Jump to content

נושא מחשבות רנדומליות על בלומפילד

yellowcake

Recommended Posts

כשאני חושב על זה לא ברור למה לא החזירו את שערים 12,9,6 ו-3. מעניין איך יהיו הכניסות ואם יהיה נגיד 11א ו-11ב, כי כרגע זה מעט כניסות ויוצא בערך 3400 איש לכניסה אם לוקחים בחשבון ש-1 קטן.

בנתניה יש 11 כניסות להרבה פחות צופים.

מניח שכדי להשאיר את 7 עליון ותחתון פנויים לקהל חוץ במשחקים גדולים,

נניח והם יושיבו את הקהל שלהם ב7 ו-8 תחתון, הם לא ימכרו כרטיסים לאוהדי מכבי/הפועל וכו' לעליון של היציעים האלו אחרת הקהל שלהם יקבל בראש תרתי משמע.

לא יודע אם זאת מחשבה נכונה אבל אני מניח שזה מה שאומר מאחורי וזה ולכן הם מרכזים את הקהל שלהם לשער 8 בלבד.

אז שיושיבו קהל חוץ מאחורי השער. אין לבני יהודה מה לפתוח מפחדים עליונים בכלל, מיותר, שישימו שם שלטים גדולים שיכסו את היציע.

אז שיושיבו קהל חוץ מאחורי השער. אין לבני יהודה מה לפתוח מפחדים עליונים בכלל, מיותר, שישימו שם שלטים גדולים שיכסו את היציע.

עקרונית אני גם במחשבה כמוך, גם שירגישו את המעט קהל שכן יש להם קרוב יותר לדשא, אבל ההיגיון של ברק אברמוב לא ברור עד בסוף

כשאני חושב על זה לא ברור למה לא החזירו את שערים 12,9,6 ו-3. מעניין איך יהיו הכניסות ואם יהיה נגיד 11א ו-11ב, כי כרגע זה מעט כניסות ויוצא בערך 3400 איש לכניסה אם לוקחים בחשבון ש-1 קטן.

בנתניה יש 11 כניסות להרבה פחות צופים.

זאת החלוקה של הכניסות.

55747689.jpg

הכניסה מהפינות

5044129.jpg

זאת החלוקה של הכניסות.

55747689.jpg

זה לא מעודכן, תראה במפה של בני יהודה, שם זה מה שיהיה. בכל מקרה מה שאתה רואה ביציעים זה גושים, כניסות ליציע, אבל הכניסות לאיצטדיון עם הבידוק וכאלה זה לא שם.

בנתניה לדוגמה מזרחי עליון זה גושים 601-609, ויש 3 כניסות. השאלה שלי אם בבלומפילד יהיו 9 כניסות ולא יותר, כי זה מעט.

זה לשער 8, ממש לא יקר. 39 שקלים למשחק אם מגיעים לפלייאוף עליון.

ההנהלה שלהם טיפשה ממש אם הם פותחים שני מפלים בשמונה במקום מפחדים תחתונים של 7-8 בלי העליון. אולי זה חוסך להם, אין לי הסבר אחר.

אני חושב שאמרו שהכניסה ליציע העליון תהיה כמי בסמי עופר (אותה כניסה, מדרגות בפנים).

אולי לכן זה פחות עלויות שיטור/סדרנות וכו

מחזור ראשון, מכבי סיימו לשחק בשעות הצהריים המאוחרות באיצטדיון החולות בראשון... שבוע (ויום/יומיים) עד לדרבי הגדול מול הזהובים.

יום ראשון הגועל מארחים בבלומפילד את נתניה, 50 מחיר אחיד.

באים בצהוב לחוש את הנכס?

לא רואה את בלומפילד מוכן עד לחגים אז זאת הייתה מחשבה בלבד

גם אם הוא יהיה מוכן לאחר החגים יכול להיות שהם יאחרו ראשונים.