Jump to content

תהיות לגבי מחירי המנויים בבלומפילד

Recommended Posts

למה זה כזה ברור? המוצר לא אותו מוצר?

כן, גם חדר במלון הוא מוצר, למה המחירים משתנים ממלון למלון, או אפילו מחדר לחדר באותו מלון?

אני לא מבין את הבכיינות של האנשים פה,על הופעות של זמרים ולהקות אנשים שמים פה 400 שח לכרטיס,ועל מנוי לעונה שלמה של מכבי רוצים שיעשו להם מחירי זנות כמו אצל הכימיקלים,אין לכם בושה בפנים הא

כן, גם חדר במלון הוא מוצר, למה המחירים משתנים ממלון למלון, או אפילו מחדר לחדר באותו מלון?

אתה מקשקש על דברים שהם לא קשורים.

המוצר הוא כדורגל ישראלי והוא באותה איכות בבלומפילד הישן, בנתניה, בבלומפילד החדש ואפילו בקאמפ נואו.

מה הטענה שלך, שהאצטדיון כזה יוקרתי שהוא מצדיק את המחיר? בולשיט. לכן גם ההשוואה למלונות היא לא קשורה בעליל.

אתה משווה אצטדיון עם 13 אלף מקומות, בלי יציעים מאחורי השער, שנמצא בנתניה לבלומפילד החדש?

אני משווה מוצר למוצר, המוצר הוא "כדורגל ישראלי".

הייתי מקבל באהבה עלייה של 20%~, אבל 60% זו הגזמה. בלומפילד או לא בלומפילד.

אל תתעוורו מההייפ לבלומפילד אחרי 3 שנים, תנסו לחשוב על זה אובייקטיבית.

אני לא מבין את הבכיינות של האנשים פה,על הופעות של זמרים ולהקות אנשים שמים פה 400 שח לכרטיס,ועל מנוי לעונה שלמה של מכבי רוצים שיעשו להם מחירי זנות כמו אצל הכימיקלים,אין לכם בושה בפנים הא

העניין הוא כזה ומתחלק לכמה בעיות

1. ה"אוהדים" לא מבינים שהמטרה שלהם זה שהקופה של המועדון תתעשר (במיוחד בתקופה הזאת של הפיירפליי)

2. אנשים טיפשים + אוהבים להתלונן + רגילים שדופקים אותם. ולכן אתה רואה מלא תגובות על אוטומט של אנשים שבאמת באמת אין להם מושג מה הם כותבים, פשוט להתלונן כי זה מה שנראה להם "נכון" ככה הם רגילים.

3. חוצפה. כן. אני מת לראות פירוט אשראי של כל אפס שמתלונן על המחירים, חותם על זה שכל אחד מהמתלוננים שילם מחיר מוגזם להופעה של עומר אדם/ארוע כלשהו אחר. ודאי.

אתה מקשקש על דברים שהם לא קשורים.

המוצר הוא כדורגל ישראלי והוא באותה איכות בבלומפילד הישן, בנתניה, בבלומפילד החדש ואפילו בקאמפ נואו.

מה הטענה שלך, שהאצטדיון כזה יוקרתי שהוא מצדיק את המחיר? בולשיט. לכן גם ההשוואה למלונות היא לא קשורה בעליל.

אני משווה מוצר למוצר, המוצר הוא "כדורגל ישראלי".

המוצר הוא מכבי תל אביב. אם אתה רוצה לצרוך כדורגל ישראלי במחיר זול יותר אתה יכול לעשות מנוי לקבוצה אחרת.

אגב אני לא מבין על מה התלונות, יש לך יציעים במחירים זולים יותר + ההנחה של הפוראבר, זה לא שהמחיר יקר לכל האצטדיון.

המוצר הוא מכבי תל אביב. אם אתה רוצה לצרוך כדורגל ישראלי במחיר זול יותר אתה יכול לעשות מנוי לקבוצה אחרת.

חולה על טיעונים לגופו של עניין, "תעבור להפועל" וכו'.

אגב אני לא מבין על מה התלונות, יש לך יציעים במחירים זולים יותר + ההנחה של הפוראבר, זה לא שהמחיר יקר לכל האצטדיון.

התלונה שלי הייתה די ברורה, לא לעניין שאשלם 60% יותר על המקום הנוכחי שלי.

אחלה דרך לפתוח את עצמך לקהל חדש ולייצר אוהדים, במיוחד של ילדים ונוער.

