Jump to content

תהיות לגבי מחירי המנויים בבלומפילד

Recommended Posts

אתם באמת אומרים ש850 שקל זה מחיר טוב ל11? זה חתיכת ביזיון אם זה יהיה המחיר ואנחנו לא נמכור יותר מ10 אלף מנויים בחיים אם אלו יהיו המחירים

שילמדו מחיפה איך מוכרים מנויים אם אלו באמת המחירים שיהיו

תסלח לי אבל אוהד שלא מוכן לשלם עוד 150-200 ש"ח למנוי אז לא צריך שהוא יעשה מנוי.

אנחנו הקבוצה הגדולה בישראל ובגלל זה יש לנו את המחירים הגבוהים בישראל.

אני לא איזה עשיר אבל מבחינתי כל עוד זה עוזר לקבוצה שלי אני אשמח מאוד לשלם. גם זה לא שעשו מחירים יקרים יותר, בסך הכל השאירו פחות או יותר את המחירים.

אני מאמין גם שלמשפחות הם יוציאו כל מיני הטבות של מבוגר פלוס ילד וכאלה

שמועות:

11 לא מסומן 850

7 ו8 למטה מסומן 1000

7 8 למעלה מסומן 900

2/13 1200 (כמראה בחלק הלא מקורה) 1600 במקורה

סביר ביותר.

אפשר לשבור שיא מנויים.

אם המחירים נכונים (אני בספק לגבי חלק מהם) הם סבבה, אבל לעומה זו הייתי עושה הנחה למי שהיה מנוי בנתניה - 5% לכל עונה (כלומר היית מנוי 3 עונות בנתניה - 15% הנחה; שנתיים - 10% וכיו״ב). רק לעונה אחת. יעמדו בזה כספית וזה יהיה פיצוי יפה לסבל שעברנו בשנים האחרונות.

אם המחירים נכונים (אני בספק לגבי חלק מהם) הם סבבה, אבל לעומה זו הייתי עושה הנחה למי שהיה מנוי בנתניה - 5% לכל עונה (כלומר היית מנוי 3 עונות בנתניה - 15% הנחה; שנתיים - 10% וכיו״ב). רק לעונה אחת. יעמדו בזה כספית וזה יהיה פיצוי יפה לסבל שעברנו בשנים האחרונות.

זה רעיון פצצה.

אני שואל ברצינות, לדעתכם יש טעם לשלוח למכבי מייל עם ההצעה הזאת ? אולי זה משהו שלא עולה להנהלה בראש ואם יציעו אותו יש מצב שילקח בחשבון.

לא הבנתי מה הבעיה ב850. אתה משלם את המחיר הזה כיום בנתניה.

אין שום בעיה זה מחירים הוגנים, אבל עם האצטדיון המחודש יש פוטנציאל לבנות בסיס אוהדים גדול ואף לשבור את השיא של חיפה, אם יהיו מחירים שיקרצו לאנשים שלא חשבו לקנות מנוי כמו 700-750 שקל אפשר יהיה להגיע למספרים יפים של 20 אלף מנויים

אם שער 7/8 עליון יהיה לא מסומן זה מעולה. יתן אפשרות לכאלו שרוצים לעודד אבל לא הכי מתאים להם 11. גם רואים בסמי עופר איך העידוד שם נראה במרכז המגרש שהכל זה משפחות ומבוגרים.

אם שער 7/8 עליון יהיה לא מסומן זה מעולה. יתן אפשרות לכאלו שרוצים לעודד אבל לא הכי מתאים להם 11. גם רואים בסמי עופר איך העידוד שם נראה במרכז המגרש שהכל זה משפחות ומבוגרים.

חייבים ש8 עליון יהיה לא מסומן, שיהיה עוד גוש עידוד צמוד ל11, ב13 בטוח יהיה עידוד תמיד החבר'ה שם ידעו להרים את היציע

מצחיק לראות את הקיטורים של אוהדי הפועל בפייסבוק

הם לא אוהבים את ההפרדה בין עליון לתחתון בשער 7

ובכלל שאין מנויים לשערים 8,13

קשה להם להשלים עם העובדה שכל השערים האלה יהיו צהובים בדרבי "חוץ"

זה שהפועל תוחמים את עצמם רק לשערים 7 עד 2 עוזרת לזה להיות קל עוד יותר

מצחיק לראות את הקיטורים של אוהדי הפועל בפייסבוק

הם לא אוהבים את ההפרדה בין עליון לתחתון בשער 7

ובכלל שאין מנויים לשערים 8,13

קשה להם להשלים עם העובדה שכל השערים האלה יהיו צהובים בדרבי "חוץ"

זה שהפועל תוחמים את עצמם רק לשערים 7 עד 2 עוזרת לזה להיות קל עוד יותר

הם חיים בסרט אם הם חושבים שימלאו חצי בלומפילד בטח שבמנויים.

הם חיים בסרט אם הם חושבים שימלאו חצי בלומפילד בטח שבמנויים.

הם לא צריכים למלא, מספיק שמוכרים לשם 1000 בתפזורת, וכבר אי אפשר למכור לך (רשמית) ליציע הזה.

זה רעיון פצצה.

אני שואל ברצינות, לדעתכם יש טעם לשלוח למכבי מייל עם ההצעה הזאת ? אולי זה משהו שלא עולה להנהלה בראש ואם יציעו אותו יש מצב שילקח בחשבון.

