Jump to content

נושא ציטוטים מהליגה ללא מכבי - עונת 2019/2020

MaTa

Recommended Posts

מדהים ההשפעה של שחר על התקשורת או רמת הקשרים שלו, בחיי אם לא הייתם רושמים על זה בפורום כבר כמה ימים לא היה לי מושג שהקופים מפגינים מול הבית שלו. אשכרה אף גוף תקשורת לא מסקר את זה. (לא בצורה מספיק גלויה לעין לפחות).

אגב לא יודע איך פספסתי את זה, שנים אחרי שעשקו כספים לפרוייקט המנואלה, הקופים הכריזו שהוא מבוטל והחזירו את הכסף (למי שהצליחו לזהות את החשבון שלו חח)

בהמשך להודעתנו לפני כ3 חודשים על ביטול פרוייקט המנואלה, אנו מעדכנים על סיום סופי של הפרוייקט לאחר החזרת הכספים לתורמים אשר פנו אלינו.

כמו כן במהלך ביצוע הרישומים וההחזרים גילינו לא מעט טעויות (רישום שם ומספר חשבון לא נכון חוסר הבנה מהו שם המחזיר או סתם טעות טכנית כזו או אחרת), ולכן אנו מבקשים מכל מי שניתקל בקושי, לא ראה את ההעברה או סתם רוצה לשאול משהו נוסף אנא שילחו מייל לכתובת
Ga02official@gmail.com
ואנו נענה באופן פרטני לכל שאלה.

היה לנו חשוב לתת החזרים מלאים, ולכן כל תורם אשר פנה אלינו בזמן שייעדנו לכך קיבל בחזרה את תרומתו במלואה וספגנו את המיסים ואת עלויות התשורות עלינו.

אנו רוצים להודות לכל התורמים על התמיכה והסבלנות, ולאחל שבעתיד הבירוקרטיות וכל הגורמים הרלוונטים ייקלו על תרבות האהדה בארץ ויפסיקו לפעול בכוונה נגד אוהדי הכדורגל.

GA02

הייתי די ילד שהוא שיחק ואני זוכר את הגול לחיבורים שנתן לשטראובר מכדור חוזר מקרן והזיכרון האחרון שלי שהייתי בצבא והוא בישל לבן סהר את הגול שיוון בדרבי אחרי שכמעט ניצחנו אחרי הרבה שנים רעות. הזיכרונות האלו עליו חקוקות אצלי טוב לצעריץ

זה היה בלילי

אבל הוא כן תקע לנו את הראשון בבעיטה חופשית באותו משחק. הפסדנו 1-3.

שמעו, זה מטורף הקטע הזה שהאתרים הגדולים לא מדווחים על ההפגנה הזאת של הקופים, קטנה ככל שתהיה.

פשוט אפס סיקור...כל בעלים אחרים, ואני אפילו לא מדבר על הקבוצות הגדולות, היה מקבל סיקור רציני.

הלכו לו לבית ואין ציוץ.

זה היה בלילי

ואז בא בן לוז במחצית השנייה ודחף לנו את השלישי. כל גול שקיבלנו באותו משחק היה בצבע, הייתה שגעת ב11 לפני המשחק, המשחק היה סיוט..

איך אפשר להשוות את בן סהר וברדה לטועמה, בלילי ואבוקסיס.. מה יש לשנוא בבן סהר?

זה היה בלילי

הייתי ילד במשחק ההוא. זוכר את עצמי בשער 11 עם אבא וסבא שלי. לא שוכח עד היום איך שניהם היו עם הידיים על הראש כשבלילי כבש. טראומה לכל החיים.

הייתי ילד במשחק ההוא. זוכר את עצמי בשער 11 עם אבא וסבא שלי. לא שוכח עד היום איך שניהם היו עם הידיים על הראש כשבלילי כבש. טראומה לכל החיים.

מוכן לעונה כזאת עם טראומה כל שנה

ואז בא בן לוז במחצית השנייה ודחף לנו את השלישי. כל גול שקיבלנו באותו משחק היה בצבע, הייתה שגעת ב11 לפני המשחק, המשחק היה סיוט..

