לאף אחד לא אכפת אם הוא בסלקום\פרטנר\רמי לוי, אז למה שלא יהיה בחברה בבעלות של מכבי שתהנה מהרווחים האלה לאורך זמן?)

רק אוסיף ואדליף (שכן היה לי קונקשן מאוד חזק לחיפה בשנה האחרונה, כמות המידע שדליתי... פףףף) שהם חיכו בטירוף לעונה שתגמר ב"הצלחה" (או לא בכישלון) כדי שהם יוכלו להעלות מחירים בחזרה ולא להשאר בתמחור "המבצע המוזל" שעשו כדי למלא את סמי עופר

ומה קורה בפועל? פחות אוהדים מוכנים לשלם את המחיר "המוזל". והם יצאו אל האוהדים שלהם עם מחירים גבוהים יותר בגלל "ההצלחה"

אתה יכול לנחש לבד את התגובות של הקהל ואת קצב מכירת המנויים, התאבדות של חיפה.

אם הם היו בעולם של פיירפליי (קרי, מגיעים לאירופה מתישהו איכשהו..) ולא בעולם של יענקל'ה פשוט עושה מה בזין שלו ושופך מלא כסף לאוויר ואין עליו הגבלות המהלכים ההם היו גייםאובר עבור מכבי חיפה המועדון תחרותי, היו יוצאים מהמשחק לכמה שנים.

אני חוזרת לנושא שדיברתי עליו בנושא השיפוצים. תמיד יהיו מנויים, תמיד יהיו כאלו שרק קונים כרטיסים.

בשביל להגדיל את כמות הקהל חייבים לתת פיתרון לבעיית הנגישות בדמות הסעות מערים מרכזיות בתשלום, במיוחד עכשיו כשהפקקים גדלו ועוד ועוד כבישים נחסמים.

ברגע שנער בן 15 מיהוד או מכפר סבא למשל יודע שיש לו איך להגיע, הוא יבוא, 20 ש"ח לכאן או לכאן לא ישנו את זה

לא לכולם יש אוטו / רישיון / יכולת לפתח חברויות עם אנשים שיקחו אותם, כך שהנגישות היא חסם גדול בדרך לחלום ה"בלומפילד מלא"

אני חוזרת לנושא שדיברתי עליו בנושא השיפוצים. תמיד יהיו מנויים, תמיד יהיו כאלו שרק קונים כרטיסים.

בשביל להגדיל את כמות הקהל חייבים לתת פיתרון לבעיית הנגישות בדמות הסעות מערים מרכזיות בתשלום, במיוחד עכשיו כשהפקקים גדלו ועוד ועוד כבישים נחסמים.

ברגע שנער בן 15 מיהוד או מכפר סבא למשל יודע שיש לו איך להגיע, הוא יבוא, 20 ש"ח לכאן או לכאן לא ישנו את זה

לא לכולם יש אוטו / רישיון / יכולת לפתח חברויות עם אנשים שיקחו אותם, כך שהנגישות היא חסם גדול בדרך לחלום ה"בלומפילד מלא"

מסכים איתך

הרכבת שתיגמר בשנת 2054 אמורה לטפל בדיוק בזה

בינתיים אני מבין שגם תהיה בעיית חניה ל30 אלף איש לא ?

מסכים איתך

הרכבת שתיגמר בשנת 2054 אמורה לטפל בדיוק בזה

בינתיים אני מבין שגם תהיה בעיית חניה ל30 אלף איש לא ?

כן בהחלט תהיה בעיית חניה וצרת פקקים גדולה

אתה סתם פסימי, הרכבת תהיה מוכנה בשנת 2044, לא ב-2054

בהפועל יזכו אוהדים במידה ובלומפילד לא יפתח בזמן ואם יעשו מעבר ל7500 מנויים

אצטדיון בלומפילד או המושבה?

בהתאם להתחייבות עיריית תל אביב אנחנו נערכים למשחק הליגה הראשון באצטדיון בלומפילד המחודש. למרות זאת, קיימת סבירות (אין לדעת בשלב זה מהם אחוזי הסבירות) שנאלץ לשחק משחק או מס’ משחקים ראשונים באצטדיון המושבה עד לאכלוס אצטדיון בלומפילד.

