Jump to content

גל אלברמן פורש

red4peace

Recommended Posts

יפה לראות את זה לא מובן מאליו בתרבות הספורט שלנו.

וואללה, לא מבין מה רוצים ממנו פה.

לשחק הוא הרי בקושי היה משחק פה והוא היה עושה את זה עם פחות כסף. ומי ישמע, איזה פסל היו בונים לו פה אם הוא כן היה נשאר. היה פורש לאותו סטטוס בדיוק כמו היום פחות כמה ג'ובות.

הוא שיחק אצלנו 7 עונות, היה קפטן בלא מעט משחקים והיה מאוד מאוד אהוב בקהל.

ואז בשבועיים שהמועדון היה במצב הכי לא יציב בשנים האחרונות, הוא עובר ישירות ליריבה השנייה הכי גדולה שלנו.

זכותו לעבור, וזכות הקהל לבחור אם לאהוב את המהלך או לא. בוא נגיד שיש ביקורת ממש מעטה והוא הרוויח אותה בצדק. ובסיטואציה שחיפה היו מצליחים איתו, חושב שזה היה מציק לאנשים הרבה יותר.

אז בהצלחה לאלברמן, אבל תמיד ישאר קצת טעם מר.

רמת קבלת החלטות: בן רייכרט.

היה יכול לקבל אצלנו תפקיד בצוות המקצועי בקלות, העדיף את נפש הספורטאי וזה מה שנזכור ממנו.

קיבל החלטה לא רעה בכלל. הרוויח בחיפה 450 לעונה, בחוזה ל 2 עונות בגיל 34. מה שאצלנו לא היה מקבל בחיים והוצע לו חצי מזה. עשה כמליון יורו ופרש. מבין אותו לגמרי.

הוא שיחק אצלנו 7 עונות, היה קפטן בלא מעט משחקים והיה מאוד מאוד אהוב בקהל.

ואז בשבועיים שהמועדון היה במצב הכי לא יציב בשנים האחרונות, הוא עובר ישירות ליריבה השנייה הכי גדולה שלנו.

זכותו לעבור, וזכות הקהל לבחור אם לאהוב את המהלך או לא. בוא נגיד שיש ביקורת ממש מעטה והוא הרוויח אותה בצדק. ובסיטואציה שחיפה היו מצליחים איתו, חושב שזה היה מציק לאנשים הרבה יותר.

אז בהצלחה לאלברמן, אבל תמיד ישאר קצת טעם מר.

אם העיקר בדברים שלך הוא "ביקורת ממש מעטה", אז בסדר. זה לא שאני אהבתי לחשוב עליו בירוק.

אבל אני לא מבין אמירה כמו "תמיד ישאר קצת טעם מר". באמת? זה מה שישאר? לא התארים? לא המנהיגות? המקצוענות? לא תו התקן לקישור אחורי במכבי ובכלל בישראל?

וד"א: המועדון לא היה "במצב הכי לא יציב". המועדון סיים במקום השני כשהיה ברור שנדרש שידוד מערכות לטובת החזרת האליפות, כזה שברור שיכלול פיחות ניכר במעמד ובשכר של אלברמן.

בהינתן כל זה, להתרכז במעבר של אלברמן לחיפה כמשהו שלילי במקום כל השאר... לי זה נראה תמוה.

יש פה אנשים שכל הקונספט הזה של אהדת כדורגל כנראה לא כ"כ ברור להם, ולא מצליחים להבין שיש אנשים שלא מעניין אותם המניעים האישיים של שחקני הכדורגל וחשבון הבנק שלהם, וכאשר שחקן שאהבו (יותר או פחות) עובר ליריבה שנואה- אי אפשר פשוט לשכוח מזה ולהעביר את זה הלאה.

תודה והכל, אבל כשאתה איתי אני אוהב אותך, כשאתה נגדי אני שונא אותך

יש פה אנשים שכל הקונספט הזה של אהדת כדורגל כנראה לא כ"כ ברור להם, ולא מצליחים להבין שיש אנשים שלא מעניין אותם המניעים האישיים של שחקני הכדורגל וחשבון הבנק שלהם, וכאשר שחקן שאהבו (יותר או פחות) עובר ליריבה שנואה- אי אפשר פשוט לשכוח מזה ולהעביר את זה הלאה.

יש גם אוהדים שמסתכלים על 7 השנים שלו במכבי, על כל מה שנתן ועל השחקן הענק שהיה והשושלת שהיה חלק מרכזי בה ובוחרים להגיד לו תודה על זה *אחרי שפרש מכדורגל* (לא בזמן שהוא משחק היריבה)

אני מבין אותך. תבין גם אותנו.

ומי קובע מה הקונספט של אהדת כדורגל?

מבחינתי ׳אני מכבי מי אתם בכלל?׳ היא לא סתם אמירה, אני הכי טוב, הכי גדול הכי יפה, הכי חכם, ואתם כלום ושום דבר בשבילי, ולא ראויים אפילו לשנאה שלי.

