Jump to content

נושא מחשבות רנדומליות על בלומפילד

yellowcake

Recommended Posts

המחירים שלנו חייבים להיות יותר גבוהים, אין סיכוי שמשחק של הפועל יהיה שווה ערך למשחק של מכבי.

יכול להיות שלא מחיר זהה אבל 25% יותר לאותו יציע באותו אצטדיון למשחקים מול אותן יריבות?

מקווה למחיר גבוה במיוחד על מנת שהקבוצה למקסם את הרווח שלה, אחרי עונה כזאת ובמציאות עידן הפיירפליי.

מכירת המנויים היא ביי פאר החלק הרווחי ביותר מהקהל, עם בלומפילד החדש חייבים לוודא שזה יעשה את השינוי מבחינת המאזן וכמובן משם להמשך התקדמות בזירה המקומית ובזירה האירופית.

השאלה היא האם מנוי ב1300 שקל יביא 14K מנויים

ומנוי ב900 שקל יביא 23K מנויים??

יש סיטואציה שמכבי יכולה להרוויח הרבה יותר - גם יותר אוהדים באופן קבוע באיצטדיון וגם הכנסה יותר גבוהה

יש סיטואציה שמכבי יכולה להרוויח הרבה יותר - גם יותר אוהדים באופן קבוע באיצטדיון וגם הכנסה יותר גבוהה

מחזק.

מעבר לזה, 20 אלף מנויים זה גם פוטנציאל יפה למכירת מרצנדייז ודברים מסביב לכל האוהדים בכל משחק.

עדיף להתחיל מ20 אלף מנויים ולהעלות את המחיר כל עונה ב10% עד למקסום הרווח מאשר להתחיל במחירים גבוהים ו11-12 אלף מנויים בתקווה שעם השנים תיהיה עליה בכמות הקהל.

אני מוכן לשלם על חידוש מנוי לשער 11 2000 שח אם מבטיחים לי שנפטרים מסידי

אין ספק שיש פה דינמקיה עדינה של הצע אל מול ביקוש אבל בכל זאת, מכבי נגד רעננה עדיין שווה יותר מהפועל נגד רעננה, לא ב20% אבל כן שווה יותר ולכן מעט מעל הפועל יהיה בעיני מעולה לכל הצדדים.

מה הדיבור על פודטראקס? מי מתקצר ומסביר את מה שכתוב בנושא במכרז? יהיו כאלה? זה אותו זכיין? לא כזה הבנתי מהמכרז אבל קראתי ברפרוף

אין ספק שיש פה דינמקיה עדינה של הצע אל מול ביקוש אבל בכל זאת, מכבי נגד רעננה עדיין שווה יותר מהפועל נגד רעננה, לא ב20% אבל כן שווה יותר ולכן מעט מעל הפועל יהיה בעיני מעולה לכל הצדדים.

מסכים אבל כמו שזה נראה כרגע 680 שח לשער 5 מול 850 שח לשער 11 זה 25% הבדל.

אתה חושב שזאת הקשיחות של הביקוש של אוהדי מכבי? שה400 שח מ900 ל1300 ישפיעו על עשרת אלפים אוהדים האם לעשות מנוי? כמעט מחצית מהאוהדים בהחלטה על עונה שלמה לא ישימו עוד 400 שח, זה מה שמשפיע? לא ההישגים, לא החזרה לבלומפילד לא הפרומושן לשנה הבאה, רכש, הצלחה באירופה - רק מחיר המנוי?

אז לא.. ברור לכולם שהמספרים שכתבת "לדוגמה" הם או חוסר מבינות חולני בנושא או נסיון דמגוגי להציג את המציאות שונה ממה שהיא

בסהכ למכבי יש מחלקה סופר מקצועית בכל הקשור לתמחורים, היא ערה לשיקולים הרלוונטים ואני מקווה מאוד שתפעל למצוא את שיווי המשקל שיוביל בסופו של דבר להכנסה הכספית הגבוהה ביותר שאפשר ממנויים. מאמין בהם ונכון לשלם תוספת יפה עבור המנוי ולמען מכבי.

אתה חושב שזאת הקשיחות של הביקוש של אוהדי מכבי? שה400 שח מ900 ל1300 ישפיעו על עשרת אלפים אוהדים האם לעשות מנוי? כמעט מחצית מהאוהדים בהחלטה על עונה שלמה לא ישימו עוד 400 שח, זה מה שמשפיע? לא ההישגים, לא החזרה לבלומפילד לא הפרומושן לשנה הבאה, רכש, הצלחה באירופה - רק מחיר המנוי?

אז לא.. ברור לכולם שהמספרים שכתבת "לדוגמה" הם או חוסר מבינות חולני בנושא או נסיון דמגוגי להציג את המציאות שונה ממה שהיא

בסהכ למכבי יש מחלקה סופר מקצועית בכל הקשור לתמחורים, היא ערה לשיקולים הרלוונטים ואני מקווה מאוד שתפעל למצוא את שיווי המשקל שיוביל בסופו של דבר להכנסה הכספית הגבוהה ביותר שאפשר ממנויים. מאמין בהם ונכון לשלם תוספת יפה עבור המנוי ולמען מכבי.

המספרים שכתבתי הם בכוונה קיצוניים ולא מציאותיים. כדי להמחיש את היתרון של בלומפילד כמעט מלא בכל משחק.

