Jump to content

נושא ציטוטים מהליגה ללא מכבי - עונת 2019/2020

MaTa

Recommended Posts

2 דקות לפני, yuval11 said:

יש לשחקני הכדורגל בישראל יועצי אחיטופל, הם לא מבינים כנראה את המצב הכלכלי במדינה, המצב המשפטי שלהם כמועסקים והעתיד הלא וורוד שיש בכדורגל שתלוי בהזרמות מבעלים.

החל בשחקני הפועל אתמול וכיום עם ב"ש, מקווה שהשחקנים שלנו יהיה חכמים יותר.

המקרה עם שחקני ב"ש שונה משאר הקבוצות - הגברת דורשת קיצוץ גם לעונה הבאה.

למה היא מחתימה 34555 שחקנים בעונה ואחר כך בוכה??

בעלה אכל צינור בעסקים, לדעתי ההדלפה של אלונה לליפקין וואן מתבססת על דברי אמת ולא תחזיקו אותי.

יאללה שתעזוב את הכדורגל. בטוח שיבוא משקיע גדול אחר לב"ש,  הם הרי מועדון צמרת עם כוכב על החולצה.

בכל אופן השחקנים באמת מנותקים אבל זה לא שבעלי הפועל ת"א לא מנותקים. בוזגלו הכי מנותק אבל גם גרינברג והניסנובים מנותקים, לדעתי הם פתחו אבוקה מההתרגשות של הקורונה,

זה עוזר להם לעשות הפועל ולא לעמוד בהתחייבות. 

1 hour ago, yuval11 said:

יש לשחקני הכדורגל בישראל יועצי אחיטופל, הם לא מבינים כנראה את המצב הכלכלי במדינה, המצב המשפטי שלהם כמועסקים והעתיד הלא וורוד שיש בכדורגל שתלוי בהזרמות מבעלים.

החל בשחקני הפועל אתמול וכיום עם ב"ש, מקווה שהשחקנים שלנו יהיה חכמים יותר.

מהשחקנים של הפועל ב"ש ביקשו לקצץ את החוזה גם לעונה הבאה (שזה אחרי שמשבר הקורונה יסתיים), ומהשחקנים של הפועל ת"א ביקשו בהתחלה לקצץ ב-30%, השחקנים הסכימו, לאחר מכן ביקשו מהם לקצץ ב-50%, שוב השחקנים הסכימו, עכשיו הם ביקשו 60% קיצוץ ולזה השחקנים כבר לא מסכימים (באף קבוצה בליגה לא העזו לבקש קיצוץ כל כך גבוה), לי זה נראה כמו ניסיון עלוב של הקבוצות הללו לנצל את הסיטואציה ולקצץ חוזים גבוהים.

אי אפשר להשוות את זה למה שקורה אצלנו, מבקשים משחקנים לקצץ 30-40 אחוז לתקופה מוגבלת בזמן, זו דרישה הגיונית ולגיטימית.

לגבי החוזים של השחקנים, אם הם הוצאו לחל"ת לתקופה מסוימת אחרי שאותה תקופה תסתיים והמשבר יסתיים, אני בספק אם פיפ"א או בתי משפט בישראל יאשרו לקבוצות לבטל את החוזים של השחקנים, אבל לשחקנים כן תהיה אופציה להשתחרר מהחוזים במידה והוצאו לחל"ת ללא הסכמתם, והם יקבלו הצעה גבוהה יותר מהחוזה הנוכחי שלהם במקום אחר, זה יכול ליצור כאוס בכדורגל הישראלי שעדיף להימנע ממנו.

איזה תמכור, אחרי המשבר הזה אנשים יחשבו 10 פעמים אם לאכול צהריים בחוץ, גם אנשים עם הרבה כסף יפסידו הרבה כסף, וכמו שכולנו יודעים לקנות מועדון בכדורגל הישראלי זה הוצאה שרק מסתכמת בעוד הוצאות ככל שעובר הזמן, אי אפשר להרוויח. אף אחד לא ייקח את המועדון גם אם היא תיתן בחינם

1 hour ago, Marco_Reus said:

מהשחקנים של הפועל ב"ש ביקשו לקצץ את החוזה גם לעונה הבאה (שזה אחרי שמשבר הקורונה יסתיים), ומהשחקנים של הפועל ת"א ביקשו בהתחלה לקצץ ב-30%, השחקנים הסכימו, לאחר מכן ביקשו מהם לקצץ ב-50%, שוב השחקנים הסכימו, עכשיו הם ביקשו 60% קיצוץ ולזה השחקנים כבר לא מסכימים (באף קבוצה בליגה לא העזו לבקש קיצוץ כל כך גבוה), לי זה נראה כמו ניסיון עלוב של הקבוצות הללו לנצל את הסיטואציה ולקצץ חוזים גבוהים.

