Jump to content

תהיות לגבי מחירי המנויים בבלומפילד

Recommended Posts

לאף אחד גם אין פה קצה חוט לגבי מתי יספרסמו לנו....

והזמן אוזל

אתה אחד הלחוצים.

עכשיו אחרי הכתבות של העירייה לא ברור לכם למה מכבי עוד לא פרסמו מנויים או שכבר נרגעתם?

עכשיו יותר ברור אבל למה מכבי לא יכולה להגיד שיש בעיות בנוגע לבלומפילד ולא יודעים איזה חלק יאושר אם בכלל ובלה בלה.

דווקא בגלל שזה אובייס לא נראה לי שיש בעיה להגיד את זה ולהרגיע קצת

אולי מכבי לא יכולה לשרוף את המומ בפומבי..

זה בטוח נראה אחרת מהצד של מי שיודע מה הולך, אבל אני בטוח שאפשר להבין גם אותנו.

אין לי (ולרב המשתמשים פה) מושג מה הולך, לא היה לי מושג שמתנהל מו"מ, ואין לי מושג על מה הוא מתנהל (על כמה פיצוי מכבי תקבל? על איזה מחזור יפתחו? אם לפתוח את כל בלומפילד במכה אחת או בשני שלבים? ועוד מאה שאלות שאפשר לשאול)

אז לגיטימי שמכבי לא משתפת, וכנראה שטוב שלא כולם יודעים מה הולך במו"מ, ולגיטימי שנתלונן ונבקש יותר שקיפות. כולה קצת לחוצים כי רוצים לקנות כבר את המנוי והתגעגענו, אף אחד לא מרים מחאה מתחת לבית של מנספורד.

והבעיה מתחילה בעיקר מזה שכבר חודש כל פעם מחדש מגיע לפה יוזר שמדבר בביטחון ונותן תאריך שבו יפרסמו הכל, התאריך עובר, והכל ממשיך כרגיל.

מכבי לא מכרה מנויים כי אין אצטדיון

אני חושב שאת זה הם יודעים וגם אנחנו שבלומפילד לא יפתח בזמן ותהיה דחייה של חודש-חודשיים, השאלה היחידה היא איפה נשחק בזמן הזה נתניה או סמי עופר

אני חושב שאת זה הם יודעים וגם אנחנו שבלומפילד לא יפתח בזמן ותהיה דחייה של חודש-חודשיים, השאלה היחידה היא איפה נשחק בזמן הזה נתניה או סמי עופר

אני חושב שזו לא השאלה היחידה.

מכבי רוצה פיצוי במקרה שלא יפתח בזמן ואני לא חושב שהעירייה בעניין.

זה בטוח נראה אחרת מהצד של מי שיודע מה הולך, אבל אני בטוח שאפשר להבין גם אותנו.

אין לי (ולרב המשתמשים פה) מושג מה הולך, לא היה לי מושג שמתנהל מו"מ, ואין לי מושג על מה הוא מתנהל (על כמה פיצוי מכבי תקבל? על איזה מחזור יפתחו? אם לפתוח את כל בלומפילד במכה אחת או בשני שלבים? ועוד מאה שאלות שאפשר לשאול)

אז לגיטימי שמכבי לא משתפת, וכנראה שטוב שלא כולם יודעים מה הולך במו"מ, ולגיטימי שנתלונן ונבקש יותר שקיפות. כולה קצת לחוצים כי רוצים לקנות כבר את המנוי והתגעגענו, אף אחד לא מרים מחאה מתחת לבית של מנספורד.

והבעיה מתחילה בעיקר מזה שכבר חודש כל פעם מחדש מגיע לפה יוזר שמדבר בביטחון ונותן תאריך שבו יפרסמו הכל, התאריך עובר, והכל ממשיך כרגיל.

תסיק מסקנות...