פרש לפני שנתיים. היה אחלה שחקן

היה במכבי פ"ת, בית"ר, מכבי, חיפה. שיחק בגרמניה. עשה קריירה יפה ומכבי בשבילו היא עוד נקודה בדרך שעשה וככה גם אנחנו נזכור אותו

אם העיקר בדברים שלך הוא "ביקורת ממש מעטה", אז בסדר. זה לא שאני אהבתי לחשוב עליו בירוק.

אבל אני לא מבין אמירה כמו "תמיד ישאר קצת טעם מר". באמת? זה מה שישאר? לא התארים? לא המנהיגות? המקצוענות? לא תו התקן לקישור אחורי במכבי ובכלל בישראל?

וד"א: המועדון לא היה "במצב הכי לא יציב". המועדון סיים במקום השני כשהיה ברור שנדרש שידוד מערכות לטובת החזרת האליפות, כזה שברור שיכלול פיחות ניכר במעמד ובשכר של אלברמן.

בהינתן כל זה, להתרכז במעבר של אלברמן לחיפה כמשהו שלילי במקום כל השאר... לי זה נראה תמוה.

אתה יודע, יש לאנשים זכות גם לא לאהוב אותו, בדיוק כמו שיש לאנשים זכות לאהוב אותו.

אותי מעניין אם גם לראדי יפתחו נושא איחולי הצלחה בפרישה שלו.

מה היו הרגעים הכי גדולים בקריירה שלו? "בימים האחרונים ניסיתי לשחזר מה היו הרגעים הכי גדולים וקשה להצביע רק על אחד, במיוחד שהקריירה שלי נמשכה לאורך הרבה שנים עם עליות וירידות", אלברמן התחמק מתשובה חד משמעית

גם המועדון פרסם פוסט

https://www.facebook.com/121482214556490/posts/2436818193022869/

זה סוג של עקיצה ממכבי?

קיבל החלטה לא רעה בכלל. הרוויח בחיפה 450 לעונה, בחוזה ל 2 עונות בגיל 34. מה שאצלנו לא היה מקבל בחיים והוצע לו חצי מזה. עשה כמליון יורו ופרש. מבין אותו לגמרי.

בטווח הרחוק, להיות מזוהה עם מכבי שווה יותר מ100 אלף יורו הבדל. לדעתי לפחות.

לפי מה שאומרים כבר מהרגע שחתם במכבי לפני 9 שנים, גולדהאר מאוד מעריך אותו. הדרך שלו להשתלב בצוות המקצועי הייתה סלולה.

אבל באמת שזה כבר לא רלוונטי. עוד שחקן ליגה גנרי שפורש מבחינתי.

יש גם אוהדים שמסתכלים על 7 השנים שלו במכבי, על כל מה שנתן ועל השחקן הענק שהיה והשושלת שהיה חלק מרכזי בה ובוחרים להגיד לו תודה על זה *אחרי שפרש מכדורגל* (לא בזמן שהוא משחק היריבה)

אני מבין אותך. תבין גם אותנו.

לא זכור לי שאני או מישהו אחר אמרנו לכם מה להרגיש ומה להגיד

ומי קובע מה הקונספט של אהדת כדורגל?

מבחינתי ׳אני מכבי מי אתם בכלל?׳ היא לא סתם אמירה, אני הכי טוב, הכי גדול הכי יפה, הכי חכם, ואתם כלום ושום דבר בשבילי, ולא ראויים אפילו לשנאה שלי.

אין לי באמת כוח להיכנס לכל השטויות האלה, אבל באופן כללי הרבה אנשים אוהבים להיות עלאק בוגרים ולא בכבוד שלהם לשנוא שחקן מקבוצה יריבה. אחלה, זכותם. אתה יודע מה הכי בוגר? לא לתת למצב רוח שלך להתחרבן כל השבוע כי השחקנים עם החולצה הצהובה שאמרו לך בגיל 4 שאתה בעדם, לא הצליח להכניס כדור לשער, ולשמוח שבוע שלהם כי הם כן הצליחו

אה ואין שום דבר לא מכביסטי בלשנוא קבוצות יריבות. די לקשקש

איך אוהדי הפועל יזכרו את זהבי?

איך אוהדי חיפה את בניון?

אוהדי בש את בוזגלו?

אם אתה כל כך רציונלי ולא מערב רגש באהדה לקבוצה, בשביל מה אתה עושה את זה לעצמך?

תזכור אותו איך שבא לך, אני כבר שכחתי ממנו. עד היום הייתי בטוח שפרש כבר מזמן.

נכון, כי כל מי שעשה טעות בחיים הוא טיפש :thumbs:

אחי אתה ילד? הבנת טוב מאוד למה התכוונתי אז למה להתחכם סתם?

שבר לי את הלב כשעבר לחיפה, אז עכשיו הוא מעניין ת'תחת, שיפרוש ויעשה ניתוח לשינוי צורה לסביבון אם הוא רוצה

איזה תגובות מוגזמות

אהבנו אותו שהיה פה, לא כזה התחברתי אליו מעולם אבל היה שחקן שהערכנו

בחר ללכת לחיפה וזהו

אנחנו רק הרווחנו, גילנו את דור פרץ

תודה על הכל בהצלחה בהמשך

איך אוהדי הפועל יזכרו את זהבי?

