Jump to content

נושא ציטוטים מהליגה ללא מכבי - עונת 2019/2020

MaTa

Recommended Posts

3 דקות לפני, duss21 said:

לא הגיוני.

בעלים באים ובעלים הולכים, אבל הפועל נשארת מועדון דוחה, קטן ומסריח. זה בדי אן איי של המועדון הסוציאליסטי שלהם.

הקהל שלהם לא אומר מילה על כל הלנות השכר המטורפות שקרו שם בשנים האחרונות. בסוף, עם כל הזיוני מוח והעאלק ערכים שלהם, כל מה שמעניין אותם זה שתהיה להם קבוצה טובה.

dino כתב:
לירון האדום כתב:
זה הזמן והרגע להביא רוכש מדובאי

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

זה אומנם נאמר בציניות(מניח), אך מה לגבי לאפשרות להתייחס לדבר כזה ברצינות?
היחסים מתחילים להתנרמל ועסקים יתחילו כנראה לנוע מכאן לשם ומשם לכאן.
אחת הדרכים של גוי להכנס בצורה טובה לעסקים בישראל ובעיקר אם קצת פוליטיקה היא צד שמעניין(לעשות לעצמך שם)
היא לרכוש קבוצה.
מה דרכי הפעולה הנחוצות בשביל להגשים את החלום שאיחוד האמרויותניק כזה עם כיסים עמוקים יבוא בשידוך עם אחד המועדונים הגדולים בארץ, הגדולים באמת(סלחי לי ב״ש), שהוא היחיד שנשאר יתום מבעלות ראויה.
מה הצעדים?

הכיוון של הצטרפות ל-City Football Group שנמצאת ברובה בבעלות של Abu Dhabi United Group (קרן הון פרטית בבעלות משפחת המלוכה באבו דאבי - אחת מנסיכויות איחוד האמירויות) הוא כיוון הגיוני.
הגיוני = אם היה מישהו מטעם הפועל שיודע להפעיל קשרים ולהציג בפני Abu Dhabi United Group מצגת משכנעת על הפועל והמוטיבציה/תועלת בלהשקיע במועדון, ייתכן והמאמץ היה נושא פרי.
City Football Group פעילים בכל העולם (https://www.cityfootballgroup.com/our-teams) ובהחלט יכול להיות שהשקעה ספורטיבית ועסקית בישראל מתיישבת טוב עם האסטרטגיה שלהם, בייחוד בטיימינג הזה.
האתגר הוא למצוא את המישהו הזה שלא יחרב את המהלך ממניעים פסולים. הוא לא יכול להיות מישהו מהמועדון (מאלף ואחת סיבות), והוא כן צריך להיות מישהו בעל שיעור קומה שיוכל לתווך בין הצדדים.
הלוואי שכבר התחילו גישושים כדי למצוא את המישהו הזה.

צריך לשווק את הפועל כסמל לדו קיום ומלחמה בגזענות. מועדון עם היסטוריה של שחקנים ואוהדים ערבים, עם מפעלות החינוך והפעילות החברתית לצד בתי הספר לכדורגל גם ביישובים ערבים ונדמה לי שאפילו בירדן.
כלומר, מועדון שגם זוהה פוליטית עם תנועת העבודה ז"ל וגם עם השלום ודו קיום וכו' וצדק חברתי.

יש ערך מוסף שאין למועדונים גדולים אחרים .

יכול להיות מעניין אם כי מוקדם מדי ובכלל - מי בהפועל ייקח את זה על עצמו, הכי כיף להמשיך "לשחק מנג׳ר" על אמת....

ציטוט:
כפי שפורסם ב-ONE, האדומים יפנו למליאת הבקרה ואם יידחו שוב, יערערו גם לבית הדין העליון של ההתאחדות לכדורגל במידת הצורך. אם לא תהיה ברירה, יפנו לבית המשפט המחוזי בת"א ויטענו שאם הערבויות ייפדו זה ייחשב כ"העדפת נושים" ומנוגד להסכם הרכישה של הבעלים אחרי הפירוק. האסטרטגיה שלהם בחו"ל, באמצעות עורך הדין יוסי גייר, שנתן סטטוס מעודכן לעו"ד פינס כמו גם פיפ"א עצמה, לבקשתו, היא לערער במידת הצורך גם לבית המשפט הפדרלי בשווייץ, שיפסוק לפי הדין הישראלי, אם CAS ידחה את הערעור המאוחד של האדומים בנוגע לכל התיקים יחדיו.

red in blood כתב:
מדהים. מתכוונים לערער עד לבית הדין בשוויץ כדי לא להעמיד ערבויות.

בשוויץ כבר לא יכולים לחכות.

