Jump to content

תהיות לגבי מחירי המנויים בבלומפילד

Recommended Posts

לא יודע, למה?

ההיגיון אומר שפשוט המבנה של היציע כולו השתנה אז לא הייתה אפשרות לשמירת מקומות מהסוג הזה כי התמחור השתנה לחלוטין.

שער 8 עד שורה 14 הוא במדויק כמו הישן

הסבירו טוב טוב למקרה שבכיינים כמוך ידברו.

תנשום ותקרא רגע באתר של מכבי ואחר כך תחזור אלינו במקום לבכות.

בכיינים?

בוא נראה אותך תופס 5 מקומות באתר של לאן

לחזור לימי הרפרושים ולא לסתם כרטיס אלא למנוי של כמה שנים קדימה לפחות

מניח שיש לך מקום מובטח לא?

אני דווקא חושב שהוא יושב ב11.

ובלי קשר אליו להגיד ש"יש פה עילה לייצוגית" מעבר לזה שלכתוב דבר כזה על הקבוצה שלך בגלל שהמקום השמור שלך השתנה/לא נשמר זה גם מסריח וגם מנותק מהמציאות.

א' האם אתה רוצה ללכת נגד הקבוצה ולתבוע אותה?

ב' האם אתה חושב שתוכל להתמודד משפטית מול מכבי?

בכיינים?

בוא נראה אותך תופס 5 מקומות באתר של לאן

לחזור לימי הרפרושים ולא לסתם כרטיס אלא למנוי של כמה שנים קדימה לפחות

ניסית לדבר איתם?

אם לא נסה אחי, סיכוי גבוה מאוד שתקבל מענה.

תסביר את הסיטואציה שאתה מנוי כבר 5-6 שנים ברציפות (אולי יותר) ביחד עם עוד ארבעה מנויים וממש חשוב לכם ובלה בלה, ויש סיכוי שימצאו לך פתרון שיתאים לך.

אתה מדבר רק על שמירה, או גם על מחירים?

כי בשמירה נטו אני חושב שאתה צודק. לא שיש פה עילה לתביעה כלשהי, קל וחומר ייצוגית, אבל עקרונית אתה צודק אין סיבה שלא ישמרו, בהנחה ואתה מוכן לשלם מחיר גבוה יותר.

מה הקטע שמחר שער 13 יכול לחדש מנוי, ואם אני רוצה לשער 13 ואני גם מחדש מנוי + הפוראבר הזה, אני לא יכול לחדש מחר ?

לא כי בבלומפילד הישן לא ישבת בשער 13.

בכל מקרה ישארו מקומות עד יום ראשון ואני חושב שתוכל לעבור.

אני דווקא חושב שהוא יושב ב11.

ובלי קשר אליו להגיד ש"יש פה עילה לייצוגית" מעבר לזה שלכתוב דבר כזה על הקבוצה שלך בגלל שהמקום השמור שלך השתנה/לא נשמר זה גם מסריח וגם מנותק מהמציאות.

א' האם אתה רוצה ללכת נגד הקבוצה ולתבוע אותה?

ב' האם אתה חושב שתוכל להתמודד משפטית מול מכבי?

ממש לא. זה מעצבים ואכזבה

ניסית לדבר איתם?

אם לא נסה אחי, סיכוי גבוה מאוד שתקבל מענה.

תסביר את הסיטואציה שאתה מנוי כבר 5-6 שנים ברציפות (אולי יותר) ביחד עם עוד ארבעה מנויים וממש חשוב לכם ובלה בלה, ויש סיכוי שימצאו לך פתרון שיתאים לך.

מנוי מ99 עם עוד 4 חברים. מספיק טוב? לא נראה שמזיז להם

אתה מדבר רק על שמירה, או גם על מחירים?

כי בשמירה נטו אני חושב שאתה צודק. לא שיש פה עילה לתביעה כלשהי, קל וחומר ייצוגית, אבל עקרונית אתה צודק אין סיבה שלא ישמרו, בהנחה ואתה מוכן לשלם מחיר גבוה יותר.

מדבר רק על שמירה. אין לי בעיה לשלם כמה שיעלה

גבר אתה יכול לבכות ואתה יכול לדבר עם מכבי ולסדר את הכל. בחירה שלך.

בלי קשר התגובות בפייסבוק של מכבי הזויות ברמות. אנשים צועקים שהעלו להם את המחיר מהמזרחי תחתון בנתניה ל8 תחתון ב100 ש"ח ושזה מלא כסף וביזיון.

ועוד כאלה שרושמים על הזין שלי פייר פליי.