רק 7,500 האוהדים הראשונים שירכשו מינויים יוכלו להסב אותם למושבה במידת הצורך, כאשר כל מנוי מעבר ל-7,500 יזוכה על כל משחק ליגה בנפרד (בלבד!) באופן יחסי.

הנוסחה לפיה יזוכה המנוי ה-7,501 והלאה, במידה ונערוך משחקי ליגה באצטדיון המושבה: מחיר המנוי חלקי מס’ משחקי הליגה X מספר משחקי הליגה שישוחקו במושבה.

לדוגמא: מנוי (מעבר למנוי ה-7,500) במחיר 680 ₪ הכולל 17 משחקי ליגה (מינימום) ובהנחה שישוחקו שני משחקי ליגה באצטדיון המושבה, יזוכה בסך של 80 ₪

לא יקרה. אם לנתניה ששאטל מהרכבת לאיצטדיון היה דבר על כך פשוט ומתבקש מכבי לא עזרה אז עכשיו?

לא יקרה. אם לנתניה ששאטל מהרכבת לאיצטדיון היה דבר על כך פשוט ומתבקש מכבי לא עזרה אז עכשיו?

גם חולצה צהובה ומכנסיים כחולים בתור מדים לא יקרה, אבל מותר לחלום שזה יקרה

פשוט אני כבר רואה את הנושאים בפורום עוד כמה חודשים בנוגע לבעיית הפקקים והחניה, תסריט ידוע מראש. הכתובת על הקיר ולא רק של רז אמיר

בסופו של דבר תקרת זכוכית או גג לאיצטדיון הכל נגזרת של הצלחה. קהל שבוי (שרובנו כאן להערכתי כאלה) יקנה מנוי ב1300₪ ל11

קהל חדש או סתם טרמפיסטים הם סאקרים של חוויה, ברגע שמכבי תתן הצגות בבלומפילד כולם ירצו לבוא. לצערנו אין פה תרבות כדורגל אמיתית מסביב למשחק, ולכן הכל עניין של מעניין או לא. יש נושאים שגם מומחים טועים בהם בגדול והדוגמא הכי טובה היא ההתנהלות של מכבי בנתניה.

נאמר פה וזה נכון, איצטדיון חצי ריק הוא פגיעה תדמיתית. מכבי לפחות לדעתי צריכה לדאוג למחירים הוגנים, במיוחד כלפי משפחות וילדים.

רק אוסיף ואדליף (שכן היה לי קונקשן מאוד חזק לחיפה בשנה האחרונה, כמות המידע שדליתי... פףףף) שהם חיכו בטירוף לעונה שתגמר ב"הצלחה" (או לא בכישלון) כדי שהם יוכלו להעלות מחירים בחזרה ולא להשאר בתמחור "המבצע המוזל" שעשו כדי למלא את סמי עופר

ומה קורה בפועל? פחות אוהדים מוכנים לשלם את המחיר "המוזל". והם יצאו אל האוהדים שלהם עם מחירים גבוהים יותר בגלל "ההצלחה"

אתה יכול לנחש לבד את התגובות של הקהל ואת קצב מכירת המנויים, התאבדות של חיפה.

אם הם היו בעולם של פיירפליי (קרי, מגיעים לאירופה מתישהו איכשהו..) ולא בעולם של יענקל'ה פשוט עושה מה בזין שלו ושופך מלא כסף לאוויר ואין עליו הגבלות המהלכים ההם היו גייםאובר עבור מכבי חיפה המועדון תחרותי, היו יוצאים מהמשחק לכמה שנים.

אני חושב שבמקרה של חיפה הכל עניין של הכישלון הממושך שלהם והעובדה שהם מקצועית הפכו בשנים האחרונות לקבוצה ה3 בטיבה בליגה בכל מה שקשור לרכש והבאת שחקנים.