אפשר לדרוש מהם להביא את המועדון בחינם לאוהדים, שנעבור זמנית למתכונת הכדורסל.
שתעמוד בהנהלה עד למציאת רוכש נציגי אוהדים שידאגו קודם כל למתווה של תשלום החובות, לפתור את המכשול שהכי מרחיק אנשי עסקים להגיע לקבוצה.
דבר שני, להרים תקציב בהתאם להכנסות(זה מה שקורה כבר מהרגע הראשון שהעסקנים האלה השתלטו על המועדון), אני בטוח שיצליחו להעמיד תקציב הרבה יותר גדול משל הניסנובס אם בכדורסל מצאו משקיעים שמוציאים בסכום כולל בערך 2-3 מיליון שקלים ללא עזרת הקהל, אז בכדורגל שהרבה יותר פופולרי יהיה אפשר למצוא הרבה יותר משקיעים אוהדים\אינטרסנטים כאלו ואחרים שיתרמו כל שנה.

אני מקווה שאתם מבינים שהתביעות לגביהן פורסם בשבועות האחרונות סותמות את הגולל על המועדון שנקרא הפועל תל אביב במתכונתו הנוכחית.

הסיבה שאף אדם רציני לא רוצה לרכוש כרגע את המועדון היא מצבת התביעות באופ"א וב-CAS ואני אומר זאת מידיעה אישית. אין לי כל ספק שלולא ערימת ההתחייבויות הזו חלק מהרוכשים שהתעניינו היו מבצעים את המהלך וזה כנראה היה מוביל גם גורמים אחרים להתעניין בקבוצה. לזה תוסיפו את שטף התביעות הנוכחי שלדעתי אנחנו עוד לא סיימנו איתו.

בקיצור - הסוף שלנו במתכונת הנוכחית מתחיל להיות ברור יותר ויותר. אנחנו על זמן שאול.
יש להיערך להקמת המועדון מחדש בליגה התחתונה כי חבל על הזמן של כולנו ועדיף כבר לצאת לדרך.

ההתנהלות שלהם מחפירה אבל מה שכתבת זה קשקוש ברמות קשות עד להחריד. המועדון כרגע במצב הכי אטרקטיבי לרכישה התביעות הנוכחיות לא מהותיות בעת מכירה שכן משקיע סביר יידע להעריך
את עלות התביעות ולחתוך מהמחיר שהאחים ידרשו. מה גם שמחיר
המותג כרגע נמוך מאוד עם פוטנציאל בשמיים.

מדובר בתביעות שכמעט כל גוף במשק נתבע עליהם ברוב הפעמים הסכומים מופרכים ומגיעים להסדר , תיכנס לדוחות של חברות ציבוריות הכי "מכובדות" תראה שם תביעות שתרצה לבכות .
נזק תדמיתי גורמים המנהלים הנוכחיים לא בהכרח הנהלה הבאה תפעל כך .
אפשר לגלם כל דבר במחיר , חוגג לדוגמה שילם לפאקינג טביב כ - 18 מיליון ש"ח + 8 לכיסוי חובות שווי עסקה 26 מיליון .
האחים אמרו שהם יתנו בחינם לרוכש רציני אז נניח שהם יקבלו 5 מיליון + 10 מיליון ש"ח לכיסוי תביעות / חובות ונניח עוד 5 מיליון השקעה ראשונית בשחקנים
שווי עסקה כ - 20 מיליון אחלה עסקה שבעולם לכל הצדדים .

דור אלו סגר על חוזה לעונה עם אופציה להפרת חוזה בעונה השנייה.

האדס כתב:
לדעתי יש פה מקרה לא רק של הלנת שכר אלא גם סחיטה.
אישרו לדגני לנהל מו״מ, אישרו לבית״ר סכום העברה, ועכשיו סוחטים אותו לוותר על כסף.
איזה מועדון דוחה, למה שמישהו ירצה לשחק פה בכלל.

לגמרי. אני מאמין גם שהם משחררים אותו בסכום מצחיק לחבר שלהם חוגג ולכן מנסים למקסם את העסקה הזאת על חשבון דגני.

תביעות עומדות:
ג'ראפי, ינקו, בוזגלו, ברשצקי, ניסו אביטן, מ.ס. אשדוד, עידן כהן, אופיר טקיאר, אחמד עאבד, ניר לקס... יש עוד ששכחתי?

אין קשר לתקציב. הפועל כבר מזמן לא באמת קיימת.
גם תרנגולת ערופת ראש עוד מסוגלת לרוץ קצת.

RedFox כתב:
האדום הצורר כתב:
לא ייאמן שמכבי חיפה גברה על מכבי במירוץ להחתמתו של יהאב אל עביד. אני בטוח שרד פוקס מופתע בדיוק כמוני.

אני בטוח שזה בגלל שהוא ערבי. גולדהאר בדיוק העלה בסיאנס את מאיר כהנא המדריך הרוחני שלו שלא אישר את החתמתו של בן מוות שכזה. מזל שאין לנו בעלים כזה ויש לנו את איציק ניס... רגע שיט הוא עזב!
טוב, אז מזל שאין לנו בעלים גזען קיצוני כמו גולדהאר ויש לנו את שרון ניס... אה, איציק חזר? הידד! יחי הניסנוב!