איזו אטימות.

לכו תבכו אח"כ שלא באים אוהדים למשחקי בית.

תפסיקו להסתכל רק על התחת שלכם.

60% עלייה? איך?

המוצר הוא כדורגל ישראלי והמוצר הוא מכבי ת"א, נכון. חלק מהמוצר הוא גם המתקן שאליו האוהד הולך.

בשורה התחתונה, מה העניין? המחיר גבוה לך? יש לך מלא מלא מקומות ב850 שקלים אז מה הבעיה?

איזו אטימות.

יש אלטרנטיבות זולות במכבי, לא הבנתי איפה הבעיה.

העניין הוא כזה ומתחלק לכמה בעיות

1. ה"אוהדים" לא מבינים שהמטרה שלהם זה שהקופה של המועדון תתעשר (במיוחד בתקופה הזאת של הפיירפליי)

2. אנשים טיפשים + אוהבים להתלונן + רגילים שדופקים אותם. ולכן אתה רואה מלא תגובות על אוטומט של אנשים שבאמת באמת אין להם מושג מה הם כותבים, פשוט להתלונן כי זה מה שנראה להם "נכון" ככה הם רגילים.

3. חוצפה. כן. אני מת לראות פירוט אשראי של כל אפס שמתלונן על המחירים, חותם על זה שכל אחד מהמתלוננים שילם מחיר מוגזם להופעה של עומר אדם/ארוע כלשהו אחר. ודאי.

מוכן להתערב ש 70% מההוצאות שלהם זה על דברים שהערך שלהם נמוך לעומת משחק של מכבי בבלומפילד,אבל כמו שאמרת קודם כל מתלוננים פה כנראה שזה מחלה ישראלית ידועה.

חולה על הבנת הנקרא. רשמת בפירוש שהמוצר הוא כדורגל ישראלי וזה לא נכון.

אז מה, כדורגל אירופאי משובח? אתה סתם מנסה בכוח...

אני אשאל אחרת, במעבר מנתניה לבלומפילד החדש אנחנו הופכים ממכבי לברצלונה? בחייך.

רק עכשיו לקחת אליפות ב-31 הפרש באצטדיון שהוא לא שלך.

60% עלייה? איך?

המוצר הוא כדורגל ישראלי והמוצר הוא מכבי ת"א, נכון. חלק מהמוצר הוא גם המתקן שאליו האוהד הולך אליו.

בשורה התחתונה, מה העניין? המחיר גבוה לך? יש לך מלא מלא מקומות ב850 שקלים אז מה הבעיה?

את "הקופה" צריך לעשות על מנויים חדשים, לא על מחדשים.

ואם אני אעבור למקום אחר או לא זה לא העניין בכלל, העניין הוא שכדי לשמור על אותה חוויית צפייה אני צריך לשלם משמעותית יותר.

בקיצור, הטעם (שלי בכל אופן) מכל הסיפור הזה הוא מר.

איזו אטימות.

אז למה הילדים חייבים לשבת ביציע הכי יקר במגרש (חוץ מהVip) במקום לשבת ביציעים זולים כמו היציע משפחות?

אנשים שלא רוצים לבוא למשחקים של מכבי וטוענים שהם אוהדי מכבי תמיד ימצאו דרך להתלונן. פעם זה השעה, פעם זה היום, פעם זה המחיר, פעם זה המקום.

במקום לבכות צריך להראות נאמנות למכבי שבסופו של דבר הכסף הולך אליה ולא לשום מקום אחר.

אז מה, כדורגל אירופאי משובח? אתה סתם מנסה בכוח...

אני אשאל אחרת, במעבר מנתניה לבלומפילד החדש אנחנו הופכים ממכבי לברצלונה? בחייך.

רק עכשיו לקחת אליפות ב-31 הפרש באצטדיון שהוא לא שלך.

כי כדורגל ישראלי זה משהו כללי. יש רמות מסויימות, מכבי נמצאת בטופ של הכדורגל הישראלי והכדורגל שלה הרבה יותר טוב יותר משאר הקבוצות. אתה לא יכול להשוות את איכות המוצר של מכבי להפועל.

דבר שני, מן הסתם שהחוויה בבלומפילד היא הרבהההה יותר טובה מהחוויה בנתניה. אם אתה רוצה להשוות מחירים תשווה לעונה האחרונה בבלומפילד.

את "הקופה" צריך לעשות על מנויים חדשים, לא על מחדשים.

