Jump to content

תהיות לגבי מחירי המנויים בבלומפילד

Recommended Posts

קורץ לי לעשות בגולד 205 לשנה הקרובה אם ישאר מקום פנוי, מעדיף לשים את הכסף ששמרתי לטיול קצר בחו"ל ובמקום לשרוף אותו ב10 ימים להנות שנה שלמה ממכבי,

הבעיה שאני לא יכול כל שנה לעשות מנויי ב5500 ש"ח, אז יש מצב טוב שאחרי שנה אני אצטרך לעבור לסביבות שער 13 ב1250-1450, אבל אז רוב הסיכויים שכבר לא יהיו מקומות פנויים שם וזה לא יעזור שאני אחשב מנוי מחדש כי זה למיקום אחר באיצטדיון.

בקיצור,

הייתם לוקחים את הסיכון שתדפקו בשנים הבאות בשביל שנה אחת של הגשמת חלום לשבת על העיגול של האמצע למטה ולקלל את שחקני הפועל מקרוב בדרבי או שכבר עדיף להתנפל על 13 + להתנפנק בחו"ל על ההפרש ופשוט להמשיך שם שנים?

13, ואם מכבי תעפיל לאחד המפעלים האירופאים לשלב טיולים עם משחקי חוץ :)

13, ואם מכבי תעפיל לאחד המפעלים האירופאים לשלב טיולים עם משחקי חוץ :)

האמת אחלה רעיון וגם אם זה טיסה לחו"ל בשביל משחק בד"כ זה יומיים שלושה שם אז זה גם לא כזה יקר, עוד ישאר כסף בכיס

בלה בלה בלה

בן אדם מזיין פה את השכל על זה שבמשך גג שנתיים היה לו מנוי למקום מסוים במחיר מסוים ועכשיו הוא יקר יותר. כשאופציה באותו יציע למיקום קצת פחות מרכזי עולה מחיר הוגן לכל הדעות.

אתם פשוט אוטומטית מחפשים את הרע ואיפה נדפקתם ואיפה רימו אותכם.

ההבדל ביננו בנושא הוא ממש לא הפנאטיות אלא העובדה שיצא לי להחשף לחלקים מתהליך קבלת ההחלטות והגישה של כל העובדים במכבי בנושא כלפי לשמור על זכויות האוהדים ולתת להם את מירב האפשרויות הייתה פשוט מטורפת, סופר מתחשבת.

המועדון הכי מקצועני בארץ (זה ברור לכל) שמתנהל בצורה הכי טובה (לא חסרות הוכחות) ובנושא הזה כל הזמן חושב על האוהדים (פה תצטרך להאמין לי) - ועדיין, כמויות של תלונות וקיטורים לא הגיונית.

פשוט אנשים זבל.

לא יעזור ככה זה הישראלים בכל דבר בכל נושא קודם כל תלונות ומחפשים מה לא טוב,אי אפשר לשנות DNA

לשבת על בקבוק באיזה מרתף עבש בת"א ב-1,100 שקל זה באהלן אהלן

אבל לשלם 100 ש"ח יותר על מנוי ל-18 משחקים לקבוצה הכי אירופאית בארץ?!

אוי גוועלד!

את "הקופה" צריך לעשות על מנויים חדשים, לא על מחדשים.

ואם אני אעבור למקום אחר או לא זה לא העניין בכלל, העניין הוא שכדי לשמור על אותה חוויית צפייה אני צריך לשלם משמעותית יותר.

בקיצור, הטעם (שלי בכל אופן) מכל הסיפור הזה הוא מר.

את "הקופה" עושים על המנויים החדשים כי הם משלמים יותר.

לשמור על אותה חוויית צפייה לא תוכל בגלל שבלומפילד הישן ואצטדיון נתניה הם לא אותו דבר כמו בלומפילד החדש. בכל אופן, מכבי לדעתי התחשבו מאוד במחירים ובצורת החלוקה מהסיבה הפשוטה שיש הכל מהכל ולכולם. מי שרוצה לשבת במקום הכי טוב במגרש יצטרך לשלם יותר וככה זה נהוג בכל העולם, החוכמה זה לשלב קטוגריות ישיבה נוספות שיהיו מונגשות לקהל הרחב ו"העממי" יותר ואת זה מכבי עשו יפה מאוד ב7 ו8.

לשבת על בקבוק באיזה מרתף עבש בת"א ב-1,100 שקל זה באהלן אהלן

אבל לשלם 100 ש"ח יותר על מנוי ל-18 משחקים לקבוצה הכי אירופאית בארץ?!

