Jump to content

"הגרלת" לוח המשחקים 19/20

turgi

Recommended Posts

בגדול הגרלה אש.

2 הדברים שבכל זאת מבאסים אותי בהגרלה הם:

1. בהנחה שבעיריית תל אביב יעמדו במילה שלהם ובלומפילד יהיה מוכן למחזור הפתיחה (אני ממחנה האופטימיים) אז הגועל יארחו שם ראשונים במחזור הפתיחה (נגד נתניה).

2. משחק הבית הראשון שלנו הוא נגד בני יהודה- שאיתה אי אפשר להחליף ביתיות כי גם היא מארחת בבלומפילד- ככה שאם יהיה עיכוב ניאלץ לנדוד (מישהו אמר נתניה?) במחזור השני והלך משחק אחד לפח מבחינת הביתיות...

אם בלומפילד יהיה מוכן למחזור הראשון אז גם בני יהודה יכולה לשחק שם את המשחק הראשון, לא רק הפועל.

גם היא מארחת במחזור הראשון (את ק"ש).

אם בלומפילד יהיה מוכן למחזור הראשון אז גם בני יהודה יכולה לשחק שם את המשחק הראשון, לא רק הפועל.

גם היא מארחת במחזור הראשון (את ק"ש).

נכון

לא שמתי לב

גם מבחינת רמה של הקבוצות וגם מבחינת הלו"ז הלא ברור של בלומפילד - הגרלה טיל.

קונה עכשיו שנארח את בני יהודה במחזור ה-2 באיצטדיון גנרי ושהמשחק כניסה לבלומפילד יהיה נגד חיפה במחזור ה-4.

ה-מטרה:

לעשות את הבלתי יאמן ולפתוח את בלומפילד כבר מול חיפה. לא רואה את זה קורה כרגע אבל בואו נתפלל חזק.

המטרה היא לגמור ת'ליגה עד שמגיעים לבלומפילד.

היי שלום,

לאחר שדיברתי עם הגורמים הרלוונטים בנושא התברר לי שלרביד אין שום מושג וזה לא יכול לקרות מכמה סיבות ממש ברורות.

נפילה מאוד קשה ולא אופיינית שלי בנחרצות של רביד. זה האופטימיות שלי כנראה, לא יודע. אבל שכחו מזה ושמישהו יתייק במקום הנכון, אני עוד מתבייש על הנפילה :(

זה לא כזה בלתי אפשרי אם בני יהודה מארחת בשבת, הפועל תל אביב ביום ראשון ואנחנו ביום שני. לחילופין אפשר גם לצאת מהקופסה ולקיים הצגה כפולה בשבת. יש פתרונות לבעיות הלו"ז.

אפשר גם לבקש מבני יהודה ונס ציונה להחליף בעצמן ביתיות ולפצות אותן איכשהו.

איפה נארח את חיפה? בחיפה?

אני חושב בתקנון זה לא אפשרי לארח במגרש של היריבה, ואם אני לא טועה מכבי שריינה את נתניה במידה ובלומפילד לא יהיה מוכן

פיקנטריה - ברצף הקודם בתחילת האליפות השנייה היה לנו משחק חוץ נגד העולה החדשה (כפר סבא).

העונה אם נזכה באליפות היא גם תהיה השנייה ברצף והיא מתחילה במשחק חוץ נגד העולה החדשה.

סתם נתון נחמד שחשבתי עליו עם השיעמום בפגרה...

שיחקנו בעכו במחזור הראשון

שיחקנו בעכו במחזור הראשון

איזה אידיוט אני.

זכרתי שהמשחק היה בשבת ויצחקי הבקיע גול מהיר, לא יודע למה חשבתי שזה כפר סבא.

אנחנו צריכים כבר עכשיו להחליף ביתיות עם חיפה. הם יקבלו כמות כרטיסים הרבה יותר גדולה ואפשר גם לפנק אותם בהבטחה להנחה לאוהדים שלהם. סך הכל המשחק הזה יכניס מאות אלפי שקלים אז צריך לעשות הכל כדי שהוא לא ילך לאיבוד.

רעיון יפה

אבל..

א- ביצים שלי שמישהו יחליף לנו ביתיות, למנהלת מזיז שאוהדי מכבי ידפקו.. לאף אחד לא אכפת מהאוהדים

ב- יש למכבי רצף בין מחזורים 11-16 של 6 משחקים רצופים בבלומפילד, שמסתיים אצל מכבי חיפה במחזור ה- 17

אז אם תמיר אותו לבלומפילד (בעקבות החלפת ביתיות לשיטתך) אז ייווצר לנו באמצע העונה רצף חסר תקדים של 7 משחקים בבלומפילד

רצף כמותו לא נראה מאז ימי רן חפיף וצפרירים חולון זצ"ל

ובלי קשר זה יתרון בלב העונה לשחק רצף כזה בבית

אבל זה כאמור לא יקרה (שום החלפת ביתיות)

ובעניין הנוסטלגיה-

הפתיחה אצל הסקציה, במגרש שטרם אושר, כנראה עם בלם ושוער זרים חדשים זורק אותי לפלאשבקים על ביתר ת"א של נסים כהן

חתול בוא לפה (:

• 3 weeks later...

עדכון, נס ציונה תארח במושבה. משחק ליגה ראשון שלנו.

שמח שיהיו משחקים העונה באיצטדיון הזה

אחרי שפת ירדו ובני יהודה והפועל חוזרים לבלומפילד חשבתי שלא נראה אותו השנה.

אחלה מושבה

עדכון, נס ציונה תארח במושבה. משחק ליגה ראשון שלנו.

כנראה שגם כפר סבא תארח במושבה כמה חודשים.

https://www.tzomet-kfs.co.il/sports/30363

מחזור 3 אנחנו נגדם בחוץ.