Jump to content

נושא ציטוטים מהליגה ללא מכבי - עונת 2019/2020

MaTa

Recommended Posts

תהיה רצינית

מעניין לדעת כמה אחוז מאוהדי חיפה שגרים מחוץ לחיפה הם חברי קופת חולים מכבי.

ברצינות הם מסוגלים להיות בכללית/מאוחדת/לאומית רק בגלל שר.ב.י.מ.

1 hour ago, yellow_blood said:

תהיה רצינית

מעניין לדעת כמה אחוז מאוהדי חיפה שגרים מחוץ לחיפה הם חברי קופת חולים מכבי.

ברצינות הם מסוגלים להיות בכללית/מאוחדת/לאומית רק בגלל שר.ב.י.מ.

נוסעים שעתיים בגלל צינון, כי רק בחיפה יש מכבי.

2 hours ago, הנדון said:

מדהים שלחיפאים יש תסביך נחיתות קשה עם תל אביב כעיר הרבה מעבר לכדורגל אבל בהזדמנות הראשונה שתהיה להם יעברו לתל אביב וישחקו אותה יותר תל אביבים ממי שנולד שם.

הם נחותים מתלהבים שהגיעו לשחק בעיר גדולה, פעם הבא ישימו סטיקרים על הקורקינטים

X68x6j7.jpg

10 דקות לפני, Double said:

הם נחותים מתלהבים שהגיעו לשחק בעיר גדולה, פעם הבא ישימו סטיקרים על הקורקינטים

X68x6j7.jpg

אני כל פעם נדהם מהיצורים האלה. הוא כאילו מגיע לת"א משתמש בשירות הקורקינטים החברתי שלה ורושם פאק תל אביב?

מה??

זה כאילו אדם יגיע לונציה, יעלה על גונדולה וירשום פאק ונציה חחח כאילו וואט דא פאק :doh:

אוהדי חיפה יותר פתאטיים ושונאים אותנו מתמיד. בשנים האחרונות זה הפך להיות אובססיה ושנאה טהורה. שנאה כמו שיש לאוהדי הפועל אלינו. אתם מכירים אותם, אוהדי הפועל האלה ששונאים מכבי יותר מאשר אוהדים הפועל.

מעניין אותי אם זה בגלל ההצלחות שלנו בשנים האחרונות, חוסר ההצלחות שלהם, השילוב בין השניים?

הרי זה לא שרק בשנים האחרונות יש יריבות בין המועדונים אבל עדיין נדמה שרק בשנים האחרונות השנאה שלהם אלינו עולה דרגות.

זה שילוב של הכל ביחד, גם האליפויות שלנו, החזרה לבלומפילד לאצטדיון 29 אלף מקומות, החוסר הצלחה שלהם ועכשיו שהם מדגדגים אותנו בצמרת, הם מבינים שנישאר תמיד מעליהם אז הם באובססיה מטורפת עלינו גם בדפי האולטראס למינהם

הם תמיד שנאו אותנו פחות או יותר ברמה של עכשיו. בשנים האחרונות זה יותר בולט לעין כמו הרבה דברים אחרים בגלל עידן הרשתות החברתיות והכל, רק נראה לכם שפעם הם לא שנאו אותנו עד כדי כך.

שאלהים יגרום להם לחנק בשנתם. אמן

23 דקות לפני, וזה ברשת said:

אוהדי חיפה יותר פתאטיים ושונאים אותנו מתמיד. בשנים האחרונות זה הפך להיות אובססיה ושנאה טהורה. שנאה כמו שיש לאוהדי הפועל אלינו. אתם מכירים אותם, אוהדי הפועל האלה ששונאים מכבי יותר מאשר אוהדים הפועל.

מעניין אותי אם זה בגלל ההצלחות שלנו בשנים האחרונות, חוסר ההצלחות שלהם, השילוב בין השניים?

הרי זה לא שרק בשנים האחרונות יש יריבות בין המועדונים אבל עדיין נדמה שרק בשנים האחרונות השנאה שלהם אלינו עולה דרגות.