אוי גוועלד!

בדיוק מה שרץ לי בראש

*לדעתי*

הסיבה שהיה חשוב למכבי לשמור על האפשרות להחזיר אנשים לשער 2-13 במקום שהם היו ככל האפשר זה כי אלו מאז ומעולם היו היציעים ה"נחשבים" של מכבי ויש שם אנשים שיושבים עשרות שנים באותו כסא.

לעומת זאת שערים 7-8 עברו בשנים האחרונות לפני המעבר המון שינויים. פעם זה מסומן וזה לא, פעם השחקן בכלל ב8, פעם משפחות ב7 פעם משפחות ב8 - עשו הרבה ניסויים ובדיקות ובעיקר אלו היו ה"שערים הנוספים" הזולים יותר, לאוכלוסיות מיוחדות (משפחות/נשים/נכים אנערף) וכו'.

לכן לשמור על המקום ל2-13 לעומת 7-8 זה הכרחי. גם מי שבוכה כאן על ה"מקום" שלו או על שינויים במחיר זה סתם גנבת דעת זה לא שישבתם על אותו כסא 10 שנים רצוף ואז עקרו אותכם ולא מחזירים אותכם לבית. זה שטויות.

החזרה לבלומפילד היא הזדמנות מצוינת להגדיר את השערים האלו שעד התקופה האחרונה של ההצלחה היו דלים מאוד ליציעים מוגדרים בצורה מסוימת שמאפשרת גם מענה מבחינת מחירים לפלח גדול מהאוהדים וגם מאפשרת את כל אותן קטגוריות מיוחדות (נשים/משפחות /אנערף).

לאותו בכיין שמזיין את השכל על ה60% שבראש שלו, קודם כל מקווה שלא תעשה מנוי בכלל. אם כבר אתה עושה מנוי אז תגיד תודה למכבי על השנים שישבת במקום הכי טוב באצטדיון במחיר בדיחה, ועכשיו תשלם עליו מחיר הגיוני או שתבחר במקום זול יותר כפי שהגיוני לחלק את המכירה.

בחייאת איזה קהל של בכיינים וגנבי דעת, אמרתי למכבי שלא משנה מה הם יעשו וכמה מחשבה והתחשבות הם יפעילו הם יקבלו תגובות של זין - קל.

הבנו שאתה מחרבן מטילי זהב, שחרר אותנו.

תן "לעניים" להתדיין בשקט.

חידוש מנויים לשערים 2/13 מתחיל ביום רביעי

שלחו הודעה עם מס' כיסא ושורה

אוהד יקר, חידוש המנויים לשערים 2/13 באצטדיון בלומפילד יחל ביום רביעי, 24.07 בשעה 10:00. שובצת בגוש… .. . על מנת לראות את מקומך במפת האצטדיון

מומלץ לחדש את מקומך דרך אתר האינטרנט (https://www.maccabi-tlv.co.il/?page_id=186599) (פעיל החל מהשעה 10:00 24.07), במוקד הטלפוני 8780* או במוקד הפרונטלי בהיכל מנורה ע"י קביעת תור מראש בלינק הבא: https://bit.ly/2yfAxud

במידה ותרצה לשבת בשער אחר באצטדיון תוכל לעשות זאת החל מיום ראשון 28.07.

נוסח ההצהרה:

אני מאשר/ת שהמועדון מסר והבהיר לי שהמנוי המוצע למשחקי המועדון באצטדיון בלומפילד בתל אביב-יפו לעונת המשחקים הקרובה (2019/2020), כפוף להעמדת אצטדיון בלומפילד לשימוש המועדון בידי החברה המנהלת אותו לצורך קיום משחקים החל מתחילת עונת המשחקים הקרובה במסגרת ליגת הבורסה לניירות ערך.

לפיכך, לא תהיה לי ו/או למי מטעמי ואני מוותר/ת באופן סופי ומוחלט על כל תביעה, טענה ו/או דרישה כלפי המועדון ו/או מי מטעמו ו/או כל צד שלישי בכל הקשור לעניינים הנוגעים למיקום וזהות האצטדיון בו ייערכו משחקי המועדון, אי פתיחה או פתיחה חלקית בלבד של אצטדיון בלומפילד, חלוקת כרטיסים חלופיים (ככל שאהיה זכאי להם), זיכוי כספי ושיעורו (ככל שאהיה זכאי לו) וכיוצ"ב.

