Jump to content

נושא ציטוטים מהליגה ללא מכבי - עונת 2019/2020

MaTa

Recommended Posts

חיימוב בעד לשחק בראשון או שני.

בטח שאתה בעד אתה לא צריך לצאת מהעבודה מוקדם ולשרוף שעות בפקקים, להגיע הביתה מאוחר ולקום לעבודה בבוקר.

https://www.instagram.com/p/B0YE73Plqbu/?igshid=1rdlu4kdhrb9w

מאז שויימר כל שבוע שומעים על הסוגיה הזאת.

הלוואי וכל המשחקים היו בשבת. בחורף כשהשבת יוצאת מוקדם אפשר לשחק את כל המשחקי במוצאי שבת, או נגיד כולם חוץ מ1. ובקיץ לשחק 3-4 משחקים לפני ו3-4 משחקים אחרי.

לדתיים זה טוב כי אחוז המשחקים שישוחקו בשבת עצמה יקטן, ולנו זה טוב כי כל המשחקים יהיו בשבת עצמה. מצד שני גם שני הצדדים יצטרכו להתפשר, הדתיים בכל זאת יפסידו כמה משחקים בעונה, והחילונים יסבלו מזה שהמשחקים יהיו קצת יותר מאוחר ואין כמו משחק בשבת בצהריים (אבל בכל מקרה זה בקושי קורה בשנים האחרונות).

הבעיה האמיתית היא הטוטו/ווינר וגם הערוצים שקונים את זכויות השידור ששמים את הכסף והם אלה שמכריחים שני משחקים בראשון ועוד משחק בשני, לא חושב שלדתיים יש השפעה על זה.

הלוואי וכל המשחקים היו בשבת. בחורף כשהשבת יוצאת מוקדם אפשר לשחק את כל המשחקי במוצאי שבת, או נגיד כולם חוץ מ1. ובקיץ לשחק 3-4 משחקים לפני ו3-4 משחקים אחרי.

לדתיים זה טוב כי אחוז המשחקים שישוחקו בשבת עצמה יקטן, ולנו זה טוב כי כל המשחקים יהיו בשבת עצמה. מצד שני גם שני הצדדים יצטרכו להתפשר, הדתיים בכל זאת יפסידו כמה משחקים בעונה, והחילונים יסבלו מזה שהמשחקים יהיו קצת יותר מאוחר ואין כמו משחק בשבת בצהריים (אבל בכל מקרה זה בקושי קורה בשנים האחרונות).

הבעיה האמיתית היא הטוטו/ווינר וגם הערוצים שקונים את זכויות השידור ששמים את הכסף והם אלה שמכריחים שני משחקים בראשון ועוד משחק בשני, לא חושב שלדתיים יש השפעה על זה.

מבין מה אתה אומר , ובתור דתי-מסורתי (וחייל מספר שנים,ככה שהמון תירוצים לגבי חיילים לא תופסים לגביי-פשוט לא יוצא לי לבטא את זה בפורום..) אני חייב להגיד שהתבטאת טוב והבעת התחשבות,משהו ש90% מהאנשים פה לא עושים.

בסך הכל צריך להגיע לעמק השווה בין כולם.

אמרת שהדתיים יצטרכו להפסיד כמה משחקים בעונה , והחילונים יסבלו כי המשחקים יהיו מאוחר יותר.

אתה מסכים איתי שלסבול מספר פעמים , זה לא אותו דבר כמו אשכרה לפספס משחק של מכבי האהובה שלנו? אני באופן אישי לא יכול לחיות עם זה בראש שלי שאני לא יכול להגיע,אבל מזלי שאני גר די קרוב לאיצטדיון

ומצידי ללכת ברגל שעתיים-3 למגרש בשביל לראות את מכבי שווה הכל.

לצערי ולצער כולנו,לא כולם במצב שלי,ויש כאלה שגרים רחוק ממני ולא ניתנת להם האפשרות הזאת.

הקהל שלנו חייב פתרונות-למשל,כמו שאמרת יותר משחקים בחורף,ובעונות שהשמש שוקעת מוקדם יותר במוצש, בשעות נוחות לילדים , משחקים מרכזיים שמתחילים בשעה 9 בשבת זה בסדר ,

לקבוע משחק גביע חשוב דווקא ל-8 וחצי(ולא ל-9) , בקיץ - רעיון מזעזע.

