Jump to content

תהיות לגבי מחירי המנויים בבלומפילד

Recommended Posts

דאבל

אתה בטוח בזה?

אני בגוש 301 כסא 41 לי זה נראה משום מה שאני יותר קרוב ל11 מאשר לאמצע באופן יחסי למיקום הגוש

זה הנתונים של לאן אז אני בטוח בזה, עוד אין דשא אז קשה לדעת בדיוק את הזווית צפיה, סימנתי את כסא 41

ymt2jgminojj.jpg

המחירון המלא, הוספתי תמונות להמחשה ועיגלתי את המחיר בלי עמלת **** לאן

7SnaES9.jpg

אם זה לא חוצפה לבקש, יש מצב שאתה עושה את זה עם המחירים של המנויים החדשים? אני מתקשה להסביר לאבא שלי איפה בדיוק כל מחיר והסתבכתי איתו בטלפון על זה.

תמונה אחת סוגרת לי תפינה

דאבל אחי, אין לי מושג מי אתה ומאיפה באת אבל אתה נכס לפורום. כמה טוב שאתה כאן

מביך. ממש מביך.

מביך. מביך מאוד. ההפליה של מכבי לשער 8. שרון תמם אמרה בעצמה שיושבי שערים 2-13 חששו למקומם בבלומפילד הישן ולכן דאגו לשיבוץ שלהם.

מעניין. יושבי שער 8 לא חששו?

מביך. מביך מאוד. ההפליה של מכבי לשער 8. שרון תמם אמרה בעצמה שיושבי שערים 2-13 חששו למקומם בבלומפילד הישן ולכן דאגו לשיבוץ שלהם.

מעניין. יושבי שער 8 לא חששו?

מסבירים לך שיושבי שער 13 ו2 היו כמה שנים טובות באותם מקומות ושער 8 לפעמים היה מסומן ולפעמים לא אז מי שהיה מנוי לשם היה רגיל לשבת באותו מקומות רק שנים בודדות.

אתה מסרב להקשיב ומחליט להתבכיין על שטויות. יום ראשון איך שמתחילה המכירה תקנה כמה כסאות שאתה רוצה ב8 והכל יהיה טוב.

פודקאסט של מכביבול עם אבי מזרחי ושרון תמם על עניין בלומפילד והמנויים

http://102fm.co.il/shows/104

ן...הנה אבי מזרחי מסביר למה דפקו את 8.

הכל קשור לכסף בסוף.

לי אישית אין בעיה לשלם כמה שהיה עולה

מזבירים לך שיושבי שער 13 ו2 היו כמה שנים טובות באותם מקומות ושער 8 לפעמים היה מסומן ולפעמים לא אז מי שהיה מנוי לשם היה רגיל לשבת באותו מקומות רק שנים בודדות.

אתה מסרב להקשיב ומחליט להתבכיין על שטויות. יום ראשון איך שמתחילה המכירה תקנה כמה כסאות שאתה רוצה ב8 והכל יהיה טוב.

ברור. פשוט להכינס לקנות.

סופר פשוט

ניסו, שאלה שעלתה לי אלייך.

לפני השיפוץ שער 8 היה במחיר אחיד, תקן אותי אם אני טועה. אז אם הייתה שמירה לפי המקומות הישנים, לאור שינוי המבנה וחלוקת היציע ל4 רמות מחיר, היה נוצר מצב של חלוקה שרירותית בין רמות המחיר. כך לדוגמא, אם אתם חמישיית חברים וקו הגבול עובר ממש איפה שאתם יושבים, אחד היה משלם 1150 ואחד 1450. זה היה מייצר עיוות הרבה יותר גדול וקריטי לעומת אי שמירת מקומות.

אני מאמין ומעריך שלא תהיה לכם בעיה לתפוס מקומות אחד ליד השני. אפילו בקלות. אני גם מאמין ומעריך שאם תפנו למכבי בבקשה פרטנית היא תיענה. זהמצב הרבה יותר פשוט לתפעול מאשר להנחית אנשים בלי יכולת בחירה לגבי המחיר אותו ישלמו.

לא שמתי לב אם דיברו על זה פה - אנחנו נשארים עם המנוי של נתניה או מקבלים חדש?

בטח מקבלים חדש כי זה לא אותו אצטדיון ולא אותם היציעים.

שאלה ....

כיום אני יושב בשער 2 וקיבלתי את האפשרות לחדש את המנוי כבר מהיום . השאלה אם אני אחכה ליום ראשון לפתיחת המכירה הרשמית, ואוכל לנסות לעבור מקום, אם לבסוף אחליט בראשון שאין מקום טוב יותר בשבילי לעבור, הכיסא שלי בשער 2 עדיין יהיה שמור לי? כלומר בראשון אני אוכל לראות איפה יש כיסאות פנויים ואם אחליט לבסוף להישאר במקום הרגיל שלי אזי הוא עדיין יהיה שמור רק לי בראשון?

מה אתם חןשבים?

ניסו, שאלה שעלתה לי אלייך.

לפני השיפוץ שער 8 היה במחיר אחיד, תקן אותי אם אני טועה. אז אם הייתה שמירה לפי המקומות הישנים, לאור שינוי המבנה וחלוקת היציע ל4 רמות מחיר, היה נוצר מצב של חלוקה שרירותית בין רמות המחיר. כך לדוגמא, אם אתם חמישיית חברים וקו הגבול עובר ממש איפה שאתם יושבים, אחד היה משלם 1150 ואחד 1450. זה היה מייצר עיוות הרבה יותר גדול וקריטי לעומת אי שמירת מקומות.

אני מאמין ומעריך שלא תהיה לכם בעיה לתפוס מקומות אחד ליד השני. אפילו בקלות. אני גם מאמין ומעריך שאם תפנו למכבי בבקשה פרטנית היא תיענה. זהמצב הרבה יותר פשוט לתפעול מאשר להנחית אנשים בלי יכולת בחירה לגבי המחיר אותו ישלמו.

שמתי פה כבר את התשובה שענו לי

ולצורך העניין גם 13 חולק לכמה רמות מחיר שונות