Jump to content

תהיות לגבי מחירי המנויים בבלומפילד

Recommended Posts

* שער 10/11: מבוגר - 1,050, ילד/חייל/אישה - 800.

* שער 7: מבוגר - 1,125, סטודנט - 950, ילד/חייל 900, אישה - 750.

* שער 8: מבוגר - 1,375, ילד/חייל - 1,000, אישה - 750, אישה + ילד - 1,600, מבוגר + ילד - 2,100, מבוגר + שני ילדים - 2,700.

* שער 2/13: מבוגר - 1,800, מבוגר + ילד - 2,750, מבוגר + שני ילדים - 3,525.

* תא הכסף: מבוגר - 2,500, מבוגר + ילד - 3,800.

* תא הזהב: מבוגר - 5,750.

(היה מחיר אחר למחדשים - לא צוין כמה עלה).

מבוגר+ 2 ילדים במחיר הזה ל13 כולם קונים.

אבל אני מניח שבשאר היציעים מעבר ל 2-13 יהיו מחיר אחיד. כבר שמנו לב שמכבי לא רוצים להתעסק עם אלפי ילדים בני 34.

זוכרים פעם לפני תקופת הטירוף של הקבוצות בוואטסאפ שעשיתי אביוז לכניסה לרשימת יחצ של מכבי ופרסמתי פה את כל הנושאים חצי דקה לפני שהם יצאו?

גלורי דייז. זיינו את התקשורת אז.

הבאתי בנושא הזה את התמונות של המחירים אז, כנס כאן ובהודעה שמתחת לזה https://forum.12p.co.il/index.php?showtopic=173422&p=3971567

אלא אם אתה מחפש את של 15/16..

הוא ביקש 15/16 העונה האחרונה ששיחקנו בבלומפילד

מסכנים אוהדי מכבי נתניה אשכרה תקועים עם האצטדיון הזה כל החיים

אני מניח שרובם גרים בנתניה אז זה הרבה פחות בעיה בשבילם

לא מצליח להבין כאילו הייתי מת שתתחיל המכירה של המנויים, אבל מכבי המועדון היחיד שחושב באמת לפני ולא מפרסם וגורם לבאלגן כמו הפועל.

צריכים להעריך את זה שהם רוצים לתת לנו ראש שקט ולא לגרום לבאלגן גם אם זה עלול לפגוע במכירה בצורה מסויימת.

לא הבנתי, המחזור הראשון באירופאית בבית גם ככה לא בבלומפילד, המחזור הראשון בליגה עוד חודש וחצי, מה הלחץ לגבי המנויים? זה באמת משנה אם זה יצא השבוע או שבוע הבא או שבוע שעבר?

רק מגרבצים אלה תאמין לי

מרץ 14, לא יפה לעקוץ

לא הבנתי, המחזור הראשון באירופאית בבית גם ככה לא בבלומפילד, המחזור הראשון בליגה עוד חודש וחצי, מה הלחץ לגבי המנויים? זה באמת משנה אם זה יצא השבוע או שבוע הבא או שבוע שעבר?

כן, המסגרת אשראי ותזרים המזומנים

!!

שמישהו יזרוק לנו עצם. מתי יהיו עוד פרטים

ההמתנה הזאת לא בריאה

מה הלחץ אני לא מבין? גם ככה שום דבר לא ברור עדיין לגבי בלומפילד,קודם כל שיידעו מה קורה ואז יתחילו מכירה,מה זה משנה עכשיו או בתחילת אוגוסט נגיד?

אני חושב שהלחץ נובע בעיקר מהעובדה שברגע שמכבי תפרסם נדע יותר לגבי בלומפילד והמתרחש שם.

מכבי המועדון הכי רציני ובטוח שעשה פי עשר בדיקות מבני יהודה והפועל ונמצא בקשר ישיר עם העירייה. אנחנו לא יודעים באמת מה הולך שם ומה הדיבור כרגע (נראה שבלומפילד לא יהיה מוכן בזמן, אבל יכול להיות שהכל עובד לפי התוכנית ואנחנו לא באמת יודעים).

