Jump to content

תהיות לגבי מחירי המנויים בבלומפילד

Recommended Posts

ביררתי עוד קצת בקיצור לנתניה ימכרו מנויים רק למזרחי זה יעלה 900 שקל(נוער 700)

לשאר היציעים 2-13 ימכרו רגיל לבלומפילד, כרגע רק מחדשים יוכלו לקנות

לא מובן

מוכרים לנתניה.?

איך מוכרים ל2-13 אם מוכרים לנתניה?

לא מובן

מוכרים לנתניה.?

איך מוכרים ל2-13 אם מוכרים לנתניה?

כי ב2-13 בבלומפילד יהיה 3 קטגוריות מחיר, יהיה בעיה למכור בנתניה למערבי כי זה אותה קטגוריית מחיר.

כן אבל המנוי לנתניה כולל מה? כמה משחקים?

אחרי שעוברים לבלומפילד מה קורה?

גם 7-8 כולל 3 רמות מחיר

משפחות, עליון ותחתון

זה מנוי לכל העונה, יהיה 2 מכירות אחת לבלומפילד ואחת לנתניה, למזרחי בנתניה לא בעיה למכור כי אחרי זה יעבירו את כולם ל10-11 ו7-8 עליון(היציע משפחות יהיה שם)

זה מנוי לכל העונה, יהיה 2 מכירות אחת לבלומפילד ואחת לנתניה, למזרחי בנתניה לא בעיה למכור כי אחרי זה יעבירו את כולם ל10-11 ו7-8 עליון(היציע משפחות יהיה שם)

אם אני רוצה ל8 תחתון אני לא יכול לעשות מנוי לנתניה?

והיציע משפחות הכוונה לאזור בשורות הראשונות ב7-8 למטה. ככה היה גם בבלומפילד הישן וככה גם בחדש

אם אני רוצה ל8 תחתון אני לא יכול לעשות מנוי לנתניה?

והיציע משפחות הכוונה לאזור בשורות הראשונות ב7-8 למטה. ככה היה גם בבלומפילד הישן וככה גם בחדש

בבלומפילד החדש יציע משפחות יהיה ב7 עליון

אני לא מתכוון ל"יציע משפחות" לקהל נרחב

אני מתכוון ליציע המשפחות העשירות.

יש 4 שורות בתחילת כל יציע של 7-8. שמרו על המבנה הזה גם עכשיו

כי ב2-13 בבלומפילד יהיה 3 קטגוריות מחיר, יהיה בעיה למכור בנתניה למערבי כי זה אותה קטגוריית מחיר.

חייב לשאול,

נכנסתי עכשיו למידע אישי באתר לאן איזור של מינויים, מופיעים עבורי 3 מנויים לחידוש (עדיין שולחצים על החידוש המערכת לא מאפשרת) באיזור 302 בבלומפילד עבור עונת 2018/19.

בדקתי, ומדובר ביציע האמצעי של שער 13 (באותה שורה) שבה הייתי פחות או יותר במקום בו ישבתי בפעם האחרונה בבלומפילד.

כיום המצב שיש לי מנוי אחד לשער 206 מערבי עליון ועוד שני מנויים למזרחי העליון. יכול להיות שתהייה לי האופציה לרכוש 3 מנויים צמודים בשער 13 החדש?

אני הכי רוצה לשבת בשער 13 בחלק שקרוב לשער 11 אבל מתחת לגג. אילו כיסאות צריך לבקש?

אני לא מתכוון ל"יציע משפחות" לקהל נרחב

אני מתכוון ליציע המשפחות העשירות.

יש 4 שורות בתחילת כל יציע של 7-8. שמרו על המבנה הזה גם עכשיו

הבנתי מה אתה אומר, זה תלוי איפה אתה יושב בנתניה, אבל אני מאמין שלמחדשים לא תהיה בעיה לשדרג את המקום בבלומפילד(כרגע מושיבים אוטומטית את 10-11 ו7-8 עליון)

לא הבנתי.

בבלומפילד הייתי מנוי לשער 8 (רוצה בעתיד לחזור לשם), בנתניה למזרחי תחתון.

תהיה לי בעיה?

אתה תחדש לנתניה ואז יעבירו אותך לבלומפילד למקום הושבה חדש

לא הבנתי.

בבלומפילד הייתי מנוי לשער 8 (רוצה בעתיד לחזור לשם), בנתניה למזרחי תחתון.

תהיה לי בעיה?

אתה תחדש לנתניה ואז יעבירו אותך לבלומפילד למקום הושבה חדש

חייב לשאול,

נכנסתי עכשיו למידע אישי באתר לאן איזור של מינויים, מופיעים עבורי 3 מנויים לחידוש (עדיין שולחצים על החידוש המערכת לא מאפשרת) באיזור 302 בבלומפילד עבור עונת 2018/19.

