Jump to content

תהיות לגבי מחירי המנויים בבלומפילד

Recommended Posts

מבחינת ההנהלה עדיף שאוהדים יקנו כרטיסים ולא מנויים.

בעונה יש בערך 8-10 משחקים חשובים שאלה שלא ירצו לעשות מנויים ירצו לקנות אליהם כרטיסים.

כרטיס עולה 100 ש"ח תכפיל ב10 תקבל 1000 ש"ח. אותו סכום שככל הנראה יעלה במנוי.

מהסיבה הזאת לא משתלם למכבי להוריד את המחירים יותר מדי.

על תקוות קטנות מאלה נפלו מוסדות גדולים כמו הפועל תל אביב למשל

אני מבין מה אתם אומרים ובגלל זה המחירים שאומרים פה הם מחירים טובים כי הם הוגנים גם לקבוצה וגם לקהל.

ומצד שני לא תמיד שער 7 היה במחירי 11 ולא מסומן

לא חושב שיש הרבה אופציות... 7 ו-8 תחתון לדעתי חייבים להיות מסומנים (ובכך יקרים יותר)

סתם דוג', לא יודע אם באמת יקרה אבל לדעתי לתת למנויי מזרחי עליון שהיו בעונה האחרונה של בלומפילד בשער 7 לבחור בין 11 ל8 עליון-לא מסומן ולתחתון מסומן בתוספת מחיר זה נראה לי באמת בסדר מצידם.

עד כמה שזכור לי, ואני בשער 7 מאז שהוא נפתח למנויים, הוא היה לא מסומן ומחירים כמו שער 11

אני מניח שישבת במזרחי תחתון בנתניה?

אם אני לא טועה המחיר יהיה דומה גם ב8 תחתון ותהיה לך אפשרות לבחור לשם אז אין לך בעיה.

אם זה יהיה המצב, לא תשמע ממני תלונות.

מבחינת ההנהלה עדיף שאוהדים יקנו כרטיסים ולא מנויים.

בעונה יש בערך 8-10 משחקים חשובים שאלה שלא ירצו לעשות מנויים ירצו לקנות אליהם כרטיסים.

כרטיס עולה 100 ש"ח תכפיל ב10 תקבל 1000 ש"ח. אותו סכום שככל הנראה יעלה במנוי.

מהסיבה הזאת לא משתלם למכבי להוריד את המחירים יותר מדי.

זה לא בדיוק עובד ככה, כמעט כל חברה עסקית תעדיף את הכסף ביד וכמה שיותר מוקדם ובטוח, גם עם הסכום יותר נמוך משמעותית.

זו הסיבה שיש הנחה על תשלום מיידי כמעט בכל דבר (ספקים, רכב, דירה וכו׳)

בעונה הראשונה נוכל למלא את האצטדיון על בסיס כרטיסים, בגלל הטירוף וזה שגם אנשים שלא כ"כ קשורים ירצו לחוות את בלומפילד, במקביל לזה צריך "ללכוד" כמה שיותר עושי מנוי פוטנציאליים ברשת כדי שיהיה גם בסיס קהל יציב (מוגדל) לטווח הארוך.

אגורה מעבר ל800 ש''ח למנוי לשער 11 זה ביזיון וגם זה מחיר יקר

טוב אחי... מה ההבדל עם העונה שעסרה שעלה 850 לעליון?

מכבי עם בעיית פייר פליי ואחד הדברים שיכולים לעזור לה זה המנויים.

המחירים לא זולים אבל גם לא יקרים (אלא אם כן מדברים על יציעים יוקרתיים).

ומצד שני לא תמיד שער 7 היה במחירי 11 ולא מסומן

לא חושב שיש הרבה אופציות... 7 ו-8 תחתון לדעתי חייבים להיות מסומנים (ובכך יקרים יותר)

סתם דוג', לא יודע אם באמת יקרה אבל לדעתי לתת למנויי מזרחי עליון שהיו בעונה האחרונה של בלומפילד בשער 7 לבחור בין 11 ל8 עליון-לא מסומן ולתחתון מסומן בתוספת מחיר זה נראה לי באמת בסדר מצידם.

אתה לא יכול להפריד את המנויים של מזרחי עליון. זה להתחיל לבדוק מי היה איפה, העברות בעלות וכל זה. יתנו לכל המזרחי עליון את אותה אופציה.

טוב אחי... מה ההבדל עם העונה שעסרה שעלה 850 לעליון?

מכבי עם בעיית פייר פליי ואחד הדברים שיכולים לעזור לה זה המנויים.

המחירים לא זולים אבל גם לא יקרים (אלא אם כן מדברים על יציעים יוקרתיים).

אני אמרתי את דעתי,במחירים שמדברים פה שמכבי יגידו תודה אם יהיו יותר מ10-12 אלף מנויים

אבל המנויים הם חלק מהבסיס לבנייה של התקציב אתה לא יכול לבנות תקציב על כסף שעוד לא נכנס לך.

ספר את זה להפועל שבנו על הכסף מהאירופאית ונכשלו והמועדון התרסק כלכלית בכדור שלג שהוביל אותם לירידת ליגה

ובכלל, כל עסק יכול לקבל אשראי על סמך הכנסות עתידיות

בטח ובטח שהלוואת בעלים למשל

למה לכתוב סתם :/

אני אמרתי את דעתי,במחירים שמדברים פה שמכבי יגידו תודה אם יהיו יותר מ10-12 אלף מנויים

זה קצת לא ריאלי כי בבלומפילד הישן היו אותם עלויות והיו 12 אלף מנויים אז אני מאמין שהמינימום זה 15 אלף.

לא מצליח להבין אם אתה מדבר עם עצמך ברצינות

השיא מנויים הוא הדבר הכי מינורי ולא מעניין בעולם, לא מאמין שגם אתם נופלים לזיוני מוח האלה של חיפה ואשכרה חושבים שעדיף להפסיד כסף כדי לשבור שיא בעונה שבה יש לנו עונש פיירפליי על הראש, נדפקתם לגמרי.

לפני שתגידו שזה יכול להיות יותר משתלם אם יקנו X במחיר הזה או Y במחיר ההוא, אני סומך על אנשים שמבינים דבר או שניים במנויים וכלכלה שהם מבינים את ההשלכות של כמה מה שאתם כותבים ולא מעניין אותם שיאים אלה הצלחת מכבי.

השיא מנויים הוא הדבר הכי מינורי ולא מעניין בעולם, לא מאמין שגם אתם נופלים לזיוני מוח האלה של חיפה ואשכרה חושבים שעדיף להפסיד כסף כדי לשבור שיא בעונה שבה יש לנו עונש פיירפליי על הראש, נדפקתם לגמרי.

לפני שתגידו שזה יכול להיות יותר משתלם אם יקנו X במחיר הזה או Y במחיר ההוא, אני סומך על אנשים שמבינים דבר או שניים במנויים וכלכלה שהם מבינים את ההשלכות של כמה מה שאתם כותבים ולא מעניין אותם שיאים אלה הצלחת מכבי.

בדיוק. חיפה עד היום מתחרטים על זה שהם עשו מחירים כאלה נמוכים ועכשיו הם מנסים להעלות את המחירים ומקבלים מחאה ואיבוד הרבה אוהדים.