Jump to content

תהיות לגבי מחירי המנויים בבלומפילד

Recommended Posts

כתבתי פעמיים בפורום באופן רשמי שלא תיהיה השבוע מכירה, אתם יודעים שאני "לא צוחק" בדברים כאלו.

אם עד סוף השבוע לא יפורסם מידע רשמי אני מבטיח במהלך הסופש להדליף לכם מה שחשוב לדעת באישור מפוקפק ממכבי

כתבתי פעמיים בפורום באופן רשמי שלא תיהיה השבוע מכירה, אתם יודעים שאני "לא צוחק" בדברים כאלו.

אם עד סוף השבוע לא יפורסם מידע רשמי אני מבטיח במהלך הסופש להדליף לכם מה שחשוב לדעת באישור מפוקפק ממכבי

מלך, תודה! אנחנו ממש צמאים לדעת מחירים/לוחות זמנים וכדומה

אבל למה מכבי לא מפרסמים את המידע הזה שיש לך?

כי עוד מיליון דברים יכולים להשתנות. יש דברים שלא תלויים במועדון

כי יש דברים שלא סגורים סופית, דברים שלא תלויים במכבי, הרבה דיסאינפורמציה וחוסר ודאות. יש זמן ואין ממה להלחץ, מכבי תודיע בהקדם כולנו נקנה מנויים והכל יהיה בסדר.

שמח לפחות שבגזרת המנויים הקהל באמת מתגייס, זה הדבר החשוב ביותר וכל אוהד מתלבט חייבים ללחוץ עד שיעשה מנוי, זה הבסיס הכלכלי של הקבוצה. חייבים להביא כאן מספרים.

אתה לא יודע כלום

בדיוק כמו כולם

לא שיש לנו מה לעשות,

אבל להגיד שאנשים סתם בהיסטריה זה לא נכון.

יכול להעיד על עצמי שאני פלוס מינוס 20 שנה מנוי, ומאז המעבר מרמת גן לבלומפילד יש לי כיסא קבוע ב13 או במערבי בנתניה ככה שבחידושים הקודמים באנת לא היה צריך להיות לחץ,

העונה, לפחות לפי השמועות ואין לי מושג אם זה נכון, לא יתנו כיסא ספציפי אלא כל אחד יחדש לשער שהיה בו,

ו-וואלה, אני הולך לבחור מקום שככל הנראה ילווה אותי לפחות שנים קדימה ובגלל זה הלחץ לדעת על התהליך.

אם מכבי פתאום יודיעו מהיום למחר או למחרתיים על תחילת מכירה יכול להיות שאצטרך לעשות שמיניות באוויר כדי להצליח להיות זמין בדיוק שנפתחת המכירה כדי לתפוס מקום שאני רוצה.

ברור שלמנויים שהולכים לחדש ליציעים לא מסומנים זה לא משמעותי מתי תפתח המכירה, ליציעים המסומנים כן..

לא שיש לנו מה לעשות,

אבל להגיד שאנשים סתם בהיסטריה זה לא נכון.

יכול להעיד על עצמי שאני פלוס מינוס 20 שנה מנוי, ומאז המעבר מרמת גן לבלומפילד יש לי כיסא קבוע ב13 או במערבי בנתניה ככה שבחידושים הקודמים באנת לא היה צריך להיות לחץ,

העונה, לפחות לפי השמועות ואין לי מושג אם זה נכון, לא יתנו כיסא ספציפי אלא כל אחד יחדש לשער שהיה בו,

ו-וואלה, אני הולך לבחור מקום שככל הנראה ילווה אותי לפחות שנים קדימה ובגלל זה הלחץ לדעת על התהליך.

אם מכבי פתאום יודיעו מהיום למחר או למחרתיים על תחילת מכירה יכול להיות שאצטרך לעשות שמיניות באוויר כדי להצליח להיות זמין בדיוק שנפתחת המכירה כדי לתפוס מקום שאני רוצה.

ברור שלמנויים שהולכים לחדש ליציעים לא מסומנים זה לא משמעותי מתי תפתח המכירה, ליציעים המסומנים כן..

אני בטוח שמכבי לא יפתחו את המכירה ויתנו לך רבע שעה להתארגן על עצמך כדי לתפוס את המקום שאתה רוצה, אומרים פה כבר מלא פעמים שתיהיו רגועים ומכבי יסבירו הכל ושברגע שתיהיה מכירה כולם ידעו הכל עליה ועדיין אתם מתעצבנים, זכותכם, פשוט חבל.

זה לא נכון.

אתם פשוט בהיסטריה על כלום זה ממש מצחיק מהצד.

זה מצחיק תלוי למי

מי שבשער 11 לא לחוץ כנראה

מי שצריך לתפוס מקומות עם עוד 5 חברים ל8 או 13 בשאיפה לאזור המקורי בבלומפילד זה כבר לא כזה מצחיק

זה מצחיק תלוי למי

מי שבשער 11 לא לחוץ כנראה

מי שצריך לתפוס מקומות עם עוד 5 חברים ל8 או 13 בשאיפה לאזור המקורי בבלומפילד זה כבר לא כזה מצחיק

אזור מקורי איפה? ב-13 אני רואה שמלא מבואסים שאין גג שוקלים לקנות ל-8

אנחנו ספציפית ב8

מישהו זוכר איפה ישבנו?
זה רשום איפשהו?

מכבי יתחשבו?

בינתיים ב3 שנים האחרונות כל התשובות שקיבלנו זה "לא יודעים כלום"

וזה נכון גם לעכשיו

אנחנו ספציפית ב8

מישהו זוכר איפה ישבנו?

זה רשום איפשהו?

מכבי יתחשבו?

בינתיים ב3 שנים האחרונות כל התשובות שקיבלנו זה "לא יודעים כלום"

וזה נכון גם לעכשיו

אבל הכל השתנה עכשיו, חוץ מהשער שאתה יושב בו זה לא רלוונטי איזה שורה או כסא היית, בכל אופן אני מאמין שתהיה קדימות של שבוע-שבועיים יהיה לך מספיק זמן לחשוב איזה כסא לבחור

למי שהיה מנוי בנתניה יהיה את הזמן לבחור מקומות ויש ביציעים בבלומפילד היום מספיק מקום, מי שלא היה מנוי בנתניה בעיה שלו.