Jump to content

תהיות לגבי מחירי המנויים בבלומפילד

Recommended Posts

כל אחד פה מכבי עדכונים. פעם אומרים 1.7 פעם 7.7 יאללה הרגו אותנו כבר. מתחילה להיות לי הרגשה שהולך להיות בלגן ובלבול כמו במעבר לנתניה.

גם לי יש הרגשה ששוב יהיה בלאגן, אני מאד מקווה שהפיקו לקחים מהמעבר לנתניה...

מנוי ב11 שנים רבות. רוצה לקנות שני מנויים ולהבטיח מקום לשנינו (גם במחיר של מעבר לשער אחר). איך אפשר להבטיח את המקום לשנינו עוד בתקופת החידוש שאני מניח שתהיה?

גם לי יש הרגשה ששוב יהיה בלאגן, אני מאד מקווה שהפיקו לקחים מהמעבר לנתניה...

העיקר שתהיה אפשרות לכל מי שרוצה לעשות מנוי, זה הפלוס בהגדלה של בלומפילד, גם אם זה לא במקום האידיאלי שרצינו.

אני רוצה 13 ובכלל מפנטז על כמה שיותר קרוב לדשא אבל אין לי בעיה גם לעשות מנוי ולשבת על הקשת עם משקפת.

מנוי ב11 שנים רבות. רוצה לקנות שני מנויים ולהבטיח מקום לשנינו (גם במחיר של מעבר לשער אחר). איך אפשר להבטיח את המקום לשנינו עוד בתקופת החידוש שאני מניח שתהיה?

תחדש את שלך ל-11, אם בפתיחה לשאר האוהדים כבר לא ישאר ל-11 תבקש שינוי מקום.

נניח שאכן יפתחו קודם את המכירה ל 2 ו 13...

תהיה אפשרות לחדש רק למי שהיה מנוי בשערים האלה?

או שתיפתח האפשרות לכל המנויים לרכוש לשערים האלה? נניח גם מי שהיה במזרחי תחתון/ עליון ב 3 שנים האחרונות ומעוניין לעבור ל 13?

פעם אני אצליח להבין מה מניע אנשים לשאול פה מלא שאלות, כשמכבי לא פירסמה כלום וכל המידע שיש לאנשים זה שמועות לא מבוססות במקרה הטוב

באין ציפור שיר גם עורב ייחשב לזמיר...

חוץ מזה, משעמם רצח בפגרה

נניח שאכן יפתחו קודם את המכירה ל 2 ו 13...

תהיה אפשרות לחדש רק למי שהיה מנוי בשערים האלה?

או שתיפתח האפשרות לכל המנויים לרכוש לשערים האלה? נניח גם מי שהיה במזרחי תחתון/ עליון ב 3 שנים האחרונות ומעוניין לעבור ל 13?

קשה מאוד להאמין. הגיוני שהעדיפות לבחירה ראשונית תהיה לכלל המנויים בנתניה.

אנצל את מטרת הנושא המקורית לתהיה רלוונטית.

יש לדעתכם דרך להעביר למכבי שהקהל ישמח לשלם עוד קצת כסף (נגיד כמה שהם חשבו +10%) בשביל המוצר (מנוי) שהוא מקבל?

חבל לי שהמועדון לא ימקסם את הרווח שלו בנקודת זמן ככ קריטית.

אנצל את מטרת הנושא המקורית לתהיה רלוונטית.

יש לדעתכם דרך להעביר למכבי שהקהל ישמח לשלם עוד קצת כסף (נגיד כמה שהם חשבו +10%) בשביל המוצר (מנוי) שהוא מקבל?

חבל לי שהמועדון לא ימקסם את הרווח שלו בנקודת זמן ככ קריטית.

לדעתי צריך לקחת את המחיר הכי גבוה שהקהל מוכן לספוג

מעריך שזה 1000 לשער 11 ולגזור משם

כנ"ל, מרגיש לי שמכבי הולכת להוזיל מזה.

פחות מ1000 שקל לשער 11 ו1600 שקל לשער 13 לדעתי פשוט לא ממקסם את הרווחים שלנו, יותר מדי לבוא לקראת אותם אוהדים שככ סבלו בנתניה כאילו שהכריחו אותנו לבוא וכאילו אין משמעות לקבוצה וזה רק הנסיעה.

העיקר כאן זה מכבי והפיירפליי והתקציב לשנים הבאות, חבל לי שעל בכי מיותר ומוגזם של אנשים נתרחק ממיצוי מקצועי של הקבוצה..

פחות מ1000 שקל לשער 11 ו1600 שקל לשער 13 לדעתי פשוט לא ממקסם את הרווחים שלנו, יותר מדי לבוא לקראת אותם אוהדים שככ סבלו בנתניה כאילו שהכריחו אותנו לבוא וכאילו אין משמעות לקבוצה וזה רק הנסיעה.

העיקר כאן זה מכבי והפיירפליי והתקציב לשנים הבאות, חבל לי שעל בכי מיותר ומוגזם של אנשים נתרחק ממיצוי מקצועי של הקבוצה..

על 850 ש"ח אנשים בוכים ורושמים ביזיון אז 1000?

הקהל שלנו מפונק מדי ואחר כך בוכים שאין רכש.

על 850 ש"ח אנשים בוכים ורושמים ביזיון אז 1000?

הקהל שלנו מפונק מדי ואחר כך בוכים שאין רכש.

מה? בוא נגזים עוד קצת, במשך שנים תמיד היינו הקהל ששילם הכי הרבה למנוי וגם רכשנו הכי הרבה אז מפונקים נו באמת.

העניין הוא שאנשים במשך שלוש שנים הוציאו הרבה יותר כסף על מכבי מהממוצע.

