Jump to content

תהיות לגבי מחירי המנויים בבלומפילד

Recommended Posts

מצחיק אותי שאין להם אפילו מחיר על 8 ו 13.

כאילו אני יודע שאין סיכוי שהם ימלאו, אבל זה כיף לראות את זה

לא יצא לי לחשוב על זה, אבל תחשוב שמבחינת רצף הם מסתכלים על 5 ואז 2 מצד אחד ו7 תחתון ועליון מצד שני.

לדעתי למכבי רצף יחשב 13-2 מצד אחד

ו7-8 תחתון בלבד.

העליון יחשב כאקסטרה, מנוי מוזל.

אני מקווה שהמחירים לשם יהיו נמוכים משאר היציעים ואז אני אקנה לפינה ב8 עליון.

החלוקה שלהם לשער 2 פשוט מגוכחת, חילקו יציע מסכן של 3 אלף מקומות בקושי ל-3 חלקים:

1. החלק שקרוב ליציע הכבוד והוא עם גג מתומחר אחרת

2. אמצע היציע שהזווית פחות טובה מתומחר אחרת

3. ושער 3 בכלל בפינה גם כן מתומחר אחרת

איזה טמטום

מה שכן ה-3 שורות הראשונות בשער 7 נחשבות עכשיו כיציע כסף?

מכבי יכולים לעשות דבר דומה גם בשער 7,8.

הנחה למי שהיה מנוי 3 שנים לנתניה וזה מחיר טוב בשבילי

הנחה ממחיר המנוי בנתניה? גם ככה הייתה עליית מחירים, תוסיף לזה שכל המנויים מחירים אחידים אין ילד\משפחות וכאלה.

אז יענו ילד\משפחה מסבסדים את מי שקונה בודד.

בשביל הבלאגן בכניסה אין לי בעיה שימשיך ככה, אבל במקום מתוקן היה עדיף שתהיה הנחה משמעותית לילדים ומשפחות.

לפחות ביציע אחד וששם יבדקו מה שרוצים.

מחירים נמוכים מאוד. יכול להגיד שאלו לא המחירים הסופיים ואני מאמין ומקווה שמכבי תייצר עוד רווח קטן גבוה יותר, המנוי שלנו שווה את זה עם כל הרצון לשבור שיאי מנויים.

שמועות:

11 לא מסומן 850

7 ו8 למטה מסומן 1000

7 8 למעלה מסומן 900

2/13 1200 (כמראה בחלק הלא מקורה) 1600 במקורה

אם אלה המחירים, אז הם הוגנים בהחלט.

מניח שזה המחיר למחדשים...

מנויים חדשים כנראה ישלמו יותר

שמועות:

11 לא מסומן 850

7 ו8 למטה מסומן 1000

7 8 למעלה מסומן 900

מקווה שזה לא נכון

יש גבול כמה מסומן יכול להיות, זה ישר גורם לכולם לשבת קודם כל.

צריך עוד גוש של עמידה ב7-8 איפשהו.

לא יודעת אם זה נכון, רק שמועות בינתיים

אני תוהה לגבי איפה הם הציבו את הגבול בין החלק המקורה לחלק הלא מקורה בתמחור, כי הגשם לא יורד ב-"90 מעלות"

מחירים נמוכים מאוד. יכול להגיד שאלו לא המחירים הסופיים ואני מאמין ומקווה שמכבי תייצר עוד רווח קטן גבוה יותר, המנוי שלנו שווה את זה עם כל הרצון לשבור שיאי מנויים.

מתי מתחילה המכירה?

מחירים הוגנים אבל יהיה קשה להגיע ל20 אלף, חיפה בנו את הבסיס שלהם עם 18 אלף מנויים כשמכרו ב660 שקל.

בהנחה ש11 יהיה סולד אאוט במהירות אז המנוי הכי זול לקהל הרחב יהיה ל7-8 עליון 900 שקל

איך הם מוכרים כבר מנויים כשאין עדיין כיסאות???? איך בעל מנוי ידע באיזה שורה ומספר כיסא יהיה שלו???

זה נקרא מחשוב דיגיטלי, קל ופשוט.

