Jump to content

נושא ציטוטים מהליגה ללא מכבי - עונת 2019/2020

MaTa

Recommended Posts

Just now, הנדון said:

מעניין איפה הם יותר סובלים בכדורסל או הכדורגל שירדו ליגה בשניהם.

בכדורגל יש להם ניצחון אחד הירואי.

ברור שבכדורסל הם נהנים יותר.

שנה שעברה ניסו לסיים עונה בלי הפסד.
השנה מנסים לסיים עונה בלי ספיגה.
שנה הבאה ינסו לסיים עונה שכל השערים שלהם באים ממספרת מהחצי

זה ציטוט מדהים. מאיפה הוא?

4 דקות לפני, Shlomix said:

זה ציטוט מדהים. מאיפה הוא?

זה מדהים שמי שמתאר מכביזים בצורה כי טובה הם אוהדי היריבות. 

REDZED כתב:

זה שלא בעטנו לשער לא אומר כלום
זה התפתחות של משחק
ושילוב של איביץ שסגר את ההגנה שלו אפילו שהוא היה ביתרון מספרי

מה זה לא אומר כלום ?
אתה סגור על מטרת במשחק ? איך תכניס גולים מבלי לבעוט לשער ? עם מריה הקדושה ?
איביץ תכף ישלח הודעת התנצלות על זה שסגר את השער שלו ולא הסכים שנבעט לו לשער.

הצחיק אותי.

9 hours ago, הנדון said:

זה מדהים שמי שמתאר מכביזים בצורה כי טובה הם אוהדי היריבות. 

הכי טובים בזה. הציטוט הזה הוא ברמה של הציטוט של האוהד הפועל שמסביר מה זה מכבי (״הכל או כלום בלי אופציה לכלום״).

12 hours ago, הנדון said:

זה הזכיר לי את התמונה שהם עשו שאלישע בא להוריד לסוזה את האף.

כמה אני מחפש את התמונה הזאת ולא מוצא.

כבר חודשים.

14 hours ago, אליהו_הנביא said:

שנה שעברה ניסו לסיים עונה בלי הפסד.
השנה מנסים לסיים עונה בלי ספיגה.
שנה הבאה ינסו לסיים עונה שכל השערים שלהם באים ממספרת מהחצי

חחחח זה ענק

חייב לציין שהבדואים האלה ממש משתפרים. 

הערתי את אישתי מהצחוק. 

אין לי חתימה והציטוט הזה מועמד רציני. 

גמל חסר מודעות

אני לא מתרשם מאוהדים שמנסים לצאת ״אובייקטיביים״. אתה יכול לשחק אותה ולהגיד הגיע לנו, לבריאות. בארץ שלנו זה לא עובד ככה. אם נמשיך לקבל חוסר אחידות בשיפוט זה יהפוך לדבר שבשגרה בדיוק כמו ב7-8 השנים האחרונות.
אם הם היו מקבלים צהובים ואדומים על אותם דברים אז היה ניתן להגיד ״אין מה להתבכיין״. ברגע שזה לצד אחד, אז יש על מה להתבכיין.

עובדתית, מאז שהצטרפנו למאבקי הצמרת, מאזן הצהובים, אדומים, הטעויות, השערים הלא חוקיים - ברובם המוחלט - נגדנו.

גול של ריקן שעבר את הקו ולא אושר, פנדל שלא היה במשחק עונה בטרנר, פנדל כמעט בכל משחק (אולי הקבוצה שקיבלה הכי הרבה פנדלים באירופה באותה תקופה) ועוד ועוד.

יש שם מלא הודעות של התבכיינות כמה ששנים השיפוט לטובתנו ולרעתם.

תענוג

25 דקות לפני, yellow_blood said:

גמל חסר מודעות

גול של ריקן שעבר את הקו ולא אושר, פנדל שלא היה במשחק עונה בטרנר, פנדל כמעט בכל משחק (אולי הקבוצה שקיבלה הכי הרבה פנדלים באירופה באותה תקופה) ועוד ועוד.

תענוג

גולים מנבדלים, אדומים שהם לא מקבלים ועוד הרבה.

זה כמו שנתלונן על משחק ההגנה שלנו.

