Jump to content

נושא ציטוטים מהליגה ללא מכבי - עונת 2019/2020

MaTa

Recommended Posts

היה קל לשנוא את טועמה, גם את אבוקסיס ואפילו את רמי חליס למרות הגול המרגש בדרבי. גם את אדל וגם את מלריה קינגסטון.

הפועל הפכה ללא רלוונטית. טוב שטועמה חוזר.

גם אני לא. סתם פרץ גזענות של הקהל שלנו.

גם אני הייתי עושה שקט למי שהיה שר לי שירים.

מה זה קשור לגזענות?

פעם כמו שלכל שחקן שלנו יש שיר שחקן היה גם שיר שחקן לכל שחקן בהפועל שאנחנו המצאנו לו.

ואנשים כנראה שכחו איך כמה שנאה הייתה להפועל ולשחקניה פעם. מוזמנים לראות תקצירים או לחזור לנושאי משחקים של הדרבים של פעם (לא ממליץ, זכרונות לא נעים בכלל) ולהיזכר עד כמה הייתה גבוה רמת השנאה.

מה זה קשור לגזענות?

פעם כמו שלכל שחקן שלנו יש שיר שחקן היה גם שיר שחקן לכל שחקן בהפועל שאנחנו המצאנו לו.

ואנשים כנראה שכחו איך כמה שנאה הייתה להפועל ולשחקניה פעם. מוזמנים לראות תקצירים או לחזור לנושאי משחקים של הדרבים של פעם (לא ממליץ, זכרונות לא נעים בכלל) ולהיזכר עד כמה הייתה גבוה רמת השנאה.

יש אנשים שהנפש העדינה שלהם לא יכולה להכיל את זה ששרים לערבי ונוצרת תגובה אוטומטית של "גזענות" בלי קשר לכלום

8 השנואים בכדורגל הישראלי מבחינתי:

-חיים רביבו

-יוסי אבוקסיס

-אלי גוטמן

-שמעון גרשון

-אליניב ברדה

-איתי שכטר, עד שעבר אלינו

-גילי ורמוט

-בן שהר

שבחון, אוגו

יש יאמרו חאלד חאלילה

דיעה לא פופולארית: מעולם לא שנאתי ממש את טועמה

רוב אנשים לא, מה יש לשנוא בו השחקן הכי אשכנזי צפונית לעומרי אפק.

בן אדם שאף פעם לא התלונן על גזענות תמיד חיפש להרגיע את הרוחות ( סולחה עם ההוא מבית"ר שרצו לשפוט אותו )

והשיא היה בטורקיה שהוא רצה לא לשחק ביום כיפור, עד שגילו שם שהוא בכלל לא יהודי.

( לדבריו רבים מחבריו יהודים והוא חשב שזה יהיה נכון לכבד אותם ולא לשחק )

* כמובן שהוא הבקיע גול ורץ עם האצבע, באותם רגעים הייתי מוציא לו את הכליה ואוכל אותה ברוטב של הכבד שלו.

** מעולם בשום מצב לא היה רבע מסריח כמו אבוקסיס, שזה בפועל הנבלה היחיד שבאמת שנאתי ( בגלל שהוא נבלה לא בגלל הכדורגל )

רוב אנשים לא, מה יש לשנוא בו השחקן הכי אשכנזי צפונית לעומרי אפק.

בן אדם שאף פעם לא התלונן על גזענות תמיד חיפש להרגיע את הרוחות ( סולחה עם ההוא מבית"ר שרצו לשפוט אותו )

והשיא היה בטורקיה שהוא רצה לא לשחק ביום כיפור, עד שגילו שם שהוא בכלל לא יהודי.

( לדבריו רבים מחבריו יהודים והוא חשב שזה יהיה נכון לכבד אותם ולא לשחק )

* כמובן שהוא הבקיע גול ורץ עם האצבע, באותם רגעים הייתי מוציא לו את הכליה ואוכל אותה ברוטב של הכבד שלו.

** מעולם בשום מצב לא היה רבע מסריח כמו אבוקסיס, שזה בפועל הנבלה היחיד שבאמת שנאתי ( בגלל שהוא נבלה לא בגלל הכדורגל )

חחח מה? אתה שוכח איך כל הזמן התגרה בנו.

גם אני לא. סתם פרץ גזענות של הקהל שלנו.

גם אני הייתי עושה שקט למי שהיה שר לי שירים.

לא יודע על מה אתה מדבר, ברור שהיו קצת גזענים בקהל שלנו , כמו בכל קהל , אבל השנאה לטועמה הייתה אמיתית וספורטיבית.