יש אוהדים שאני ממש עצוב שהם אוהדי מכבי, לא יהיה כיף לחלוק את אותו אצטדיון עם אוהדים כאלה.

מדבר רק על שמירה. אין לי בעיה לשלם כמה שיעלה

אני אחזור על השאלה שוב, ניסית לדבר איתם?

מה זה "לא נראה שמזיז להם?" קיבלת תשובה והיא לא מספקת אותך? מסננים? אמרו שיבדקו?

אני אחזור על השאלה שוב, ניסית לדבר איתם?

מה זה "לא נראה שמזיז להם?" קיבלת תשובה והיא לא מספקת אותך? מסננים? אמרו שיבדקו?

זו התשובה של מכבי:

היי,

זו לא הפליה, שערים 2 ו13 שמרו באופן יחסי על המבנה שלהם לעומת שערים אחרים כמו 8, לכן שובצו אוהדים שישבו בשערים 2 ו13 בעונה האחרונה בבלומפילד ואם אינם רוצים לרכוש את המנוי ששורין להן הם יכולו להחליף אותו בתאריך שבו כולם יכולים לחדש את המנוי

המשך יום וטב ?

נוסח ההצהרה:

אני מאשר/ת שהמועדון מסר והבהיר לי שהמנוי המוצע למשחקי המועדון באצטדיון בלומפילד בתל אביב-יפו לעונת המשחקים הקרובה (2019/2020), כפוף להעמדת אצטדיון בלומפילד לשימוש המועדון בידי החברה המנהלת אותו לצורך קיום משחקים החל מתחילת עונת המשחקים הקרובה במסגרת ליגת הבורסה לניירות ערך.

לפיכך, לא תהיה לי ו/או למי מטעמי ואני מוותר/ת באופן סופי ומוחלט על כל תביעה, טענה ו/או דרישה כלפי המועדון ו/או מי מטעמו ו/או כל צד שלישי בכל הקשור לעניינים הנוגעים למיקום וזהות האצטדיון בו ייערכו משחקי המועדון, אי פתיחה או פתיחה חלקית בלבד של אצטדיון בלומפילד, חלוקת כרטיסים חלופיים (ככל שאהיה זכאי להם), זיכוי כספי ושיעורו (ככל שאהיה זכאי לו) וכיוצ"ב.

הסבר לגבי החלופות האפשריות למקרה שאצטדיון בלומפילד לא יהיה מוכן לקיום משחקים נמצא בקישור הבא:

חלופה א' – המשחקים יתקיימו באצטדיון חלופי אשר מכיל למעלה מ-25000 מקומות ישיבה:

כל בעל מנוי שרכש מנוי לאצטדיון בלומפילד לעונת המשחקים 19/20 יקבל כרטיס לכל משחק בית שישוחק באצטדיון החלופי. המועדון, בכפוף לשיקול דעתו הבלעדי ובמידת האפשר, יתאים את סוג הכרטיס ומקום המושב שיקבל בעל המנוי באצטדיון החלופי לזה שרכש בעל המנוי לאצטדיון בלומפילד לעונת המשחקים.

חלופה ב' – המשחקים יתקיימו באצטדיון העירוני בנתניה:

• בעל מנוי שרכש מנוי לעונת המשחקים 19/20 ואשר החזיק במנוי בעונת המשחקים הקודמת (18/19) – יהיה זכאי לקבל כרטיס אחד לכל משחק בית שישוחק באצטדיון נתניה אשר ימוקם במידת האפשר בהתאם למקום המושב שהוקצה לו בעונת המשחקים הקודמת (18/19) או במקום חליפי אחר לפי שיקול דעתו הבלעדי של המועדון.
  • בעל מנוי שרכש מנוי לעונת המשחקים 19/20 ואשר לא החזיק במנוי בעונת המשחקים הקודמת (18/19) – לא יהיה זכאי לקבל כרטיס למשחקי הבית שישוחקו באצטדיון נתניה. במקום זאת יקבל זיכוי כספי למימוש ברכישת מנוי למשחקי המועדון בעונת המשחקים הבאה (20/21). שיעור הזיכוי הכספי יחושב לפי הנוסחה הבאה: מחיר המנוי חלקי 18 (מספר משחקי הבית בליגת העל בעונת המשחקים) כפול מספר משחקי הבית בליגת העל בעונת המשחקים אליהם לא יכול היה בעל המנוי להיכנס בשל אי מוכנות יציעים/מושבים.