ברגע שיפורסמו המנויים נוכל להיות רגועים שהתאריך פתיחה של בלומפילד יחסית קרוב ומדובר במחזורים בודדים. (אחרת, נגיד אם בלומפילד צריך להפתח במחזור 14 לא ימכרו מנויים לבלומפילד)

אני חושב שהלחץ נובע בעיקר מהעובדה שברגע שמכבי תפרסם נדע יותר לגבי בלומפילד והמתרחש שם.

מכבי המועדון הכי רציני ובטוח שעשה פי עשר בדיקות מבני יהודה והפועל ונמצא בקשר ישיר עם העירייה. אנחנו לא יודעים באמת מה הולך שם ומה הדיבור כרגע (נראה שבלומפילד לא יהיה מוכן בזמן, אבל יכול להיות שהכל עובד לפי התוכנית ואנחנו לא באמת יודעים).

ברגע שיפורסמו המנויים נוכל להיות רגועים שהתאריך פתיחה של בלומפילד יחסית קרוב ומדובר במחזורים בודדים. (אחרת, נגיד אם בלומפילד צריך להפתח במחזור 14 לא ימכרו מנויים לבלומפילד)

להפועל ובני יהודה אין את הבעיה של אוובר מנויים לאיפה שהן מאחרות כרגע.

להפועל ובני יהודה אין את הבעיה של אוובר מנויים לאיפה שהן מאחרות כרגע.

הפועל מכרו 7 אלף מנויים לא יהיה להם בעיה לשחק במושבה, בני יהודה המביכים מכרו רק 100 מנויים

הפועל מכרו 7 אלף מנויים לא יהיה להם בעיה לשחק במושבה, בני יהודה המביכים מכרו רק 100 מנויים

חחחח שבני יהודה לא יעברו לבלומפילד עדיף להם.

לפי דעתי מכבי עושה בשכל שלא ממהרים עם המנויים.

מכבי יודעים שיש להם 10 אלף מנויים ברזל ויש להם צורך להביא עוד 7/6.כל עוד יש אי וודאות עם בלומפילד אז אנשים יחשבו לפני לקנות עכשיו או אחר ואז זה יכול להימרח. אם קצת מזל אנחנו נגיע למצב שיפרסמו תאריך סופי לבלומפילד ובאותו שבוע יגיע גם איזה רכש וזה ייתן פוש רציני

לפי דעתי מכבי עושה בשכל שלא ממהרים עם המנויים.

מכבי יודעים שיש להם 10 אלף מנויים ברזל ויש להם צורך להביא עוד 7/6.כל עוד יש אי וודאות עם בלומפילד אז אנשים יחשבו לפני לקנות עכשיו או אחר ואז זה יכול להימרח. אם קצת מזל אנחנו נגיע למצב שיפרסמו תאריך סופי לבלומפילד ובאותו שבוע יגיע גם איזה רכש וזה ייתן פוש רציני

10 ברזל זה כל החידושים, ויתנו להם תקופה שבועיים+- לבחור מקום בבלומפילד, יצטרכו למכור בקרוב עוד מעט כבר אוגוסט

חייב לשאול,

נכנסתי עכשיו למידע אישי באתר לאן איזור של מינויים, מופיעים עבורי 3 מנויים לחידוש (עדיין שולחצים על החידוש המערכת לא מאפשרת) באיזור 302 בבלומפילד עבור עונת 2018/19.

בדקתי, ומדובר ביציע האמצעי של שער 13 (באותה שורה) שבה הייתי פחות או יותר במקום בו ישבתי בפעם האחרונה בבלומפילד.

כיום המצב שיש לי מנוי אחד לשער 206 מערבי עליון ועוד שני מנויים למזרחי העליון. יכול להיות שתהייה לי האופציה לרכוש 3 מנויים צמודים בשער 13 החדש?

אני הכי רוצה לשבת בשער 13 בחלק שקרוב לשער 11 אבל מתחת לגג. אילו כיסאות צריך לבקש?

עוד מישהו רואה את המנויים לחידוש/את המקום החדש שלו בבלומפילד?

גם אני הייתי מנוי ב13 ולא רואה את זה, אלא אם מפספס