Jump to content

גל אלברמן פורש

red4peace

Recommended Posts

מכל החכמולוגים פה, מעניין כמה היו מסרבים למיליון אירו. תאהד את חיפה שנתיים, לך תקנה מנוי, תלך למשחקים, תעודד את הקבוצה. תקבל מיליון אירו.

אחרי שנתיים תעשה מה שבא לך. שנתיים אתה אוהד שרוף של חיפה.

לוקח בלי למצמץ

שחקן מצוין שנתן לא מעט רגעים יפים ומרגשים בעונות יפות מאוד בקריירה שלו ושל מכבי.

יצא טמבל לקראת הסוף אני מקווה בשבילו שה100-200 אלף יותר שעשה בינתיים היו שווים לו את זה.

כל הבלבולי שכל של ללכת לאהוד חיפה או לקבל הצעת עבודה מהמתחרים תמורת כסף אחר לא רלוונטיות כי כמו שכולנו קופצים על המציאה אף אחד מאיתנו לא עלה לשחק משחק אחד על הדשא במדים של מכבי.

מכל החכמולוגים פה, מעניין כמה היו מסרבים למיליון אירו. תאהד את חיפה שנתיים, לך תקנה מנוי, תלך למשחקים, תעודד את הקבוצה. תקבל מיליון אירו.

אחרי שנתיים תעשה מה שבא לך. שנתיים אתה אוהד שרוף של חיפה.

והצד השני של המטבע- תישאר אוהד מכבי, תקבל חצי מהסכום ו99% שתישאר לאחר מכן בצוות הניהולי של מכבי. עכשיו תשאל אנשים במה הם היו בוחרים.

היה שחקן גדול, אהבתי אותו מאוד ומוכן למחוק לו את השנתיים האלה (עם כוכבית, אבל למחוק).

אחרי שציינתי את זה, מת לדעת איך קובעים שיהיה איש מקצוע טוב. לא עשה כלום.

אגב, היה לו באיזה ראיון אחרי מסיבת העיתונאים ציטוט היסטרי. אמרו לו שזה מיוחד ולא שגרתי שפורש עם ספר או משהו כזה והוא ענה ש"כן, לאורך כל הקריירה הייתי מיוחד בדרכי הצנועה". בית ספר למודעות עצמית.

באופן כללי צורת הדיבור שלו קורעת אותי מצחוק. מתאמצת כזו, הרבה יותר פסאודו-אינטיליגנט מאינטיליגנט (שזה בסדר לא להיות, כדורגלן).

היה שחקן גדול, אהבתי אותו מאוד ומוכן למחוק לו את השנתיים האלה (עם כוכבית, אבל למחוק).

אחרי שציינתי את זה, מת לדעת איך קובעים שיהיה איש מקצוע טוב. לא עשה כלום.

אגב, היה לו באיזה ראיון אחרי מסיבת העיתונאים ציטוט היסטרי. אמרו לו שזה מיוחד ולא שגרתי שפורש עם ספר או משהו כזה והוא ענה ש"כן, לאורך כל הקריירה הייתי מיוחד בדרכי הצנועה". בית ספר למודעות עצמית.

באופן כללי צורת הדיבור שלו קורעת אותי מצחוק. מתאמצת כזו, הרבה יותר פסאודו-אינטיליגנט מאינטיליגנט (שזה בסדר לא להיות, כדורגלן).

אומר את זה שנים

סלבה :wubyellow3:

והצד השני של המטבע- תישאר אוהד מכבי, תקבל חצי מהסכום ו99% שתישאר לאחר מכן בצוות הניהולי של מכבי. עכשיו תשאל אנשים במה הם היו בוחרים.

זו רק הערכה, אתה לא יודע את זה בוודאות. כלום מזה

זו רק הערכה, אתה לא יודע את זה בוודאות. כלום מזה

בוא נשים את את סך המשכורת בצד כי אני ממש לא התעניינתי בסכום שהוא קיבל בחיפה אבל נאמר פה שהוא נמוך משמעותית מזה שציינת (לא אומר את זה בקטע רע חלילה), זה הימור דיי בטוח לומר שהוא היה מקבל הארכת חוזה לעוד עונה אך בסכום צנוע יותר מפאת גילו.

בעניין המשך דרכו לא כשחקן- בחיית, שחקן כמוהו היה ממשיך את דרכו במועדון בדיוק כמו יצחקי וזיו, אלו שחקנים שחדר ההלבשה והצוות המקצועי מאוד מכבדים והם תורמים המון למערכת ככה שאין סיכוי שבעולם שהמועדון היה מוותר עליו כדמות מקצועית.

זה מבאס לומר זאת, אבל זה דיון שאפילו לא שווה את המילים שאני ואתה כותבים עליו, הרבה לא זוכרים את זאת כנטישה כי זה התברר שזה כצעד שעשה לנו טוב ולצד השני רק רע אבל באותה נקודת זמן זה היה פשוט הלם שהוא נטש ככה ולכן עם כל הצער שבדבר- ככה הוא ייזכר.