דוגמא להמחשה בלבד (המספרים מעוגלים לצורך הנוחות): עלות המנוי – 1,000 ₪; מספר משחקי הבית בליגת העל בעונת המשחקים – 18; מספר משחקי הבית בליגת העל בעונת המשחקים אליהם לא נכנס בעל המנוי בשל אי מוכנות יציעים/מושבים – 4; סך הזיכוי הכספי לו יהיה זכאי בעל מנוי חדש למימוש ברכישת מנוי למשחקי המועדון בעונה הבאה יעמוד על 220 ₪ (4 x 55).

• חלופה ג' – המשחקים יתקיימו באצטדיון בלומפילד אולם לא כל היציעים/מושבים יהיו מוכנים במועד:

בעל מנוי שרכש מנוי לעונת המשחקים ולא תתאפשר כניסתו למשחקים (למושב אותו רכש או מושב חלופי) יקבל זיכוי כספי למימוש ברכישת מנוי למשחקי המועדון בעונת המשחקים הבאה (2020/2021). שיעור הזיכוי הכספי יחושב בהתאם לנוסחה שפורטה בחלופה ב' לעיל (בשינויים המחויבים).

חלופה ב’ לדעתי טעות זה רק ירתיע אוהדים חדשים לעשות מנוי, הרי אנשים קונים מנוי בשביל להיות בכל המשחקים מה הטעם לקנות אם זה לא מובטח להם

חלופה ב’ לדעתי טעות זה רק ירתיע אוהדים חדשים לעשות מנוי, הרי אנשים קונים מנוי בשביל להיות בכל המשחקים מה הטעם לקנות אם זה לא מובטח להם

כי הם יפוצו בעונה שאחרי. עם הכסף של הפיצוי שהם יקבלו הם יכולים ללכת למשחקי חוץ.

ווואלה מפחיד הקטע הזה למה שמישהו אחד שהיה מנוי בנתניה ידפק כי בחר לעשות מנוי בשער 8.

ואם אני מפסיד את חיפה מה שווה הפיצוי הזה? אף לא מנוי אחד מנתניה צריך להידפק.

יפצו זה בסדר אבל אוהד חדש יגיד לעצמו אולי עדיף יחכה לפתיחה הרשמית ועד סוף העונה יסתדר עם כרטיסים(גם ככה לא יהיה סולד אאוט)

ווואלה מפחיד הקטע הזה למה שמישהו אחד שהיה מנוי בנתניה ידפק כי בחר לעשות מנוי בשער 8.

אתה היית מנוי בנתניה אז אתה בוודאות תכנס לכל משחק בית (אלא אם כן תתחיל להתפרע ביציע).

במקרה כזה המשחק נגד חיפה יהיה בטדי למשל.

לא מאמין שהמועדון יגרום לכמה אלפי מנויים להחמיץ את המשחק

במקרה כזה המשחק נגד חיפה יהיה בטדי למשל.

לא מאמין שהמועדון יגרום לכמה אלפי מנויים להחמיץ את המשחק

טדי **** שיעשו בסמי עופר זה הכי נוח. במיוחד עם כל העבודות עכשיו בירושלים

יפצו זה בסדר אבל אוהד חדש יגיד לעצמו אולי עדיף יחכה לפתיחה הרשמית ועד סוף העונה יסתדר עם כרטיסים(גם ככה לא יהיה סולד אאוט)

אבל הוא יוצא מופסד כי הוא משלם כל פעם מעל 100 ש"ח לכרטיס אז זה פחות משתלם לו.

מכבי עשו את זה ככה כדי לשמור את מספר המנויים של השנה גם לשנה אחרי ואולי כדי לא להסתבך עם הפצויים.

לדעתי האופציה של נתניה תהיה במידה ויהיו מתחת ל16 אלף מנויים ואז יפצו את ה4 אלף שלא נכנסים.

אם יהיו באזור ה17-20 אלף אני מאמין שיעשו את המשחק בסמי עופר/טדי.

אתה היית מנוי בנתניה אז אתה בוודאות תכנס לכל משחק בית (אלא אם כן תתחיל להתפרע ביציע).

לא מדוייק, כי אם היציע שלך לא יפתח, אתה לא נכנס ומקבל זיכוי לעונה הבאה.

כל האזורים מסומנים חוץ מהאזורים שרשום שלא מסומן?

האזורים הלא מסומנים הם 8 עליון ושער 11.

לא מדוייק, כי אם היציע שלך לא יפתח, אתה לא נכנס ומקבל זיכוי לעונה הבאה.

לא כתוב שמי שהיה מנוי בעונה שעברה המקום שלו מובטח?