ויותר משחקים שמפוזרים בימי השבוע, לא רק ראשון,שני ... הלוואי שנעתיק מהליגות הגדולות באמת את ימי המשחקים שלהם.שלישי,רביעי,ואפילו חמישי(אין יותר כיף בשבילי לחזור הביתה מהבסיס ישר למכבי שלי).

והכי חשוב - לגלות סבלנות ואמפתיה לגבי האחר,כולנו למען מטרה אחת,כמה שיותר קהל(מכל המינים והמגזרים ושכבות האוכלוסין) ואווירה טובה,שמחה שבסוף מובילה לניצחונות של מכבי .

מבין מה אתה אומר , ובתור דתי-מסורתי (וחייל מספר שנים,ככה שהמון תירוצים לגבי חיילים לא תופסים לגביי-פשוט לא יוצא לי לבטא את זה בפורום..) אני חייב להגיד שהתבטאת טוב והבעת התחשבות,משהו ש90% מהאנשים פה לא עושים.

בסך הכל צריך להגיע לעמק השווה בין כולם.

אמרת שהדתיים יצטרכו להפסיד כמה משחקים בעונה , והחילונים יסבלו כי המשחקים יהיו מאוחר יותר.

אתה מסכים איתי שלסבול מספר פעמים , זה לא אותו דבר כמו אשכרה לפספס משחק של מכבי האהובה שלנו? אני באופן אישי לא יכול לחיות עם זה בראש שלי שאני לא יכול להגיע,אבל מזלי שאני גר די קרוב לאיצטדיון

ומצידי ללכת ברגל שעתיים-3 למגרש בשביל לראות את מכבי שווה הכל.

לצערי ולצער כולנו,לא כולם במצב שלי,ויש כאלה שגרים רחוק ממני ולא ניתנת להם האפשרות הזאת.

הקהל שלנו חייב פתרונות-למשל,כמו שאמרת יותר משחקים בחורף,ובעונות שהשמש שוקעת מוקדם יותר במוצש, בשעות נוחות לילדים , משחקים מרכזיים שמתחילים בשעה 9 בשבת זה בסדר ,

לקבוע משחק גביע חשוב דווקא ל-8 וחצי(ולא ל-9) , בקיץ - רעיון מזעזע.

ויותר משחקים שמפוזרים בימי השבוע, לא רק ראשון,שני ... הלוואי שנעתיק מהליגות הגדולות באמת את ימי המשחקים שלהם.שלישי,רביעי,ואפילו חמישי(אין יותר כיף בשבילי לחזור הביתה מהבסיס ישר למכבי שלי).

והכי חשוב - לגלות סבלנות ואמפתיה לגבי האחר,כולנו למען מטרה אחת,כמה שיותר קהל(מכל המינים והמגזרים ושכבות האוכלוסין) ואווירה טובה,שמחה שבסוף מובילה לניצחונות של מכבי .

הליגות הגדולות משחקות בערך אותה כמות של מחזורים באמצע שבוע, חוץ מזה המשחקים בימי שבתון. אנחנו המדינה עם הכי הרבה משחקי כדורגל בימים שאינם ימי שבתון.

להתלונן על זה זה להשתין מהמקפצה. גם 20:30 זה מאוחר מידי למשחק, 21:00 זו לא שעה נורמלית. לצאת ב-22:30-23:00 מאיצטדיון זה מגוחך וזה ממש לא נוח לילדים.

די עם הרעיון הזה של משחקים בימי חול. זה פסול, זה מפגר זה לא טוב. סלחנות ואמפתיה מצד הציבור הדתי זה סתירה מהלכת. בדת יש מה שצריך לעשות ויש מה שלא צריך לעשות ושום דבר לא יזיז אדם דתי מזה, כך או כך הוא יצטרך "לסבול" עקב בחירה אישית שלו שלא צריכה לגרום לסבל של אחרים. לא החילוני הוא זה שצריך להתפשר. מילא משחקים במוצ"ש מדי פעם זה עוד סביל אבל לא משחקים בימי חול. ואם חיימוב לא רוצה לשחק בשבת שירד ללאומית גם ככה זה הרמה שהוא מציג כל שבוע.

לא חסמו את שוימר במטרה להפסיק להרוס נושאים?

תביאו ציטוטים עזבו אותכם מזה. כל שבועיים מחדש.