גם אם זה לא מתוך אידיאולוגיה של גולדהר, הקהל שלהם פונה חד ימינה, לדוגמא בלדפוק למפגינים בקבוקים לראש. הוא לא צריך תמונות של קהל שמקלל את דאבור/ראדי שיצייר את המותג שלו כלאציו, זה לא טוב לביזנס..

לגבי אי תשלום הפנסיה, תראו איזו קלאסה

כאמור, לעובדי המועדון התל אביבי הופיע תשלום הפנסיה בתלוש, אך לתדהמתם כאשר הם נכנסו לחברת הביטוח שאמורה לשלם את הפנסיות, התברר לעובדים כי לא מופיע התשלום כבר מזה כחמישה חודשים.

2 דקות לפני, duss21 said:

לגבי אי תשלום הפנסיה, תראו איזו קלאסה

לא מנקה את הנבלות אבל, כעצמאי שמפריש פנסיה כחוק לעובדים, נתקלתי במקרים לאחרונה שביצעתי העברה ומשום מה העובדים קיבלו הודעות שלא הופקד להם מספר חודשים כסף. לאחר בירור התברר שהיה שם בלאגן שלם בגלל הקורונה והספיקו לסדר את זה. אולי זה קשור.

הפועל ת"א זה כמו זומבי מהלך, לא משנה עד כמה הוא יהיה פשוט גופה מתה הוא עדיין ימשיך לנוע זה פשוט הזיה הדבר הזה לא יאומן איך הזונות האלה עוד ממשיכים להתקיים. כאילו כל כוחות השאול מתגייסים לעשות הכל רק לא להעלים את הפגר מת הזה מהקיום שלנו. מה לעזאזל עוד צריך לקרות איתם כדי שהם יתפרקו כבר ויגאלו אותנו מהנוכחות שלהם?!

ממה שאני מבין מההתכתבויות שלהם יש מישהו מכפר קאסם עם שם משפחה סרסור שהתעניין ברכישה של הפועל.

אם סרסור יהיה הבעלים של הפועל זאת באמת חותמת רשמית שהפועל *ונה

6 hours ago, קובי השועל said:

לא מנקה את הנבלות אבל, כעצמאי שמפריש פנסיה כחוק לעובדים, נתקלתי במקרים לאחרונה שביצעתי העברה ומשום מה העובדים קיבלו הודעות שלא הופקד להם מספר חודשים כסף. לאחר בירור התברר שהיה שם בלאגן שלם בגלל הקורונה והספיקו לסדר את זה. אולי זה קשור.

ברור לך שזה לא המקרה כאן

אני שואל שאלה רצינית

איפה ההתאחדות בכל הסיפור שקשור לקבוצה הזאת? הקבוצה הזאת כבר 20 שנה מתחייבת לשחקנים ול70 אחוז מהם לא משלמת ונתבעת סדרתית, כמעט אין שחקן שלא עזב אותה ולא תבע אותה, אני בטוח שאם היו סופרים את סך התביעות שלה היה אפשר לחסות את הגרעון של יוון באו"ם. הקבוצה הזאת החליפה ידים כמו גרביים ב20 שנה וכל בעלים מבטיח לחסוך ופשוט שזה מגיע הוא מפיל חזרה על השני, איפה הפיקוח ואיפה הCAS וכל הגופים האלה שצריך להתערב בהחלטות כאלה? הקבוצה הזאת לעולם לא תמצא בעלים נורמלי יש שם כלכך הרבה בעיות משפטיות וכלכך הרבה חובות, אף אחד לא רוצה לגעת זה אם אתה נוגע אתה מקבל כוויה מהבעלים הקודם שמעלים מהחדש כמה הוא באמת שילם ועל מה ואז הוא מגלה שהוא נכנס לבור תקציבי הבא.

11 דקות לפני, modz0r said:

לאופ"א לא איכפת כל עוד הם לא משחקים באירופה, ולהתאחדות לא איכפת כל עוד תובע ההתאחדות אוהד הפועל תל אביב.

ולבית משפט לא אכפת כל עוד שני בניו של השופט הם אוהדי הפועל (אבל הוא טוען שזה לא אמור להשפיע על האובייקטיביות שלו)

החובות החלוטים שלהם 12 מיליון עליהם הבקרה מבקשת רק 6 מיליון שקל ערבות - שזה חצי מהחוב הפסוק !!!

חוץ מזה יש עוד 15-30 מיליון שקל בשלבים שונים של תביעה לא כולל בוררויות בארץ. 

אם יש קבוצה בעולם שהקורונה רק עשתה לה טוב זה הפועל