Jump to content

גל אלברמן פורש

red4peace

Recommended Posts

כמו סוזה? כמו זהבי? כמו דאבור?

הוא יבוא להתגלח, לא להשפיע כמו סוזה, זהבי ודאבור לא יהיו צוות מקצועי במכבי בעתיד הם לא בכיוון הזה

ומבחינת מעבר, אין מה להשוות לאן הם הלכו ולאן הוא..

הוא יבוא להתגלח, לא להשפיע כמו סוזה, זהבי ודאבור לא יהיו צוות מקצועי במכבי בעתיד הם לא בכיוון הזה

אה, כן? כמו שהוא התגלח במכבי כשחקן ואז עזב?

כמו סוזה? כמו זהבי? כמו דאבור?

זה ממש לא אותו דבר.

סוזה, זהבי ודאבור השתדרגו בשכר והשדרגו מבחינה מקוצעית. אלברמן השדרג ממש קצת בשכר והלך אחורה מבחינה מקצועית.

אה, כן? כמו שהוא התגלח במכבי כשחקן ואז עזב?

לא, כמו שברגע שמכבי לא נראתה לו הוא חשב על טובתו בלבד כשאחרים ידעו להמתין בסבלנות, אין מה לפתוח את כל הסיפור שלו, מבחינתי הוא אחד השחקנים שהכי החזקתי מהם והכי התחברתי אליהם וברגע שזה מתגלה כפייק ככה האכזבה.

אני מסכים שאין מה לכעוס, ושזכותו. אבל זה עובד לשני הכיוונים. כמו שמבחינתו מכבי היתה בסך הכל מקום עבודה במשך 7 שנים, ככה לא צריך לצפות שאנשים ימשיכו לאהוב אותו אחרי שיחסי הגומלין האלה הסתיימו. הוא ההגדרה של "שכיר חרב". היה לו פה מעמד גבוה והרבה ותק, אבל בשורה התחתונה כל זה לא עניין אותו ו-5 דקות אחרי שהעונה נגמרה הוא כבר חתם ביריבה שנואה. אם זה לגיטימי? כן. אם אני אשנא אותו על זה? לא. אם אני יכול להגיד שבשבילי הוא יותר מעוד שחקן שעבר פה? גם לא.

שחקן טוב שחלק מהקהל התחבר אליו, אבל שבעצמו - ושוב, זה לגיטימי - לא באמת התחבר למועדון. עוד שחקן. זה הכל.

לא, כמו שברגע שמכבי לא נראתה לו הוא חשב על טובתו בלבד כשאחרים ידעו להמתין בסבלנות, אין מה לפתוח את כל הסיפור שלו, מבחינתי הוא אחד השחקנים שהכי החזקתי מהם והכי התחברתי אליהם וברגע שזה מתגלה כפייק ככה האכזבה.

כן, הוא ממש בגד בנו.

אם אתה דווקא מתעקש לחפש איך הוא היה לא בסדר, אני לא יכול ולא מתכוון לשכנע אותך אחרת.

כן, הוא ממש בגד בנו.

אם אתה דווקא מתעקש לחפש איך הוא היה לא בסדר, אני לא יכול ולא מתכוון לשכנע אותך אחרת.

אמרתי בגד? מתעקש? הכל בסדר איתך?

דעה, הכל טוב

אמרתי בגד? מתעקש? הכל בסדר איתך?

זו הייתה הקצנה לצורך המחשה. נדמה לי שזה היה ברור דיו.

וכן, מתעקש. צריך להתעקש בשביל למצוא סיבה לנטור לו ו/או לחשוב שמשהו לא בסדר בלחשוב על טובתו. מדהים - אדם שחושב על טובתו! הוא כנראה הראשון.

העזיבה של גל לחיפה נראתה לי בזמן אמת רשלנות של מכבי. כשהתקדם הקיץ והבנתי שלא מביאים תחליף, כעסתי על מכבי עוד יותר. כי אלברמן גם בכושרו אז, היה עדיף משרן בקישור.

אזכור אותו כמקצוען בשנותיו בצהוב וזה הרבה להגיד על כדורגלן ישראלי(ותו תקן לתפקיד).