אם בשנה רגילה אתה מוציא x שקלים, בשנים האלה אתה מוציא הרבה יותר דלק ומפסיד הרבה יותר שעות עבודה. זה בקלות יכול להגיע לכפול ואפילו יותר (תלוי איפה אתה גר, במה אתה עובד וכו' וכו').

אז יש ציפייה להקל קצת על האוהדים. בשבילך 200 שקל הם כלום אבל יש אוהדים שלא סוגרים את החודש וזה ממש הבדל בשבילם.

חוץ מזה שיש בעיה גדולה עם שער 13 ו2 שהפכו להרבה יותר רחוקים מהדשא + אין גג ככה שמדובר בהרעה רצינית בתנאים לעומת בלומפילד הישן.

מצד שני, מבין לגמרי את הרצון למקסם את הרווח, קל וחומר שיש את ענייני הפייר פליי. מאמין שמכבי מחשבים ובוחנים את הדברים וינסו לקלוע במחיר הכי טוב שיאזן בין הדברים.

אפשר לנסות לשווק גם חבילות של מנוי + חולצה, או מנוי + 300 שקל בחנות או כל מיני כאלה בשביל לנסות לסחוט את הלימון הכי שאפשר.

1000 לשער 11 זה יקר מדי, לי אין בעיה לשלם אבל אולי לאחרים כן.

1000 ל-11 זה אומר של-7-8 זה יהיה יותר..

מכבי צריכים להוציא כרטיס חבר כמו ביתר ולתת הטבות לחברי מועדון ושזה יהיה בתשלום חודשי.

כבר שילמנו בעבר 1000 שח (או קרוב לזה) ל-11 בשנים מעפנות ועדיין היינו המנוי היקר בליגה

מניח שהרבה פה יכתובו שלהם אישית אין בעיה (גם לי בגדול) למחיר כזה אבל אם המחיר יעלה מ-850 כשעוברים לאצטדיון עם כפול מקומות אני חושב שאנשים לא יאהבו את זה.

לדעתי צריך לקחת את המחיר הכי גבוה שהקהל מוכן לספוג

מעריך שזה 1000 לשער 11 ולגזור משם

אם גישה כזו נמשיך להיות קהל גרוע ללא דם חדש ביציעים ולהפסיד אוכלוסיות שלמות משפחות, ילדים, נוער, סטודנטים, חיילים וכו

מקווה מאוד שאתם צינים או לפחות שמכבי לא תלך בדרך הזו

אם גישה כזו נמשיך להיות קהל גרוע ללא דם חדש ביציעים ולהפסיד אוכלוסיות שלמות משפחות, ילדים, נוער, סטודנטים, חיילים וכו

מקווה מאוד שאתם צינים או לפחות שמכבי לא תלך בדרך הזו

1. עם, לא אם. כשאתה טועה באות הראשונה בהודעה בדבר כל כך בסיסי.. זה כבר מקשה להתייחס ברצינות

2. מה הקשר? אפשר צריך (ויהיו) מנויים מוזלים לסטודנטים/חיילים/נשים ואף קטגוריות מחיר מיוחדות מוזלות עבורם. מאוד אטרקטיבי ומבטל את השטות שכתבת למעלה

3. אנחנו מדברים פה על מחירים למחדש מה שפוסל לחלוטין את כל השטויות שכתבת בהודעה.

לסיכום,

אם אתה רוצה לשפוך רעל בפורום ולהכין את הקרקע לצאת נגד מכבי כי לא באמת אכפת לך מהקבוצה אלא רק מהכסף שלך כי אתה אנוכי אז לפחות תעשה את זה בצורה הגיונית מנומקת ורהוטה - כרגע אתה בעיקר מביך את עצמך..

לא הבנתי דבר אחד,

תהיה קדימות כלשהי לאלו שעשו מנוי לעונה האחרונה בבלומפילד אבל לא עשו מנוי בכלל נתניה?

למה שתהיה קדימות כזאת? מי שלא עבר את הסבל של נתניה 3 שנים אין לו זכות לקדימות.

מה? בוא נגזים עוד קצת, במשך שנים תמיד היינו הקהל ששילם הכי הרבה למנוי וגם רכשנו הכי הרבה אז מפונקים נו באמת.

אני לא מדבר על אלה שבאו לנתניה ולשאר משחקי החוץ בכל מפעל כל שבוע אלא על אלה שמתלוננים על כל דבר אפשרי כאילו מישהו חייב להם. אותם אלה שהשנה בגללם הגענו למשחקי ליגה עם כמות מביכה של 6000 איש (לפעמים גם פחות).

1. עם, לא אם. כשאתה טועה באות הראשונה בהודעה בדבר כל כך בסיסי.. זה כבר מקשה להתייחס ברצינות

2. מה הקשר? אפשר צריך (ויהיו) מנויים מוזלים לסטודנטים/חיילים/נשים ואף קטגוריות מחיר מיוחדות מוזלות עבורם. מאוד אטרקטיבי ומבטל את השטות שכתבת למעלה

3. אנחנו מדברים פה על מחירים למחדש מה שפוסל לחלוטין את כל השטויות שכתבת בהודעה.

לסיכום,

אם אתה רוצה לשפוך רעל בפורום ולהכין את הקרקע לצאת נגד מכבי כי לא באמת אכפת לך מהקבוצה אלא רק מהכסף שלך כי אתה אנוכי אז לפחות תעשה את זה בצורה הגיונית מנומקת ורהוטה - כרגע אתה בעיקר מביך את עצמך..

* אם תהיה גישה כזו.

זה אם ולא עם.

ומה אתה מזיין תשכל אתה מכיר אותי בכלל?

כל הודעה שניה שלך זה "רעל" "שטויות", יאללה סע