אי אפשר להשוות את זה למה שקורה אצלנו, מבקשים משחקנים לקצץ 30-40 אחוז לתקופה מוגבלת בזמן, זו דרישה הגיונית ולגיטימית.

לגבי החוזים של השחקנים, אם הם הוצאו לחל"ת לתקופה מסוימת אחרי שאותה תקופה תסתיים והמשבר יסתיים, אני בספק אם פיפ"א או בתי משפט בישראל יאשרו לקבוצות לבטל את החוזים של השחקנים, אבל לשחקנים כן תהיה אופציה להשתחרר מהחוזים במידה והוצאו לחל"ת ללא הסכמתם, והם יקבלו הצעה גבוהה יותר מהחוזה הנוכחי שלהם במקום אחר, זה יכול ליצור כאוס בכדורגל הישראלי שעדיף להימנע ממנו.

אם מה שאתה אומר נכון על הפועל 

לא מבין מה אתם רוצים מבוזגלו.

10 hours ago, שמש צהובה said:

כותרת ב-ONE

מעניין אם הפעם זה נכון

רעידת אדמה עלק. אני ממש רועד אחרי הידיעה הזו.

מועדון שבכל מקרה הווקטור הכללי שלו פונה למטה.

20 hours ago, מכביסט לעד said:

אחד מהבעלים של הפועל, בועז תושב, נדבק בקורונה.

יאללה עכשיו אלטמן, דמארי והכי חשוב אבוקסיס.

לא, לא, לא ולא!!!

שכולם יהיו בריאים ויאריכו ימים כדי להפסיד לנו ולהיות מושפלים באופן ספורטיבי במשך כמה שיותר שנים

שני הצדדים טיפשים ואני אסביר 

קודם כל החל מ 15.3 יכולים בעלי הקבוצות להוציא את השחקנים כולם או חלקם לחל"ת. אין שום דבר שהשחקנים יכולים להגיד או לעשות נגד זה. 

הם מקסימום יכולים לנסות להגיד שהם רואים בזה הודאת פיטורין והחוזה בטל ( לא בטוח אם זה יעבוד בהתאחדות ופיפ"א) במקרה הזה הם יקבלו דמי אבטלה חלקיים מאוד בלבד ושנה הבאה הם יכולים להתפלל למצוא קבוצה.
גם נושא הקיצוץ לשנה הבאה שהם מתנגדים לו, הם צריכים להגיד תודה ענקית אם בשנה הבאה הם יקבלו 30% מהשכר של השנה.  

לכן כל הדרישות שלהם והפנייה עם עו"ד כדי למצות את הזכויות שלהם היא טיפשית. 

אלונה: 
ההתעקשות על שנה הבאה כששום דבר לא ידוע גם מצידה היא לא חכמה
תסגרי עם השחקנים על 30% ואפילו 45% אחוז לחודשים הקרובים, ושנה הבאה עם המציאות הכלכלית החדשה תקבעי את המשך הקיזוז
למה לקבוע עכשיו 30% בעולם שלא וודאי שבכלל היא תוכל לשלם 50%  ? ועוד להכנס על זה למריבות. נניח שאחרי כל הבלגן בסוף השחקנים יתקפלו 
מה יהיה שנה הבאה אם כולם ידרשו לעוד קיצוץ ? 

45 דקות לפני, ohadn said:

לא, לא, לא ולא!!!

שכולם יהיו בריאים ויאריכו ימים כדי להפסיד לנו ולהיות מושפלים באופן ספורטיבי במשך כמה שיותר שנים

קורנה בגיל הזה היא סתם מחלה מעצבנת שגורמת לך לסבול כמה שבועות ובלאו הכי אין משחקים. אני לא בטוח אם לראות את אבוקסיס סובל קצת כל כך ידכא אותי

2 hours ago, הצבר said:

קורנה בגיל הזה היא סתם מחלה מעצבנת שגורמת לך לסבול כמה שבועות ובלאו הכי אין משחקים. אני לא בטוח אם לראות את אבוקסיס סובל קצת כל כך ידכא אותי

יש גם ילדה בת 16 שנפטרה וגם אנשים בעולם בגילאים של 20-40.