הסבר לגבי החלופות האפשריות למקרה שאצטדיון בלומפילד לא יהיה מוכן לקיום משחקים נמצא בקישור הבא:

חלופה א' – המשחקים יתקיימו באצטדיון חלופי אשר מכיל למעלה מ-25000 מקומות ישיבה:

כל בעל מנוי שרכש מנוי לאצטדיון בלומפילד לעונת המשחקים 19/20 יקבל כרטיס לכל משחק בית שישוחק באצטדיון החלופי. המועדון, בכפוף לשיקול דעתו הבלעדי ובמידת האפשר, יתאים את סוג הכרטיס ומקום המושב שיקבל בעל המנוי באצטדיון החלופי לזה שרכש בעל המנוי לאצטדיון בלומפילד לעונת המשחקים.

חלופה ב' – המשחקים יתקיימו באצטדיון העירוני בנתניה:

• בעל מנוי שרכש מנוי לעונת המשחקים 19/20 ואשר החזיק במנוי בעונת המשחקים הקודמת (18/19) – יהיה זכאי לקבל כרטיס אחד לכל משחק בית שישוחק באצטדיון נתניה אשר ימוקם במידת האפשר בהתאם למקום המושב שהוקצה לו בעונת המשחקים הקודמת (18/19) או במקום חליפי אחר לפי שיקול דעתו הבלעדי של המועדון.
  • בעל מנוי שרכש מנוי לעונת המשחקים 19/20 ואשר לא החזיק במנוי בעונת המשחקים הקודמת (18/19) – לא יהיה זכאי לקבל כרטיס למשחקי הבית שישוחקו באצטדיון נתניה. במקום זאת יקבל זיכוי כספי למימוש ברכישת מנוי למשחקי המועדון בעונת המשחקים הבאה (20/21). שיעור הזיכוי הכספי יחושב לפי הנוסחה הבאה: מחיר המנוי חלקי 18 (מספר משחקי הבית בליגת העל בעונת המשחקים) כפול מספר משחקי הבית בליגת העל בעונת המשחקים אליהם לא יכול היה בעל המנוי להיכנס בשל אי מוכנות יציעים/מושבים.

דוגמא להמחשה בלבד (המספרים מעוגלים לצורך הנוחות): עלות המנוי – 1,000 ₪; מספר משחקי הבית בליגת העל בעונת המשחקים – 18; מספר משחקי הבית בליגת העל בעונת המשחקים אליהם לא נכנס בעל המנוי בשל אי מוכנות יציעים/מושבים – 4; סך הזיכוי הכספי לו יהיה זכאי בעל מנוי חדש למימוש ברכישת מנוי למשחקי המועדון בעונה הבאה יעמוד על 220 ₪ (4 x 55).

1. חלופה ג' – המשחקים יתקיימו באצטדיון בלומפילד אולם לא כל היציעים/מושבים יהיו מוכנים במועד:

בעל מנוי שרכש מנוי לעונת המשחקים ולא תתאפשר כניסתו למשחקים (למושב אותו רכש או מושב חלופי) יקבל זיכוי כספי למימוש ברכישת מנוי למשחקי המועדון בעונת המשחקים הבאה (2020/2021). שיעור הזיכוי הכספי יחושב בהתאם לנוסחה שפורטה בחלופה ב' לעיל (בשינויים המחויבים).

לא...

אבל היי, "אל תדאג"

כמה שנים היית מנוי לכסא הספציפי הזה בבלומפילד שאתה לא מסוגל להפרד ממנו?

*אל תשכח לפני שאתה עונה שאפשר לבדוק את זה וששנתיים לפני זה היה יציע לא מסומן.

כמה שנים היית מנוי לכסא הספציפי הזה בבלומפילד שאתה לא מסוגל להפרד ממנו?

*אל תשכח לפני שאתה עונה שאפשר לבדוק את זה וששנתיים לפני זה היה יציע לא מסומן.

לא רלוונטי

יש פה עילה לייצוגית.

לצורך העניין מאז שנהפך למסומן, אם אני לא טועה 3 שנים

נוסח ההצהרה:

אני מאשר/ת שהמועדון מסר והבהיר לי שהמנוי המוצע למשחקי המועדון באצטדיון בלומפילד בתל אביב-יפו לעונת המשחקים הקרובה (2019/2020), כפוף להעמדת אצטדיון בלומפילד לשימוש המועדון בידי החברה המנהלת אותו לצורך קיום משחקים החל מתחילת עונת המשחקים הקרובה במסגרת ליגת הבורסה לניירות ערך.