איך אוהדי חיפה את בניון?

אוהדי בש את בוזגלו?

אם אתה כל כך רציונלי ולא מערב רגש באהדה לקבוצה, בשביל מה אתה עושה את זה לעצמך?

תזכור אותו איך שבא לך, אני כבר שכחתי ממנו. עד היום הייתי בטוח שפרש כבר מזמן.

כל הדוגמאות האלה מטופשות בעיני באות מידה. אם הוכחת פה משהו זה שהקהלים בארץ מתנהגים בטמטום באותה מידה (וזה מבלי לציין שבכל זאת יש הבדל בין איך שבוזגלו עזב את ב"ש לאיך שאלברמן עזב אותנו, למשל)

ואני לא "עושה לעצמי" כלום. אני אוהב להיות אוהד מכבי. אני לא יכול לחשוב על עצמי באופן אחר. באותה נשימה, אני גם מודע לכך שכדורגל ומכבי הם לא מרכז היקום. לא שלי וגם לא של השחקנים שאני אוהד. ישנם דברים בעולם הזה שלא אשפוט כאוהד מכבי, אלא כבן אדם. אלברמן לא פגע בי אישית, הוא אפילו לא פגע במכבי. מצד שני, הוא עשה מה שכמעט כל אדם היה עושה במצבו, שחקן כדורגל או לא - עשה לביתו.

אני לא מחפש אנשים לשנוא. או לכעוס. או להתעלם מהם. אני לא מחפש להסביר לעצמי למה אני צודק והם טועים כשזה מגיע לדברים כאלה. אני בשלי והם בשלהם וזה בסדר גמור. אווירת ה-"אנחנו נגד העולם" הזו היא נחמדה בגבולות מסויימים, ואני גם שותף לה חלק מהזמן. אבל היחס שיש פה לאלברמן, כך דעתי - חוצה אותם.

מת עליו. באסה שסיים בחיפה אבל העיקר שסיים ואפשר לחזור ללבוש את החולצה שלו. הלוואי שיגיע לפה כצוות מקצועי יום אחד, תחושה שהוא יהיה מהגדולים

אין לי באמת כוח להיכנס לכל השטויות האלה, אבל באופן כללי הרבה אנשים אוהבים להיות עלאק בוגרים ולא בכבוד שלהם לשנוא שחקן מקבוצה יריבה. אחלה, זכותם. אתה יודע מה הכי בוגר? לא לתת למצב רוח שלך להתחרבן כל השבוע כי השחקנים עם החולצה הצהובה שאמרו לך בגיל 4 שאתה בעדם, לא הצליח להכניס כדור לשער, ולשמוח שבוע שלהם כי הם כן הצליחו

אה ואין שום דבר לא מכביסטי בלשנוא קבוצות יריבות. די לקשקש

זה לא עניין של בגרות, בכלל לא. מבחינתי מאז ומעולם, גם בתור ילד לא שנאתי אף קבוצה, ויש מעט מאוד שחקנים שאני יכול להגיד שאני שונא (ולא בגלל איפה שיחקו, אלא התנהגותית. ע״ע אבוקסיס), ואני שמח/מתבאס לא בגלל שחקן כזה או אחר, אלא בעקבות קבוצה, הקבוצה שלי, אותה אני אוהד. ולא חושב שזה עניין מכביסטי אלא אינדיבידואלי, התיימרת לומר מה זו אהדת כדורגל, אז בסהכ הסברתי שזו דעתך ויש דעות שונות משלך, שגם הם (תתפלא) אוהדי כדורגל, בצורה שונה (כנראה) משלך.

והכל ברוח טובה וספורטיבית, אין מה לכעוס.

עריכה: ראה את דברי חומץ מעלי, מתחבר לדברים מילה במילה.

לא הזיז לי שעבר לחיפה. אולי באותו רגע זה קצת הציק אבל הוא היה במגמת ירידה ברורה והיה צריך לפנות את המקום לדור הצעיר. חוץ מזה, לפחות לי, היה די ברור שהשידוך שלו עם הכימיקלים לא יצליח.

מת עליו. באסה שסיים בחיפה אבל העיקר שסיים ואפשר לחזור ללבוש את החולצה שלו. הלוואי שיגיע לפה כצוות מקצועי יום אחד, תחושה שהוא יהיה מהגדולים

אם יגיע לפה אני לא "אסמוך" עליו, הוא יבוא יעשה פה השתלמות מקצועית ויעזוב בשניה שיבוא לו בלי להביט לאחור, כמו שאמרו השאיר טעם מר

אם יגיע לפה אני לא "אסמוך" עליו, הוא יבוא יעשה פה השתלמות מקצועית ויעזוב בשניה שיבוא לו בלי להביט לאחור, כמו שאמרו השאיר טעם מר

כמו סוזה? כמו זהבי? כמו דאבור?