בדקתי, ומדובר ביציע האמצעי של שער 13 (באותה שורה) שבה הייתי פחות או יותר במקום בו ישבתי בפעם האחרונה בבלומפילד.

כיום המצב שיש לי מנוי אחד לשער 206 מערבי עליון ועוד שני מנויים למזרחי העליון. יכול להיות שתהייה לי האופציה לרכוש 3 מנויים צמודים בשער 13 החדש?

אני הכי רוצה לשבת בשער 13 בחלק שקרוב לשער 11 אבל מתחת לגג. אילו כיסאות צריך לבקש?

לגבי שדרוגים אני לא בטוח אבל אני חושב שתהיה אופציה כזאת, בכל אופן ב13 לא יהיה גג צמוד ל11, יהיה גג צמוד ליציע הכבוד

לגבי שדרוגים אני לא בטוח אבל אני חושב שתהיה אופציה כזאת, בכל אופן ב13 לא יהיה גג צמוד ל11, יהיה גג צמוד ליציע הכבוד

האם ניתן להסתמך על מה שרשום באתר כרגע? מספר שורה כיסא? או שזה רנדולמלי לחלוטין ולא קשור לאופציה שתיפתח עבורי כאשר מכירת המנויים תחל לשער 13?

חייב לשאול,

חחחחחחחח בספק אם תקנה לחלק שקרוב לשער 1 אם תיהיה מתחת לגג

האם ניתן להסתמך על מה שרשום באתר כרגע? מספר שורה כיסא? או שזה רנדולמלי לחלוטין ולא קשור לאופציה שתיפתח עבורי כאשר מכירת המנויים תחל לשער 13?

רנדומלי לחלוטין, תינתן אופצייה לקנות ל13 יהיו 3 קטגוריות מחיר, כשהחלק שצמוד ליציע הכבוד עם גג יעלה יותר.

חחחחחחחח בספק אם תקנה לחלק שקרוב לשער 1 אם תיהיה מתחת לגג

פחות קריטי הגג העיקר להיות ליד שער 11. אגב אם אין גג איזה יתרון יהיה לשבת בשער 13 על 8 במקום מקביל? הרי המחיר יהיה אותו הדבר, כיסאות מסומנים. התור בנכיסה קצר יותר?

רנדומלי לחלוטין, תינתן אופצייה לקנות ל13 יהיו 3 קטגוריות מחיר, כשהחלק שצמוד ליציע הכבוד עם גג יעלה יותר.

אז לא יהיו שיבוצים של מנויים קיימים אלא כל הקודם זוכה? חשבתי שיבצו את המנויים הקיימים במערבי עליון בנתניה פחות או יותר כל אחד לפי מקומו. 205 במקום הכי טוב אחר כך יציעים 206 ו 204 ולבסוף שערים 207-209. כנ"ל לגבי המערי תחתון. כך היה לפחות במעבר מבלומפילד לנתניה.

ואיזה יתרון יהיה לשער 13 על 8 במקום זהה אם אין גג?

פחות קריטי הגג העיקר להיות ליד שער 11. אגב אם אין גג איזה יתרון יהיה לשבת בשער 13 על 8 במקום מקביל? הרי המחיר יהיה אותו הדבר, כיסאות מסומנים. התור בנכיסה קצר יותר?

ב4 משחקים בעונה שמתחילים ב 4-6 בערב לא תהיה שמש על הפרצוף.

אז לא יהיו שיבוצים של מנויים קיימים אלא כל הקודם זוכה? חשבתי שיבצו את המנויים הקיימים במערבי עליון בנתניה פחות או יותר כל אחד לפי מקומו. 205 במקום הכי טוב אחר כך יציעים 206 ו 204 ולבסוף שערים 207-209. כנ"ל לגבי המערי תחתון. כך היה לפחות במעבר מבלומפילד לנתניה.

ואיזה יתרון יהיה לשער 13 על 8 במקום זהה אם אין גג?

מה זה כל הקודם זוכה? איך אתה רוצה שיתחילו למכור מנויים לבלומפילד? נותנים אופציה למנויים לקנות ליציע שבו היו, כל אחד יקבל הזדמנות הוגנת לבחור כסא(ויש מצב שהרוב בכלל יעדיפו לעבור ל8 בגלל הקטע של הגג, הרי לא יהיה הבדל ביציעים)

עדכון מסתבר שטעיתי, התמונה ששלחו לי היו המחירים למכבי נתניה, מה שמוזר המחיר שלהם למזרחי עליון יותר יקר ממחירים שלנו

tzjy5dlnigrm.jpg