לפיכך, לא תהיה לי ו/או למי מטעמי ואני מוותר/ת באופן סופי ומוחלט על כל תביעה, טענה ו/או דרישה כלפי המועדון ו/או מי מטעמו ו/או כל צד שלישי בכל הקשור לעניינים הנוגעים למיקום וזהות האצטדיון בו ייערכו משחקי המועדון, אי פתיחה או פתיחה חלקית בלבד של אצטדיון בלומפילד, חלוקת כרטיסים חלופיים (ככל שאהיה זכאי להם), זיכוי כספי ושיעורו (ככל שאהיה זכאי לו) וכיוצ"ב.

הסבר לגבי החלופות האפשריות למקרה שאצטדיון בלומפילד לא יהיה מוכן לקיום משחקים נמצא בקישור הבא:

חלופה א' – המשחקים יתקיימו באצטדיון חלופי אשר מכיל למעלה מ-25000 מקומות ישיבה:

כל בעל מנוי שרכש מנוי לאצטדיון בלומפילד לעונת המשחקים 19/20 יקבל כרטיס לכל משחק בית שישוחק באצטדיון החלופי. המועדון, בכפוף לשיקול דעתו הבלעדי ובמידת האפשר, יתאים את סוג הכרטיס ומקום המושב שיקבל בעל המנוי באצטדיון החלופי לזה שרכש בעל המנוי לאצטדיון בלומפילד לעונת המשחקים.

חלופה ב' – המשחקים יתקיימו באצטדיון העירוני בנתניה:

• בעל מנוי שרכש מנוי לעונת המשחקים 19/20 ואשר החזיק במנוי בעונת המשחקים הקודמת (18/19) – יהיה זכאי לקבל כרטיס אחד לכל משחק בית שישוחק באצטדיון נתניה אשר ימוקם במידת האפשר בהתאם למקום המושב שהוקצה לו בעונת המשחקים הקודמת (18/19) או במקום חליפי אחר לפי שיקול דעתו הבלעדי של המועדון.
  • בעל מנוי שרכש מנוי לעונת המשחקים 19/20 ואשר לא החזיק במנוי בעונת המשחקים הקודמת (18/19) – לא יהיה זכאי לקבל כרטיס למשחקי הבית שישוחקו באצטדיון נתניה. במקום זאת יקבל זיכוי כספי למימוש ברכישת מנוי למשחקי המועדון בעונת המשחקים הבאה (20/21). שיעור הזיכוי הכספי יחושב לפי הנוסחה הבאה: מחיר המנוי חלקי 18 (מספר משחקי הבית בליגת העל בעונת המשחקים) כפול מספר משחקי הבית בליגת העל בעונת המשחקים אליהם לא יכול היה בעל המנוי להיכנס בשל אי מוכנות יציעים/מושבים.

דוגמא להמחשה בלבד (המספרים מעוגלים לצורך הנוחות): עלות המנוי – 1,000 ₪; מספר משחקי הבית בליגת העל בעונת המשחקים – 18; מספר משחקי הבית בליגת העל בעונת המשחקים אליהם לא נכנס בעל המנוי בשל אי מוכנות יציעים/מושבים – 4; סך הזיכוי הכספי לו יהיה זכאי בעל מנוי חדש למימוש ברכישת מנוי למשחקי המועדון בעונה הבאה יעמוד על 220 ₪ (4 x 55).

1. חלופה ג' – המשחקים יתקיימו באצטדיון בלומפילד אולם לא כל היציעים/מושבים יהיו מוכנים במועד:

בעל מנוי שרכש מנוי לעונת המשחקים ולא תתאפשר כניסתו למשחקים (למושב אותו רכש או מושב חלופי) יקבל זיכוי כספי למימוש ברכישת מנוי למשחקי המועדון בעונת המשחקים הבאה (2020/2021). שיעור הזיכוי הכספי יחושב בהתאם לנוסחה שפורטה בחלופה ב' לעיל (בשינויים המחויבים).

לא רלוונטי

יש פה עילה לייצוגית.

תסביר (לגבי הייצוגית)

לא רלוונטי

יש פה עילה לייצוגית.

לא, לא אמרת את זה עכשיו נכון?

למה שמרו את המקומות ל2-13 שהיו מסומנים ול8 שגם היה מסומן לא?

לא יודע, למה?

ההיגיון אומר שפשוט המבנה של היציע כולו השתנה אז לא הייתה אפשרות לשמירת מקומות מהסוג הזה כי התמחור השתנה לחלוטין.

למה שמרו את המקומות ל2-13 שהיו מסומנים ול8 שגם היה מסומן לא?

הסבירו טוב טוב למקרה שבכיינים כמוך ידברו.

תנשום ותקרא רגע באתר של מכבי ואחר כך תחזור אלינו במקום לבכות.