Jump to content

תהיות לגבי מחירי המנויים בבלומפילד

Recommended Posts

אבל הכל השתנה עכשיו, חוץ מהשער שאתה יושב בו זה לא רלוונטי איזה שורה או כסא היית, בכל אופן אני מאמין שתהיה קדימות של שבוע-שבועיים יהיה לך מספיק זמן לחשוב איזה כסא לבחור

לנו לא השתנה

השורה והכיסא שלנו באותו מקום ולשם אנחנו רוצים לחזור

לגבי שבועיים שלוש לחשוב.... חח

כבר ישבנו על כל השרטוטים + מפה עדכנית מהמכירה של בני יהודה ויש לנו את הכיסאות הספציפיים שישבנו.

שינו את המספור אבל לפחות ב8 תחתון זה אותו מבנה

לנו לא השתנה

כבר ישבנו על כל השרטוטים + מפה עדכנית מהמכירה של בני יהודה ויש לנו את הכיסאות הספציפיים שישבנו.

מנוי לשער 8 בבלומפילד היה עולה 1200-1300 שקל, לא חושב שהיציעים 328-331 יעלו יותר

Tan8qjC.jpg

מנוי לשער 8 בבלומפילד היה עולה 1200-1300 שקל, לא חושב שהיציעים 328-331 יעלו יותר

אלו לא המחירים של החידוש לפי מה שאני זוכר

בכל מקרה המחיר לא פקטור בכלל

רק המיקום

לנו לא השתנה

אנחנו היינו שורה 29 בשער 8...השורה הזו קיימת או שהורידו אותה לטובת היציע העליון?

הלוואי והיו מארגנים לאנשי היציעים המסומנים איזה יום סיור או לפחות צילומים מכל הזוויות האפשריות לפני שהם עושים מנויים.

אשכרה יש פה אנשים שעוד שנייה הוציאו את תוכניות הבנייה של בלומפילד רק כדי לחזור למקומות שלהם.

הורידו...

קומה ראשונה עד שורה 24

באסה.ממש באסה.כל כך אהבנו את המיקום הזה...זווית צפייה מעולה הייתה משם.

עכשיו באמת מעניין אותי מה יהיה מבחינת סדר הישיבה וכל זה.

וכמו שמוריו אמר-חובה לערוך סיור מקדים שם או לפחות לקבל צילומים ע"מ להבין איך זה יראה כעת.

אגב ,בנתניה ישבנו כמובן במזרחי תחתון ,בשורה נמוכה יחסית, ולא אהבנו המיקום בכלל.

הלוואי והיו מארגנים לאנשי היציעים המסומנים איזה יום סיור או לפחות צילומים מכל הזוויות האפשריות לפני שהם עושים מנויים.

אשכרה יש פה אנשים שעוד שנייה הוציאו את תוכניות הבנייה של בלומפילד רק כדי לחזור למקומות שלהם.

אנשים הוציאו תוכניות בניה, תוכניות של כיסאות, ניתוח זוית צפייה אל מול המקומות הישנים, בדיקה במכירה של בני יהודה, פגישת תכנון והיערכות, קפ"ק 2 ליום החידוש, ו..גם עשו סיור :)

אלו לא המחירים של החידוש לפי מה שאני זוכר

בכל מקרה המחיר לא פקטור בכלל

רק המיקום

זה מחירים של החידוש, השוואת מחירים כששיחקנו בבלומפילד

12/13

Eg3oeYY.jpg

13/14

G2cJw5u.jpg

14/15

0MzwA72.jpg

15/16

kdqFKud.jpg

נוסטלגיה המנויים של פעם עם נרתיק

wLhDLdD.jpg

ברגע שהאצטדיון יהיה מוכן אפשר די בקלות לצלם 360 כמו שצריך ולאפשר לאנשים לעשוץ סיור וירטואלי.

השאלה אם מכירת המינויים לא תתבצע לפני????

זה מחירים של החידוש, השוואת מחירים כששיחקנו בבלומפילד

12/13

Eg3oeYY.jpg

13/14

G2cJw5u.jpg

14/15

https://forum.12p.co.il/index.php?showtopic=156424

15/16

kdqFKud.jpg

נוסטלגיה המנויים של פעם עם נרתיק

wLhDLdD.jpg

רק אני מתגעגע לניקובים? לא יודע להסביר את זה, אבל אחרי כל ניקוב הייתה לי התרגשות כזו שחלפה לה עם השערים האלקטרוניים.