הבן אדם התגרה בנו לא מעט, ותפר אותנו כל דרבי מהבלטה ליד שער 13.

לשים שחקנים כמו ברדה ובן סהר ברשימה של השנואים ביותר ליד כאלו כמו אבוקסיס זה לא רציני.

8 השנואים בכדורגל הישראלי מבחינתי:

-חיים רביבו

-יוסי אבוקסיס

-אלי גוטמן

-שמעון גרשון

-אליניב ברדה

-איתי שכטר, עד שעבר אלינו

-גילי ורמוט

-בן שהר

אני יכול להבין את כל הרשימה חוץ מרביבו?

מה הוא קשור?

לעולם לא אשכח לטועמה את הגולים בדרבי ותנועת ההשתקה שעשה באחד המשחקים נגדנו. השחקנים שאני שונא זה או ילדי חרא (בן רייכרייט) או כאלו שהיו הכוכבים הגדולים של הקבוצות היריב והיו חוגגים עלינו (קטן, טועמה). זה שטועמה ילד טוב או משהו בסגנון פשוט לא גרמה לי לשנוא אותו יותר כמו את אבוקסיס. מבחינתי טועמה תמיד יהיה אחד השחקנים הכי שנואיים עליי רק בגלל מה שעשה לנו עם כל הבעיטות החופשיות המזויינות שלו.

צרות בב"ש. מיכאל אוחנה, שעסקת העברתו נסגרה בין הפועל ב"ש לבית"ר ירושלים, קיבל הזמנה לוועדת משמעת. הקשר העלה תמונה בסטורי בתוך הג'קוזי במתחם הבית האדום, כשעל פי החוקים החדשים נאסר להכניס טלפונים למתחם, והיה אמור להיענש, אלא שהעסקה עם בית"ר מנעה זאת ממנו.

ע"פ החוקים החדשים, על השחקנים להפקיד אותם בכניסה אצל מנהל הקבוצה, אביתר אילוז. המנהל שראה את הסטורי של השחקן, עדכן את הצוות והקשר שיעזוב בקרוב יצטרך לשלם קנס, בדיוק כמו קווין טאפוקו שנתפס גם הוא עם טלפון במתחם וכבר נקנס.

אם זה לא מספיק, טאפוקו איחר אתמול למשחק האימון מול מ.ס אשדוד, מסיבה מעט הזויה. השחקן ננעל בביתו לאחר שהמפתח נשבר במנעול ובמועדון הזמינו פורץ מנעולים על מנת לשחררו. טאפוקו הגיע מעט באיחור ושיחק רק במחצית השנייה. בלי קשר לאירוע, הקשר מיועד לעזוב. אריק סאבו לא הגיע למשחק והוא בדרכו לארסנל טולה הרוסית, כשביממה האחרונה הגיעה אליו הצעה גם מקבוצה בטורקיה.

מערוץ הספורט

אני קורא את הכתבה ולא בפסיק לצחוק חח

לעולם לא אשכח לטועמה את הגולים בדרבי ותנועת ההשתקה שעשה באחד המשחקים נגדנו. השחקנים שאני שונא זה או ילדי חרא (בן רייכרייט) או כאלו שהיו הכוכבים הגדולים של הקבוצות היריב והיו חוגגים עלינו (קטן, טועמה). זה שטועמה ילד טוב או משהו בסגנון פשוט לא גרמה לי לשנוא אותו יותר כמו את אבוקסיס. מבחינתי טועמה תמיד יהיה אחד השחקנים הכי שנואיים עליי רק בגלל מה שעשה לנו עם כל הבעיטות החופשיות המזויינות שלו.

אני לא זוכר שהיו לו יותר מ-3 גולים בדרבי בכל השנים

אני לא זוכר שהיו לו יותר מ-3 גולים בדרבי בכל השנים

הייתי די ילד שהוא שיחק ואני זוכר את הגול לחיבורים שנתן לשטראובר מכדור חוזר מקרן והזיכרון האחרון שלי שהייתי בצבא והוא בישל לבן סהר את הגול שיוון בדרבי אחרי שכמעט ניצחנו אחרי הרבה שנים רעות. הזיכרונות האלו עליו חקוקות אצלי טוב לצעריץ

הייתי די ילד שהוא שיחק ואני זוכר את הגול לחיבורים שנתן לשטראובר מכדור חוזר מקרן והזיכרון האחרון שלי שהייתי בצבא והוא בישל לבן סהר את הגול שיוון בדרבי אחרי שכמעט ניצחנו אחרי הרבה שנים רעות. הזיכרונות האלו עליו חקוקות אצלי טוב לצעריץ

זה היה ערן