Jump to content

נושא ציטוטים מהליגה ללא מכבי - עונת 2019/2020

MaTa

Recommended Posts

8 דקות לפני, yellow_blood said:

לטרנר הגיע ליווי של אלף שוטרים

החוחובה בהלם

עוד כמה הפסדים כאלה והבדואים ינסו להוריד אותו מהכביש.

2 hours ago, קמאנן said:

עוד שנתיים הם חוזרים לאהוד את בית"ר והמבצר יהפוך להיות וסרמיל

מועדון שכל ההייפ סביבו היה פגיעת זרים רנדומלית, ליטוף מהתקשורת, התבכיינות לשופטים ולקיחת סמים - לא יכול לעמוד במבחן הזמן, וסופו ליפול

זה ההבדל בין קבוצה טובה למועדון גדול.

1 hour ago, Dalembert said:

לפחות דרום תל אביב?

חחח האמת שגר כמה דקות הליכה מבלומפילד אבל לא סגור כמה אוהדי ב"ש יש פה שאפשר לחשוד בי.

6 דקות לפני, kutomer said:

חחח האמת שגר כמה דקות הליכה מבלומפילד אבל לא סגור כמה אוהדי ב"ש יש פה שאפשר לחשוד בי.

לא חשדתי לרגע שאתה אוהד באר שבע, אלא פשוט דרומי/מכיר באנשים שם.

כנראה היית רגיש לבולבול המשותלל של אדון ברקת..

1 דקה לפני, Sawyerdroid said:

לא חשדתי לרגע שאתה אוהד באר שבע, אלא פשוט דרומי/מכיר באנשים שם.

כנראה היית רגיש לבולבול המשותלל של אדון ברקת..

מדהים שאדם מעל גיל 13 מתבטא כך, שחרר אותי ותמשיך להתעסק בתיאוריות הקונספירציה שלך על עלילות המין של משפחת ברקת.

כל עוד היא מעמידה שם תקציב של 40-50 מיליון בשנה הם יהיו קבוצת צמרת וכל עוד הם קבוצת צמרת הם ינועו על הספקטרום של קבוצות צמרת, שזה אומר מחזוריות של שנים גרועות ושנים נפלאות, בדיוק כמו שקורה לנו, למכבי חיפה ולקבוצות הגדולות האחרות שהיו כאן בעבר. אין סיבה שלא.

ביום שימאס לה להשכיב שם כסף גדול, אז הם באמת יצללו.

13 דקות לפני, kutomer said:

מדהים שאדם מעל גיל 13 מתבטא כך, שחרר אותי ותמשיך להתעסק בתיאוריות הקונספירציה שלך על עלילות המין של משפחת ברקת.

מביך שאתה פשוט לא מכיר אז אתה מחליט שזה מומצא. בכל מקרה, זה עובד מעולה. אז נסכים שאתה לא תעיר לי על דברים שאין לך מושג בהם ואז אני אוכל "לשחרר" ממך, טמבל.

הוא רץ הכי מהר בחיפה- שחקן העונות

שוברי שיאים אצלנו שערים בעונה או אי ספיגת שערים- בליגה שלנו זאת לא חוכמה גם סבתא שלי מהקבר יכולה לעשות את זה.

1 hour ago, ravid said:

כל עוד היא מעמידה שם תקציב של 40-50 מיליון בשנה הם יהיו קבוצת צמרת וכל עוד הם קבוצת צמרת הם ינועו על הספקטרום של קבוצות צמרת, שזה אומר מחזוריות של שנים גרועות ושנים נפלאות, בדיוק כמו שקורה לנו, למכבי חיפה ולקבוצות הגדולות האחרות שהיו כאן בעבר. אין סיבה שלא.

ביום שימאס לה להשכיב שם כסף גדול, אז הם באמת יצללו.

הם יצללו ביום שבכר יעזוב אותם. הוא מנסה להוציא שם עוד מים מסלע למרות בחירת שחקנים גרועה. כל מאמן אחר עם החומר שיש לו והם בפלייאוף תחתון. 

1 hour ago, הנדון said:

הוא רץ הכי מהר בחיפה- שחקן העונות

שוברי שיאים אצלנו שערים בעונה או אי ספיגת שערים- בליגה שלנו זאת לא חוכמה גם סבתא שלי מהקבר יכולה לעשות את זה.

צפה לכתבות קונטרה על השוער שלהם

33 דקות לפני, Krishi said:

הם יצללו ביום שבכר יעזוב אותם. הוא מנסה להוציא שם עוד מים מסלע למרות בחירת שחקנים גרועה. כל מאמן אחר עם החומר שיש לו והם בפלייאוף תחתון. 

תגדיר צלילה, הוא כרגע הקבוצה עם התקציב השלישי הכי גבוה בליגה, סביר שהם יתנדנדו איפשהו בין 2-5, אני לא רואה אותם מצתמקים למימדים שהיו לפני עשור.

יש שם הרבה תמיכה מהעירייה, אצטדיון ביתי, קהל סביר.

4 דקות לפני, kutomer said:

תגדיר צלילה, הוא כרגע הקבוצה עם התקציב השלישי הכי גבוה בליגה, סביר שהם יתנדנדו איפשהו בין 2-5, אני לא רואה אותם מצתמקים למימדים שהיו לפני עשור.

אני חושב שהיו ועודנה יש פה מספיק קבוצות עם תקציבים גדולים שהוכיחו שתקציב זה לא הכל.

חיפה מקום שני בתקציב היו עונות בקושי הגיעה לפלייאוף עליון (באחת היא באמת לא הגיעה).

בית"ר כנ"ל.

גם מכבי עם תקציבי עתק הייתה מסיימת 6 ומטה.

לא רק הכסף חשוב, גם מה אתה עושה איתו. כרגע בכר מחזיק את הקבוצה הזאת. נכון שהוא עושה טעויות אבל מהשוק הישראלי לפחות הוא המאמן בין הכי טובים לדעתי אם לא הכי טוב.

ביום שהוא ילך ובמידה והם לא הולכים על המאמן הזר (עם סיכויי פגיעה נמוכים מאוד) מי יכול להרים את הקבוצה הזאת? באמת יש להם סגל בדיחה. אין אחד שהייתי לוקח מהסגל שלהם אלינו. אחד.

הבנתי גם שאלונה לא בדיוק נותנת את כל התנאים האופטימליים. אז יש גם את זה.

49 דקות לפני, kutomer said:

סביר להניח שכן, אבל הטעות של אלונה היא שהיא השקיעה את הכסף בקומה העליונה במקום בתחתונה.