השאלה אם מכירת המינויים לא תתבצע לפני????

מכיוון שהאצטדיון יהיה מוכן רק בפתיחת העונה (בתקווה כמובן) אז יכול להיות שלא יהיה את כל הפינשים אבל ברגע שיש כיסאות אפשר לדעתי לעשות את זה.

רק אני מתגעגע לניקובים? לא יודע להסביר את זה, אבל אחרי כל ניקוב הייתה לי התרגשות כזו שחלפה לה עם השערים האלקטרוניים.

אבל הנוחות של המנוי האלקטרוני שווה הכל.

היה לי מקרה בנתניה ששכחתי את המנוי בבית והוצאתי כרטיס בקופה, אין מצב שהייתי נוסע הביתה וחוזר לנתניה כדי להביא מנוי.

אתם מתעסקים בשטויות כמו כמה יעלה מנוי וכל זה.

אותי מעניין דבר אחד, אם נקבל סוף סוף נרתיק פלסטיק קטן של מכבי למנוי, הקודם כבר מתפורר לי.

מה שמבאס זה שהמנהלת המזדיינת הזאת קבעה תקן למנויים וכרטיסים ובגלל זה המנוי יראה בדיוק כמו זה של השנים האחרונות, כלומר כמו תחת

מה ציפית שיהיה? גיליון ניקובים?

דווקא מכבי שחורשת את סין עם כל הליין מוצרים שהיא מוציאה והכל צריכה לעשות משו קטן לחידושי המנויים /מנוי חדש וזה עם כל מנוי להביא נרתיק יפה עם סמל הקבוצה למנוי וכרטיסי אשראי

הניקובים זה נוסטלגיה, אבל המנוי האלקטרוני מוריד מהלחץ הזה של משחק לפני דרבי שאתה מפחד שהמאבטח ינקב את המשבצת של הדרבי בטעות :bot:

אפילו הקופות חולים משקיעות היום בכרטיסים, מאוחדת שולחים עם חלק שקוף בפנים שמשתלב עם איזה ציור, כללית עם ציפוי יפה,
לא ידעתי שזה קשור למנהלת חשבתי שכל קבוצה אחראית על עצמה, מה האינטרס של המנהלת שאחראית על השיווק של הכדורגל הישראלי לגרום לכך שהמינויים יראו כמו רב קו מעפן?

אפילו הקופות חולים משקיעות היום בכרטיסים, מאוחדת שולחים עם חלק שקוף בפנים שמשתלב עם איזה ציור, כללית עם ציפוי יפה,

לא ידעתי שזה קשור למנהלת חשבתי שכל קבוצה אחראית על עצמה, מה האינטרס של המנהלת שאחראית על השיווק של הכדורגל הישראלי לגרום לכך שהמינויים יראו כמו רב קו מעפן?

מנחש שהסיבה קשורה למאבטחים ולסדרנים שאמורים לבדוק שיש לך כרטיס\מנוי לפני שאתה נכנס לתחומי האצטדיון, עיצוב שונה לכל קבוצה יסבך את העניינים

מנחש שהסיבה קשורה למאבטחים ולסדרנים שאמורים לבדוק שיש לך כרטיס\מנוי לפני שאתה נכנס לתחומי האצטדיון, עיצוב שונה לכל קבוצה יסבך את העניינים

אם היו רוצים יש פתרון להכל, נניח הצד האחורי של הכרטיס יהיה גנרי לפי תקן של המנהלת כך שיהיה קל לבידוק אבל שיתנו לקבוצות להתפרע בצד הקדמי עם איזה עיצוב יפה משהו שמושך את העין.

אם היו רוצים יש פתרון להכל, נניח הצד האחורי של הכרטיס יהיה גנרי לפי תקן של המנהלת כך שיהיה קל לבידוק אבל שיתנו לקבוצות להתפרע בצד הקדמי עם איזה עיצוב יפה משהו שמושך את העין.

מסכים איתך, כנראה שלא מספיק מעניין את המנהלת

תאכלס אם 13-2 אלה שלא מתחת לגג יהיו יקרים יותר מ-8-7 (תחתון לפחות) זה יהיה משעשע

במצב כזה מכבי תצטרך לתת ערך מוסף למנויים כאלה.