נכון שספורטאים הם במצב כללי טוב יותר ולכן סיכויי ההחלמה שלהם גבוהים בהרבה.

ובוא לא ניתמם, ההודעה שהגבתי אליה לא הייתה בגישה של "הלוואי שהם יסבלו קצת"

בלי קשר כל אדם נוסף שחולה מכביד עוד יותר על מערכת הבריאות שעמוסה גם ככה, וזה יבוא על חשבון אנשים אחרים.

לא מאחל מחלות לאף אחד. שיהיו בריאים ויסבלו מלראות אותנו מצליחים.

3 hours ago, הצבר said:

שני הצדדים טיפשים ואני אסביר 

קודם כל החל מ 15.3 יכולים בעלי הקבוצות להוציא את השחקנים כולם או חלקם לחל"ת. אין שום דבר שהשחקנים יכולים להגיד או לעשות נגד זה. 

הם מקסימום יכולים לנסות להגיד שהם רואים בזה הודאת פיטורין והחוזה בטל ( לא בטוח אם זה יעבוד בהתאחדות ופיפ"א) במקרה הזה הם יקבלו דמי אבטלה חלקיים מאוד בלבד ושנה הבאה הם יכולים להתפלל למצוא קבוצה.
גם נושא הקיצוץ לשנה הבאה שהם מתנגדים לו, הם צריכים להגיד תודה ענקית אם בשנה הבאה הם יקבלו 30% מהשכר של השנה.  

לכן כל הדרישות שלהם והפנייה עם עו"ד כדי למצות את הזכויות שלהם היא טיפשית. 

אלונה: 
ההתעקשות על שנה הבאה כששום דבר לא ידוע גם מצידה היא לא חכמה
תסגרי עם השחקנים על 30% ואפילו 45% אחוז לחודשים הקרובים, ושנה הבאה עם המציאות הכלכלית החדשה תקבעי את המשך הקיזוז
למה לקבוע עכשיו 30% בעולם שלא וודאי שבכלל היא תוכל לשלם 50%  ? ועוד להכנס על זה למריבות. נניח שאחרי כל הבלגן בסוף השחקנים יתקפלו 
מה יהיה שנה הבאה אם כולם ידרשו לעוד קיצוץ ? 

אם היא רוצה לקצץ בהוצאות ובתקציב לעונה הבאה שפשוט תמכור שחקנים, מי אמר לה להחזיק 3432 שחקנים בסגל??

58 דקות לפני, ohadn said:

יש גם ילדה בת 16 שנפטרה וגם אנשים בעולם בגילאים של 20-40.

נכון שספורטאים הם במצב כללי טוב יותר ולכן סיכויי ההחלמה שלהם גבוהים בהרבה.

ובוא לא ניתמם, ההודעה שהגבתי אליה לא הייתה בגישה של "הלוואי שהם יסבלו קצת"

בלי קשר כל אדם נוסף שחולה מכביד עוד יותר על מערכת הבריאות שעמוסה גם ככה, וזה יבוא על חשבון אנשים אחרים.

לא מאחל מחלות לאף אחד. שיהיו בריאים ויסבלו מלראות אותנו מצליחים.

לא יודע, לא חושב שהמערכת החיסונית של דמארי טובה כל כך

5 דקות לפני, דקסטר said:

תקשיבו.... זה מוזר

איך הם מסוגלים?

אני עד היום לא מסוגל לראות את התקציר נגד זניט

13 דקות לפני, דקסטר said:

תקשיבו.... זה מוזר

עאלק שמתי את החולצה על הראש, כי נבהלתי מאיך שהאוהדים קופצים וצורחים. ישר ליותר אמינים מסוייר.

בכל מקרה, גם היו מבקיעים בפנדל נגדינו הפנדל היה שער העונה.

ואיזה מכוער חזיזה. איכסססס

2 דקות לפני, דקסטר said:

הספקטרום החיפאי...

גם ב-mhod :wubyellow3: מאוננים על זה כאילו לא המשיך המשחק אחר כך: 

Screenshot_20200330-210437.jpg

Screenshot_20200330-210414.jpg

נעשו מחקרים על זה? איך הם מסתלבטים על שחקן מכבי כשבסיום המשחק כולם הוציאו את הזין והשתינו עליהם

אני פשוט הייתי מתבייש