Jump to content

תהיות לגבי מחירי המנויים בבלומפילד

Recommended Posts

בדיוק. חיפה עד היום מתחרטים על זה שהם עשו מחירים כאלה נמוכים ועכשיו הם מנסים להעלות את המחירים ומקבלים מחאה ואיבוד הרבה אוהדים.

660 שקל באמת היו מחירי כסאח, בבלומפילד אפשר להתחיל במחירי מינימום 750-800 שקל ליציע לא מסומן 7-8 עליון

טוב החברים חיים בסרט שמתחת לגג ב13(המקום שהיה לנו בבלומפילד הישן) יעלה פחות מ2000 שח

תעשו מנוי בדיוק בגבול של הגג, יעלה חצי מחיר ותחזרו רק חצי רטובים הביתה

‏מה קורה ב-‎@mhfootballclub : ארגון הקופים הירוקים הוציא הודעה בה הוא קורא לאוהדי הקבוצה שלא לרכוש מנויים בשל זלזול המועדון והעלאת מחירי המנויים, זאת לאחר הודעת שני ארגוני האוהדים הנוספים בשבוע שעבר. *במועדון הגיבו ואמרו:״ניסיון לייצר באזז, רוב חברי הארגון כבר חידשו מנויים״* https://t.co/p3azi4bXqn‎

אתם מתישים אותי, "אוהדי מכבי" בפורום השחקן ה12.

660 שקל באמת היו מחירי כסאח, בבלומפילד אפשר להתחיל במחירי מינימום 750-800 שקל ליציע לא מסומן 7-8 עליון

לא רק 660₪

בעונה הראשונה בסמי בורקס הם מכרו לבתי ספר מנויים מסובסדים ואז היו נותנים כל פעם לילדים ללכת.

מה שאני אוהב בפורום הזה

כולם כלכלנים , בנאים , מאמנים (גם אני)

חכו שבועיים יתפרסמו המחירים

מקסימום נשיר עופר לוי בגשם נרטב

יותר מ1700 מתחת לגג ואני חוזר ל11 עם טרופית

כמה עלה שנה אחרונה בבלומפילד הישן מנוי ל13 מישהו זוכר?

לא מצליח להבין אם אתה מדבר עם עצמך ברצינות

אם המחירים יהיו יקרים,דווקא עכשיו בגלל שאין איצטדיון קטן יש אנשים שלא יעשו מנויים ויעדיפו לקנות כרטיסים פעם ב למשחקים שהם באים,אולי

אני טועה זאת דעתי ואנחנו נראה...

כמובן שיש את ה8-10 אלף אוהדים שיעשו בכל מצב אבל אני לא מאמין שעם מחירים לא אטרקטיבים הקהל הרחב יותר יעשה מנויים.

מה שאני אוהב בפורום הזה

כולם כלכלנים , בנאים , מאמנים (גם אני)

חכו שבועיים יתפרסמו המחירים

מקסימום נשיר עופר לוי בגשם נרטב

יותר מ1700 מתחת לגג ואני חוזר ל11 עם טרופית

כמה עלה שנה אחרונה בבלומפילד הישן מנוי ל13 מישהו זוכר?

שער 13 עלה 1800 לפני שעזבנו לנתניה

אסור למכבי להוציא מנויים למכירה לפני שבלומפילד מקבל צורה (דשא, כיסאות..) כי כרגע אין באזזז. ברגע שבלומפילד יהיה מוכן (גם אם לא 100% אבל 80%) יוציאו סרטון עם השחקנים בבלומפילד (או משהו בסגנון) והמנויים יעופו. 20 אךף קללל

אתם מודעים שכל המודל הכלכלי שאתם מתבססים עליו (מכבי חיפה) קורס השנה ומוכיח למה אסור להתחיל עם מנויים ממש זולים כשעוברים איצטדיון?

ההנהלה מנסה להעלות להם מחירים והם מגיבים בחרם מנויים ובאלגן, אם ההנהלה שלנו תתחיל ב660 שח למנוי היא לא האמת תרוויח, גם הפועל הגאונים לא באמת הולכים להרוויח ממנויים, האינטרס שלכם הוא מאוד ברור, שמכבי יכניסו כמה שיותר כסף כדי שהמועדון יצמח, אם בגלל 100 שקל הפרש אוהד בוחר שלא לתמוך בקבוצה שלו אז שלא יבוא בכלל, מי שירצה לשבת בשער 11 יהיה חייב לעשות מנוי ומי שירצה שהמקום שלו יהיה שמור יהיה חייב לעשות מנוי, מי שלא לא.

מי שרוצה לאונן על שיאי מנויים שיסע לסמי עופר, פה זה מכבי עושים מה שטוב לקבוצה ולא מה שמעמיד את הזין סתם.