וכן, לגבי הקשיחות, רק בסביבה הקרובה שלי יש 10 אוהדים שרדומים כבר שנים ששוקלים לעשות מנוי ואולי זה יהיה הטריגר הנכון בשבילהם

המחירים הצפויים בהפועל:

שער 5 - 680 ש"ח

שער 7 - 780 ש"ח

רק מדמיין מה יכול להיות אם אלו יהיו המחירים גם אצלנו

תעלה 10-15 אחוז וזה מחיר סביר למכבי.

750-780 ש"ח ל-11, שזה פחות מ-45 פר משחק, די סביר. ליציעים אחרים תמחור של 50-55 שקל למשחק זה גם סבבה.

בהפועל זה גם שווה פחות, גם הם נואשים למשוך קהל וגם סיכוי סביר שיהיו להם פחות משחקים במנוי.

שווה למכבי לזכור שחיפה עשתה את הקפיצת מדרגה שלה מהשיווק הנכון שעשו שם כשהקימו את סמי עופר, מנויים זולים, אב ובנו וכל העמייאת.

חשוב בטירוף בהקמה של בלומפילד ליצור פה דור אוהדים חדש מגוש דן ולא לכוון רק לקהל השבוי.

המספרים שכתבתי הם בכוונה קיצוניים ולא מציאותיים. כדי להמחיש את היתרון של בלומפילד כמעט מלא בכל משחק.

וכן, לגבי הקשיחות, רק בסביבה הקרובה שלי יש 10 אוהדים שרדומים כבר שנים ששוקלים לעשות מנוי ואולי זה יהיה הטריגר הנכון בשבילהם

למדתי כלכלה ובכללי אני ממש חכם, תאמין לי, אם יש לך לבד 10 חברים רדומים שעלולים לעשות מנוי המצב שלנו נפלא, וגם מתוך אותם חברים לא באמת אוהדים, לא ישפיע 300 שקל על שנה שלמה בהחלטה אם לעשות מנוי. בטח אם גם אתה תשכנע אותם.

הכל טוב. סומך על מכבי.

למדתי כלכלה ובכללי אני ממש חכם, תאמין לי, אם יש לך לבד 10 חברים רדומים שעלולים לעשות מנוי המצב שלנו נפלא, וגם מתוך אותם חברים לא באמת אוהדים, לא ישפיע 300 שקל על שנה שלמה בהחלטה אם לעשות מנוי. בטח אם גם אתה תשכנע אותם.

הכל טוב. סומך על מכבי.

אני שמח מאוד שלמדת כלכלה ואתה חכם.

שורה תחתונה אתה מעדיף 15K מנויים או 20K+ ??

בקורלציה בין אותם אוהדים ש300 שקל מונעים מהם מנוי למכבי בבלומפילד לבין אותם אוהדים שגם ככה לא באים לרעננה ובטח שלא נתונים את הגרון במשחקים גבוה מאוד.

לחשוב שההבדל בכסף לא רק ייצר הבדל של אלפי אוהדים שיראו במשחקים אלא גם משפיע על העידוד והתוצאות זה כבר ממש מדע בדיוני (כמובן בסכומים סבירים ומקובלים. לא מדבר על 2000 שקל למנוי ל11)

לסיכום,

זכרו, עבורכם זה עוד כמה מאות שקלים עבור מכבי זה קריטי בטירוף. (בהכפלה כפול 20,000 אוהדים.)

אני יודע שמטבענו אנחנו קמצנים ורוצים לשלם קצת/להתלונן שמשלמים הרבה או לא יודע מה מניע אותכם. אבל תזכרו שזאת מכבי ויש לנו אינטרס משותף - להצליח. המועדון עושה ומוכיח שהוא עושה כל מה שאפשר על מנת להמשיך להצליח. בואו פעם אחת נסתום את הפה לא משנה מה יהיה המחיר וגם נטריף את כל החברים שלנו שיעשו מנוי - למען מכבי!

בבלומפילד יפתח מזנון גורמה שכולו מושתת על מנות מחומרי גלם מקומיים שגדלים בקרבת בלומפילד, חלק מהמנות תוגשנה על מצע של צלחות טסות צמיגים היישר מהמוסכים הנמצאים ליד בלומפילד. יוגשו מנות דגים ברוטב הדרים מצוצמם כאשר פירות ההדר יקטפו מהעצים בפארק החורשות ליד קרית שלום. יש למה לחכות, אמיתי עכשיו חרטטתי

יש פה רצון לעשות בקשה מיוחדת והמונית למכבי במטרה שיפעילו שירותי מזנונים ?

לייצר כרטיס נטען ברכישה חד פעמית וסמלית שרק איתו ניתן יהיה לרכוש במזנונים.

ככה גם מכבי תרוויח מזה וגם המחירים לא יהיו עושק מוגזם ואיכות המוצרים תיקבע ע״י הסטנדרטים של המועדון.

יש פה רצון לעשות בקשה מיוחדת והמונית למכבי במטרה שיפעילו שירותי מזנונים ?

לייצר כרטיס נטען ברכישה חד פעמית וסמלית שרק איתו ניתן יהיה לרכוש במזנונים.

ככה גם מכבי תרוויח מזה וגם המחירים לא יהיו עושק מוגזם ואיכות המוצרים תיקבע ע״י הסטנדרטים של המועדון.

בלתי אפשרי, צריך זיכיון בשביל זה, יש מכרז.