אם לפני עשור הם היו מביאים את מי שרצו ושלטו בליגה ביד רמה הם פשוט התרסקו מקצועית.

אם היו זוכים באליפות בשנה הראשונה בסמי ומאז ממשיכים ברצף של הצלחות באירופה + התמודדות על אליפויות + גביע במשך השנים אני מבטיח לך שהם היו היום עם 20K מנויים אחרי שהעלו להם את המחיר 3 פעמים והיו מהללים את ההחלטה למנוי מוזל במעבר לסמי עד השמיים.

לגבי מכבי, כיף לשמוע את מה שאתה אומר וזה לגמרי מתחבר עם המחירים שכתבו פה (850 ל11 וכו') כי גם לדעתי אלה המחירים הנכונים. מצד אחד לשמור על מיתוג ומחיר ראוי ולא זנות כמו מועדונים אחרים, ומצד שני מאפשר הסתערות על מנויים ושבירת שיא המנויים.

הדיבורים שהיו פה בפורום על 1200-1300 למנוי הכי זול מנותקים מהמציאות והיו רחוקים מלמקסם את הרווח.

לך אולי קצת יותר קשה לראות את זה, אתה משקיע במכבי פי 30 בהכל (כסף, זמן, רגש וכו') מהאוהד הממוצע ולכן קל לך להגיד שעוד 200-300 שקל לפה או לשם לא ישנו את מספר המנויים, ואם כן אז רק בכמה עשרות או מאות.

לדעתי, ההבדלים הם הרבה יותר משמעותיים וזה הבדל של כמה אלפים טובים. למשל, אם מנוי יעלה 1200 אני אעשה מנוי לבד ואם הוא יעלה 800-900 אני עושה לי ולאבא שלי בלי לשאול אותו בכלל. במקרה יצא לי לשבת עם קרוב משפחה בחג האחרון שאמר שהוא וחברים שלו שוקלים לראשונה לעשות מנויים גם לילדים (ילדים קטנים עד גיל 10) ותלוי מה יהיו המחירים. חוץ מזה, מכיר לא מעט אוהדים שהולכים ל70-80% מהמשחקי בית גם אם יש להם מנוי ולכן ההבדל של 200 שקל יכול לעשות את ההבדל בין מנוי ללא מנוי.

שורה תחתונה, אם אלו המחירים שאפו למכבי, כיף לדעת שהמועדון מקצועי וכל החלטה לוקח בצורה מסודרת.

ככל שאני קורא בנושא הזה עוד אני מחזק את מה שתמיד אמרתי - הרחבה ל20K יכל להיות מושלם

לצערי אני חושב שזו קפיצה גדולה מדי מ13K ל30K , האצטדיון יהיה במקרה הטוב מלא במלא אוהדי סלפי שישרקו בוז בשניה שלא נראה טוב (ראה ערך סמי עופר)

ובמקרה הרע הוא יהיה חצי ריק (בעיקר במשחקים הפחות אטרקטיביים)

מה שכן תמיד יהיה כרטיסים בדרבי חוץ שזה אש, אבל זה כנראה היה קורה גם ב20K

כתבת יפה חןחן.

המטרה שלנו כאוהדים היא מינימום 17-18 אלף מנויים (הייתי אומר יותר אבל אני יודע שהקהל שלנו תמיד מאכזב).

בלי קשר לחיפה או לכל דבר אחר, אם יהיו לנו פחות מ17 אלף מנויים זה כישלון שלנו כקהל.

יש לנו את הקבוצה הכי טובה בישראל עם העבר הכי גדול וההנהלה הכי טובה ומקצועית. אין סיבה שלא נביא מספר גדול של מנויים.

אז במקום לבכות על זה שלא הוזילו את המנויים צריך לדאוג פעם אחת לא לאכזב את מכבי (לא מדבר על אלה שבאו לכל משחק בשלוש שנים האלה) ולדאוג לתת מספר גבוה של מנויים.

המטרה שלנו כאוהדים היא מינימום 17-18 אלף מנויים (הייתי אומר יותר אבל אני יודע שהקהל שלנו תמיד מאכזב).