המצב היום מתאים לכולם ולצערנו גם ככה הולך יותר למשחקים באמצע שבוע אבל הם רוצים את כל היד. וצודקים בואו נפסיק עם זה עכשיו.

אפרופו ליגות גדולות, אני זוכר שפעם הפרשנים היו מדברים על הבדלי רמה, היו טוענים שבאירופה משחקים 2 משחקים בשבוע, אין טיעון יותר מפגר מזה, מספר המחזורים הוא שווה או אפילו גדול יותר פה, פשוט באירופה יש פגרת חורף ברוב הליגות.

פעם הוזמנתי למסיבת הפתעה של חבר, אוהד בביתר בבית של חבר אחר שגר סמוך אלי , דפקתי בדלת ופתאום גיא הזה פתח את הדלת לא הבנתי מה קורה ומי זה

אתה חייב לשתף מה קרה במסיבה.

בכל אירופה ובעיקר בגרמניה יש מחאות על כל משחק ביום חול, אפילו אם זה פעם ב...

רק אצלנו השחקנים החצופים והמדושנים דואגים רק לתחת שלהם ושמים זין על ציבור האוהדים

מזמן לא היה פה משהו על בית"ר הולך להיות שם כיף השנה

יומיים לאחר ההצהרה המשותפת של משה חוגג עם נציג לה פמיליה, הודיע הערב (שבת) ארגון האוהדים כי החליט לנתק כל שיתוף פעולה עם הנהלת בית"ר ירושלים. בהודעה נכתב: "ארגון האוהדים עושה את מהלכיו מאהבת הקבוצה והטירוף אליה. כל דבר נעשה מהלב. ארגון אוהדים אמיתי לא יכול להתקיים כל עוד בעלי תפקידים במועדון ובעלי אינטרסים למיניהם דוחפים את ידם לתוך הארגון, אם זה באיומים משונים, הצעות כספיות לשינוי דרך ורדיפה על חומר שאספו על אנשים מסוימים. כשכסף, אינטרסים, איומים והפחדות נכנסים אל הארגון וזה מה שמניע אותו - זה כבר לא ארגון אוהדים. כולנו היינו יחד ונישאר יחד בעתיד. האהבה לבית"ר היא שמחברת אותנו ומניעה אותנו - לא כסף ואיומים. לא נשמש כבובות ביציע ומחוץ ליציע כשמעלינו מרחפים דברים אחרים שכביכול מניעים אותנו".

מעניין כמה נשמע את חוגגי בשבוע הקרוב

מזמן לא היה פה משהו על בית"ר הולך להיות שם כיף השנה

מעניין כמה נשמע את חוגגי בשבוע הקרוב

איך שראיתי את זה אמרתי אוי לא, זה מתכון לעוד 15 כתבות של "תחזיקו אותי" של חוגג

איך שראיתי את זה אמרתי אוי לא, זה מתכון לעוד 15 כתבות של "תחזיקו אותי" של חוגג

כבר יום שלם לא שמענו ממנו הוא בטח נח בשבת ומתפוצץ עכשיו רק רוצה לדבר עם איזה עיתונאי. אני אלחם בכם.

אמן פיצוץ ענק בביתר ומוכרים אלינו את פברגאס בשקל תשעים .... אממממ .. מוחמד

יעבור לאלונה ב19 מיליון יורו תמורת דור אלו שיעבור לבית"ר ב18.9 מיליון יורו.

חשבתי שזה סתם כתבה אבל מסתבר שממש העלו מהמשתמש שלהם בפייסבוק.

הייתי בטוח שמישהו מחזור 10 יהיה שם פיצוץ רציני אבל מסתבר שאפילו משחק ראשון בגביע הטוטו לא יצליחו להעביר.

m4yjymj4zufl.jpg

הופתעתי איך הם פיצצו רק עכשיו, לפני כמה ימים הוא התראיין לCNN לכלך עליהם וקרא להם ארגון גזעני

לקח להם שבוע לתרגם את הכתבה

ברוך שהביא לנו את מיץ', לנו ולא להם.

יאללה איזה בעלים מוזרים היו בבית"ר כבר בעשור האחרון.

כל פעם בעלים שבא להסתכך עם הקהל או בהפועל ת"א בעלים שמנסים להמציא קומבינה לא לתת בטוחות .