יעלה 850

אל תעשה מנוי

אני מנוי עוד לפני שידעת מה זה מכבי מתוקי ועדיין אני אומר שאם יעלה 850 ש''ח לשער 11 זה ביזיון יאהבל

אני מנוי עוד לפני שידעת מה זה מכבי מתוקי ועדיין אני אומר שאם יעלה 850 ש''ח לשער 11 זה ביזיון יאהבל

סתום אחי, פשוט תסתום.

אל תשחק אותה איזה גבר בפורום כי יש לך מנוי הרבה שנים יש פה אנשים שיכולים לחרבן לך על הראש ולא מדברים כמוך.

סתום אחי, פשוט תסתום.

אל תשחק אותה איזה גבר בפורום כי יש לך מנוי הרבה שנים יש פה אנשים שיכולים לחרבן לך על הראש ולא מדברים כמוך.

מה הקשר בין הדברים?אז אולי הוא צריך לסתום את הפה שלו ולא לחפש לצאת מגניב?"אל תעשה מנוי" בגלל שאני מתלונן

על מחיר של מנוי שלטעמי יקר

מה יקר ומה ביזיון? מה אתה מזיין את המוח? עלה 850 ש"ח גם בעונה שעברה לעליון עלה 850 אין סיבה שיוזילו.

מה יקר ומה ביזיון? מה אתה מזיין את המוח? עלה 850 ש"ח גם בעונה שעברה לעליון עלה 850 אין סיבה שיוזילו.

גם שנה שעברה זה היה יקר לדעתי,מנוי ליציע עידוד לא אמור לעלות 850 שח במיוחד לא לנוער/סטודנטים/חיילים אם אתם חושבים שזה מחיר הוגן זאת זכותכם

יש פה עניין של היצע וביקוש.

יש פה היצע כפול מהעונה האחרונה שלנו בבלומפילד. ולא בטוח שיש ביקוש כפול.

בשביל שתהייה כמות גדולה של מנויים צריך לתת מחיר טוב שיגרום לכך שהרבה יקנו כי המחיר אטרקטיבי. ומה שיקרה כתוצאה מכך זה שיקנו בשביל לא להיתקע בלי מנוי כי לא בטוח שיצליחו להשיג כרטיסים לחלק גדול מהמשחקים.

אנשים פה נדפקו,מכבי זה מותג מה אנחנו החיקוי ההוא מהארובות? לשער 11 עלה 850 גם לפני השיפוץ,אם ימכרו במחירי זנות,זה פשוט זלזול במועדון הזה,אני לא אומר שגם צריך לשחוט את הקהל,אבל אנשים פה במדינה שורפים כספים על שטויות כל יום כל שעה,אז מכבי צריכים לעשות מחירים שמכבדים את המועדון והמותג.

אנשים פה נדפקו,מכבי זה מותג מה אנחנו החיקוי ההוא מהארובות? לשער 11 עלה 850 גם לפני השיפוץ,אם ימכרו במחירי זנות,זה פשוט זלזול במועדון הזה,אני לא אומר שגם צריך לשחוט את הקהל,אבל אנשים פה במדינה שורפים כספים על שטויות כל יום כל שעה,אז מכבי צריכים לעשות מחירים שמכבדים את המועדון והמותג.

15-17K נביא בכל מקרה.

השאלה היא אם רוצים להביא פה יותר מ-20K או לא.

לגבי שער 11 אני חושב ש850 זה מקובל. אבל צריך להתחשב ולתת לילדים/חיילים בקצת יותר זול

מסכים איתך, זה יעשה למכבי את הדור הבא

ככה היה תמיד בבלומפילד, ברגע שעברנו לנתניה הפסיקו עם זה וחבל.

מכבי חייבים לחשוב הפעם בגדול ומחוץ לקופסה. אני מעריך שהיו לנו בסביבות 10K מנויים בעונה האחרונה, אם רוצים להכפיל את זה צריך לעשות עבודה טובה.

די כבר עם הזיון שכל הזה שמכבי זה מותג בגלל זה צריך להיות יקר.

הלכת למועדונים אחרים בעולם שהם פי אלף מותג וגדולים ממכבי וראיתי איזה מחירי מנויים יש שם? בספרד בגרמניה איטליה המנויים הכי זולים אצל הקבוצות הכי גדולות נע בין 170-210 יורו בערך. מועדוני פאר ענקיים. רק באנגליה מפגיזים עם המחירים אבל הם היחידים שראיתי.

הסיבה ששילמנו 850 שקל בבלומפילד לפני נתניה ובנתניה עצמה הייתה, וזה מה שתמיד אמרו לנו במכבי, בגלל שהאיצטדיון היה קטן יותר. אז עכשיו שהאיצטדיון גדול יותר, ויש אפשרות להביא יותר אוהדים, בהחלט מצפים מהם כן להוזיל מחירים, להנגיש את הקבוצה ליותר אוהדים חדשים, ובלי כל הממבו ג'מבו הזה שאנחנו מותג אז אנחנו חייבים הכל יותר יקר. לא זלזול במועדון ולא "מחירים שמכבדים מועדון". מה שמביא יותר אוהדים ובסופו של דבר גם יותר הכנסה.