Jump to content

תהיות לגבי מחירי המנויים בבלומפילד

Recommended Posts

אין בעיה להגיע מוקדם, יש בעיה לפתוח את האצטדיון כל פעם. זה הורג לך יום עבודה.

מי שהיה ב-7 מבין על מה אני מדבר.

אני הייתי ב-7 ועכשיו במזרחי עליון.

לא רואה שום בעיה עם לבוא שעה וחצי לפני במיוחד כשמדובר בבלומפילד.

אם באים כמה חבר'ה ביחד אפשר גם לעשות תורנות כשכל פעם מישהו אחר מגיע מוקדם לשמור מקום.

והיתרון הגדול של זה זה כמו שדאבל רשם מעליי.

אני הייתי ב-7 ועכשיו במזרחי עליון.

לא רואה שום בעיה עם לבוא שעה וחצי לפני במיוחד כשמדובר בבלומפילד.

אם באים כמה חבר'ה ביחד אפשר גם לעשות תורנות כשכל פעם מישהו אחר מגיע מוקדם לשמור מקום.

והיתרון הגדול של זה זה כמו שדאבל רשם מעליי.

הייתי מגיע הרבה יותר משעה וחצי לפני...

כשעברנו לנתניה השתדרגתי למסומן וזה שווה כל אגורה.

לרוב היציעים נפתחו בין שעתיים לשעה וחצי לפני.

שוב לכאלה שלא מעוניינים לעודד או לשבת ליד חברים שלהם כנראה שיותר נוח להם מסומן,אבל עדיף שחוץ מ11 יהיו עוד יציעים לא מסומנים.

לרוב היציעים נפתחו בין שעתיים לשעה וחצי לפני.

שוב לכאלה שלא מעוניינים לעודד או לשבת ליד חברים שלהם כנראה שיותר נוח להם מסומן,אבל עדיף שחוץ מ11 יהיו עוד יציעים לא מסומנים.

בוא נהיה כנים, 7 לא היה כ-ז-ה יציע עידוד...

ואני תמיד בא לעודד, אבל לבוא כל פעם כ"כ הרבה זמן לפני ועוד נסיעה זה כבר מוגזם.

בכל אופן, לדעתי עדיף להשאיר רק מאחורי השערים לא מסומן.

סתם מיותר כל המריבות האלה על מושבים.

בוא נהיה כנים, 7 לא היה כ-ז-ה יציע עידוד...

ואני תמיד בא לעודד, אבל לבוא כל פעם כ"כ הרבה זמן לפני ועוד נסיעה זה כבר מוגזם.

בכל אופן, לדעתי עדיף להשאיר רק מאחורי השערים לא מסומן.

סתם מיותר כל המריבות האלה על מושבים.

שער 7 זה לא יציע עידוד, אבל ביחס לשער 2 זה כמו לשבת בתוך הגוש.

יש אנשים שאוהבים לשבת ביציע מסומן ובשביל זה יש את 2,13,ו8-7 תחתון ולדעתי עדיף לתת אפשרות לאלה שאוהבים לשבת ביציע לא מסומן אפשרות גם בעליון שגם ככה כנראה לא יהיה מלא כולו.

אז לא הבנתי מה מפריע לך ש8 עליון למשל יהיה מוזל ולא מסומן? לדעתי זה בגדר חובה אם רוצים לעבור את ה14-15,000 מנויים. ואם עברת מקום מניח שתוכל לחדש ל8 תחתון/13 ויהיה לך מקום מסומן

אז לא הבנתי מה מפריע לך ש8 עליון למשל יהיה מוזל ולא מסומן? לדעתי זה בגדר חובה אם רוצים לעבור את ה14-15,000 מנויים. ואם עברת מקום מניח שתוכל לחדש ל8 תחתון/13 ויהיה לך מקום מסומן

יפריע לי אם יחליטו להעביר אותי למעלה ויהפכו את היציע למטה ליוקרתי כמו שהוא תיאר ואז יבקשו עוד תוספת משמעותית.

יפריע לי אם יחליטו להעביר אותי למעלה ויהפכו את היציע למטה ליוקרתי כמו שהוא תיאר ואז יבקשו עוד תוספת משמעותית.

אני מניח שישבת במזרחי תחתון בנתניה?

אם אני לא טועה המחיר יהיה דומה גם ב8 תחתון ותהיה לך אפשרות לבחור לשם אז אין לך בעיה.

אני ישבתי ב7 במחיר של 11 (אפילו הייתה שנה אחת שהיה מנוי לסטודנטים אז אפילו זול יותר) , אחר כך בנתניה העבירו אותנו ליציע עליון שצריך לעלות את הקומות האלה כל פעם וגם אתה רחוק מהמגרש עצמו, שונה לגמרי ממה שהיה ב7 אבל אמרתי ניחא זה מה יש 3 שנים נסבול. אם עכשיו 7 תחתון יהיה מסומן ויקר יותר באיצטדיון שהוא גדול יותר וההיצע גדול מהביקוש אני אכעס מאוד.

איך אנשים לא מאמינים ב18 אלף מנויים לפחות? יש לנו יותר מעשר אלף מנויים,שבטוח כולם יחדשו,אין מצב שלא יהיו לפחות עוד 7-8 אלף מנויים חדשים,בלומפילד מחודש,קבוצה מצויינת עם מאמן תותח על,לא רואה סרט שלא מגיעים לפחות ל18 אם לא יותר.