13 hours ago, yellow_blood said:

גמל חסר מודעות

תענוג

הבחור הזה בכיין מרגש

הרבה שם מעירים לו שהוא יללן ומביך, ואז הוא מגיע לקטע הכי נחמד אצל כל יללן שיפוט מחיפה/ב"ש בשנים האחרונות:

תמשיכו בגישה הלפלפית וה״לא בכיינית״ שלכם ונמשיך לספור צהובים ואדומים. לא יודעים להבדיל בין אדום באשמתנו לבין אדום של חוסר אחידות.
מישהו זוכר את התפיסה של גרסיה שמנעה שער ודאי?אפילו לא נשרק פאול. הפאול הכי שקוף בעולם. לא שופט ראשי, לא קוון, לא שופט רחבה, אף אחד.
כנ״ל לגבי היד של בדש.
טל בן חיים הבלם הרביץ חופשי במשחקים, בקושי צהוב ראה. אלחמיד על כל פאול מקבל צהוב.
טל בן חיים החלוץ התנהג כמו עבריין במגרש, אי פעם קיבל אדום?אצל אוגו קמפיין אחד של האוהדים שלהם ומאז כל ליטוף זה צהוב.
אבל שלשום הגיע לויטור אדום אז אסור להגיד מילה. מיליון צהובים לנו ו0 להם(אפילו גלזר בשוק) אבל אנחנו גברים שלא מתבכיינים. פוזה בשקל.

בוכה ובוכה ובוכה, ובסוף כשמנסה לתת דוגמאות בתכלס, נשאר עם הגול של בדש עם הלב :wubyellow3: והעבירה של קרלוס על ארבייטמן.

שתי טעויות לטובתנו, מלפני 5-6 שנים.

טל בן חיים הבלם הרביץ חופשי במשחקים, בקושי צהוב ראה. אלחמיד על כל פאול מקבל צהוב.

כל פעם שהם ידברו על בן חיים אני אשאל אותם איפה הסרטון שהם אמרו שיוציאו עליו אחרי הסרטון של אוגו, הסרטון של אוגו אחד ההשיגים הגדולים של הפורום חבל לא הוצאנו אותו יותר מוקדם הבנאדם כל משחק היה צריך לצאת באדום.

וטל בן חיים החלוץ היה מקבל מלא צהובים רק כי זה הוא אפילו לפני משחק עונה שלהם אדלר נתן לו צהוב שכל בלומפילד ידע שהוא יקבל אותו.

CrazyRed7 כתב:
אני לא מתרשם מאוהדים שמנסים לצאת ״גברים״. אתה יכול לשחק אותה ולהגיד הגיע לנו, לבריאות. אם הם היו מקבלים צהובים ואדומים על אותם דברים אז היה ניתן להגיד ״אין מה להתבכיין״. ברגע שזה לצד אחד, אז יש על מה להתבכיין.
עובדתית, מאז שהצטרפנו למאבקי הצמרת, מאזן הצהובים, אדומים, הטעויות, השערים הלא חוקיים - ברובם המוחלט - נגדנו.

אה אתה לא מתרשם? לא יודע איך אני אשן בלילה.
עובדתית מאזן האדומים לרעתנו כי במשחקים מולם אלגרבלי הכשיל שחקן אחרון, בוזגלו עשה עבירה של עצבים בשביל לצאת גבר ב- 6:2, אלחמיד עשה שתי עבירות מאחורה עד דקה 22, אוגו כמעט נתן מכות לשופט, טאהא לא הפסיק לזרוק הערות לשופט עם צהוב, ביטון נכנס כמו מטומטם עם שתי רגליים קדימה, אלחמיד שוב נכנס מאחורה עם כרטיס צהוב, ו-ויטור שלשום עשה הכל כדי לקבל אדום.
לא שופטים, לא לחץ של קהל ולא נעלי פקקים. הכל כולל הכל באשמתנו.

אגב, כשיצחקי השתולל נגדנו הוא הורחק, והאוהדים שלהם עד היום משוכנעים שלקחנו אליפות על פנדל שלא היה בטרנר. ככה שהכל עניין של פוזיציה. נהי הזוי ומביך באותה מידה.

אתה פשוט בוחר להתעלם מאיבוד העשתונות שלנו פעם אחרי פעם מולם, שזאת בעיה סופר חמורה שצריך לטפל בה כבר שנים.
כמו שאמרתי כבר, מקווה שבצוות המקצועי שלנו יותר ביקורתיים כלפי עצמם, כי אחרת נמשיך להתחיל כל משחק מולם ב- 10 שחקנים.

מפתיע שיש שם גם כאלה שעדיין מחוברים למציאות, שלא כולם לוקים בתסמונת על שם אוהדי מכבי חיפה.

מי שעובר על הדיון הזה מזמן המשחק עצמו ועד הסוף יכול לזהות שם את כל שלבי האבל.