איך הם מוכרים כבר מנויים כשאין עדיין כיסאות???? איך בעל מנוי ידע באיזה שורה ומספר כיסא יהיה שלו???

זה כמו שאינברום לא יודע אם הוא דמארי או אינברום. זה מועדון כזה רקוב, אין תהיות לגביהם.

מתי מתחילה המכירה?

לא בזמן הקרוב.

מחירים הוגנים אבל יהיה קשה להגיע ל20 אלף, חיפה בנו את הבסיס שלהם עם 18 אלף מנויים כשמכרו ב660 שקל.

בהנחה ש11 יהיה סולד אאוט במהירות אז המנוי הכי זול לקהל הרחב יהיה ל7-8 עליון 900 שקל

שכחתי איזה בלתי נסבל אתה בקיץ :/

900 שקל לשער 7-8 זה מחיר בדיחה, מכבי עושה טעות אם תמכור בככ זול. אם זה לא ימשוך 20+ אוהדים להגיד שהמחיר עשה את זה.. פףףף

שמועות:

לא ממש הגיוני. הפועל לוקחים על שער 2 בחלק שקרוב ל-5 1490 שח ובחלק שקרוב לגגון 1690 שח

לא בזמן הקרוב.

שכחתי איזה בלתי נסבל אתה בקיץ :/

900 שקל לשער 7-8 זה מחיר בדיחה, מכבי עושה טעות אם תמכור בככ זול. אם זה לא ימשוך 20+ אוהדים להגיד שהמחיר עשה את זה.. פףףף

הוא אוהב להגזים. אבל בחיאת.. גם אתה.

מה טוב ב7-8?

קודם כל לא כל המקומות זה באמצע במגרש. לשלם 900 שח ולשבת נגיד ליד 11 או יותר גרוע..5?

יציע לא מקורה.

מה בדיוק שווה לשלם על יציע כזה?

הוא אוהב להגזים. אבל בחיאת.. גם אתה.

מה טוב ב7-8?

קודם כל לא כל המקומות זה באמצע במגרש. לשלם 900 שח ולשבת נגיד ליד 11 או יותר גרוע..5?

יציע לא מקורה.

מה בדיוק שווה לשלם על יציע כזה?

אחי מה טוב ב11? הרי לא כל המקומות באמצע הגוש. ומה טוב בגג? לא כל המקומות יהיו במיקום מושלם להנצל מהגשם ובחלק הגשם עדיין יגיע ומה בכלל טוב בעונה האחרונה של מכבי? לא את כל המשחקים ניצחנו.

להגיב ברצינות למישהו שטוען ששער 7-8 (שערים לרוחב המגרש) הם לא מקומות טובים כי חלק מהם קרובים ל11 ואז לא רואים הכי טוב.. אתה מבין שזה תקף לכל דבר בכל מצב ולא טיעון תקף? או אפילו טיעון..

לחיפה יש מנוי חדש, מנוי מחדש ומנוי ותיק (של שנתיים). היה נחמד אם מכבי היו עושים את זה לקהל שליווה אותה 3 שנים ברדיוס אבל כנראה שלא יהיה.

מפה והלאה להעלות מחירי מנוי בצורה דרמטית? על מה ולמה?

אחי מה טוב ב11? הרי לא כל המקומות באמצע הגוש. ומה טוב בגג? לא כל המקומות יהיו במיקום מושלם להנצל מהגשם ובחלק הגשם עדיין יגיע ומה בכלל טוב בעונה האחרונה של מכבי? לא את כל המשחקים ניצחנו.

להגיב ברצינות למישהו שטוען ששער 7-8 (שערים לרוחב המגרש) הם לא מקומות טובים כי חלק מהם קרובים ל11 ואז לא רואים הכי טוב.. אתה מבין שזה תקף לכל דבר בכל מצב ולא טיעון תקף? או אפילו טיעון..

לא אמרתי שלא מקומות טובים (שוב, בחלקם. מה שליד 5 זה די גרוע אפילו), וזה גם לא גניבה. אבל בטח שאי אפשר להגיד על זה מחיר בדיחה