איך אנשים לא מאמינים ב18 אלף מנויים לפחות? יש לנו יותר מעשר אלף מנויים,שבטוח כולם יחדשו,אין מצב שלא יהיו לפחות עוד 7-8 אלף מנויים חדשים,בלומפילד מחודש,קבוצה מצויינת עם מאמן תותח על,לא רואה סרט שלא מגיעים לפחות ל18 אם לא יותר.

מסכים. אפילו פה בפורום יש מלא שלא חידשו בגלל מתניה, ואמרו שיחדשו בבלומפילד.

חשוב שיהיה משתלם לאנשים לעשות מנוי. הרי במידה ורוב האיצטדיון לא יהיה מלא במנויים, לא מעט אוהדים יעדיפו לקנות כרטיס בקופות ללא עמלת לאן.

זאת גם העבודה של האוהדים בנוסף להנהלה לשכנע כל מיני מתלבטים וסמי אוהדים לעשות מנוי.

הכול מתחיל ונגמר בשיווק נכון.

חשוב שיהיה משתלם לאנשים לעשות מנוי. הרי במידה ורוב האיצטדיון לא יהיה מלא במנויים, לא מעט אוהדים יעדיפו לקנות כרטיס בקופות ללא עמלת לאן.

זאת גם העבודה של האוהדים בנוסף להנהלה לשכנע כל מיני מתלבטים וסמי אוהדים לעשות מנוי.

בדיוק. להפוך את המנוי למשתלם וכדאי. ל"סמי אוהדים" גם ככה חשוב להיות בעיקר במשחקים הגדולים. אז מה אכפת להם לא לקנות מנוי אם תהיה כמות גדולה של כרטיסים וגם יצא להם יותר משתלם?

אני ישבתי ב7 במחיר של 11 (אפילו הייתה שנה אחת שהיה מנוי לסטודנטים אז אפילו זול יותר) , אחר כך בנתניה העבירו אותנו ליציע עליון שצריך לעלות את הקומות האלה כל פעם וגם אתה רחוק מהמגרש עצמו, שונה לגמרי ממה שהיה ב7 אבל אמרתי ניחא זה מה יש 3 שנים נסבול. אם עכשיו 7 תחתון יהיה מסומן ויקר יותר באיצטדיון שהוא גדול יותר וההיצע גדול מהביקוש אני אכעס מאוד.

מה שהוא אמר.

אין סיבה שאחרי 3 שנים בבלומפילד נקבל מעמד נמוך יותר ויחליטו שנצטרך לשבת מאחורי השער, למעלה או ביציע מסומן ויקר.

מה שצריך לשים לב אליו זה ש7 ו8 תחתון יציעים קטנים יותר ולכן החזרה של מזרחי תחתון לבלומפילד לא תספיק רק ב8 תחתון.

מישהו שם יצטרך לחשוב טוב איך תתבצע החלוקה.

החוסר רצף בעליון בגלל הבדלי הגובה יכול לפגוע בעידוד אז אני מאוד מקווה שקודם כל 7 תחתון ישאר לא מסומן או 8 אם יחליטו על רצף כלשהו.

זה הולך להיות "מצחיק" כשיירד גשם וחלק מהאנשים שיושבים מתחת לגג יתרטבו

האמת שהגג פחות מעניין ויעיל לעומת המיקום של היציע שהוא מרכזי כשיהיה הבדל במחיר מול נתניה שהיה בכל מקרה עם גג.

מה שהוא אמר.

אין סיבה שאחרי 3 שנים בבלומפילד נקבל מעמד נמוך יותר ויחליטו שנצטרך לשבת מאחורי השער, למעלה או ביציע מסומן ויקר.

ומצד שני לא תמיד שער 7 היה במחירי 11 ולא מסומן

לא חושב שיש הרבה אופציות... 7 ו-8 תחתון לדעתי חייבים להיות מסומנים (ובכך יקרים יותר)

סתם דוג', לא יודע אם באמת יקרה אבל לדעתי לתת למנויי מזרחי עליון שהיו בעונה האחרונה של בלומפילד בשער 7 לבחור בין 11 ל8 עליון-לא מסומן ולתחתון מסומן בתוספת מחיר זה נראה לי באמת בסדר מצידם.

מבחינת ההנהלה עדיף שאוהדים יקנו כרטיסים ולא מנויים.

בעונה יש בערך 8-10 משחקים חשובים שאלה שלא ירצו לעשות מנויים ירצו לקנות אליהם כרטיסים.

כרטיס עולה 100 ש"ח תכפיל ב10 תקבל 1000 ש"ח. אותו סכום שככל הנראה יעלה במנוי.

מהסיבה הזאת לא משתלם למכבי להוריד את המחירים יותר מדי.

מבחינת ההנהלה עדיף שאוהדים יקנו כרטיסים ולא מנויים.

בעונה יש בערך 8-10 משחקים חשובים שאלה שלא ירצו לעשות מנויים ירצו לקנות אליהם כרטיסים.

כרטיס עולה 100 ש"ח תכפיל ב10 תקבל 1000 ש"ח. אותו סכום שככל הנראה יעלה במנוי.

מהסיבה הזאת לא משתלם למכבי להוריד את המחירים יותר מדי.

אבל המנויים הם חלק מהבסיס לבנייה של התקציב אתה לא יכול לבנות תקציב על כסף שעוד לא נכנס לך.