ואם אני אעבור למקום אחר או לא זה לא העניין בכלל, העניין הוא שכדי לשמור על אותה חוויית צפייה אני צריך לשלם משמעותית יותר.

בקיצור, הטעם (שלי בכל אופן) מכל הסיפור הזה הוא מר.

למה צריך לעשות על רק מנויים חדשים? מכבי רוצה להרוויח כסף ובצדק. המקום שאתה מדבר עליו הוא מהמקומות הכי מבוקשים באצטדיון.

והחווית צפייה שאתה מדבר עליה תהיה שונה בכל מקרה, כי מסבירים לך שזה אצטדיון אחר - כמו שהכסאות לא יהיו אותם כסאות וכמו שהמקום לא יהיה אותו מקום ככה גם כאן.

דרך אגב אפילו הפועל עושים את היציעים שאתה מדבר עליהם הרבה יותר יקרים מהשאר.

המחירים בסדר גמור. באמת שציפיתי ליותר גרוע אחרי הבקשות פה מאוהדים להעלות את המחירים ואם המחירים היו גבוהים גם אני הייתי מתעצבן (בעיקר כי זה לא באמת ממקסם את הרווח להשאיר חצי בלומפילד ריק).

קיבלנו אחלה מחירים. מקבל טענות על כאלה שעכשיו משלמים יותר ועוד מקבלים מקום בלי גג. או כאלה שמחיר המנוי שלהם עלה ב60%. זה יכול לקרות ותמיד יש מצבי קיצון.

תחשבו שבשער 13 יהיו שניים שישבו כסא ליד כסא ואחד ישלם 200 שקל יותר מהשני, וואלה מבאס אבל תמיד יש את אלה שנופלים על התפר ו"נדפקים".

מי שמרגיש שבסיטואציה הזאת הוא נפל ל"נדפקים", יש מספיק אלטרנטיבות. אצטדיון ענק ושכל אחד יקח החלטה איפה הכי משתלם לו לשבת.

*לדעתי*

הסיבה שהיה חשוב למכבי לשמור על האפשרות להחזיר אנשים לשער 2-13 במקום שהם היו ככל האפשר זה כי אלו מאז ומעולם היו היציעים ה"נחשבים" של מכבי ויש שם אנשים שיושבים עשרות שנים באותו כסא.

לעומת זאת שערים 7-8 עברו בשנים האחרונות לפני המעבר המון שינויים. פעם זה מסומן וזה לא, פעם השחקן בכלל ב8, פעם משפחות ב7 פעם משפחות ב8 - עשו הרבה ניסויים ובדיקות ובעיקר אלו היו ה"שערים הנוספים" הזולים יותר, לאוכלוסיות מיוחדות (משפחות/נשים/נכים אנערף) וכו'.

לכן לשמור על המקום ל2-13 לעומת 7-8 זה הכרחי. גם מי שבוכה כאן על ה"מקום" שלו או על שינויים במחיר זה סתם גנבת דעת זה לא שישבתם על אותו כסא 10 שנים רצוף ואז עקרו אותכם ולא מחזירים אותכם לבית. זה שטויות.

החזרה לבלומפילד היא הזדמנות מצוינת להגדיר את השערים האלו שעד התקופה האחרונה של ההצלחה היו דלים מאוד ליציעים מוגדרים בצורה מסוימת שמאפשרת גם מענה מבחינת מחירים לפלח גדול מהאוהדים וגם מאפשרת את כל אותן קטגוריות מיוחדות (נשים/משפחות /אנערף).

לאותו בכיין שמזיין את השכל על ה60% שבראש שלו, קודם כל מקווה שלא תעשה מנוי בכלל. אם כבר אתה עושה מנוי אז תגיד תודה למכבי על השנים שישבת במקום הכי טוב באצטדיון במחיר בדיחה, ועכשיו תשלם עליו מחיר הגיוני או שתבחר במקום זול יותר כפי שהגיוני לחלק את המכירה.

בחייאת איזה קהל של בכיינים וגנבי דעת, אמרתי למכבי שלא משנה מה הם יעשו וכמה מחשבה והתחשבות הם יפעילו הם יקבלו תגובות של זין - קל.

יש אלטרנטיבות זולות במכבי, לא הבנתי איפה הבעיה.

הבן אדם אומר שהמחיר לאותו יציע עלה לו ב-60%, מוגזם.