איך אפשר להשוות את בן סהר וברדה לטועמה, בלילי ואבוקסיס.. מה יש לשנוא בבן סהר?

סהר סתם אבל ברדה רק השם שלו מביא לי עצבים בגוף. מייצג את כל מה ששנאתי ב"מאמי הלאומי" - בכיין, רמאי, כל התקשורת מאוהבת בו ושחקן אחד המסריחים. הרבה יותר שנוא מבלילי מבחינתי.

סהר סתם אבל ברדה רק השם שלו מביא לי עצבים בגוף. מייצג את כל מה ששנאתי ב"מאמי הלאומי" - בכיין, רמאי, כל התקשורת מאוהבת בו ושחקן אחד המסריחים. הרבה יותר שנוא מבלילי מבחינתי.

תיאור פשוט מדויק.

גם היה רב עם שופטים כאילו הוא עומד לפטר אותם.

ומליקסון החרא הזה עם הביבי פייס שלו לא יותר טוב. על שכטר כולם נפלו ובצדק מוחלט אבל לו בתקשורת יש תדמית של שחקן הוגן וכל השיט הזה.

ומליקסון החרא הזה עם הביבי פייס שלו לא יותר טוב. על שכטר כולם נפלו ובצדק מוחלט אבל לו בתקשורת יש תדמית של שחקן הוגן וכל השיט הזה.

וגם זה היה נכון רק עד השנה, היו אפילו פאולים ברורים שלא נשרקו על שכטר רק כי זה הוא, לעומת מליקסון שנופל ומתפתל רק כי עבר ליד המרפק של דסה.

מדהים ההשפעה של שחר על התקשורת או רמת הקשרים שלו, בחיי אם לא הייתם רושמים על זה בפורום כבר כמה ימים לא היה לי מושג שהקופים מפגינים מול הבית שלו. אשכרה אף גוף תקשורת לא מסקר את זה. (לא בצורה מספיק גלויה לעין לפחות).

אגב לא יודע איך פספסתי את זה, שנים אחרי שעשקו כספים לפרוייקט המנואלה, הקופים הכריזו שהוא מבוטל והחזירו את הכסף (למי שהצליחו לזהות את החשבון שלו חח)

העיקר שהלקקן הראשי בONE מפרסם בכל שעה עגולה משהו על חיפה

וגם זה היה נכון רק עד השנה, היו אפילו פאולים ברורים שלא נשרקו על שכטר רק כי זה הוא, לעומת מליקסון שנופל ומתפתל רק כי עבר ליד המרפק של דסה.

היו לו השנה הרבה רגעים שזה כבר היה ממש מביך.

חחחחחח

דגני ביקש העלאה לשכר שלו. מהפועל ת"א נמסר: "הוא חתיכת חוצפן, שחקן כזה לא יכול להיות הקפטן יותר"

מה שהכי מצחיק בהפועל זה שהם רבים עם שחקנים על משכורות כאילו הם באמת מתכוונים לשלם להם אותן. מה הם אמרו לדגני, להפר חוזה של 200 אלף לעונה אנחנו מוכנים אבל להפר חוזה של 300 אלף לא?

מה שהכי מצחיק בהפועל זה שהם רבים עם שחקנים על משכורות כאילו הם באמת מתכוונים לשלם להם אותן. מה הם אמרו לדגני, להפר חוזה של 200 אלף לעונה אנחנו מוכנים אבל להפר חוזה של 300 אלף לא?

היה איפשהו שהם הציעו לו בונוסים במקום. על מה בדיוק על מלך השערים או אליפות?

6000 מנויים לפני שהיה פה רכש משמעותי, תחילת אימונים, משחק אחד - זה לדעתי חסר תקדים ואפשר לייחס את זה רק לחזרה לבלומפילד, ולא לשום דבר אחר.

אני לא בטוח שהוא מבין את המונח חסר תקדים לעומק.

אני לא בטוח שהוא מבין את המונח חסר תקדים לעומק.

יש מצב שהוא מבין אבל כמו כל הפועל.

השאלה היא האם אי פעם הפועל עשו את זה. אם לא אז זו הפעם הראשונה שקבוצה בליגה עושה את זה, אם כן אז אכן זה לא תקדים כי הפועל כבר עשו את זה.