בשנים האחרונות זה נהיה קיצוני ברמה שזה כבר עובר את הפועל, כנראה בגלל רגשי הנחיתות וחוסר המודעות שלהם. 

56 דקות לפני, דקסטר said:

וולקאם קלינגר

העיקר הם משחיתים את ההמנון ושרים 

עין של קלינגר לא-רואה.. 

מעניין אם יישנו ל-  ״לעין של קלינגר- רפואה״  (...) 

46 דקות לפני, וזה ברשת said:

יסלחו לי הבחורות

כל כך בא לי להגיע לסמי עופר בפלייאוף העליון ,לקחת להם אליפות על הראש בבית 

לצאת החוצה ולשלוף להם את הב.. בפנים.

מאז ומתמיד (כמי שהתחיל לבוא למכבי מ88) החשבתי את הקופי הכימיקלים האלה השונאים הכי גדולים שלי יותר מכל אחת אחרת

מה שמצחיק אצל הקופים המסריחים זה שהם אוהבים להזכיר את המספרים שלנו בנתניה, שכחו את הימים שלהם בקריית אליעזר גם בעונות אליפות מילאו בקושי חצי אצטדיון

2 דקות לפני, Double said:

מה שמצחיק אצל הקופים המסריחים זה שהם אוהבים להזכיר את המספרים שלנו בנתניה, שכחו את הימים שלהם בקריית אליעזר גם בעונות אליפות מילאו בקושי חצי אצטדיון

כל קשר בין זיכרון או מציאות ליצורים האלה מקרי לחלוטין. 

אני באמת לא מצליח להבין איך הם זוכרים לנשום. 

הם חיים באיזה עולם דמיוני משלהם, עם מציאות מדומה משלהם. עוד הייתה תקופה שניסיתי פה ושם להתווכח באופן רציני עם אוהדי חיפה, אתה מביא להם עובדות כתבות מספרים מה לא.. כלום, אין מח. כל מה שהם עונים לך זה "הם אמרו כוסעמק" או "רק בחיפה יש מכבי" או " לך לך יא גרמני/צהבת" אנאערף וזה עוד היחסית סבירים בלהקה שלהם... 

אני חושב שיש שילוב של כמה דברים: הרשתות החברתיות כמו שאמרו כאן, והכשלונות המקצועיים שלהם בעשור האחרון מול ההצלחות שלנו.

1 hour ago, החתול הצהוב said:

אני חושב שיש שילוב של כמה דברים: הרשתות החברתיות כמו שאמרו כאן, והכשלונות המקצועיים שלהם בעשור האחרון מול ההצלחות שלנו.

זה לא רק זה, בשנות ה 70-80 חיפה נתפסה כעיר גדולה, בירת הצפון, התושבים היו מאוד גאים בעיר ומכבי חיפה היתה סמל חשוב בעיר.

מאמצע שנות ה 90 ת"א התפתחה והתעשרה מבחינתה כלכלית ותרבותית שהשאירה את חיפה הרבה מאחור. זה כואב מאוד לתושבים שם שהם הפכו לפריפרייה אפורה ביחס לכל גוש דן. 

אולי, אבל לצורך הסוגיה, ת"א תמיד הייתה הרבה יותר מרכזית מחיפה. אפשר כמובן לומר שהפערים לא היו גדולים כמו היום אבל פערים היו מאז ומתמיד. עוד מלפני קום המדינה. ת"א הייתה מרכז העצבים של היישוב הציוני בארץ מתחילתו.

פירסמן כבר לא הטוב בליגה :(

איך הפך ממגן ליגה סביר, אפילו טוב, לנזק מתמשך בכל משחק?
אחד החלשים היום ללא ספק ובכלל בקבוצה העונה.

הוא זורק זין כבר מגביע הטוטו.
הוא פשוט מזעזע ומגעיל.

הוא מת לסיים את החוזה ולעוף מפה.