Jump to content

נושא ציטוטים מהליגה ללא מכבי - עונת 2019/2020

MaTa

Recommended Posts

חחחחחחחחח אז עכשיו סופרים אליפויות משנות ה70 ?

אני באמת לא אפול מהכיסא אם בעוד 20 שנה יהיו בדואים שיגידו שצריך לספור אליפויות רק משנת 2015 כי רק מהשנה הזאת באמת התחיל הכדורגל המקצועני בארץ.

זה אחד הטקסטים ההזויים שקראתי.

וסליחה באמת שלא ירדנו ליגה מעולם.

חחחחחחחחח אז עכשיו סופרים אליפויות משנות ה70 ?

אני באמת לא אפול מהכיסא אם בעוד 20 שנה יהיו בדואים שיגידו שצריך לספור אליפויות רק משנת 2015 כי רק מהשנה הזאת באמת התחיל הכדורגל המקצועני בארץ.

זה אחד הטסטים ההזויים שקראתי.

וסליחה באמת שלא ירדנו ליגה מעולם.

התחיל ב - 2015 ונגמר ב - 2018, אח"כ הליגה כבר סתם הייתה חלשה וזה לא נחשב כי ב"ש גם הייתה חלשה.

מבוא לגנבת דעת, הרבה מילים 0 דברים נכונים. מאיפה הוא הביא את זה שלא נתנו לקבוצות מהפריפריה להשתתף?

על הליגה הסגורה של המרכז עד תחילת שנות ה-70 . ורק לאחר מכן שהן איפשרו לקבוצות "מהפריפריה" לשחק באותה הליגה ו"על כך אני מודה להן "

זה שאנחנו מהמרכז ושיחקנו בליגה משנות השלושים בזמן שהם היו עסוקים בלטאטא חול רק מדגיש כמה שאנחנו מועדון גדול מהם.

לא הוגן? אולי.
אבל עדיין - מועדון גדול מהם.
בדיוק כמו שהנסיך ויליאם אדם מכובד ואציל ממני, רק בגלל שהוא במקרה נולד למשפחת וינדזור ואני למשפחת סי2.

זה שאנחנו מהמרכז ושיחקנו בליגה משנות השלושים בזמן שהם היו עסוקים בלטאטא חול רק מדגיש כמה שאנחנו מועדון גדול מהם.

לא הוגן? אולי.

אבל עדיין - מועדון גדול מהם.

בדיוק כמו שהנסיך ויליאם אדם מכובד ואציל ממני, רק בגלל שהוא במקרה נולד למשפחת וינדזור ואני למשפחת סי2.

הם הוקמו רק ב1949. היו בליגה כל מני הפועל בלפוריות למיניהם במהלך השנים עד 1970. תמיד הם מביאים איזה משפט מתמסכן עם רגשי נחיתות כלפי תל אביב.

הם הוקמו רק ב1949. היו בליגה כל מני הפועל בלפוריות למיניהם במהלך השנים עד 1970. תמיד הם מביאים איזה משפט מתמסכן עם רגשי נחיתות כלפי תל אביב.

עונת 1949 בליגה הראשונה בארץ הייתה עם הקבוצות הבאות:

מכבי ת"א, הפועל ת"א, הפועל חיפה, הפועל פ"ת, מכבי פ"ת, בית"ר ת"א, מכבי חיפה, מכבי רחובות, מכבי נתניה, הפועל ר"ג, הפועל ראשל"צ, מכבי ראשל"צ, מכבי נס ציונה.

איפה הבלפוריות?

ליגה לגיטימית לגמרי.

הקופים הירוקים: "מכבי חיפה מאיימת עלינו בגלל המחאה, אומרים שלא יתנו לנו לעשות מנויים"

מדהים שאף אחד לא מסקר כמו שצריך את הבלאגן שהולך בחיפה

עונת 1949 בליגה הראשונה בארץ הייתה עם הקבוצות הבאות:

מכבי ת"א, הפועל ת"א, הפועל חיפה, הפועל פ"ת, מכבי פ"ת, בית"ר ת"א, מכבי חיפה, מכבי רחובות, מכבי נתניה, הפועל ר"ג, הפועל ראשל"צ, מכבי ראשל"צ, מכבי נס ציונה.

איפה הבלפוריות?

ליגה לגיטימית לגמרי.

פיי אשכרה היה דרבי בראשון

הקופים הירוקים: "מכבי חיפה מאיימת עלינו בגלל המחאה, אומרים שלא יתנו לנו לעשות מנויים"

כשהיו לו משברים הוא נטש את הקבוצה

איפה ראית את זה?

איפה ראית את זה?

מהפוסט של הקופים:

• איומים מצד גורמים שונים במועדון – איומים במכתבי הרחקה, איומים בכך שלא נוכל לעשות מנויים.