Jump to content

תהיות לגבי מחירי המנויים בבלומפילד

Recommended Posts

בוקר טוב.

יש לי שני מנויים על אותו שם אבל אני מצליח להיכנס רק לאחד מהם באתר של לאן לפי מספר מנוי וסיסמא.

איך אפשר לפתור את זה כדי שאוכל להיכנס גם למנוי השני? מול לאן?

תודה

שמתי פה כבר את התשובה שענו לי

ולצורך העניין גם 13 חולק לכמה רמות מחיר שונות

שער 13 נשאר דומה למבנה הישן שלו ובנוסף רוב המנויים שישבו שם היו על אותו כסא מספר גבוה של שנים וזאת הסיבה שנשמרו להם מקומות.

שאלה ....

כיום אני יושב בשער 2 וקיבלתי את האפשרות לחדש את המנוי כבר מהיום . השאלה אם אני אחכה ליום ראשון לפתיחת המכירה הרשמית, ואוכל לנסות לעבור מקום, אם לבסוף אחליט בראשון שאין מקום טוב יותר בשבילי לעבור, הכיסא שלי בשער 2 עדיין יהיה שמור לי? כלומר בראשון אני אוכל לראות איפה יש כיסאות פנויים ואם אחליט לבסוף להישאר במקום הרגיל שלי אזי הוא עדיין יהיה שמור רק לי בראשון?

מה אתם חןשבים?

בגדול עד ראשון ישמר לך. אבל מרגע שתפתח המכירה לשאר המקומות באצטדיון בקלות יוכלו לקנות למושב שלך. תצטרך להיות זריז ולקוות.

שאלה ....

כיום אני יושב בשער 2 וקיבלתי את האפשרות לחדש את המנוי כבר מהיום . השאלה אם אני אחכה ליום ראשון לפתיחת המכירה הרשמית, ואוכל לנסות לעבור מקום, אם לבסוף אחליט בראשון שאין מקום טוב יותר בשבילי לעבור, הכיסא שלי בשער 2 עדיין יהיה שמור לי? כלומר בראשון אני אוכל לראות איפה יש כיסאות פנויים ואם אחליט לבסוף להישאר במקום הרגיל שלי אזי הוא עדיין יהיה שמור רק לי בראשון?

מה אתם חןשבים?

4. אני בעל מנוי ב-2/13 ורוצה לשבת במקום אחר באצטדיון. האם זה אפשרי?

כן, האופציה אפשרית. החל מה – 28/07 בשעה 10:00 תיפתח המכירה לכלל המנויים בכלל האצטדיון ותוכל לרכוש מקום מבין המקומות הפנויים בכל האצטדיון.

ברגע שתרכוש מנוי מיד מתבטלת האופציה שלך לחדש את מקום ההושבה שנקבע לך. לדוגמא: קיבלת שיבוץ לגוש 307, אך ברצונך לקנות לגוש 322. עלייך לבחור את הכיסא הפנוי שרצית בגוש זה וכך המקום שקיבלת בשער 2 (גוש 307) יתבטל.

5. אם לא הספקתי לחדש בין ה24-26/07 האם איבדתי את מקומי ב2/13?

לא. מקומך יישמר עד ל-9.8, התאריך בו מסתיים תהליך חידוש המנויים. לאחר ה-9.8 מקומך יאבד ולא תוכל לשמור על מחיר המוזל.

גוש 307 זה שער 2

איפה אתה רואה מפה עם הכיסאות בשער 13? בלאן מצאתי רק דרך השרמוטות והם לא מוכרים ל13 אז אי אפשר להכנס לראות

איפה אתה רואה מפה עם הכיסאות בשער 13? בלאן מצאתי רק דרך השרמוטות והם לא מוכרים ל13 אז אי אפשר להכנס לראות

היה שם באג תיקנו אותו אבל שמרתי את המיפוי(בעמוד הקודם אם מישהו צריך)

ניסיתי לחדש את המנוי ל13 באיזור האישי, אבל אחרי שסימנתי את המנוי ולחצתי לחדש זה רשם לי שגיאה. אף פעם הדברים האלה לא עובדים.

לפחות הפעם האתר לא קרס..

דאבל יא אח

שער 13 גוש 307 שורה 19 כיסא 134

תודה

אני באותה שורה מרחק 3-4 כיסאות ממך לכיוון הצידה.

דאבל,הגג באיזור הזה מכסה משהו? נראה אני אשב בטפטוף של הגג...

אני באותה שורה מרחק 3-4 כיסאות ממך לכיוון הצידה.

דאבל,הגג באיזור הזה מכסה משהו? נראה אני אשב בטפטוף של הגג...

אתם יושבים על הגבול של הגג, תלוי לפי הרוח אם תחטפו גשם

אתם יושבים על הגבול של הגג, תלוי לפי הרוח אם תחטפו גשם

תודה על התשובה, מתלבט אם לעבור 7-8 ברמת מחיר של 1350, מצד אחד אותה זווית צפייה מצד שני אין גג ולא נראה שגם עכשיו בשער 2 יש מי יודע מה... ומצד שלישי היציע הנוכחי שלי 307 יקר יותר.

מה חכמת ההמונים אומרת? מתלבט קשות.

בוקר טוב.

יש לי שני מנויים על אותו שם אבל אני מצליח להיכנס רק לאחד מהם באתר של לאן לפי מספר מנוי וסיסמא.

איך אפשר לפתור את זה כדי שאוכל להיכנס גם למנוי השני? מול לאן?

תודה

אם זה עניין של סיסמא תלחץ על שכחתי סיסמא ותאפס

תודה על התשובה, מתלבט אם לעבור 7-8 ברמת מחיר של 1350, מצד אחד אותה זווית צפייה מצד שני אין גג ולא נראה שגם עכשיו בשער 2 יש מי יודע מה... ומצד שלישי היציע הנוכחי שלי 307 יקר יותר.

מה חכמת ההמונים אומרת? מתלבט קשות.

אני הייתי הולך על 8 תחתון, לשבת ב2-13 כשלרוב היציע אין גג ולשלם יותר לדעתי מיותר.