לא ברור מה השנאה כלפיו, שהיה פה נתן את הנשמה, הוא לא שחקן בית ולא סמל, אבל שחקן אהוב ,..זה לא שהוא הלך חלפה בשיאו, כולה בגיל פרישה

אף אחד לא ממש שונא אותו, אבל גם אין לי מקום בלב אליו.

היה שחקן נהדר והחליט לעזוב למען הכסף והקריירה ליריבה אחרת. אז הוא לא בוגד ואני לא שונא אותו, אבל גם לא ממש אוהב אותו.

לא הבנתי,

היה כאן,מעמד של אל,פרץ את כל החומות, אהוב ביציע ברמות מטורפות.

איך אפשר שמעבר שלו לחיפה לא יהרוס את הכל, הרי היית במקום הכי גבוהה שאפשר, איך זרקת הכל? ובשביל מה?

יותר מהעניין שהמעבר הזוי הוא טיפשי, צעד שפשוט מחק לו את כל הפאסון בעיני.

וגם אם הוא הרוויח כפול בחיפה (והוא לא) אם אכן יש לו יומרות להישאק בענף כפי שאמר, אזי הוא טיפש כפליים.

ארגזים של הצלחה באבי.

אלברמן היה נשאר באותו זמן היו עוד שחקנים כמו למשל טב"ח שהיו באותו מצב כמוהו וקיבלו חוזה.

הוא אפילו לא שמע את ההצעה ברח כאילו אין לו זהות במועדון שהיה בו 7 שנים באותה שנה שהיה הקפטן שלנו.

ברח בלי חצי סנטימנט כלפינו, בלי לחשוב פעמיים.

שיהיה לו בהצלחה עדיין מעריך את השחקן שהוא היה. חבל לי שכך נראתה הפרישה שלו.

בגדול חשבתי שהוא פרש כבר מזמן, שכחתי בכלל שהוא בחיפה ואם לא מישהו שמזכיר אותו בפורום לא הייתי זוכר שהוא קיים עדיין.

נתן עונות גדולות אצלנו, הביא לנו הרבה רגעי שמחה. לא התאכזבתי כל כך מהעזיבה שלו כי הוא כבר היה בירידה די גדולה ביכולת, אבל כן קצת הציק שזה לחיפה. מצד שני זה רק אושש את זה שהוא בירידה חחח יכל לקנות את עולמו אם היה נשאר אצלנו אבל בחר מה שבחר. ההפסד בעיקר שלו ולא שלנו.

אזכור לו את הדברים הטובים ושיהיה לו בהצלחה

אלברמן היה נשאר באותו זמן היו עוד שחקנים כמו למשל טב"ח שהיו באותו מצב כמוהו וקיבלו חוזה.

הוא אפילו לא שמע את ההצעה ברח כאילו אין לו זהות במועדון שהיה בו 7 שנים באותה שנה שהיה הקפטן שלנו.

ברח בלי חצי סנטימנט כלפינו, בלי לחשוב פעמיים.

שיהיה לו בהצלחה עדיין מעריך את השחקן שהוא היה. חבל לי שכך נראתה הפרישה שלו.

באיזשהו מקום אני יכול להבין אותו, נתן עונות גדולות במכבי והרוויח ביושר את המעמד שלו, גם עונה אחרונה היה קפטן. לא סביר שימרחו אותו עם חוזה חדש עד שבוע אחרי סוף העונה.

לא כזה הפריע לי המעבר שלו

היה אחלה שחקן ונתן לנו רגעים מאוד יפים

(השחקן היחידי שאני חושב שמעבר שלו לקבוצה אחרת ישבור לי את הלב כמו שקרה פה לאנשים זה אם זהבי ילך לקבוצה אחרת)

באיזשהו מקום אני יכול להבין אותו, נתן עונות גדולות במכבי והרוויח ביושר את המעמד שלו, גם עונה אחרונה היה קפטן. לא סביר שימרחו אותו עם חוזה חדש עד שבוע אחרי סוף העונה.

בכל הזמן שגולדהאר במכבי הכל זרם כמו שעון, הייתה תקופה אחת של חוסר וודאות בעניין ג'ורדי אם ימשיך או לא ואיך תראה המערכת. למצוא קבוצה הוא היה מוצא בשנייה גם אם לא היו מחדשים לו את החוזה ומאה אחוז שהיו מחדשים.