Jump to content

נושא מחשבות רנדומליות על בלומפילד

yellowcake

Recommended Posts

מישהו צריך להגיד את זה: גג זה טוב כשיש גשם, אבל סיוט בחום ובלחות של הקיץ התל-אביבי(-יפואי).

אני לא בטוח בכלל שלהביא מטרייה בכמה משחקים תמורת זה שלא תהיה סאונה זה טרייד-אוף רע.

מישהו צריך להגיד את זה: גג זה טוב כשיש גשם, אבל סיוט בחום ובלחות של הקיץ התל-אביבי(-יפואי).

אני לא בטוח בכלל שלהביא מטרייה בכמה משחקים תמורת זה שלא תהיה סאונה זה טרייד-אוף רע.

נכון לגמרי, אבל הלחות שלכם במדינת נתניה לא שונה

זוכרים את המשחק שהיינו שנה שעברה בתחילת העונה ביציע המערבי בנתניה ? 300 מעלות חום או משהו

נכון לגמרי, אבל הלחות שלכם במדינת נתניה לא שונה

זוכרים את המשחק שהיינו שנה שעברה בתחילת העונה ביציע המערבי בנתניה ? 300 מעלות חום או משהו

בדיוק - עכשיו אחרי השנים בנתניה אתם מבינים איך הרגשנו ב-2/13 בבלומפילד.

רוב העונה זה אוקטובר עד אפריל.

ככה שאין לחות או חום מוגזם.

ועדיין, עדיף גשם על חום ולחות מוגזמים. מה גם שבגשם אפשר להביא מטרייה. בקיץ אין מה לעשות. אישית לא הלכתי למשחקי הבית באירופה בשנתיים האחרונות בגלל החום. הייתי מוכן לסבול אותו בשביל הליגה, לא בשביל המוקדמות של גביע אופ"א.

בקיצור, אני סבבה לגמרי עם זה שאין גג.

לצערי אין סיכוי שמישהו ישקיע בטכנולוגיה ובחקר טכנולוגיה כזאת בארץ, אבל מי יודע, אולי מתישהו איפשהו סוף סוף יקחו את הרעיון של גגות שנפתחים ונסגרים צעד קדימה, ויתאימו אותו למקומות עם חום ולחות בלתי נסבלים ככה שבקיץ גם מעל היציע אין גג.

למשל סמי עופר בחום זה מחניק ממש ולא רק בגלל הכימקלים באוויר.

למשל סמי עופר בחום זה מחניק ממש ולא רק בגלל הכימקלים באוויר.

תודה. בליגת האלופות היה סיוט לא רק בגלל התוצאות וכי זה במגרש של היריבה בעיר דוחה. ולא, זה לא "כי אין אווירה בסמי עופר". היתה אווירה נהדרת בגמר הגביע נגד ב"ש.

אל תשכחו שאמנם חם ומחניק עם הגג אבל האקוסטיקה...

בגלל זה המושבה ונתניה דפקטים, אמנם יש גג, אבל בגלל שאין יציעים וגג מאחורי השערים אז לפעמים לא שומעים את הצד השני

בגלל זה המושבה ונתניה דפקטים, אמנם יש גג, אבל בגלל שאין יציעים וגג מאחורי השערים אז לפעמים לא שומעים את הצד השני

זה שהם לא אצטדיונים סגורים בהחלט פוגע משמעותית באקוסטיקה, אבל תתארי לך שהיה לך יציע בסגנון הדרומי בטדי, אצטדיון סגור אבל יציע בית קברות לעידוד

(אגב בנתניה בגלל החלוקה לעליון ותחתון האקוסטיקה טובה יותר מאשר במושבה)

מהשדים חחח וככה נגמר הכסף

לזיכרוני האיצטדיון החדש תוכנן ל 24 אלף צופים ופחות תאי צפיה.

בגלל לחץ של מכבי האיצטדיון הוגדל ולכן נגמר הכסף לגג.

הייתה את הצרחה המפורסמת של אביב גפן משנות ה-90 "רוצים שינוי?!"

אז בגלל בלומפילד אני כל הזמן שואל את עצמי בקול שלו "רוצים חיפוי?!"

מהשדים חחח וככה נגמר הכסף

בגלל מכבי גם יש מצוקת חניה בעיר, רצו לבנות חניונים ברחבי ת"א אבל מכבי התעקשה שהכסף יילך לשיפוץ.

בגלל מכבי גם יש מצוקת חניה בעיר, רצו לבנות חניונים ברחבי ת"א אבל מכבי התעקשה שהכסף יילך לשיפוץ.

בגלל מכבי גם יש מצוקת דיור בת״א. רצו לבנות אלפי דירות לצעירים במחירים זולים, אבל מכבי התעקשה שהכסף ילך לשיפוץ.