Jump to content

נושא ציטוטים מהליגה ללא מכבי - עונת 2019/2020

MaTa

Recommended Posts

הוא יצא לא חכם, בעיקר בגלל שיש לנו עוד משחק מול הגרמנים העונה. בשביל מה להעלות להם את המוטיבציה. הם יעלו בהרכב הכי חזק שלהם

הלכתי קצת לנושא המשחק שלהם נגדנו בפלייאוף.

אין מצב לאיזה חשד לקורונה שימנע מאיתנו לראות את זה?

שיעלו למגרש בעירום ומיד יירדו לדוגי, ורק מתוך רחמים הייתי מצייד כל אחד מהמסכנים שיעלו בג'ל סיכוך.

שיעלו לדשא ויתחילו להשתעל.

מה משחק עונה, גם אתה התחרפנת?

אף קבוצה לא בנויה לשני משחקים בשבוע, בסיבוב השני כולם יקרסו
חוץ מהנבלות שיכולים להחליף הרכבים כמו חולצות, הרכב בית הרכב חוץ ואפילו יש להם שחקנים לספסל

משחק העונה ? אתה רציני ? אני מתפלל שלא נחטוף משהו מביש למזכרת.

1 hour ago, Semper Fidelis said:

זה גם סתם טיעון מגוחך בלי קשר. הבקיעו כולה שבעה גולים יותר מאיתנו. בו פאקינג הו

ומיותר לציין שמתחילת הסיבוב השני של הליגה כבשו פחות מאיתנו (לא דרמטית, שער אחד, אבל כן).

והם ספגו 19 יותר, כן? יותר מפי 3.

5 דקות לפני, סלבה said:

ומיותר לציין שמתחילת הסיבוב השני של הליגה כבשו פחות מאיתנו (לא דרמטית, שער אחד, אבל כן).

והם ספגו 19 יותר, כן? יותר מפי 3.

בנו נרטיב על החמישייה שנתנו לנמושת הליגה הפועל תל אביב

טכנית לצורר:

zapta כתב:
ואם כבר עסקינן באוהדי המחלה, לאחרונה הם פוקדים את פלורנטין במשחקים וזה גרם לי לתהות אם כך היה המצב תמיד
אני זוכר שלפני שנים אוהדי הפועל היו נפגשים בפלורנטין לפני משחקים, האם אני הוזה או שמשהו השתנה

מחקים את אוהדי הפועל.
אם אוהדי הפועל היו נפגשים בטיילת לפני משחקים הם גם היו עושים את זה.

בדיוק כמו שבמשחק הראשון שלהם ללא קהל בפליאוף בבית נגד הפועל חיפה אף אוהד שלהם לא בא לאיזור בלומפילד, פתאום יום אחרי שאוהדי הפועל היו שם נגד ביטר הם נזכרו שהם גם רוצים לבוא מחוץ לאצטדיון.

אין בהם כלום.

הורג אותי הטיעון הזה שהעתקנו מהם את הצעדות האלה.

קודם כל באירופה הביאו את זה ראשונים ודבר שני אפשר לחשוב איזה רעיון קטלני, איך הם הצליחו לעלות על זה,

6 hours ago, הישראלי היפה said:

מעניין מה יש לדקל קינן להגיד עכשיו

מה שיפה הוא שבסוף הם אלה שלקחו אליפות אחת בעשור.

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

הורג אותי הטיעון הזה שהעתקנו מהם את הצעדות האלה.

קודם כל באירופה הביאו את זה ראשונים ודבר שני אפשר לחשוב איזה רעיון קטלני, איך הם הצליחו לעלות על זה,

העתקנו מהם את הרעיון של פאב בת"א אחה"צ, אף אחד לא שמע על זה עד שאוהדי הפועל ת"א המציאו את זה.

9 דקות לפני, Omer said:

אגב, הייתי פעם במשחק שלהם, והם אוכלים בג׳ינה. ממש מקורי.

תמיד יש לי בראש את פלאפל ג'ינה בתור המקום של מכבי והנשיקה הצרפתית בתור המקום של הפועל.

כאילו ברור שזה לא נכון, וראיתי אוהדי הפועל בג'ינה כמו שגם הייתי בנשיקה הצרפתית לא מעט לפני משחקים, אבל עדיין יש לי את זה בראש משום מה.

1 hour ago, nirc2 said:

תמיד יש לי בראש את פלאפל ג'ינה בתור המקום של מכבי והנשיקה הצרפתית בתור המקום של הפועל.

כאילו ברור שזה לא נכון, וראיתי אוהדי הפועל בג'ינה כמו שגם הייתי בנשיקה הצרפתית לא מעט לפני משחקים, אבל עדיין יש לי את זה בראש משום מה.

פשוט, שער 11 ושער 5

1 hour ago, Omer said:

העתקנו מהם את הרעיון של פאב בת"א אחה"צ, אף אחד לא שמע על זה עד שאוהדי הפועל ת"א המציאו את זה.

זה לא הקטע של הפאב, הם היו הראשונים ששתו בירות בארץ לפני משחקים 

1 hour ago, nirc2 said:

בימים "הטובים" היו יושבים נציגים של האוהדים ומחלקים את המקומות מי ישב איפה בשביל שלא יהיה בלגן 

הנשיקה תמיד היה שלהם, היה גם משהו סנדוויץ חם או לא זוכר מה חם שהיו מתווכחים עליו אבל למיטב זכרוני היה שלנו 

1 hour ago, הצבר said:

בימים "הטובים" היו יושבים נציגים של האוהדים ומחלקים את המקומות מי ישב איפה בשביל שלא יהיה בלגן 

הנשיקה תמיד היה שלהם, היה גם משהו סנדוויץ חם או לא זוכר מה חם שהיו מתווכחים עליו אבל למיטב זכרוני היה שלנו 

אולי בייגל'ה חם? יש בצומת של בן צבי ושלבים

עוד הוסיפה אחותו של המאמן הירוק: “עשית מה שאף אחד לפניך לא עשה בעשור האחרון וכל זה עוד בלי שום חיזוק בחלון ההעברות. החזרת את החיים לעיר, מגיע לך להיות מוערך כי אתה אלוף”

שו אלוף? משפחת בלבול באקסטזה.

צריל להוסיף לו לערך בויקיפדיה את תואר האליפות לכדורגל הכי טוב בעונת 19/20. אחרת הם לא ירגעו.

30 דקות לפני, סזאר מנדיונדו said:

צריל להוסיף לו לערך בויקיפדיה את תואר האליפות לכדורגל הכי טוב בעונת 19/20. אחרת הם לא ירגעו.

בוצע

https://he.m.wikipedia.org/wiki/מרקו_בלבול