יש יציע משפחות וילדים זה מבורך, לא עקבתי אחרי הקיבולת ומקווה שזה לא איזה 2000 מקומות.

אני דיברתי באופו כללי על משפטים כמו "מה זה עוד 400 שקל בשנה בשביל מכבי?" ו"חוצפה שבגלל מתלוננים כי הוצאתם את זה על דברים אחרים בקלות".

מי שמכם להחליט על מה בן אדם יוציא את הכסף שלו ומה הסדרי עדיפויות שלו, אם יש לו יכולת או אין לו יכולת.

סוייר חושב שכולם צריכים להיות פנאטיים כמוהו וצריכים לשמור את הכסף שלהם אך ורק למכבי.

מבחינתו אם לא היית במשחקי אימון במירלו, חובה להשליך אותך לאריות.

זה לא עובד ככה.

נכון, כדורגל זה מותרות אבל הוא גם של העם.

מכבי אמנם זה עסק פרטי אבל זה מועדון שמחויב למאות אלפי אוהדים.

יש יציע משפחות וילדים זה מבורך, לא עקבתי אחרי הקיבולת ומקווה שזה לא איזה 2000 מקומות.

אני דיברתי באופו כללי על משפטים כמו "מה זה עוד 400 שקל בשנה בשביל מכבי?" ו"חוצפה שבגלל מתלוננים כי הוצאתם את זה על דברים אחרים בקלות".

מי שמכם להחליט על מה בן אדם יוציא את הכסף שלו ומה הסדרי עדיפויות שלו, אם יש לו יכולת או אין לו יכולת.

סוייר חושב שכולם צריכים להיות פנאטיים כמוהו וצריכים לשמור את הכסף שלהם אך ורק למכבי.

זה לא עובד ככה.

בלה בלה בלה

בן אדם מזיין פה את השכל על זה שבמשך גג שנתיים היה לו מנוי למקום מסוים במחיר מסוים ועכשיו הוא יקר יותר. כשאופציה באותו יציע למיקום קצת פחות מרכזי עולה מחיר הוגן לכל הדעות.

אתם פשוט אוטומטית מחפשים את הרע ואיפה נדפקתם ואיפה רימו אותכם.

ההבדל ביננו בנושא הוא ממש לא הפנאטיות אלא העובדה שיצא לי להחשף לחלקים מתהליך קבלת ההחלטות והגישה של כל העובדים במכבי בנושא כלפי לשמור על זכויות האוהדים ולתת להם את מירב האפשרויות הייתה פשוט מטורפת, סופר מתחשבת.

המועדון הכי מקצועני בארץ (זה ברור לכל) שמתנהל בצורה הכי טובה (לא חסרות הוכחות) ובנושא הזה כל הזמן חושב על האוהדים (פה תצטרך להאמין לי) - ועדיין, כמויות של תלונות וקיטורים לא הגיונית.

פשוט אנשים זבל.

זה לא עובד ככה.

אף אחד לא נכנס לכיס, אבל אם אתה רוצה לעשות מנוי במקום הכי יקר באצטדיון ואחר כך בוכה על המחיר זה מאוד מפגר.

יש אופציה לעשות ב8/7 תחתון בצדדים (זה לא כזה בצד) באחלה מחיר ויש אופציה לעשות ב7 עליון למשפחות או 8 עליון לכאלה שרוצים מנוי זול יותר.

קורץ לי לעשות בגולד 205 לשנה הקרובה אם ישאר מקום פנוי, מעדיף לשים את הכסף ששמרתי לטיול קצר בחו"ל ובמקום לשרוף אותו ב10 ימים להנות שנה שלמה ממכבי,
הבעיה שאני לא יכול כל שנה לעשות מנויי ב5500 ש"ח, אז יש מצב טוב שאחרי שנה אני אצטרך לעבור לסביבות שער 13 ב1250-1450, אבל אז רוב הסיכויים שכבר לא יהיו מקומות פנויים שם וזה לא יעזור שאני אחשב מנוי מחדש כי זה למיקום אחר באיצטדיון.

בקיצור,

הייתם לוקחים את הסיכון שתדפקו בשנים הבאות בשביל שנה אחת של הגשמת חלום לשבת על העיגול של האמצע למטה ולקלל את שחקני הפועל מקרוב בדרבי או שכבר עדיף להתנפל על 13 + להתנפנק בחו"ל על ההפרש ופשוט להמשיך שם שנים?