בלי קשר לחיפה או לכל דבר אחר, אם יהיו לנו פחות מ17 אלף מנויים זה כישלון שלנו כקהל.

יש לנו את הקבוצה הכי טובה בישראל עם העבר הכי גדול וההנהלה הכי טובה ומקצועית. אין סיבה שלא נביא מספר גדול של מנויים.

אז במקום לבכות על זה שלא הוזילו את המנויים צריך לדאוג פעם אחת לא לאכזב את מכבי (לא מדבר על אלה שבאו לכל משחק בשלוש שנים האלה) ולדאוג לתת מספר גבוה של מנויים.

בוא נדבר על זה רגע. ברור לך שכל מי שמגיב פה (לפחות הרוב) ירכשו מנוי. אנחנו לא הבעיה. העניין הוא שיש כאלה שלא היו מנויים בעבר, ואליהם אתה רוצה להגיע. אדם שלא קנה מנוי בעבר, האם לא שווה לפתות אותו ע"י מנוי מוזל?

פה כל הדיון אחי. הרי כולנו רוצים 'לא לאכזב את מכבי', אנחנו תוהים מה הדרך לעשות את זה.

לגמריי היה לפני נתניה הסעות מהצפון, דרום ואזור קריות זה מאוד הקל. גם מי שיש לו רכב נסיעה למרכז זה לא פשוט אחרי יום עבודה או בשבת עם כל הפקקים, עכשיו אחרי 3 שנים בנתניה אתם מבינים אותנו.

בוא נדבר על זה רגע. ברור לך שכל מי שמגיב פה (לפחות הרוב) ירכשו מנוי. אנחנו לא הבעיה. העניין הוא שיש כאלה שלא היו מנויים בעבר, ואליהם אתה רוצה להגיע. אדם שלא קנה מנוי בעבר, האם לא שווה לפתות אותו ע"י מנוי מוזל?

פה כל הדיון אחי. הרי כולנו רוצים 'לא לאכזב את מכבי', אנחנו תוהים מה הדרך לעשות את זה.

אלה שלא קנו מנוי בעבר לא קנו לא בגלל המחיר אלא בגלל המרחק (נתניה) או גודל האצטדיון (בבלומפילד לא הייתה מכירת מנויים).

אם הפועל מוכרים מנויים רק לשערים 2 עד 7, מי אמר שהם יפתחו מכירה ל8 ו13 לדרבי חוץ? הם יכולים להסתפק ב15 אלף אוהדים בצד שלהם.

בטח יפתחו לנו רק את 11 שזה 4800 צופים וישימו תפאורה אדומה על 13 ו8

אם הפועל מוכרים מנויים רק לשערים 2 עד 7, מי אמר שהם יפתחו מכירה ל8 ו13 לדרבי חוץ? הם יכולים להסתפק ב15 אלף אוהדים בצד שלהם.

בטח יפתחו לנו רק את 11 שזה 4800 צופים וישימו תפאורה אדומה על 13 ו8

כסף לשלם משכורות סוף סוף? או לפחות את החובות?

לגמריי היה לפני נתניה הסעות מהצפון, דרום ואזור קריות זה מאוד הקל. גם מי שיש לו רכב נסיעה למרכז זה לא פשוט אחרי יום עבודה או בשבת עם כל הפקקים, עכשיו אחרי 3 שנים בנתניה אתם מבינים אותנו.

נכון זכור לי משהו במעומעם, איציק מאחים לסמל היה מארגן את זה?

כסף לשלם משכורות סוף סוף? או לפחות את החובות?

אולי אבל בסופו של דבר הקהל מנהל אותם ואני לא רואה את אולטראס הפועל נותן למכבי 10 אלף כרטיסים לדרבי

אולי אבל בסופו של דבר הקהל מנהל אותם ואני לא רואה את אולטראס הפועל נותן למכבי 10 אלף כרטיסים לדרבי

זה הניסנובים, הם יתנו לנו גם את שער 5 אם נבקש