בוא נשים את את סך המשכורת בצד כי אני ממש לא התעניינתי בסכום שהוא קיבל בחיפה אבל נאמר פה שהוא נמוך משמעותית מזה שציינת (לא אומר את זה בקטע רע חלילה), זה הימור דיי בטוח לומר שהוא היה מקבל הארכת חוזה לעוד עונה אך בסכום צנוע יותר מפאת גילו.

בעניין המשך דרכו לא כשחקן- בחיית, שחקן כמוהו היה ממשיך את דרכו במועדון בדיוק כמו יצחקי וזיו, אלו שחקנים שחדר ההלבשה והצוות המקצועי מאוד מכבדים והם תורמים המון למערכת ככה שאין סיכוי שבעולם שהמועדון היה מוותר עליו כדמות מקצועית.

זה מבאס לומר זאת, אבל זה דיון שאפילו לא שווה את המילים שאני ואתה כותבים עליו, הרבה לא זוכרים את זאת כנטישה כי זה התברר שזה כצעד שעשה לנו טוב ולצד השני רק רע אבל באותה נקודת זמן זה היה פשוט הלם שהוא נטש ככה ולכן עם כל הצער שבדבר- ככה הוא ייזכר.

אתה קורא להארכת חוזה ׳הימור די בטוח׳ וכחומר הערכה. סביר להניח שאתה צודק (לפחות בחוזה), אבל אצל יורדי כי אפשר לדעת. האמת? גם לא אצל מיטש.

איזה יופי זה לראות אנשים תלושים ששופטים שחקנים אחרים לפי ערכי אנטי מודרן פוטבול אבל מבסוטים על החיים כשהם מקבלים את האמא של המודרן פוטבול אצלנו

איזה יופי זה לראות אנשים תלושים ששופטים שחקנים אחרים לפי ערכי אנטי מודרן פוטבול אבל מבסוטים על החיים כשהם מקבלים את האמא של המודרן פוטבול אצלנו

מה?

מה?

גל אלברמן עוזב את מכבי כדי לקבל חוזה ארוך יותר מזה שהיה מקבל במכבי ולהכניס יותר כסף משהיה מקבל אצל מכבי = חלאה, בוגד ועוד שלל ברכות לאורך הנושא. אנטי מודרן פוטבול, המועדון מעל הכל, על הזין הכסף.

לעומת זאת אין לאותם אנשים שום בעיה עם דסה, אצילי, ריקן ועוד ישראלים בכירים שהגיעו לכאן כי כי המערכת משומנת ומשלמת טוב מאוד. מודרן פוטבול, ככה זה כשיש מועדון מצליח עם בסיס אוהדים חזק, שחקנים רוצים לשחק אצלנו. וולקאם.

אי אפשר לרקוד על שתי החתונות.

לדעתי האישית מגיע לאלברמן כל הכבוד שקיבל ממכבי (ואני ממש שמח שמכבי פעלה כמו שפעלה).

גל אלברמן עוזב את מכבי כדי לקבל חוזה ארוך יותר מזה שהיה מקבל במכבי ולהכניס יותר כסף משהיה מקבל אצל מכבי = חלאה, בוגד ועוד שלל ברכות לאורך הנושא. אנטי מודרן פוטבול, המועדון מעל הכל, על הזין הכסף.

לעומת זאת אין לאותם אנשים שום בעיה עם דסה, אצילי, ריקן ועוד ישראלים בכירים שהגיעו לכאן כי כי המערכת משומנת ומשלמת טוב מאוד. מודרן פוטבול, ככה זה כשיש מועדון מצליח עם בסיס אוהדים חזק, שחקנים רוצים לשחק אצלנו. וולקאם.

אי אפשר לרקוד על שתי החתונות.

לדעתי האישית מגיע לאלברמן כל הכבוד שקיבל ממכבי (ואני ממש שמח שמכבי פעלה כמו שפעלה).

סלח לי אבל זה די שטויות מה שאתה רושם והמקרים שונים מאוד.

סלח לי אבל זה די שטויות מה שאתה רושם והמקרים שונים מאוד.

סולח, זכותך. להבא תסביר גם למה, זה יעזור.

לדעתי המקרים דומים וזו צביעות נטו. זה הכדורגל של היום. רוב רובם של השחקנים מנהלים את הקריירה שלהם לפי נרטיביים מודרניים של כסף ותהילה. אני לא רואה במקרה של אלברמן בעיה (זו גם חיפה... למי איכפת מחיפה? מילא זו הייתה הפועל, הייתי מדבר אחרת).

מי שכן רואה בזה בעיה שיזכור להתלונן גם כשמביאים לכאן ישראלי בכיר שעשה קריירה יפה בבית"ר/חיפה.