לא יודע אם מישהו שם לב, אבל בשאלות ותשובות של מועדון Forever Maccabi

מהו סדר הזכות לרכישת מנויים לאצטדיון בלומפילד?זמני ההרשמה לכל אחד מהשלבים יפורסמו באתר המועדון ובכלי המדיה השונים של המועדון, אך כלל: בעלי מנויים: בעלי הזכות הראשונית לרכישת מנויים לבלומפילד הינם מחזיקי מנוי קיים מעונת 2018/19. במהלך תקופה זו תתאפשר הצטרפות לחברות במועדון Forever Maccabi. בתקופה זאת, יוכלו מנויים קיימים לצרף מנוי חדש לצידם בתנאי שגם להם וגם לבעל המנוי החדש מחזיקים בחברות במועדון Forever Maccabi, יודגש כי ההושבה של שני המנויים (הקיים והחדש) תהיה במקום חדש שבו אין הושבה של מנויים קיימים. חברי מועדון: לאחר סיום מכירת המנויים למנויים קיימים תתאפשר קניית מנויים לחברי מועדון Forever Maccabi, ניתן להירשם למועדון במהלך התקופה ולרכוש מנוי באופן מידי. הקהל הרחב: לאחר סיום מכירת המנויים לחברי המועדון תיפתח הרכישה לקהל הרחב.

"הושבה של מנויים קיימים"

1. השאלה אם בבלומפילד או נתניה

2. אם בבלומפילד לפי מה מושיבים? רנדומלית כמו שזיינו אותנו בנתניה?? לפי המיקום הקודם? (למי שנשאר באותו מקום)...?

שאלות ועוד שאלות

כתבו את התשובה לשאלה שלך כל כך הרבה פעמים

אם במקום לכתוב לכולם שהם לא יודעים כלום היית קורא אולי היית יודע במקום לבכות כל היום שיש לך שאלות ואתה לא יכול להתאפק עוד שניה עד שמכבי יפרסמו

30 עמודים של ספקולציות, השערות וחרטות....

אם לא פרסמו כלום איזה תשובה אני אמור לקרוא?

אה.. כנראה את זו של "אני יודע הכל אבל לא יכול לרשום כלום" חיחהחיחהוהוהו

30 עמודים של ספקולציות, השערות וחרטות....

אם לא פרסמו כלום איזה תשובה אני אמור לקרוא?

אה.. כנראה את זו של "אני יודע הכל אבל לא יכול לרשום כלום" חיחהחיחהוהוהו

אני מניח שאחת הבעיות הכי גדולות שלך כרגע זה שאתה לא מבין שהסיבה שאין תשובות לשאלות שלך זה זה שאין מנויים עדיין, או כמו שאמרו בכתבה, מכבי לא עושים דברים בערך ועד שלא יהיה להם הסכם מסודר והכל חתום הם לא ימכרו לך מנוי, תתמודדו כבר מה אתם בני 12

כמו שאמרתי מלכתחילה, וצעקתי עלי, כל מנוי יכול לקנות שניים.

כן, אבל לא על חשבון מקומות ששמורים למנויים שהיו בנתניה אלה במקומות חדשים, אם ישבת באמצע שער 13 עם עצמך והיו מימינך ומשמאלך מנויים הם יוכלו לחדש לפני שחבר שלך יכול.

כן, אבל לא על חשבון מקומות ששמורים למנויים שהיו בנתניה אלה במקומות חדשים, אם ישבת באמצע שער 13 עם עצמך והיו מימינך ומשמאלך מנויים הם יוכלו לחדש לפני שחבר שלך יכול.

סהכ הגיוני

אני לא מבין למה אנשים כל כך לחוצים ומסתמכים על שמועות במקום פשוט לחכות להודעה של מכבי. מה הלחץ. מה יעזור להיות בלחץ. תהיה הודעה מסודרת ואחר כך תשברו את הראש. אף אחד לא יודע כלום ואף שאלה שלכם לא תקבל תשובה שהיא ב-100% נכונה (רוב הסיכויים שהיא תהיה ההיפך 100% חארטה)