Jump to content

נושא ציטוטים מהליגה ללא מכבי - עונת 2019/2020

MaTa

Recommended Posts

9 דקות לפני, אדביסי said:

הכוונה באימונים ובחדר הלבשה, הוא לא עשה בלאגנים ולא גרם לסכסוכים, הוא היה יכול לעשות את זה ובעבר הוא עשה

אבל הוא שינה גישה והתנהג יפה עד היום האחרון.. לא צריך לשכתב את ההיסטוריה

נכון. עטר היה סופר אהוד בחדר ההלבשה. הוא קיבל כאפה עצומה וגומרת קאריירה(באשמתו כמובן) בתחילת דרכו ועשה שינוי מאד מרשים ולא מובן מאליו.

3 hours ago, red4peace said:

שועה זה ראובן עובד החדש

שועה אפילו לא חצי מראובן עובד מבחינת כישרון (מבחינת הרס עצמי בהחלט מתמודד איתו יפה)

לא לוקח אף שחקן מחיפה, שישתחוו וימשיכו להנות בסירחון של הכרמל והכדורגללללללל

יש אוהדים עלאק שכיף להם ללכלך על שחקן שנתן שנים יפות במועדון, תמיד כיבד אותו ואת אוהדיו ותמיד נשאר נאמן לו גם כששיחק ביריבה שנואה

הם עושים את זה תוך המצאת שקרים והישענות על סטיגמות, שכנראה נובעות מזה שהוא גדל בשכונת התקווה ובעל חזות מזרחית (לכן הוא ערס שעושה בעיות בהכרח). הרי לחזק את התזה שלהם עם עובדה אחת לרפואה הם לא יכולים, אז נדמה לי שזה ההסבר היחיד

8 דקות לפני, Semper Fidelis said:

יש אוהדים עלאק שכיף להם ללכלך על שחקן שנתן שנים יפות במועדון, תמיד כיבד אותו ואת אוהדיו ותמיד נשאר נאמן לו גם כששיחק ביריבה שנואה

הם עושים את זה תוך המצאת שקרים והישענות על סטיגמות, שכנראה נובעות מזה שהוא גדל בשכונת התקווה ובעל חזות מזרחית (לכן הוא ערס שעושה בעיות בהכרח). הרי לחזק את התזה שלהם עם עובדה אחת לרפואה הם לא יכולים, אז נדמה לי שזה ההסבר היחיד

עטר שחקן אהוב שהיה וישאר כזה. עם זאת הוא לא הדוגמה להתנהלות של שחקן ובסופו של דבר יש סיבה שהוא לא המשיך. 

אף אחד לא אמר שאכפת לו רק מעצמו או שהוא כמו ירדן שועה. הוא פשוט לא אהב את הרוטציה ולא הסתדר איתה. הכל בסדר וזה יכול לקרות.

ואף אחד לא אמר שהוא ערס שעושה בעיות. להפך ראיתי שהוא עושה דברים שהלוואי וכל הכדורגלנים היו עושים. אחלה בן אדם ואוהב את מכבי.

4 hours ago, המכבייה said:

נכון. עטר היה סופר אהוד בחדר ההלבשה. הוא קיבל כאפה עצומה וגומרת קאריירה(באשמתו כמובן) בתחילת דרכו ועשה שינוי מאד מרשים ולא מובן מאליו.

מסכים שהשינוי שלו מרשים ולא מובן מאליו, עם כל זה שעד הסוף לא היה שחקן קל לאימון. הבעיה היא שעל סמך אנומליות כאלה אנשים בונים תיאוריות ש"כל מה שצריך זה את המאמן הנכון". לא, צריך נכונות של הבן אדם להשתנות, וגם מחוץ למגרש. גם אם יש דרכים שונות לטפל, ולא כל מועדון הוא המקום המתאים לכל שחקן - אני לא רואה אצל שועה שום סימן שהוא רוצה להפסיק בהתנהגות חסרת האחריות שלו.

3 דקות לפני, Omer said:

מסכים שהשינוי שלו מרשים ולא מובן מאליו, עם כל זה שעד הסוף לא היה שחקן קל לאימון. הבעיה היא שעל סמך אנומליות כאלה אנשים בונים תיאוריות ש"כל מה שצריך זה את המאמן הנכון". לא, צריך נכונות של הבן אדם להשתנות, וגם מחוץ למגרש. גם אם יש דרכים שונות לטפל, ולא כל מועדון הוא המקום המתאים לכל שחקן - אני לא רואה אצל שועה שום סימן שהוא רוצה להפסיק בהתנהגות חסרת האחריות שלו.

לא אמרתי את זה מול שועה. עטר היה במקום הכי נמוך שיש, והוא סחב את עצמו בשערות כדי לייצר לעצמו קאריירה מקצוענית לגיטימית. הייתי באימונים הראשונים של אוסקר עם השחקנים שלו, אז. הוא היה נראה לי כמו המתאמן הכי טוב שיש. פיט ברמה הגופנית ומשקל, הוא היה נראה מעולה. והוא באמת עשה את העונה הכי טובה שלו אז- מה שפתח לו הדרך לכל שאר החוזים שהוא קיבל. אלירן עטר זה סיפור מרתק וסיפור הצלחה. אישית. 

אוסקר עצמו אמר על עטר שהוא היה מתאמן אולי יומיים בשבוע.

מקצוען גדול הוא לא, למרות האהבה הגדולה. לא בושה להודות בכך.

שועה מסתמן כבעייתי גדול פי כמה ממנו זה כן.

25 דקות לפני, וזה ברשת said:

לא זוכר שזה היה ככה, יותר כמו שלפני שהצוות שלו הגיע, אז היו רגילים להתאמן כאן פעמיים בשבוע, ואז הם שינו את זה.

לא כוון כלפי שחקן כלשהו, אלא אמירה כללית. ככה לפחות אני זוכר.

35 דקות לפני, וזה ברשת said:

שועה מסתמן כבעייתי גדול פי כמה ממנו זה כן.

מתי הוא אמר את זה? 

עטר היה אחלה גבר, אמנם בהתחלה עשה קצת בית זונות עם יצחקי, אבל מהר מאוד איפסו אותו. 

אין מה להשוות את שועה הילד קקה הזה לעטר. 

עטר לא במכבי מסיבות מקצועיות בלבד, שום דבר שקשור לאופי או להתנהגות שלו. 

עוד גערו האוהדים: "שש שנים בלי דרבי, תתעוררו כבר, בקצב הזה הם יחגגו עלינו כל החיים, אתם הורסים לנו את המסורת", "אין יותר ילדים, תתחילו להיות גברים". 

משחקים לא רע בכלל, מזכיר את הדרבי הראשון.
כשאתה עולה לדרבי בצורה כזו אפשר בהחלט גם לנצח.

זה אכן נגמר בדיוק בתוצאה של הדרבי הראשון.