Jump to content

תהיות לגבי מחירי המנויים בבלומפילד

Recommended Posts

מראש לא הבנתי מה ההיגיון לעשות 29 אלף מקומות.

20 זה מתבקש, 16 זה קלאסי לנו.

התכנון הראשוני היה 24 אלף, אחר כך החליטו להוסיף קומה עליונה ב7-8 עם 7 אלף מקומות.

אתם חושבים שתהיה אפשרות לזוז מהמיקום הנוכחי שאני נמצא בו?

לדוגמא במקום לחדש לשער 2 תהיה אפשרות לחדש ל13 או 7?

אתם חושבים שתהיה אפשרות לזוז מהמיקום הנוכחי שאני נמצא בו?

לדוגמא במקום לחדש לשער 2 תהיה אפשרות לחדש ל13 או 7?

יהיה יותר קל לעבור ל7-8, שערים 2-13 תפוסים למחדשים

600 שקל יותר כדי לקבל את הכיסא שאני יושב בו היום רק בבלומפילד... וואלה, לא לעניין בכלל.

אמנם הייתה לי תחושה רעה לגבי זה, אפילו באזור ה-1000+ יותר, ועדיין...

600 שקל יותר כדי לקבל את הכיסא שאני יושב בו היום רק בבלומפילד... וואלה, לא לעניין בכלל.

אמנם הייתה לי תחושה רעה לגבי זה, אפילו באזור ה-1000+ יותר, ועדיין...

על איזה יציע מדובר?

מישהו יכול להסביר לי למה אני לא מצליח להיכנס לאתר של לאן עם מס מנוי ורק עם המייל שלי? ושאני עושה הרשמה מחדש הוא אומר לי שהמייל כבר קיים במערכת

מישהו יכול להסביר לי למה אני לא מצליח להיכנס לאתר של לאן עם מס מנוי ורק עם המייל שלי? ושאני עושה הרשמה מחדש הוא אומר לי שהמייל כבר קיים במערכת

ניסית להכניס רק מספר מנוי בלי האותיות שלפניו?

ניסית להכניס רק מספר מנוי בלי האותיות שלפניו?

כן זה לא נותן לי להיכנס,רק עם המייל זה נותן ושאני נכנס עם המייל זה רושם לי שהכרטיסים לא למשחק לא זמינים מה זה החרא הזה,בלי קשר לזה שבתאכלס מגיע לי כרטיסים חינם בגלל המכבי פוראבר הזה אבל לא מבין למה אני לא מצליח להיכנס עם מס מנוי

כן זה לא נותן לי להיכנס,רק עם המייל זה נותן ושאני נכנס עם המייל זה רושם לי שהכרטיסים לא למשחק לא זמינים מה זה החרא הזה,בלי קשר לזה שבתאכלס מגיע לי כרטיסים חינם בגלל המכבי פוראבר הזה אבל לא מבין למה אני לא מצליח להיכנס עם מס מנוי

החשבון שאתה מתחבר אליו כנראה לא מקושר למנוי

התחברת בעבר עם מספר מנוי?

החשבון שאתה מתחבר אליו כנראה לא מקושר למנוי

התחברת בעבר עם מספר מנוי?

אני לא זוכר אם

התחברתי עם מס מנוי אבל העניין שגם להירשם מחדש זה לא נותן לי בגלל שאני רשום כבר עם המייל,יש מצב למחוק את המשתמש מלאן ולעשות חדש?

אני לא זוכר אם

התחברתי עם מס מנוי אבל העניין שגם להירשם מחדש זה לא נותן לי בגלל שאני רשום כבר עם המייל,יש מצב למחוק את המשתמש מלאן ולעשות חדש?

לא, ברגע שיש לך מנוי אז יש לך משתמש בלאן שמקושר אליו, יכול להיות שהוא רשום על מייל אחר או סתם על מייל גנרי אם אף פעם לא התחברת אליו, אבל זה החשבון שאתה צריך להתחבר אליו

אתה מקבל סמסים מלאן וממכבי על נושאים שקשורים למנוי? אם כן זה אומר שהטלפון שלך מעודכן בחשבון בלאן שמקושר למנוי, תחפש סמס ששלחו לאיפוס סיסמה לכל המשתמשים (נראה לי לפני איזה שנתיים)

לא, ברגע שיש לך מנוי אז יש לך משתמש בלאן שמקושר אליו, יכול להיות שהוא רשום על מייל אחר או סתם על מייל גנרי אם אף פעם לא התחברת אליו, אבל זה החשבון שאתה צריך להתחבר אליו

אתה מקבל סמסים מלאן וממכבי על נושאים שקשורים למנוי? אם כן זה אומר שהטלפון שלך מעודכן בחשבון בלאן שמקושר למנוי, תחפש סמס ששלחו לאיפוס סיסמה לכל המשתמשים (נראה לי לפני איזה שנתיים)

בפוקס מצאתי את הסיסמא במייל שלי,תודה גבר.

מכירת המנויים הראשונה אפילו לא התחילה וכבר מתעצבנים על הגודל.

מגוחך.

לדעתי האצטדיון בהחלט יכול להיות מלא, אבל זה בתנאי שנצליח להביא משפחות ליציע (ראה סמי עופר).

בספק אם אבא שרוצה לקנות מנוי לו ולשני בניו ישלם מעל 4,000 כדי לשבת ביציע 8 למעלה.

מעל 18 אלף יהיה הישג גדול

לשם צריך לכוון, אבל לך תדע, אוהדים צמאים למכבי בבלומפילד כבר שלוש שנים. יכול להיות שתיהיה התפוצצות על המנויים.

בכל מקרה את הכמות הגדולה ואת כל שיאי המנויים נוכל לשבור בקלות שנה הבאה, זה הדבר האחרון שצריך להטריד אותנו כרגע. העונה זה יהיה קשה גם כי אין כל כך רכש בגלל הפייר פלי וגם בגלל שבלומפילד רחוק מלהראות גמור (אין אפילו פיסת דשא, רב המוחלט של הכסאות לא מותקנים בכלל, החיפוי של השערים הגדולים אפילו לא התחיל).

לדעתי האצטדיון בהחלט יכול להיות מלא, אבל זה בתנאי שנצליח להביא משפחות ליציע (ראה סמי עופר).

בספק אם אבא שרוצה לקנות מנוי לו ולשני בניו ישלם מעל 4,000 כדי לשבת ביציע 8 למעלה.

מה החישוב שעשית בשביל שלושה מנויים בשער 8 למעלה כדי להגיע למעל 4 אלף? אתה רציני?

מה החישוב שעשית בשביל שלושה מנויים בשער 8 למעלה כדי להגיע למעל 4 אלף? אתה רציני?

1355*3

הכוונה שלי היא שביקוש לכרטיסים יש ולכן אם האצטדיון לא יהיה מלא התמחור לא היה נכון

1355*3

בהנחה ואין הנחות אב ובן (ואני בספק) מאיפה הסקת שהקפיצה לחדשים תהיה 500 שקל? 8 למעלה מסומן כ855 שקל. אתה מתכוון לאמצע?

7 למטה, מניח שהפכו אותו ל"אב בנו" או שקר אחר...

אז איך הגעת ל600 ש"ח יותר אם אפשר לשאול?