יש משהו ברעיון הזה, רק תתחיל ב25% שיהיה לאן לרדת.

כי 5 אחוז זה 50ש"ח לשנה, זה לא מה שיביא אוהדים לקנות או לא.

תסלח לי אבל אוהד שלא מוכן לשלם עוד 150-200 ש"ח למנוי אז לא צריך שהוא יעשה מנוי.

אנחנו הקבוצה הגדולה בישראל ובגלל זה יש לנו את המחירים הגבוהים בישראל.

אני לא איזה עשיר אבל מבחינתי כל עוד זה עוזר לקבוצה שלי אני אשמח מאוד לשלם. גם זה לא שעשו מחירים יקרים יותר, בסך הכל השאירו פחות או יותר את המחירים.

אני מאמין גם שלמשפחות הם יוציאו כל מיני הטבות של מבוגר פלוס ילד וכאלה

בהנחה שלא באמת נכנס לאנשים לכיס, יש כאלה שגם ה100ש"ח הזה לא נוח להם.

בכל מקרה יש 18 משחקי בית בעונה זה אומר ש720ש"ח מתמחר את הכרטיס ל40ש"ח.

נשמע הגיוני, במידה וירצו למלא את המקומות הריקים במחירים יחסית דומים+10-15 ש"ח הבדל.

אחרת לא ימלאו את המקומות החסרים אם יצטרכו לתמחר אותם ב70-80ש"ח במשחקים לא מעניינים.

זה הבסיס בשבילי בשביל מחיר טוב.

שקל יותר מזה ויהיה פה גלגל של מחירים גבוהים לאלו שלא יהיו מנויים וברור שלא יהיה מלא נניח בשער 4 או כל בעליון ב7-8.

אני אישית הייתי משלם גם 800ו-900 אבל אני חושב שמגיע לנו הנחה משמעותית פלוס לא לעבור את הממוצע של 50ש"ח למשחק ביציעים המאחורי השער או העליון שיחסית פחות אטרקטיבי.

לא הבנתי מה הבעיה ב850. אתה משלם את המחיר הזה כיום בנתניה.

יש הבדל כשמדובר עכשיו באצטדיון של 30 ולא 12

כשהמחיר גבוה מדי באצטדיון גדול הקהל שלא הכי פנאט מתחיל לעשות חישוב כמה יעלה לו לקנות כרטיסים למשחקים שהוא חייב ללכת ויעדיף קניית כרטיסים בודדים כי נדיר שיתקע בלי כרטיס במחיר נקוב.

כשרוצים לגדול לכיוון 20k מנויים, המנוי צריך להיות עיסקה משתלמת לקונה

כשהמחיר גבוה מדי באצטדיון גדול הקהל שלא הכי פנאט מתחיל לעשות חישוב כמה יעלה לו לקנות כרטיסים למשחקים שהוא חייב ללכת ויעדיף קניית כרטיסים בודדים כי נדיר שיתקע בלי כרטיס במחיר נקוב.

כשרוצים לגדול לכיוון 20k מנויים, המנוי צריך להיות עיסקה משתלמת לקונה

בידיוק.

בגלל זה אמרתי שלדעתי אם זה יהיה הטווח מחירים אנחנו לא נעבור את ה10 אלף מנויים אולי 12

יש הבדל כשמדובר עכשיו באצטדיון של 30 ולא 12

אז בגלל שהאצטדיון גדול יותר צריך להוזיל את המחיר? אני לא רואה את זה ככה. אתה מקבל חוויה הרבה יותר טובה משקבלת בנתניה (כן, גם בלי הגג).

אני כן חושב שצריך לעשות הנחה סימלית לנפגעי נתניה אבל זה כבר דיון אחר.

אז בגלל שהאצטדיון גדול יותר צריך להוזיל את המחיר? .

חד משמעית כן. המטרה צריכה להיות רווח של עוד 8-10 אלף מנויים חדשים שיצרו בסיס להמשך. אין היגיון בלהשאיר את המחירים כמו שהם "בגלל החוויה". אנשים לא יעשו מנוי ויבואו פעם בחודשיים למשחק גדול כי זה ישתלם להם יותר. ה10K המנויים הראשונים מובטחים. מפה והלאה זה פונקציה של מחיר. כאן המועדון צריך לעשות הכל כדי לתפוס את האוהדים הפחות אדוקים- משפחות, ילדים צעירים וכו'.

הצורך שלנו להוזיל מאוד מופחת בגלל שיש לנו הצלחה מקצועית, מכבי קבוצה שכיף לבוא לראות, כשהמוצר שווה גם משלמים קצת יותר, מה שצריך זה לשווק חכם כדי למלא את היציעים שמועדים לקרחות..

למצוא פיתרונות יצירתיים ל7-8 עליון ושער 4 (אם בכלל ימכרו לשם).

אז בגלל שהאצטדיון גדול יותר צריך להוזיל את המחיר? אני לא רואה את זה ככה. אתה מקבל חוויה הרבה יותר טובה משקבלת בנתניה (כן, גם בלי הגג).

אני כן חושב שצריך לעשות הנחה סימלית לנפגעי נתניה אבל זה כבר דיון אחר.

נפגעי נתניה

80% מהאוהדים נפגעו מנתניה