תודה מיוחדת למיץ' שחסך לנו וויכוחים דומים בשנים הקרובות עם מחלקת נוער שמוציאה מטעמים.

למה אל תהיה תלוש מהמציאות לפי הגישה שלך גם את אבוקסיס אפשר לקבל ופואד יכול להיות מנהל מחלקת קשרי אוהדים.

בסך הכל אומרים שאלברמן בחר להיות עוד שחקן שיהיה לו בכיף למה על כל דבר צריך הרצאות מיותרות. אם אנחנו מוחקים את הרגש ורואים הכל בצורה קרה עם השוואה לעבודות אחרות וכל השטויות האחרות שרושמים פה אז אין שום טעם לראות כדורגל ישראלי. אנשים רואים פה כדורגל בגלל הרגש לא בגלל הרמה הגבוהה. כדורגל זה רגש לא תואר בכלכלה.

למה אל תהיה תלוש מהמציאות לפי הגישה שלך גם את אבוקסיס אפשר לקבל ופואד יכול להיות מנהל מחלקת קשרי אוהדים.

בוא נלך על עוד יותר קיצון וככה ננצח בוויכוח בצורה חכמה ואלגנטית.

כמו שכתבתי, אין לי בעיה עם אלברמן לחיפה. לא דיברתי על הפועל למשל, וגם זה תלוי נסיבות.

אני לא מדבר על אלה ש"רואים את הכל בצורה קרה", אלא על אלה שיצאו כאן על אלברמן כי עשה את הצעד שעשה. אל תקטין ראש. ברור שלכל דבר יש גבול.

אז לך אין בעיה עם חיפה ויש אנשים שיש להם בעיה עם חיפה מה כל כך קשה לקבל את זה. ואתה כותב אנשים תלושים מהמציאות, מביא דוגמאות לא קשורות ואחרי זה אומר אל תשתמש בקיצוניות בשביל לנצח ויכוח.

סולח, זכותך. להבא תסביר גם למה, זה יעזור.

לדעתי המקרים דומים וזו צביעות נטו. זה הכדורגל של היום. רוב רובם של השחקנים מנהלים את הקריירה שלהם לפי נרטיביים מודרניים של כסף ותהילה. אני לא רואה במקרה של אלברמן בעיה (זו גם חיפה... למי איכפת מחיפה? מילא זו הייתה הפועל, הייתי מדבר אחרת).

מי שכן רואה בזה בעיה שיזכור להתלונן גם כשמביאים לכאן ישראלי בכיר שעשה קריירה יפה בבית"ר/חיפה.

תודה מיוחדת למיץ' שחסך לנו וויכוחים דומים בשנים הקרובות עם מחלקת נוער שמוציאה מטעמים.

אז אני מסביר.

הדוגמאות של דסה ואצילי לא רלוונטיות כי הם גדלו אצלנו.

ריקן למשל הגיע אלינו מאירופה.

אלברמן היה במכבי 7 שנים שחקן חשוב והיה גם קפטן ובכל זאת הוא העדיף קצת יותר כסף ולכאורה מקום בהרכב אצל יריבה גדולה של מכבי (וחיפה זאת יריבה גדולה שלנו עבור כמעט כל אוהד).

כשאתה שחקן בסוף הקריירה וכששיחקת במועדון זמן רב זה שונה משחקן צעיר שהקריירה שלו לפניו והוא מעדיף לקבל דקות במקום אחר.

אז לך אין בעיה עם חיפה ויש אנשים שיש להם בעיה עם חיפה מה כל כך קשה לקבל את זה. ואתה כותב אנשים תלושים מהמציאות ומביא דוגמאות לא קשורות ואחרי זה אומר אל תשמש בקיצוניות בשביל לנצח ויכוח.

בדיוק. שאלתי פה מישהו שכתב לי שלא מסכים איתי עם זה שאלברמן לא יזכר פה כסמל בגלל הסיום מה היה קורה אם במקום חיפה היה חותם בהפועל והוא לא הגיב.

• 2 weeks later...

גל אלברמן:

במכבי תל אביב התאהבתי בכדורגל הרבה יותר ממה שהייתי מאוהב בו לפני , למדתי שם טקטיקות ושיטות משחק שלא למדתי לא בנבחרת ישראל , לא בספרדית השניה , וגם לא בבונדסליגה

הראיון בספורט 5 מעניין ומרתק.

אישית גל אחד השחקנים שהכי אהבתי במועדון הזה.

הזוי היה לשמוע את הקטע בקיסריה שפתחו לו מיטה עם קלמי וסטרול.

עוד ציטוט יפה של גל: הייתי רוצה להיות חרוץ כמו פאקו, קר רוח כמו אוסקר, לדעת כדורגל כמו פאולו סוזה, להיראות כמו יוקאנוביץ' ולהיות משכנע כמו פיטר בוס (צוחק).